Шкільний портал
Субота, 12.10.2024, 06:14
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Каталог файлівРеєстраціяВхід
Меню сайту
Категорії розділу
Конкурс "Педагог-новатор" 2016 року [146]
Натисніть, щоб ознайомитись з матеріалами
Конкурс "Педагог-новатор 2017 року [171]
Натисніть, щоб ознайомитись з матеріалами
Конкурс "Педагог-новатор" 2018 року [192]
Конкурс "Педагог-новатор" 2022 року [0]
Конкурс "Педагог-новатор" 2019 року [217]
Конкурс "Педагог-новатор" 2021 року [321]
Конкурс "Педагог-новатор" 2022 року [437]
2022 р. Зорепад педагогічної майстерності [288]
2022 р. Кращий науково-методичний матеріал [123]
2022 р. Кращий інтернет-ресурс [26]
Конкурс "Педагог-новатор" 2023 року [580]
2023 р. Зорепад педагогічної майстерності [388]
2023 р. Кращий науково-методичний матеріал [150]
2023 р. Кращий інтернет-ресурс [42]
Конкурс "Педагог-новатор" 2024 року [635]
2024 р. Зорепад педагогічної майстерності [413]
2024 р. Кращий науково-методичний матеріал [178]
2024 р. Кращий інтернет-ресурс [44]
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3949
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Конкурс "Педагог-новатор" » Конкурс "Педагог-новатор 2017 року

У категорії матеріалів: 171
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 17 18 »

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам

Конкурс "Педагог-новатор 2017"

Конкурсний матеріал № 171

Назва матеріалу:

Методичний посібник. Дидактичні ігри для подолання помилок читання. Граємо і читаємо без помилок.

 

Збірник містить дидактичні ігри з читання: таблиці для читання,аналіз звукових схем слів,підбір слів до схем
- розгадування кросворду
- «Зберіть» слова з розсипаних букв
- складання слова з останніх складів слів
- складання нових слів
- артикуляційна хвилинка
- чистомовки, тощо
для 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів за новим Державним стандартом , які допоможуть закріпити матеріал та перевірити навчальні досягнення учнів з читання.

Для вчителів початкових класів та учнів 1 класу.

 

Підручники та посібники | Переглядів: 2623 | Завантажень: 204 | Додав: Ростислав | Дата: 08.07.2017 | Коментарі (13)

Конкурс "Педагог-новатор 2017"

Конкурсний матеріал № 170

Назва матеріалу:

Методична  збірка для вчителів історії загальноосвітніх шкіл. Матеріали для практичних занять з інтегрованого курсу «Історія України. Всесвітня історія» 6 клас з використанням ІКТ.

 

У даній методичній збірці надано методичні рекомендації щодо впровадження прийомів  розвитку предметних компетентностей в учнів 6 класу на практичних заняттях під час вивчення інтегрованого курсу «Історія України. Всесвітня історія» через інтерактивні технології в умовах компетентнісного навчання з використанням мультимедійних презентацій. Збірка містить систематизований  навчально-дидактичний матеріал  практичних занять з інтегрованого курсу «Історія України. Всесвітня історія». Згідно з програмою з історії України  для 5-9 класів у 2014-2015 навчальному році, представлений в збірці та на дисці матеріал з завданнями  додається до практичних занять.

Рекомендовані в збірці технології, методи та прийоми можуть впроваджуватися на різних етапах уроку, в повній мірі реалізуючи проблеми компетентнісного навчання та формуючи у учнів логічну, просторову, хронологічну, аксіологічну та інформаційну компетентності.

 Матеріали розроблено відповідно до сучасних вимог базового стандарту з вивчення суспільствознавчих дисциплін,  вікових особливостей учнів, їхніх інтересів, матеріально-технічного забезпечення навчального процесу для формування в учнів стійкої мотивації  щодо вивчення історії.

Матеріали збірки можуть використовуватись  вчителями історії загальноосвітніх шкіл під час виконання практичних робіт з інтегрованого курсу «Історія України. Всесвітня історія» як самодостатня дидактична збірка або як додаток до підручника.

Конкурс "Педагог-новатор 2017 року | Переглядів: 1124 | Завантажень: 390 | Додав: Ростислав | Дата: 07.07.2017 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2017"

Конкурсний матеріал № 169

Назва матеріалу:

Метод проектів та шляпи Едварда де Боно як розвиток літературних компетентностей  молодших школярів. Урок міні –проект на тему «Міфи народів світу»  4 клас.

