Шкільний портал
Середа, 24.07.2024, 12:03
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Конкурс "Європа - це я!"РеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 700
Статистика

Онлайн всього: 14
Гостей: 12
Користувачів: 2
vanchitaykamasia1, lizkovale

Вітаємо Вас на сторінці Всеукраїнського пізнавального конкурсу

"Європа - це я!"

19 квітня 2003 р. згідно з Указом Президента України «Про День Європи» «…враховуючи стратегічний курс України на європейську інтеграцію…»  було встановлено в Україні свято, під назвою День Європи. 

8 травня 2023 року Президент України Володимир Зеленський підписав указ №266/2023 «Про День Європи», який запроваджує в Україні святкування Дня Європи 9 травня. У своєму зверненні Володимир Зеленський зазначив: 

"Сьогодні я підписав відповідний указ, і щороку із завтрашнього дня, 9 травня, ми будемо вшановувати нашу історичну єдність — єдність усіх європейців, які знищили нацизм та переможуть рашизм. Це буде День Європи, яка допомагає нам боротися за всіма напрямками: на полі бою зброєю, на дипломатичній передовій — рішучістю, проти ракетного терору та зимового блекауту, в економіці та на юридичному фронті. Це буде День Європи — нашої союзниці. Яка ніколи не називає Україну „вигаданим“ чи „штучним“ утворенням. І яка дає нам свою зброю, щоб ми могли захистити себе та її - нашу Європу."

Що таке День Європи? День Європи – щорічне свято миру та єдності в країнах Європейського союзу та Ради Європи. До 1997 року це свято мало переважно культурно-мистецьку спрямованість та носило обмежений характер. Згодом до святкування Дня Європи залучилися держави – кандидати на вступ в ЄС.

Маючи прагнення інтегруватися в європейське співтовариство, Україна почала відзначати це свято, як спосіб приєднання до тих цінностей, яких дотримуються в ЄС.

От і ми, вирішивши не на словах, а на ділі долучитись до європейських цінностей, запроваджуємо новий конкурс під назвою "Європа - це я!"

Конкурс приурочується до Дня Європи в Україні та проходить  в межах його офіційного відзначення нашою державою, тому ми пропонуємо включити його до святкового сценарію та провести до чи після урочистостей в навчальному закладі. 

Мета конкурсу – популяризація  знань про Європу серед учнівської молоді, розвиток дослідницьких здібностей учнів, підвищення інтересу  до ознайомлення з європейськими цінностями, досягненнями та культурою.

 1. Умови конкурсу
 2. Регламент проведення конкурсу
 3. Як школі стати учасником конкурсу
 4. Учасники конкурсу
 5. Вимоги до відповдальної особи (шкільного куратора)
 6. Порядок проведення конкурсу
 7. Підведення підсумків конкурсу
 8. Вимоги до комп'ютерів

1. Умови конкурсу

Конкурс включає в себе завдання різного рівня. Конкретно з жодним із шкільних предметів питання конкурсу безпосереднього зв'язку не мають. Це - міжпредметний конкурс. Питання мають загальний характер і до жодного з класів не прив'язані, враховується тільки вік учасника. Включає в себе питання з історії, географії, природознавства, літератури, музики, культури Європи. 

Конкурс відбувається в комп'ютерному класі чи в будь-якому іншому приміщенні навчального закладу, який обладнаний комп'ютерами та під наглядом відповідальної особи. 

Завдання подаються завдяки комп'ютерним програмам, які необхідно буде завантажити з цієї сторінки в конкурсні дні. На даний час за посиланням   http://testportalua.com/load/0-0-0-764-20  варто спробувати демонстраційну програму, яка продемонструє можливості програми та приклади роботи з завданнями. Спробувати програму потрібно обов'язково, щоб провести діагностику комп'ютерів, оскільки не всі вони відповідають вимогам програми (в такому випадку програма не запускатиметься). Щоб ознайомитись з вимогами до комп'ютерів, натисніть тут.

Конкурс платний.  Вартість участі у конкурсі (оргвнесок) для кожного учасника від навчального закладу коштує 20 грн. 

Участь у конкурсі добровільна.


В цій  рамці 07-20 травня знаходитимуться посилання на архіви, в яких будуть конкурсні програми. Достатньо буде на них натиснути і завантаження розпочнеться автоматично.

Посилання для завантаження конкурсних програм

Для 1 класу:  https://testportalua.com/load/0-0-0-2742-20

Для 2-4 класів (перша група) :  https://testportalua.com/load/0-0-0-2743-20

Для 5-8 класів (друга група) :  https://testportalua.com/load/0-0-0-2744-20

Для 9-10 класів (третя група) :  https://testportalua.com/load/0-0-0-2745-20

Щоб завантажити програми, достатньо натиснути на посилання. Завантаження розпочнеться автоматично.

