Меню сайту |
|
|
|
Категорії розділу |
|
|
|
Наше опитування |
|
|
|
Статистика |
|
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 |
|
|
Всього матеріалів в каталозі: 2435 Показано матеріалів: 1-10 |
Сторінки: 1 2 3 ... 243 244 » |
Квест-мандрівка «Свято останнього дзвоника»
Автор: Волкова Леся Миколаївна, вчитель початкових класів Садівського ліцею Благодатненської сільської ради
Сьогодні у нас із вами чарівний день. А знаєте чому? Бо він водночас і радісний, і сумний.
Радісний, тому що ми додали у скарбничку знань ще один навчальний рік і сьогодні ми з вами пригадаємо усі найкращі його моменти. І ще він радісний, адже попереду що? - правильно, попереду літні канікули та класний відпочинок.
Сумний він, через те, що я за вами справді сумуватиму. Адже дуже люблю вас мої малі та розумні бешкетники.
|
Презентація до уроку літературного читання у 4 класі
Автор: Шутко Оксана Петрівна, вчитель початкових класів Садівського ліцею Благодатненської сільської ради Миколаївської області
Презентація до уроку літературного читання у 4 класі за Типовою освітньою програмою, розробленою під керівництвом О. Я. Савченко. Підручник: Українська мова та читання : Підручник для 4 класу ЗЗСО (у 2-х частинах) : Частина 2// О. Я. Савченко, І. В. Красуцька. – Київ : УОВЦ «Оріон», 2021.
Тема уроку: Василь Сухомлинський. Не забувай про джерело.
Урок формування вмінь і навичок із застосуванням стратегій критичного мислення «Порушена послідовність» та «Прогнозування». Мета уроку:формувати компетентності спілкування рідною мовою, соціальну, громадянську, компетентність у природничих науках і технологіях, екологічну грамотність.
|
Конспект уроку з літературного читання у 4 класі
Автор: Шутко Оксана Петрівна, вчитель початкових класів Садівського ліцею Благодатненської сільської ради Миколаївської області
Конспект уроку з літературного читання у 4 класі за Типовою освітньою програмою, розробленою під керівництвом О. Я. Савченко. Підручник: Українська мова та читання : Підручник для 4 класу ЗЗСО (у 2-х частинах) : Частина 2// О. Я. Савченко, І. В. Красуцька. – Київ : УОВЦ «Оріон», 2021.
Тема уроку: Василь Сухомлинський. Не забувай про джерело.
Урок формування вмінь і навичок із застосуванням стратегій критичного мислення «Порушена послідовність» та «Прогнозування». Мета уроку:формувати компетентності спілкування рідною мовою, соціальну, громадянську, компетентність у природничих науках і технологіях, екологічну грамотність.
|
Бінарний урок з української та англійської мови на тему «У світі професій»
Автор: Костенко Олена Василівна, вчитель початкових класів Сумської початкової школи №11 Сумської міської ради
Хід уроку
1. Вітання. Організаційна частина. Емоційне налаштування
2. Мотивація навчальної діяльності.
Читання QR кодів
Що означає слово професія?
Робота з тлумачним словником (1 учень)
Робота в мережі інтернет (Що таке професія?)
Робота зі штучним інтелектом на сайті На урок (Як тлумачать слово
професія відомі українці?)
3. Робота над оповіданням «Яка професія найважливіша?»
4. Гра «Що було б, якби…»
5. Гра «Відгадай професію»
6. Гра «Знайди пару» (за посиланням на платформі LearningApps.org)
7. Складання сенкану про професії
8. Проведення дослідження «Професії наших батьків»
9. Перегляд відеоролика «Професії майбутнього»
10. Розповідь «Дивні та незвичайні професії».
11. Презентація дитячих творів (усно) «Ким я мрію стати»
|
Українська революція 1917-1921 рр. у світлинах. Презентація
Автор: Бориславська Марія Михайлівна, вчитель історії Попелівського закладу загальної середньої освіти І-III рівнів
Дана презентація допоможе у підготовці до уроку узагальнення, можна використовувати на онлайн та офлайн навчанні. Допоможе учням впорядкувати події даної теми, вибудовувати хронологію подій. Можна застосувати для складання тренувальних вправ з теми.
