Шкільний портал
Вівторок, 18.06.2024, 02:37
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Всеукраїнський природничий еколого-натуралістичний конкурс "Природа - наш дім"РеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 640
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаємо Вас на сторінці 

Всеукраїнського природничого еколого-натуралістичного конкурсу 

"Природа - наш дім"

Існуючі екологічні проблеми сьогодення викликані в великій мірі діяльністю людини. І ці проблеми являють величезний ризик для життя всього живого на нашій планеті. Брудна вода, повітря, зміна середовища проживання - все це та безліч інших наслідків діяльності людини, тягнуть за собою  та зміну клімату та природного середовища, що, в свою чергу, призводить до загрози здоров'ю не тільки людини, а й всім живим організмам на нашій планеті. 

З метою популяризації природничих знань задля виховання екологічнї свідомості та формування екологічного лідерства, ми запроваджуємо новий конкурс під навою "Природа - наш дім". Сподіваємось, що конкурсні завдання будуть цікаві, змістовні та викличуть в учасників позитивні емоції, які впливатимуть на їхнє екологічне мислення.

Якщо Ви переглядаєте це повідомлення зі смартфону, натисніть на посилання  https://viber.com/  та приєднуйтесь до нашої спільноти у Viber.

Також запрошуємо Вас та Ваших колег приєднатись до нашої спільноти у Facebook: https://www.facebook.com/groups/207547335672903/

 

 1. Умови конкурсу
 2. Регламент проведення конкурсу
 3. Як школі стати учасником конкурсу
 4. Учасники конкурсу
 5. Вимоги до відповдальної особи (шкільного куратора)
 6. Порядок проведення конкурсу
 7. Підведення підсумків конкурсу
 8. Вимоги до комп'ютерів

1. Умови конкурсу

 • Конкурсні запитання включають завдання різного рівня та об'єднують в собі питання з предметів природничого напрямку та дотичних до них предметів.
 • Конкурс відбувається в комп'ютерному класі чи в будь-якому іншому приміщенні закладу освіти, який обладнаний комп'ютерами та під наглядом відповідальної особи.
 • Завдання подаються завдяки комп'ютерним програмам, які необхідно буде завантажити з цієї сторінки в конкурсні дні. На даний час за посиланням https://testportalua.com/load/0-0-0-2685-20 варто спробувати демонстраційну програму, яка продемонструє можливості програми та приклади роботи з завданнями. Спробувати програму потрібно обов'язково, щоб провести діагностику комп'ютерів, оскільки не всі вони відповідають вимогам програми (в такому випадку програма не запускатиметься чи не зберігатимуть результатів). Щоб ознайомитись з вимогами до комп'ютерів, натисніть на посилання: https://testportalua.com/index/vimogi_do_komp/0-479
 • Конкурс платний.  Вартість участі у конкурсі (оргвнесок) для кожного учасника від навчального закладу коштує 20 грн. 
 • Участь у конкурсі добровільна.

В цій  рамці 10-26 лютого знаходитимуться посилання на архіви, в яких будуть конкурсні програми. Достатньо буде на них натиснути, і завантаження розпочнеться автоматично.

Посилання для завантаження конкурсних програм

Для 1 класу:  https://testportalua.com/load/0-0-0-2699-20

Для 2-4 класів (перша група) :  https://testportalua.com/load/0-0-0-2700-20

Для 5-8 класів (друга група) :   https://testportalua.com/load/0-0-0-2701-20

Для 9-11 класів (третя група) :  https://testportalua.com/load/0-0-0-2702-20

Щоб завантажити програми, достатньо натиснути на посилання. Завантаження розпочнеться автоматично.

Якщо не виходить, з якихось причин завантажити за цими посиланнями, переходьте на Гугл Диск за цим посиланням: 

https://drive.google.com/drive/folders/1Lp8so5TC0jQ9bL5i9wDGORb1cNGbDlo_?usp=drive_link

та завантажуйте ці програми з папки на ньому. Якщо не допомагає, спробуйте завантажити іншим браузером.


2. Регламент проведення конкурсу

УВАГА! 

Дозволяється проводити конкурс онлайн за умови, що Ваш навчальний заклад на час проведення конкурсу перебуває на дистанційному навчанні. Онлайн в нашому розумінні означає, що учні завантажать програму на свої комп'ютери самостійно (чи з допомогою батьків), пройдуть конкурсні питання та надішлють шкільному куратору файл з результатом. Шкільний куратор збере всі файли, сплатить оргвнесок, заповнить заявку та надішле все це нам одним листом.

УВАГА! 

Учням, які бажають взяти участь у конкурсі та мають близьких родичів, які захищають чи захищали нашу Батьківщину від російської агресії (батьки, рідні брати, сестри) - участь безкоштовна. Але при цьому у заявці все одно повинно бути мінімум 6 учнів, сплата оргвнеску за участь яких відбуватиметься згідно правил.

