Шкільний портал
Неділя, 22.09.2024, 01:04
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Каталог файлівРеєстраціяВхід
Меню сайту
Категорії розділу
Конкурс "Педагог-новатор" 2016 року [146]
Натисніть, щоб ознайомитись з матеріалами
Конкурс "Педагог-новатор 2017 року [171]
Натисніть, щоб ознайомитись з матеріалами
Конкурс "Педагог-новатор" 2018 року [192]
Конкурс "Педагог-новатор" 2022 року [0]
Конкурс "Педагог-новатор" 2019 року [217]
Конкурс "Педагог-новатор" 2021 року [321]
Конкурс "Педагог-новатор" 2022 року [437]
2022 р. Зорепад педагогічної майстерності [288]
2022 р. Кращий науково-методичний матеріал [123]
2022 р. Кращий інтернет-ресурс [26]
Конкурс "Педагог-новатор" 2023 року [580]
2023 р. Зорепад педагогічної майстерності [388]
2023 р. Кращий науково-методичний матеріал [150]
2023 р. Кращий інтернет-ресурс [42]
Конкурс "Педагог-новатор" 2024 року [635]
2024 р. Зорепад педагогічної майстерності [413]
2024 р. Кращий науково-методичний матеріал [178]
2024 р. Кращий інтернет-ресурс [44]
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 784
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Конкурс "Педагог-новатор"

У розділі матеріалів: 2699
Показано матеріалів: 1861-1870
Сторінки: « 1 2 ... 185 186 187 188 189 ... 269 270 »

Конкурс "Педагог-новатор 2021"

Конкурсний матеріал №113

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Соціально – побутове орієнтування. 5 клас. Урок: Тема: Сім’я. Сімейні традиції та обовя’зки дитини.

Урок із  соціально – побутового орієнтування розрахований  на дітей з інтелектуальними порушеннями. Мета якого, ознайомити учнів із поняттям сім’я та родина; сімейними традиціями, розвивати інтерес до пізнання і збереження сімейних  традицій

Розробки уроків | Переглядів: 461 | Завантажень: 227 | Додав: Ростислав | Дата: 01.07.2021 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2021"

Конкурсний матеріал №112

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Урок зарубіжної літератури в 7 класі з теми: Новела як літературний жанр, її характерні ознаки, різновиди. Життєвий і творчий шлях американського письменника О. Генрі. Новела «Останній листок». Взаєморозуміння та прагнення зробити добро іншому як засіб подолання життєвих негараздів

Світ, у якому ми живемо, дуже складний, але водночас органічний і цілісний. Щоб розуміти його, часто недостатньо знань, отриманих не тільки в школі, але і в кількох вузах. А все тому, що ми протягом багатьох років вивчаємо розрізнені дисципліни, не виділяючи ніякого зв'язку між ними.

Сучасне інформаційне суспільство робить запит на людину, здатну самостійно вчитися і багаторазово переучуватися протягом життя, готову до самостійних дій і прийняття рішень. Тому сьогодні важливо не стільки дати дитині якомога більший багаж знань, скільки забезпечити його загальнокультурний, особистісний і пізнавальний розвиток, озброїти таким важливим умінням, як уміння вчитися, що є головним завданням нових освітніх стандартів, які покликані реалізувати розвиваючий потенціал загальної середньої освіти. Існує така теза: життя на уроці повинно стати справжнім. Зробити її таким – завдання кожного з нас.

Розробки уроків | Переглядів: 408 | Завантажень: 165 | Додав: Ростислав | Дата: 01.07.2021 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2021"

Конкурсний матеріал №111

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Засідання Світового кафе «Партнер» (за участю батьків, учнів, педагогів) «У світі дітей жорстокості немає…»

Даний захід направлений на загострення уваги педагогів, учнів та батьків на проблемі толерантності, байдужості та булінгу в нашому суспільстві. Мета засідання передбачає розповідь  про значення толерантності в житті людей та в демократичному суспільстві. Протягом заходу учасники розвинуть  звички толерантної поведінки,  вміння аналізувати, приймати рішення, вибирати правильну позицію; виховають почуття взаємодопомоги та дружнього прийняття  іншої людини. Форми та види діяльності заходу сприятимуть  формуванню ціннісних установок на толерантне спілкування та навичок толерантної поведінки.

