Шкільний портал
Середа, 24.07.2024, 10:14
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Конкурс "Логік"РеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3822
Статистика

Онлайн всього: 16
Гостей: 14
Користувачів: 2
lizkovale, baranenko1969

Вітаємо Вас на сторінці  Всеукраїнського  конкурсу

"Логік"

Дорогі колеги!

Секрет багатьох великих людей не в стартовому капіталі, і не у великих зв'язках. До значного успіху їх привело вміння мислити логічно, аналізувати свої дії та дії інших людей. Логічне мислення, увага та уява лежать в основі практично всіх винаходів, які створило людство. А скільки ще буде нових відкриттів, нових винаходів, нових підходів і методів - за все це можна подякувати логічному мисленню. Можна навіть сказати, що логічне мислення - це основа геніальності. 

Чому більшість людей мислять стандартно і шаблонно? Відповідь на це питання дуже проста. Все це відбувається через те, що дітей, підлітків та дорослих  навчають стандартно, шаблонно і стереотипно! На жаль, наша система освіти робить тільки перші практичні кроки в напрямку формування вміння фантазувати, абстрагувати, логічно мислити та застосовувати все це на практиці. А як ці вміння іноді потрібні при вирішенні життявих завдань! А скільки винаходів могло б бути створено, скільки відкриттів було б зроблено, скільки геніїв було б у нашій державі завдяки розвитку цих чеснот!

Якщо логічне мислення, увага й уява добре розвинені у людини, то вона здатна творчо мислити і творчо підходити до вирішення поставлених завдань. Розвинуте логічне мислення - це дуже важлива чеснота для всіх, не тільки для педагогів. 

Для ефективного розвитку логічного мислення можна і потрібно вирішувати різні ситуаційні задачі і загадки. Це одночасно розвиває логіку, увагу, інтелект, уяву та фантазію. Ми вам пропонуємо, шановні колеги, прийняти участь у конкурсі, де ви зможете перевірити своє логічне мислення, свої увагу та уяву розв'язуючи задачі, де потрібно продемонструвати свій рівень логічного мислення та увагу.

Приєднуйтесь! Не пожалкуєте!

Девізом нашого конкурсу можуть виступати слова відомого американського філософа та психолога Вільяма Джеймса: «Мистецтво бути мудрим полягає в умінні знати, на що не варто звертати уваги.» .

 

 1. Умови конкурсу
 2. Учасники конкурсу
 3. Як навчальному закладу стати учасником конкурсу
 4. Вартість участі в конкурсі
 5. Регламент проведення конкурсу
 6. Порядок проведення конкурсу
 7. Правила ведення листування
 8. Підведення підсумків конкурсу
 9. Нагородження учасників та переможців
 10. Приз
 11. Звертаємо Вашу увагу!
 12. Умови, за якими конкурс не розпочнеться
 13. Завантажити заявку

 

 

 

1. Умови конкурсу

Конкурсні завдання подаються у формі відеофрагментів та оприлюднюються кожної п'ятниці з 20.00 до 24.00 на цій сторінці у спеціальній рамці. Кожній з команд потрібно переглянути відео, обговорити та надіслати нам відповідь на електронну адресу zno.probne@gmail.com 

Конкурс заснований на принципі вибування: в кожному турі вибуває один чи кілька учасників. 

 

В цій рамці кожну п'ятницю з 20.00 до 24.00 з'являтиметься новий відеофрагмент з завданням.

 

Завдання 10 туру 3 етапу (фінальне)

Чекаємо на ваші листи-відповіді.

 

 

2. Учасники конкурсу

До участі в конкурсі запрошуються педагогічні працівники навчальних закладів України.

Учасником конкурсу визнається команда від навчального закладу у складі 5 осіб.

Участь у конкурсі можуть брати тільки команди в складі 5 педагогічних працівників навчального закладу будь-якого рівня акредетації та будь-яких форм власності. Від одного начального закладу можуть брати участь в конкурсі не більше трьох команд. У випадку, якщо навчальний заклад буде представляти не одна команда, склад кожної з команд повинен бути різний. Педагогічні працівники  можуть брати участь у складі тільки однієї команди.

 

 

3. Як навчальному закладу стати учасником конкурсу

До кінця доби 7 грудня:

1. Обрати команду (чи кілька команд) з 5 педагогічних працівників навчального закладу.

2. Обрати капітана.

3. Завантажити, заповнити та надіслати на нашу електронну скриньку zno.probne@gmail.com  заявку на участь.  Бланк заявки можна завантажити за посиланням: http://testportal.ucoz.com/load/0-0-0-969-20

До кінця доби 11 грудня:

1. Дочекатись наш лист-відповідь з реквізитами. Він надійде як лист-відповідь 7-8 грудня. 