Урок міні - проект з літературного читання в 4 класі на «Міфи народів світу» . На уроці літературного читання в 1 семестрі вивчається тема «Міфи народів світу», це узагальнюючий урок по темі проведений у вигляді міні - проекту з використанням кольорових капелюхів Едварда де Боно. На уроці діти працюють групами, виконують завдання стосовно кольору капелюхів, є завдання в скарбничці Пандори ( літературний диктант, тестові завдання і творчі завдання). В цікавій формі проводиться повторення вивчених міфів – «Колесо фортуни», інтерактивна вправа «Так чи ні», «Мішечок чарівних речей».

Конкурс "Педагог-новатор 2017 року | Переглядів: 1321 | Завантажень: 72 | Додав: Ростислав | Дата: 07.07.2017 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2017"

Конкурсний матеріал № 168

Назва матеріалу:

Конспект уроку у 5 класі «Звичайні дроби». Презентація до уроку.

Конспект уроку математики з комп’ютерною підтримкою. (презентація до уроку).

Конспект з використанням дидактичних ігор, розроблений відповідно до вікових особливостей учнів, з комп’ютерною підтримкою, що вивільняє час для перевірки завдань, полегшує оцінювання навчальних досягнень учнів, активізує пізнавальну діяльність учнів. Заслуговує на увагу використання інтегрованого диктанту (елементи стем-освіти на уроках математики) у 5-му класі, що дає змогу  здійснювати інтеграцію навчання.

 

 

Конкурс "Педагог-новатор 2017 року | Переглядів: 1370 | Завантажень: 393 | Додав: Ростислав | Дата: 07.07.2017 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2017"

Конкурсний матеріал № 167

Назва матеріалу:

Мережеві проекти у навчальному процесі та управлінській діяльності. Проект «Віртуальна лабораторія педагогічних інновацій».

 

Матеріал містить модель створення мережевого проекту «Віртуальна лабораторія педагогічних інновацій».

Короткий опис кластерів та змісту їх наповнення.Також поряд з електронним методичним органайзером школи  запропоновані ідеї навчальних ,творчих та розвивальних та дослідницьких проектів.

Обгрунтовано доцільність створення віртуальних навчальних платформ з дистанційної підтримки навчання учня.Для реалізації компетентнісного підходу значне місце займуть саме електронні платформи ,де учень зможе скористатися потрібною інформацією .Для  прикладу ,створено електронну навчальну платформу для вивчення англійської мови  

EN-E-learning  platform(електронна адреса  http://rudkyscool.blogspot.com/)

Тематика мережевих проектів може торкатися на лише навчального змісту Наприклад мережевий проект «Місто моєї мрії» дозволить акумулювати думки щодо проблем у нашому містечку та шляхів їх вирішення . Його реалізація сприяє вихованню активної громадянської позиції і не тільки.

Конкурс "Педагог-новатор 2017 року | Переглядів: 1033 | Завантажень: 65 | Додав: Ростислав | Дата: 28.06.2017 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2017"

Конкурсний матеріал № 166

Назва матеріалу:

План-конспект уроку з англійської мови  в 2  класі «Тварини та домашні улюбленці»

 

Поданий матеріал складається з конспекту уроку та презентації.

Даний урок пропонується на завершення вивчення теми про тварин і їх опис. Урок зоорієнтований на учнів з середнім,достатнім та високим рівнем знань .

Мета уроку - повторити та активізувати лексичні одиниці з теми: Тварини та домашні   улюбленці;навчити описувати тваринок,розвивати мовну здогадку, готовність до практичного застосування    знань; розвивати навички  читання, говоріння, письма  й аудіювання; прищеплювати любов до тварин.

На початку уроку учням пропонується привітати свого сусіда , згодом  проводиться фонетична зарядка для здогадки теми уроку. Учням пропонується пригадати назви тваринок з допомогою мультимедійної презентації. В основну частину уроку включено багато інтерактивних вправ,музична фізкультхвилинка, рухливі вправи та гра,індивідуальна робота та робота в парах і  групах.

Домашнє завдання – творче, кожен учень самостійно обирає улюблену тварину,малює і усно описує.

 

 

Конкурс "Педагог-новатор 2017 року | Переглядів: 1190 | Завантажень: 57 | Додав: Ростислав | Дата: 28.06.2017 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2017"

Конкурсний матеріал № 165

Назва матеріалу:

Кейс-урок з географії на тему «Чорне море»

Застосування кейс-методу є інтерактивним методом навчання, який дає змогу наблизити процес навчання до реальної практичної діяльності. Він сприяє розвитку винахідливості, вмінню вирішувати проблеми, розвиває здібності проводити аналіз і діагностику проблем.