Якщо не виходить, з якихось причин завантажити за цими посиланнями, переходьте на Гугл Диск за цим посиланням:

https://drive.google.com/drive/folders/1_d8dOFKzeyfwKsKUN8PtQ1sJ3Y-IKxUZ?usp=drive_link

та завантажуйте ці програми з папки на ньому. Якщо не допомагає, спробуйте завантажити іншим браузером.


2. Регламент проведення конкурсу

УВАГА! Дозволяється проводити конкурс онлайн за умови, що Ваш заклад освіти на час проведення конкурсу перебуває на дистанційному навчанні. Онлайн в нашому розумінні означає, що учні завантажать програму на свої комп'ютери самостійно (чи з допомогою батьків), пройдуть конкурсні питання та надішлють шкільному куратору файл з результатом. Шкільний куратор збере всі файли, сплатить оргвнесок, заповнить заявку та надішле все це нам одним листом.

Учням, які бажають взяти участь у конкурсі та мають близьких родичів, які захищають чи захищали нашу Батьківщину від російської агресії (батьки, рідні брати, сестри) - участь безкоштовна. Але при цьому у заявці все одно повинно бути мінімум 6 учнів, сплата оргвнеску за участь яких відбуватиметься згідно правил. 

1. Конкурс проводиться в один етап  07-20 травня (в будь-який з цих днів на вибір, чи протягом кількох днів).

2. До кінця доби 06 травня навчальному закладу необхідно подати заявку на участь у конкурсі за адресою: zno.probne@gmail.com  Бланк заявки можна завантажити за посиланням: http://testportalua.com/load/0-0-0-763-20

3. Після отримання заявкипротягом трьох діб (увага! навіть у вихідні дні), на Вашу електронну адресу (з якої надійшла заявка) буде надіслано лист з інструкціями та реквізитами (номер картки ПриватБанку та розрахунковий рахунок) для сплати коштів за участь у конкурсі.

4. 07-20 травня, в будь-який з цих конкурсних днів, необхідно зайти на наш сайт, на цю сторінку та завантажити конкурсні програми з рамки. В рамці їх буде 4: для 1, 2-4, 5-8 та 9-10 класів.

5. Провести конкурс.

6. Провівши конкурс, потрібно  здійснити перерахування коштів (з терміналу,  Приват24, чи іншим відомим Вам способом).

7. Провівши конкурс та сплативши оргвнесок, до кінця доби 28 травня поточного року необхідно надіслати на нашу головну пошту zno.probne@gmail.com :

► Файли з результатами. Файли знаходяться на кожному з задіяних комп’ютерів в папці Resultat_Europe_2024 (її створить конкурсна програма автоматично) на диску "С" (шлях: C:\Resultat_Europe_2024). Файли закодовані, та мають розширення "mtxpr". Вони підписані прізвищем та ім'ям учня, який проходив питання. Можна надсилати самі файли, а можна, щоб не розбиратись, надіслати папки, в яких знаходяться ці файли з результатами;

► Повністю заповнену заявку (з прізвищами та іменами учасників);

► Підтвердження сплати. Підтвердженням сплати може бути відсканований чи близько та якісно сфотографований чек. Якщо кошти перераховані з Приват24, копії чека не потрібно. В такому випадку буде достатньо вказати нам у листі о котрій годині перераховані кошти та ПІБ того, з чієї картки здійснено перерахунок. 

8. Електронні сертифікати  учасників (увага! тільки електронні), куратора та переможців конкурсу надійдуть на вказану Вами електронну адресу не пізніше 31 серпня. 


Отож, хронологія така:

1. До кінця доби 06 травня подати заявку;

2. Отримати лист-відповідь з інструкціями та реквізитами (протягом 3-х діб);

3. 07-20 травня (в будь-який з днів, на вибір шкільного куратора) провести конкурс;

4. Сплатити оргвнесок;

5. До кінця доби 20 травня надіслати результати, заповнену заявку та підтвердження сплати оргвнеску на нашу скриньку zno.probne@gmail.com

6. В кінці серпня (не пізніше 31 серпня) отримати електронні сертифікати, роздрукувати  та нагородити ними учасників конкурсу. 


3. Як школі стати учасником конкурсу

Призначити відповідальну особу (куратора), який заповнить та надішле заявку на нашу електронну пошту zno.probne@gmail.com, сплатить організаційний внесок, організує проведення конкурсу в школі, проводитиме з нами листування.