 

1. Конкурс проводиться в один етап  10-26 лютого (в будь-який з цих днів на вибір).

2. До кінця доби 8 лютого навчальному закладу необхідно подати заявку на участь у конкурсі за адресою: zno.probne@gmail.com  Бланк заявки можна завантажити за посиланням: https://testportalua.com/load/0-0-0-2686-20

Відеоінструкція про те, як правильно заповняти заявку:

3. Після отримання заявкипротягом трьох діб (увага! навіть у вихідні дні), на Вашу електронну адресу (з якої надійшла заявка) буде надіслано лист з інструкціями та реквізитами (номер картки ПриватБанку та розрахунковий рахунок) для сплати оргвнеску за участь у конкурсі.

4. 10-26 лютого, в будь-який з цих конкурсних днів, необхідно зайти на наш сайт, на цю сторінку та завантажити конкурсні програми з рамки. В рамці їх буде 4: для 1, 2-4, 5-8 та 9-11 класів.

5. Провести конкурс.

6. Провівши конкурс, потрібно  здійснити перерахування коштів (з терміналу,  Приват24, чи іншим відомим Вам способом).

7. Провівши конкурс та сплативши оргвнесок, до кінця доби 26 лютого поточного року необхідно надіслати на нашу головну пошту zno.probne@gmail.com :

► Файли з результатами. Файли знаходяться на кожному з задіяних комп’ютерів в папці Resultat_Priroda_2024 (її створить конкурсна програма автоматично) на диску "С" (шлях: C:\Resultat_Priroda_2024). Файли закодовані, та мають розширення "mtxpr". Вони підписані прізвищем та ім'ям учня, який проходив питання. Можна надсилати самі файли, а можна, щоб не розбиратись, надіслати папки, в яких знаходяться ці файли з результатами;

► Повністю заповнену заявку (з прізвищами та іменами учасників);

► Підтвердження сплати. Підтвердженням сплати може бути відсканований чи близько та якісно сфотографований чек. Якщо кошти перераховані з Приват24, копії чека не потрібно. В такому випадку буде достатньо вказати нам у листі о котрій годині перераховані кошти та ПІБ того, з чиєї картки здійснено перерахунок. 

8. Електронні сертифікати  учасників (увага! тільки електронні), куратора та переможців конкурсу надійдуть на вказану Вами електронну адресу не пізніше 31 травня

Отож, хронологія така:
1. До кінця доби 8 лютого подати заявку
2. Отримати лист-відповідь з інструкціями та реквізитами (протягом 3-х діб)
3. 10-26 лютого (в будь-який з днів, на вибір шкільного куратора) провести конкурс
4. Сплатити оргвнесок
5. До кінця доби 26 лютого надіслати результати, заповнену заявку та підтвердження сплати оргвнеску на нашу скриньку zno.probne@gmail.com
6. В кінці травня (не пізніше 31 травня) отримати електронні сертифікати, роздрукувати  та нагородити ними учасників конкурсу

3. Як школі стати учасником конкурсу

Призначити відповідальну особу (куратора), який заповнить та надішле заявку на нашу електронну пошту zno.probne@gmail.com, сплатить організаційний внесок, організує проведення конкурсу в школі, проводитиме з нами листування.


4. Учасники конкурсу

До участі в конкурсі запрошуються учні 1 -11 класів, які будуть об'єднані в 4 групи:

 1. 1 клас
 2. 2-4 класи
 3. 5-8 класи
 4. 9-11 класи

Кожній з груп буде запропоновано свій підбір запитань та окрема комп'ютерна програма.

Мінімальна кількість учасників від навчального закладу – 6 учнів. Максимальна кількість учнів від закладу освіти не обмежується.


5. Вимоги до відповідальної особи (куратора)

Щоб ознайомитись з вимогами до відповідальної особи (куратора), перейдіть за посиланням:

https://testportalua.com/index/konkurs_quot_priroda_nash_dim_quot_vimogi_do_vidpovidalnoji_osobi_kuratora/0-478


6. Порядок проведення конкурсу

1. В будь-який з конкурсних днів, (з 10 по 26 лютого), куратор завантажує програми (їх буде 4: на 1, 2-4, 5-8  та на 9-11 класи) з рамки цієї сторінки (тому є сенс внести її в закладки).

2. Скидає їх на всі комп'ютери, які пройшли випробування та відповідають вимогам програми (вимоги описані нижче). Щоб перейти до вимог, натисніть на посилання: https://testportalua.com/index/vimogi_do_komp/0-479

3. У встановлений куратором час в межах конкурсних днів, під його наглядом, учні сідають за комп'ютери, запускають програму, вводять свої дані та відповідають на питання. Якщо на всіх учасників комп'ютерів не вистачає, дозволяється проводити конкурс в кілька підходів  до того часу, поки всі заявлені учасники не закінчать. Як куратор встановить черговість, залежить від нього. Нам це не важливо. Однак, від того, наскільки правильно учні запишуть своє прізвище, ім'я та клас залежить правильність внесення нами даних у сертифікати.