2. Сплатити оргвнесок за перший тур.

3. Надіслати нам копію чека (якщо кошти перераховані не з Приват24)  чи повідомлення про перерахунок оргвнеску (якщо перераховано з Приват24)

 

4. Вартість участі в конкурсі

Участь у конкурсі платна. Вартість участі (оргвнесок) для кожної команди за кожен тур складає 50 грн. (по 10 грн. з кожного члена команди). Перераховувати  кошти можна з терміналу, Приват24, з банку чи іншим, відомим Вам способом. Перерахунок повинен бути здійснений однією сумою в 50 грн., а не від кожного з учасників. 

Як перерахуєте кошти, не забудьте взяти чек, відсканувати (чи близько та якісно сфотографувати) та обов’язково надіслати нам разом з відповіддю. Окремо надсилати не потрібно. Якщо кошти будуть перераховувні з Приват24, чек не обов'язковий. В такому випадку достатньо буде разом з відповіддю в листі вказати о котрій годині кошти перераховані та ким цей перерахунок здійснений (хто власник картки).

Перерахувати кошти потрібно в період після отримання листа, який підтверджує перехід у наступний тур. 

Надіслати повідомлення про оплату потрібно в одному листі з відповіддю на конкурсне завдання.

Увага! Виняток становить перерахунок оргвнеску за перший тур, який потрібно буде здійснити та надіслати нам підтвердження до кінця доби 11 грудня. У відповідь Ви отримаєте від нас лист з підтвердженням отримання оргвнеску та Ваш номер учасника.

 

 

5. Регламент проведення конкурсу

Конкурс розпочинається 14 грудня та  проводиться у три етапи

І етап (Ознайомчий). 5 турів

ІІ етап (Основний). 10 турів

ІІІ етап (Фінальний). Відбувається до того часу, поки не залишиться 1 учасник, який стане переможцем

 

1 етап (Ознайомчий). 

Розпочинається 14 грудня та включає в себе по одному завданню в тиждень.  5 турів.

В цьому турі вибуватимуть з гри всі ті учасники (команди), які дали неправильну відповідь, чи не надіслали її вчасно (до кінця доби понеділка).

Якщо в межах одного туру неправильну відповідь надіслали кілька учасників - вибуває той, хто надіслав неправильну відповідь останнім, інші команди, які дали неправильну відповідь переходять з іншими в наступний тур.

У випадку, якщо всі команди надіслали правильні відповіді, жодна з команд не вибуває. Всі переходять у наступний тур. 

 

2 етап (Основний).

Розпочинається після закінчення І етапу та включає в себе по одному завданню в тиждень. Відбувається 10 тижнів. 10 турів.

В цьому турі вибуватимуть з гри всі ті учасники (команди), які дали неправильну відповідь, чи не надіслали її вчасно (до кінця доби понеділка).

Якщо в межах одного туру неправильну відповідь надіслали кілька учасників - вибуває кожен з них.

У випадку, якщо всі команди надіслали правильні відповіді, жодна з команд не вибуває. Всі переходять у наступний тур. 

 

3 етап (Фінальний).

Розпочинається після закінчення ІІ етапу та включає в себе по одному завданню в тиждень аж до того часу, поки не залишиться 1 учасник, який буде визнаний переможцем. 

В цьому турі вибуватимуть з гри всі ті учасники (команди), які дали неправильну відповідь, чи не надіслали її вчасно (до кінця доби понеділка).

Якщо в межах одного туру неправильну відповідь надіслали кілька учасників - вибуває кожен з них.

У випадку, якщо всі команди надіслали правильні відповіді, вибуває команда, яка надіслала відповідь останньою. Всі інші команди переходять у наступний тур. 

 


6. Порядок проведення конкурсу

1. До 7 грудня надіслати заповнену заявку на нашу електронну скриньку zno.probne@gmail.com  Бланк заявки можна завантажити за посиланням: http://testportal.ucoz.com/load/0-0-0-969-20    У відповідь протягом 3-х діб  надійде лист з підтвердженням реєстрації та реквізитами для сплати оргвнеску.

2. Дочекатись лист-відповідь з реквізитами (надійде в межах трьох діб після отримання нами Вашого листа) та сплатити оргвнесок за перший тур. Після цього надіслати нам підтвердження сплати (все це потрібно здійснити до кінця доби 11 грудня). Ознайомитись з тим, як це зробити можна, натиснувши на посилання http://testportal.ucoz.com/0-0-0-969-04.

3. Дочекатись нашого листа-відповіді, в якому буде вказано номер учасника.

4. 14 грудня (п'ятниця), дочекатись публікації відеофрагменту з завданням та переглянути його. Обговорити в команді.