4. Учасники конкурсу

До участі в конкурсі запрошуються учні 1 -10 класів, які будуть об'єднані в 4 групи:

 1. 1 клас (10 питань)
 2. 2-4 класи (15 питань)
 3. 5-8 класи (20 питань)
 4. 9-10 класи (20 питань)

Кожній з груп буде запропоновано свій підбір запитань та окрема комп'ютерна програма.

Мінімальна кількість учасників від навчального закладу – 6 учнів. Максимальна кількість НЕ обмежується.


5. Вимоги до відповідальної особи (куратора)

Щоб ознайомитись з вимогами до відповідальної особи (куратора), перейдіть за посиланням:

http://testportalua.com/index/vimogi_do_vidpovdalnoji_osobi_kuratora/0-68


Інструкція для відповідальної особи від навчального закладу

До початку конкурсу

1. Спробувати демонстраційну версію програми для перевірки відповідності комп'ютерів до вимог програми

2. Уважно та точно заповнити та надіслати заявку на конкурс на електронну адресу  zno.probne@gmail.com 

Увага! Не потрібно надсилати 2, 3 та більше листів одночасно.  Це викликає збій в роботі та тільки сповільнює її.  Достатньо буде одного листа. 

3. Регулярно (протягом 3-х діб) заходити на вказану в заявці електронну пошту для того, щоб  отримати інструкцію та реквізити для сплати оргвнеску

4. Дочекатись електронний лист-відповідь з підтвердженням реєстрації, з короткою інструкцією подальших дій та реквізитами. Якщо протягом 3-х діб лист від нас не надійшов (це означатиме, що ми Вашого листа не отримали), надіслати нам заявку ще раз.  

Під час конкурсу

1. В період 07-20 травня (в будь-який із вказаних днів) зайти на цю сторінку, завантажити з рамки програми, встановити їх на випробувані комп'ютери та провести конкурс.

2. В заявці скласти список учасників. Заявку Ви вже раз надсилали (при реєстрації), тепер надішліть її ще раз (заповнену), тільки тепер в ній впишіть список учасників по класам. 

3. Зібрати з усіх задіяних комп'ютерів файли, заархівувати їх.

4. Здійснити перерахування коштів (з терміналу,  Приват24, чи іншим відомим Вам способом) та відсканувати чек. Якщо кошти перераховані з Приват24, копії чека не потрібно. В такому випадку буде достатньо вказати нам в листі о котрій годині перераховані кошти та ПІБ того, з чієї картки здійснено перерахунок.

5. Надіслати одним листом:

 • заархівовані файли
 • заявку (ще раз, але тепер зі списком учасників) 
 • Підтвердження сплати (копію чека чи, для тих, хто сплатив оргвнесок через Приват24, просто вказати в тексті листа о котрій годині перераховані кошти та ПІБ того, з чієї картки здійснено перерахунок)

на нашу електронну адресу zno.probne@gmail.com не забувши вказати в темі листа назву навчального закладу та те, що це файли результатів учасників конкурсу.

6. Регулярно заходити на електронну пошту, з якої було надіслано результати для того, щоб  отримати листа з підтвердженням отримання файлів. Якщо протягом 3-х діб листа від нас не надійде, надіслати все вище перераховане нам ще раз. Не забути вказати у темі листа назву конкурсу, назву навчального закладу та те, що це файли конкурсу.

Після проведення конкурсу

1. Час від часу заходити на електронну пошту для того, щоб перевірити, чи не надійшов від нас лист з електронними сертифікатами (електронні сертифікати учасників, куратора та переможців конкурсу надійдуть на вказану Вами електронну адресу не пізніше 31 серпня).

2. Отримавши електронні сертифікати, перевірити їх на можливі помилки та відписатись нам, нагородити ними учасників.

Увага! Невиконання якогось із цих пунктів може призвести до негативних наслідків. Будьте коректними та виконайте все так, як вказано вище. 


6. Порядок проведення конкурсу

1. В будь-який з конкурсних днів, (з 07 по 20 травня), куратор завантажує програми (їх буде 4: на 1, 2-4, 5-8  та на 9-10 класи) з цієї сторінки на сайті (тому є сенс внести її в закладки).

2. Скидає їх на всі комп'ютери, які пройшли випробування та відповідають нашим вимогам (вимоги описані нижче). Щоб перейти до вимог, натисніть тут.

3. У встановлений куратором час в межах конкурсних днів, під його наглядом, учні сідають за комп'ютери, запускають програму, вводять свої дані та відповідають на питання. Якщо на всіх учасників комп'ютерів не вистачає, дозволяється проводити конкурс в кілька підходів  до того часу, поки всі заявлені учасники не закінчать. Як куратор встановить черговість, залежить від нього. Нам це не важливо. Однак, від того, наскільки правильно учні запишуть своє прізвище, ім'я та клас залежить правильність внесення нами даних у сертифікати.