Увага! Один учасник може взяти участь у конкурсі тільки один раз.

4. В програмі встановлено час проходження питань. Він становить 60 хвилин для кожного запуску програми. Якщо до закінчення часу не виконати всі завдання, вікно програми закриється. Після цього учасник більше не матиме права ще раз відповісти на конкурсні запитання.

Увага! На час воєнних дій обмеження часу ліквідовано.

5. По закінченні конкурсу куратору потрібно зібрати файли зі звітами з усіх комп'ютерів, заархівувати їх та надіслати нам на електронну адресу: zno.probne@gmail.com 

Нагадуємо, що нам потрібно надіслати файли з розширенням "mtxpr", які знаходитимуться в папках, які створить програма, на всіх задіяних комп'ютерах. Папки розташовуватимуться  на дискові "С" в папці під назвою Resultat_Priroda_2024 (шлях: C:\Resultat_Priroda_2024).Можна надіслати самі папки з файлами конкурсу чи файли з папок. Файли підписані прізвищами та іменами учнів, які проходили конкурсні питання.

Відеоінструкція про те, які файли нам потрібні, та де їх знайти:

Також, разом із файлами, необхідно ще раз надіслати заявку, тільки тепер її дозаповнити (вписати список учасників, які взяли участь у конкурсі)

Увага!  Листа нам на електронну адресу потрібно надіслати до кінця доби 26 лютого. В темі листа обов'язково необхідно вказати, що в даному листі знаходяться результати конкурсу та назву навчального закладу. 

6. Після надсилання результатів, відповідальна особа повинна протягом трьох діб регулярно заходити на електронну пошту, з якої було надіслано лист з результатами. Протягом цих трьох діб ми переглянемо Вашого листа та надішлемо підтвердження про його отримання.

У випадку, якщо протягом трьох діб з моменту відправлення листа з файлами та списком відповіді від нас не надійшло (це означатиме, що листа ми не отримали з якихось причин), куратор повинен ще раз надіслати нам такого ж листа та знову очікувати три доби нашої відповіді. 

Увага! У випадку, якщо відповідальна особа надішле не всі результати, колектив "Шкільного порталу" не несе за це відповідальність. В такому випадку сертифікати надійдуть тільки на тих учасників, результати яких до нас надійшли. 

Увага! Якщо змінюється кількість учасників порівняно з першою заявкою, відповідальна особа у супровідному листі повинна вказати про зміни, які стались. Дозволяється змінювати кількість учасників в залежності від ситуації, але остаточна кількість учасників, яка вказана в повторній заявці, повинна збігатись з тією кількістю учнів, які брали безпосередньо участь у конкурсі. Остання заявка - це той документ, на яким ми спираємось під час перевірки файлів з результатами. 

Увага!  Файли з результатами самі до нас не надішлються. Їх обов'язково потрібно надіслати до вказаного терміну. У випадку, якщо файли до нас не надійдуть, організатор (колектив "Шкільного порталу") не несе відповідальність за неуважність куратора. В такому випадку електронних сертифікатів учасники та куратор не отримають. 

7. Дочекатись нашого листа з електронними сертифікатами (не пізніше 31 травня, однак можуть бути й раніше). Якщо на 1 червня електронні сертифікати не надійшли, напишіть нам листа та вкажіть на це. 


7. Підведення підсумків конкурсу

• За підсумками оцінювання, яке здійснить програма та за рішенням журі, учасників буде нагороджено електронними сертифікатами нашого порталу І, ІІ, ІІІ ступенів та електронними сертифікатами за участь.

• Електронними сертифікатами також буде нагороджено куратора. Вказані електронні сертифікати можна буде роздрукувати на будь-якому принтері (бажано кольоровому).

• Електроні сертифікати надійдуть на вказану Вами електронну скриньку в кінці травня, але не пізніше 31 травня. Офіційні результати будуть опубліковані на нашому сайті в цей же період. Повідомлення про це буде опубліковане на головній сторінці нашого сайту. Слідкуйте за новинами. 

Увага! Сертифікати будуть тільки електронні


8. Вимоги до комп'ютерів

Програма працює на ОС Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10.  Для роботи на Linux можна використовувати Wine.

Детальніше за посиланням: 

https://testportalua.com/index/vseukrajinskij_prirodnichij_ekologo_naturalistichnij_konkurs_quot_priroda_nash_dim_quot_vimogi_do_komp/0-479

 

Відеоінструкція з застосування демонстраційної програми:

 


 

Завантажити демонстраційну програму можна за посиланням: https://testportalua.com/load/0-0-0-2685-20

Завантажити заявку можна за посиланням: https://testportalua.com/load/0-0-0-2686-20

Будемо чекати Вашої заявки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2024