5. До кінця доби 17 грудня (понеділок) надіслати відповідь на нашу електронну скриньку zno.probne@gmail.com

6. Дочекатись від нас лист-відповідь з підтвердженням отримання листа. В цьому листі буде й повідомлення про правильність чи хибність відповіді.

7. Якщо відповідь хибна - для Вашої команди конкурс закінчився. Якщо відповідь правильна - все знову відбувається по колу: п'ятниця - завдання, понеділок - останній термін надсилання відповіді.

Увага! Єдина відмінність між першим і всіма наступними турами полягає в тому, що повідомлення про сплату оргвнеску у другому та наступних турах потрібно надсилати не окремо, а разом з відповіддю.

 

 

7. Правила ведення листування

Для зручності розуміння ми встановлюємо кілька простих правил листування. Вони обов'язкові для виконання кожним з учасників. 

1. Під час листування забороняється надсилати у відповідь нові листи! Для цього у кожному поштовику є можливість надіслати лист-відповідь. Натискаєте, пишете повідомлення й надсилаєте. 

Це робиться для того, щоб зберегти попередні надіслані повідомлення. При такому листуванні значно простіше розібратися, що було вирішено раніше. Оскільки ми ведемо достатньо жваве листування, ми не можемо пам'ятати, що ми писали Вам у попередньому листі. З функцією лист-відповідь, ми переглянемо попередні повідомлення і все буде зрозуміло.

2. Супроводжуйте кожну свою дію текстом. Не надсилайте пустих листів (наприклад з копією чека). Завжди напишіть невеличкий супроводжуючий текст для покращення розуміння.

3. Листування повинно вестись тільки з однієї поштової скриньки. 

4. Забороняється надсилати два і більше листів з однією і тією ж інформацією. Знайте, що відповідь на Ваш лист прийде не відразу, а в межах 3-х діб. Надіславши лист очікуйте нашої відповіді протягом вказаних 3-х діб, і тільки після цього надішліть нам лист повторно.

5. В разі, якщо Ви надіслали відповідь без підтвердження сплати, чи навпаки, підтвердження сплати є - а відповіді на завдання немає, лист зареєстровано не буде.

 

 

8. Підведення підсумків конкурсу

Конкурс вважатиметься закінченим, коли залишиться тільки 1 учасник. Він і буде визнаний переможцем.

Після цього, на сторінках нашого сайту буде оприлюднено результати, список учасників та переможці конкурсу.

Увага! Оприлюднюються відомості тільки про тих учасників, які подолали І та перейшли у ІІ етап. Оприлюднюються тільки ті склади команд, які змагаються в останній грі. 

 

9. Нагородження учасників та переможців

По завершенні конкурсу відбудеться нагородження учасників та переможців. 

Переможці отримають електронний сертифікат переможця конкурсу. Він надійде на електронну скриньку команди впродовж 2-х тижнів після закінчення конкурсу. Разом з тим, переможці отримають на свою картку ПриватБанку всі кошти, які були перераховані у якості оргвнеску за кожен тур конкурсу. 

Команда, яка стала другою (тобто поступилася переможцям у останньому турі) отримають електронні сертифікати учасників конкурсу. Вони надійдуть на електронну сриньку учасника. Разом з тим, ця команда теж отримає на свою картку ПриватБанку всі кошти, які були перераховані у якості оргвнеску за кожен тур конкурсу. 

Учасники, які подолали І, ІІ та перейшли у ІІІ етап, отримають електронні сертифікати учасників конкурсу. Вони надійдуть на електронні сриньки учасників. 

 

10. Приз

Крім того, що вказано вище, команда переможців, у якості призу отримає цінний приз - проектор для навчального закладу, який команда представляє. Він буде надісланий Новою Поштою.

 

 

11. Звертаємо Вашу увагу!

Оскільки конкурс відбувається вперше, на кожному з етапів можливі зміни чи доповнення в правилах. Право змінити умови конкурсу мають тільки його організатори.

 

 

12. Умови, за якими конкурс не розпочнеться

Може бути так, що заявок на конкурс буде занадто мало. В такому разі оргкомітет конкурсу  може прийняти рішення про зупинку конкурсу ще до його початку. Якщо таке рішення буде прийняте, 7-8 грудня замість листа з реквізитами на Вашу електронну скриньку надійде повідомлення про зупинку конкурсу ще до його початку. Якщо таке рішення прийняте не буде - Вам надійде лист-відповідь з реквізитами для сплати оргвнеску.

 

 

13. Завантажити заявку

Бланк заявки можна завантажити за посиланням: http://testportal.ucoz.com/load/0-0-0-969-20

 

 

 

 

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2024