Увага! Один учасник може взяти участь у конкурсі тільки один раз.

4. В програмі встановлено час проходження питань. Він становить 60 хвилин для кожного запуску програми. Якщо до закінчення часу не виконати всі завдання, вікно програми закриється. Після цього учасник більше не матиме права ще раз відповісти на конкурсні запитання.

5. По закінченні конкурсу куратору потрібно зібрати файли зі звітами з усіх комп'ютерів, заархівувати їх та надіслати нам на електронну адресу: zno.probne@gmail.com 

Нагадуємо, що нам потрібно надіслати файли з розширенням "mtxpr", які знаходитимуться в папках, які створить програма, на всіх задіяних комп'ютерах. Папки розташовуватимуться  на дискові "С" в папці під назвою Resultat_Europe_2024 (шлях: C:\Resultat_Europe_2024).Можна надіслати самі папки з файлами конкурсу чи файли з папок. Файли підписані прізвищами та іменами учнів, які проходили конкурсні питання.

Також, разом із файлами, необхідно ще раз надіслати заявку, тільки тепер її дозаповнити (вписати список учасників, які взяли участь у конкурсі)

Увага!  Листа нам на електронну адресу потрібно надіслати докінця доби 20 травня. В темі листа обов'язково необхідно вказати, що в даному листі знаходяться результати конкурсу та назву навчального закладу. 

6. Після надсилання результатів, відповідальна особа повинна протягом трьох діб регулярно заходити на електронну пошту, яка вказана у заявці як така, через яку вестиметься електронне листування, та з якої надійшла заявка. Протягом цих трьох діб ми переглянемо Вашого листа та надішлемо підтвердження про його отримання.
У випадку, якщо протягом трьох діб з моменту відправлення листа з файлами та списком відповіді від нас не надійшло (це означатиме, що листа ми не отримали з якихось причин), куратор повинен ще раз надіслати нам такого ж листа та знову очікувати три доби нашої відповіді. 
 
Увага! У випадку, якщо відповідальна особа надішле не всі результати, колектив "Шкільного порталу" не несе за це відповідальність. В такому випадку сертифікати надійдуть тільки на тих учасників, результати яких до нас надійшли. 
 
Увага! Якщо змінюється кількість учасників порівняно з першою заявкою, відповідальна особа у супровідному листі повинна вказати про зміни, які стались. Дозволяється змінювати кількість учасників в залежності від ситуації, але остаточна кількість учасників, яка вказана в повторній заявці, повинна збігатись з тією кількістю учнів, які брали безпосередньо участь у конкурсі. Остання заявка - це той документ, на яким ми спираємось під час перевірки файлів з результатами. 

Увага!  Файли з результатами самі до нас не надішлються. Їх обов'язково потрібно надіслати до вказаного терміну. У випадку, якщо файли до нас не надійдуть, організатор (колектив "Шкільного порталу") не несе відповідальність за неуважність куратора. В такому випадку електронних сертифікатів учасники та куратор не отримають. 

7. Дочекатись нашого листа з електронними сертифікатами (не пізніше 31 серпня, однак можуть бути й раніше). Якщо на 1 вересня електронні сертифікати не надійшли, напишіть нам листа та вкажіть на це. 


7. Підведення підсумків конкурсу

• За підсумками оцінювання, яке здійснить програма та за рішенням журі, учасників буде нагороджено електронними сертифікатами нашого порталу І, ІІ, ІІІ ступенів та електронними сертифікатами за участь.

• Електронними сертифікатами також буде нагороджено куратора. Вказані електронні сертифікати можна буде роздрукувати на будь-якому принтері (бажано кольоровому).

• Електроні сертифікати надійдуть на вказану Вами електронну скриньку в кінці серпня, але не пізніше 31 серпня. Офіційні результати будуть опубліковані на нашому сайті в цей же період. Повідомлення про це буде опубліковане на головній сторінці нашого сайту. Слідкуйте за новинами. 

Увага! Сертифікати будуть тільки електронні. 


8. Вимоги до комп'ютерів

Програма працює на ОС Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10.  Для роботи на Linux можна використовувати Wine.

http://testportalua.com/index/vimogi_do_komp_39_juteriv/0-468


Для тих кураторів  хто планує вперше приєднатись до нашого конкурсу,  пропонуємо переглянути коротеньку відеоінструкцію за посиланням. 

https://www.youtube.com/watch?v=TG0TYxRmx7w

 

Завантажити демонстраційну програму можна за посиланням: http://testportalua.com/load/0-0-0-764-20

Завантажити заявку можна за посиланням: https://testportalua.com/load/0-0-0-763-20

Будемо чекати Вашої заявки.

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2024