Матеріали для презентації використовувались з сайту Інституту національної пам’яті.
|
«Права людини та дитини в умовах збройного конфлікту та міжнародне гуманітарне право". Розробка уроку
Автор: Глуходєдова Юлія Миколаївна, вчитель історії КЗ «Харківський ліцей №10 Харківської міської ради»
Урок розроблений з курсу громадянської освіти для учнів 10 класу.
Після якого учні зможуть:
надавати визначення терміну «права людини», «міжнародне гуманітарне право», «збройний конфлікт» визначати та розрізняти права людини;
давати характеристику джерелам міжнародного гуманітарного права;
визначати принципи міжнародного гуманітарного права;
оцінювати значення прав людини в умовах збройного конфлікту;
як здійснювати захист прав людини та дитини під час збройного конфлікту.
підтримує захист прав людини та дитини
називати принципи МГП щодо ведення воєнних дій; категорії цивільних осіб та цивільних об’єктів, їх відмінності від військових цілей.
висловлювати власне ставлення до принципів міжнародного гуманітарного права щодо ведення воєнних дій та їх ролі у захисті цивільних осіб і цивільних об’єктів, зокрема в період міжнародного збройного конфлікту на території України. |
Закономірності впливу екологічних чинників на організми та їхні угрупування. Презентація
Автор: Кудря Сніжана Ігорівна, вчитель біології Золотобалківського ліцею Новоолександрівської сільської ради
Мета розробки: ознайомити учнів як екологічні чинники впливають на організми та їхні угруповання
|
«Практикум з квітникарства». Електронна книга для занять гуртка «Юні квітникарі» еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти
Автор: Полятикіна Тетяна Петрівна, керівник гуртка комунального закладу - центру позашкільної роботи Путивльської міської ради
Електронна книга "Практикум з квітникарства" є захопливим та корисним ресурсом для вихованців позашкільного закладу, які цікавляться квітникарством та бажають розвивати свої навички в цій сфері. Цей практичний посібник спеціально адаптований для дітей та підлітків, і пропонує зрозумілі та цікаві вправи, які допоможуть їм краще зрозуміти процеси вирощування та догляду за рослинами.
|
Робочий зошит для проведення практичних занять гуртка «Юні квітникарі»
Автор: Полятикіна Тетяна Петрівна, керівник гуртка комунального закладу - центру позашкільної роботи Путивльської міської ради
Робочий зошит для практичних робіт з квітникарства є необхідним додатком до програми екологічного напряму "Юні квітникарі". Цей зошит спрямований на практичне втілення теоретичних знань про вирощування рослин та догляд за ними серед дітей та підлітків.
У робочому зошиті містяться завдання, які допомагають вихованцям збагачувати свої знання про рослини, їх вирощування, властивості та вплив на навколишнє середовище. Завдання зорієнтовані на розвиток практичних навичок у догляді за квітами, включаючи полив, підживлення, обрізку та захист від шкідників.
Інше |
Переглядів: 27 |
Завантажень: 19 |
Додав: Ростислав |
Дата: 11.02.2024
|
|
Лабіринтами художньої абстракції
Автор: Кривенкіна Лариса Вячеславівна, вчитель Єрківського ліцею імені Героя України В.М.Чорновола Єрківської селищної ради Черкаської області
Абстракціонізм – безпредметне мистецтво, цілком позбавлене всяких зримих зв’язків із якими-небудь життєвими формами. Головним завданням абстракціонізму став «прорив» у нову духовну реальність, бо все було видиме, матеріальне, оманливе.
Розробка уроку «Мистецтво» 9 клас. За підручником Л.Масол. Урок №9.
|
|
|
Вхід на сайт |
|
|
|
Пошук |
|
|
|
|