Інше | Переглядів: 347 | Завантажень: 170 | Додав: Ростислав | Дата: 01.07.2021 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2021"

Конкурсний матеріал №110

Номінація: "Кращий науково-методичний матеріал"

Назва матеріалу:

Формування підприємницької компетентності молодших школяярів під час вивчення інтегрованого курсу «Я досліджую світ» у 1-4 класах

Матеріали містять методичні рекомендації та дидактичні матеріали з формування підприємницької компетентності на уроках інтегрованого курсу «Я досліджую світ», дібраний відповідно до вимог нового Державного стандарту загальної початкової освіти та положень Модельної навчальної програми Р.Б.Шияна для 1-4 класів НУШ.

Автор матеріалів пропонує використовувати такі види вправ: робота з конструктором LEGO, пазлами, танграмом, практична, дослідницька діяльність учнів, ігри, завдання на розвиток критичного мислення, які спрямовані на формування у учнів підприємницької компетентності. Вони активізують дітей, надають змогу спробувати самостійно зорієнтуватися, прийняти рішення у життєвій та навчальній ситуації.

Усі матеріали були апробовані автором на практиці під час роботи. Матеріали вправ можуть використовувати вчителі початкових класів при вивченні програмового курсу «Я досліджую світ» у 1,2,3 класах, так і вихователі, студенти педагогічних вузів.

 

Підручники та посібники | Переглядів: 369 | Завантажень: 229 | Додав: Ростислав | Дата: 01.07.2021 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2021"

Конкурсний матеріал №109

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Розвиток фізичних якостей і природних здібностей та збереження і зміцнення здоров’я школярів початкової школи (2-4 клас) на уроках фізичної культури за допомогою партерної гімнастики

Здоров’я людини залежить від гнучкості і еластичності хребта, рухливості суглобів, м’язового тонусу і т.д. Ось тому необхідно з раннього віку зберігати і розвивати природні фізичні дані. Дітям молодшого шкільного віку ще важко координувати рухи свого тіла, включаючи в роботу різні групи м’язів, а заняття в позах сидячи або лежачи полегшують їй ці завдання.

Заняття партерною гімнастикою дає можливість дитині пізнати самого себе, розкрити нові фізичні можливості, зняти емоційне та психологічне напруження, особливо коли вона бачить на слайдах, як виконує вправи такий же учень, як він чи вона або разом з іншими дітками поринає у фантастичний світ казок та пригод. У наслідок таких занять: зникають переживання, комплекси та страхи, дитина почуває себе впевнено та комфортно. Такі уроки не тільки розвивають дітей фізично, але й приносять дітям радість.

Матеріал містить:

  1. мультимедійну презентацію, створену в програмі Power Point, зі зразками виконання вправ партерної гімнастики учнями початкової школи;
  2. опис виконання вправ партерної гімнастики з ілюстраціями (фотоматеріали);
  3. відеофрагмент сюжетного уроку з використанням вправ партерної гімнастики та ІКТ-технологій.
Розробки уроків | Переглядів: 515 | Завантажень: 185 | Додав: Ростислав | Дата: 01.07.2021 | Коментарі (8)

Конкурс "Педагог-новатор 2021"

Конкурсний матеріал №108

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Методична розробка виховного заходу  на тему: «Україна – це я! Україна – це ти!»

Розробка виховного заходу спрямована на виховання любові та поваги до України, підтримання патріотичного духу серед учнів.

Під час виховного заходу здобувачі освіти згадують події, що відбувалися на території України. Учні перевіряють свої знання про Батьківщину; продовжують знайомитись із народними символами, розвивають мовлення, світогляд, пізнавальний інтерес до свого народу та його традицій, своєї країни. Цікаві факти про українську мову, видатних діячів, пісню, культуру та традиції не залишають байдужим.

Виховний момент простежується протягом усього заходу. При проведенні свята спрямовується увага на патріотичне виховання захисників та берегинь нашої держави.