 

Невід’ємною частиною сучасного уроку є самостійна практична діяльність учнів (пізнавальний творчий пошук, вирішення проблемних питань, практичне застосування вмінь, знань та навичок з різних предметів). Саме ці задачі успішно дозволяє вирішити кейс-метод.

Даний урок знайомить учнів з особливостями розташування, розмірами, основними характеристиками, природно-ресурсним потенціалом Чорного моря; акцентує увагу на екологічних проблемах Чорноморського регіону; формує навички роботи з тематичними картами.

Конкурс "Педагог-новатор 2017 року | Переглядів: 2212 | Завантажень: 149 | Додав: Ростислав | Дата: 28.06.2017 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2017"

Конкурсний матеріал № 164

Назва матеріалу:

Урок історії України у 8 класі за темою « Українське козацтво у І чверті ХVІІ століття»

 

Урок історії України проведено у 8 класі . За типом урок засвоєння нових знань , за формою проведення – урок – дослідження . Під час актуалізації опорних знань використала фронтальне опитування. Мотивація  навчальної діяльності пізнавального характеру .Під час вивчення нового матеріалу використовувала індивідуальну , групову , фронтальну роботу. Використовувала такі види діяльності , як : лекторій з демонстрацією відеоілюстрацій ,робота з термінами , робота з історичними документами , робота над відеоматеріалом , робота з контурною картою , складання характеристики історичного діяча за алгоритмом , індивідуальна робота з картками -Броунівський рух, парна робота з підручником + складання узагальнюючої таблиці . На етапі закріплення нових знань використано методи :

Хронологічна гра « Чи знаєш ти ?», .«Незакінчене речення», Випереджальне домашнє завдання ( робота з обдарованою дитиною)                                                                   

міні – дослідження учнів  ,  дебати    . Для домашнього завдання обрала завдання творчого характеру .

В даному матеріалі використано  сучасні  педагогічні технологій та інноваційні  методи навчання, які забезпечують   формування всебічно розвиненої , творчої , самостійної , самодостатньої особистості , здатної використовувати  здобуті знання для конкурентоспроможної діяльності в будь- якій сфері суспільного життя , тобто для інноваційного розвитку суспільства .

Конкурс "Педагог-новатор 2017 року | Переглядів: 1027 | Завантажень: 57 | Додав: Ростислав | Дата: 28.06.2017 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2017"

Конкурсний матеріал № 163

Назва матеріалу:

Бінарний урок ( Літературне читання. Музичне мистецтво). 3 клас. Тема: Улюблені казкові образи. Сила уяви. І. Жиленко «Вечір гномів».

 

Впровадження ігрових технологій, у процесі навчання в початковій школі, дає позитивні результати. У малюків з’ являється інтерес до вивчення навіть нудних предметів, вони прагнуть стати кращими, отримати похвалу. Гра дозволяє розкрити особистість дитини, прибрати комплекси, які були закладені в сім’ ї. У процесі змагань з рольових ігор учні показують свої здібності однокласникам, тим самим піднімаючись в їх очах

 

 

Конкурс "Педагог-новатор 2017 року | Переглядів: 1971 | Завантажень: 70 | Додав: Ростислав | Дата: 28.06.2017 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2017"

Конкурсний матеріал № 162

Назва матеріалу:

Конспект уроку навчання грамоти 1 клас. Тема Звуки { с }, {с '} позначення їх буквою«ес» . Читання складів з ними

Мета :  ознайомити  учнів із буквою «С», її звуковим значенням ; формувати вміння виховувати синтетичні та аналітичні  дії зі звуками; вчити читати склади, слова з новою буквою, працювати з анаграмами;удосконалювати навички звукового аналізу слів, уміння читати речення і тексти з вивченими буквами; розвивати фонематичний слух у дітей , пізнавальні  інтереси, уміння порівнювати  , аналізувати, збагачувати словниковий запас учнів, творчі здібності дітей, потяг до дослідництва; виховувати бажання вчитися , виховувати любов і бережливе ставлення до природи

 

Конкурс "Педагог-новатор 2017 року | Переглядів: 2089 | Завантажень: 81 | Додав: Ростислав | Дата: 28.06.2017 | Коментарі (0)

Вхід на сайт
Пошук
Copyright MyCorp © 2024