Використовуються різноманітні форми роботи з учнями. Серед них: показ відеоролика, «Батл капітанів», конкурс пісень, інтерактивні методи «Сенкан», «Кроссенс», «Доповни речення», «Мозковий штурм» та «Вільний мікрофон».

Методична розробка виховного заходу може бути використана в роботі викладачами та майстрами в/н.

Виховні заходи | Переглядів: 628 | Завантажень: 300 | Додав: Ростислав | Дата: 01.07.2021 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2021"

Конкурсний матеріал №107

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Урок геометрії для 11 класу. Тема: Об’єми і площі поверхонь многогранників і тіл обертання.

Урок-дослідження ізопериметричного коефіцієнта житла як показника комфортності із застосуванням формул для знаходження об’ємів і площ поверхонь многогранників і тіл обертання в прикладних задачах. Урок спрямований на розвиток таких ключових компетентностей як спілкування державною мовою; математичної грамотності; уміння застосовувати математичні (числові та геометричні) методи для вирішення прикладних завдань у різних сферах діяльності;здатності до розуміння і використання простих математичних моделей; уміння будувати такі моделі для вирішення проблем; інформаційно-цифрової компетентності, уміння навчатися впродовж життя, уміння розумно та раціонально користуватися природними ресурсами в рамках сталого розвитку.

Розробки уроків | Переглядів: 698 | Завантажень: 381 | Додав: Ростислав | Дата: 01.07.2021 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2021"

Конкурсний матеріал №106

Номінація: "Кращий науково-методичний матеріал"

Назва матеріалу:

Електронний посібник з математики «Інтерактивні вправи з теми «Десяткові дроби» 5клас». Предмет: математика. Клас: 5.

Електронний посібник представляє собою інтерактивну електронну презентацію, що містить інтерактивні завдання з курсу математики 5 класу з теми «Десяткові дроби» для самоконтролю учнів. Електронний посібник розраховано як для використання вчителем на підсумковому уроці з кожної теми курсу, так і для дистанційного навчання.

Підручники та посібники | Переглядів: 485 | Завантажень: 215 | Додав: Ростислав | Дата: 01.07.2021 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2021"

Конкурсний матеріал №105

Номінація: "Кращий науково-методичний матеріал"

Назва матеріалу:

Збірник компетентністних завдань з математики для 5-6 класів «Екологічна грамотність і здоровий спосіб життя». Предмет: математика. Клас: 5-6.

Електронний посібник представляє собою інтерактивну електронну презентацію, що містить компетентнісні завдання з математики для 5-6 класів для самоконтролю учнів. Електронний посібник розраховано як для використання вчителем на уроці з різних тем курсу, так і для дистанційного навчання.

Посібник допоможе вчителеві:

- реалізувати принципи діяльнісного й компетентнісного підходів у навчанні;

- розкрити прикладну спрямованість курсу математики;

- продемонструвати можливості математики як універсальної мови природничих наук та органічної складової загальної людської культури;

- формувати в учнів здатність застосовувати знання й уміння у реальних життєвих ситуаціях, розвивати критичне мислення учнів, вміння аналізувати інформацію.

 

Підручники та посібники | Переглядів: 547 | Завантажень: 246 | Додав: Ростислав | Дата: 01.07.2021 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2021"

Конкурсний матеріал №104

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Групи лексики за походженням. Українська мова, 6 клас. Розробка уроку

Основною метою уроку є актуалізація знань про групи слів за походженням, формування практичних умінь та навичок розрізняти власне українську та запозичену лексику. Цей урок дає змогу дітям дізнатися символіку назв солодощів, а також об’єднати назви в 2 групи: власне українська лексика та запозичена.

За допомогою такого уроку можна виховати повагу та любов до Батьківщини, до її культури, а також толерантність до інших країн та мов.

У розробці ви можете знайти новаторські вправи “Таємниця імені” та “Юний пошуковець”.

Розробки уроків | Переглядів: 681 | Завантажень: 273 | Додав: Ростислав | Дата: 01.07.2021 | Коментарі (0)

Вхід на сайт
Пошук
Copyright MyCorp © 2024