Шкільний портал
П`ятниця, 14.06.2024, 21:40
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Пробне ЗНОРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 640
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання (КА ПЗНО) проводиться з таких предметів:

1. Українська мова та література

2. Історія України

3. Математика

4. Біологія

 

 

Останнім часом в освітній сфері багато чого змінилось. Зміни торкнулись і ЗНО. Щоб крокувати в ногу з часом майбутнім студентам пропонується пройти пробне зовнішнє незалежне оцінювання так би мовити - по новому. 
Що нового? Новизна полягає у формі проведення. Цього року ти маєш змогу здавати ПЗНО вдома на комп'ютері та одразу отримати свою оцінку, яка виставлена неупередженим і незацікавленим комп'ютером. Для цього ми використовуємо спеціальну комп'ютерну програму  яку назвали КА ПЗНО - комп'ютерне альтернативне пробне зовнішнє незалежне оцінювання.

Програма надсилається на диску поштою (Нова Пошта чи Укрпошта). Диск у верхній частині не розмальований. Він просто використовується як носій інформації а не як прикраса для заманювання клієнтів. Даний диск розповсюджується у конверті.

Використовуючи досвід попередніх років (різні налаштування комп'ютерів і виникаючі в такому випадку проблеми з запуском КА ПЗНО), на диску меню не буде. Якщо на комп'ютері налаштоване автозавантаження, після того, як диск буде вставлений в дисковод, він запуститься автоматично і потрібно буде запустити КА ПЗНО вручну. Якщо автозавантаження не налаштовано, прийдеться запустити вручну диск, а потім вручну запустити КА ПЗНО. 

Новою Поштою надсилаються диски в міста та колективні замовлення від 10 дисків. 

Укрпоштою надсилаються диски в сільські населені пункти. Диски надсилаються у спеціальних конвертах для дисків заказним листом. Цей конверт Вам повинні принести додому під розпис. 

Мінімальна вартість надсилання дисків сервісом Нова Пошта складає 45 грн. (все залежить від відстані).  Укрпоштою буде дешевше. 

Крім надсилання дисків Новою Поштою та Укрпоштою, цього року ми вирішили надати можливість бажаючим отримати КА ПЗНО на електронну пошту. Це зроблено для тих учнів, які не мають дисководу та для зменшення терміну надсилання, адже електронною поштою надіслати буде значно швидше й безплатно. Отож, якщо у вас є більш-менш швидкісний інтернет, можна замовити надсилання КА ПЗНО безпосередньо на ту електронну пошту, з якої надійшла заявка. В такому випадку в листі у вкладенні буде надіслана прогрма (чи програми). Достатньо буде натиснути на це вкладення, й завантаження розпочнеться. 

 

 

Графік проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання 

(КА ПЗНО)

КА ПЗНО дозволяється проводити з часу отримання дисків (чи програм). Однак, ми пропонуємо  проводити КА ПЗНО  в період   19-25 грудня.

Заявку подавати на адресу:  zno.probne@gmail.com

Увага! Заявку портібно подати до 15 листопада. 

 

 

Проходження пробного зовнішнього незалежного оцінювання 

(КА ПЗНО)

Допуск особи до пробного тестування здійснюватиметься за наявності замовлення та за умови сплати коштів та підтвердження. Ще однією важливою умовою для допуску є діагностика комп'ютера на можливість працювати з програмою (оскільки КА ПЗНО - це програма, й для її використання потрібно мати комп'ютер чи ноутбук). Для діагностики ми створили демонстраційну програму, яку потрібно завантажити та пройти демонстраційне тестування. Щоб завантажити демонстраційну програму, натисніть на посилання:

http://testportal.ucoz.com/load/0-0-0-465-20

Завантажити форму замовлення можна за посиланням: 

http://testportal.ucoz.com/load/0-0-0-466-20

 

Вартість та порядок оплати пробного зовнішнього незалежного оцінювання

(КА ПЗНО)


Пробне зовнішнє незалежне оцінювання (КА ПЗНО) проводиться за кошти фізичних та юридичних осіб. Вартість одного тестування з одного предмету в усіх регіонах України становить 110 грн.  

Увага! В ціну не включено вартість пересилання.  Безплатно надсилаються диски з колективних замовлень, в кількості не менше 10 штук. 

Сплатити вартість диску з програмою можна шляхом перерахування коштів на картку ПриватБанку.

До 15 листопада  необхідно подати заявку за електронною адресою: zno.probne@gmail.com  Бланк заявки можна завантажити за посиланням:

http://testportal.ucoz.com/load/0-0-0-466-20

 

Після отримання заявки, протягом трьох діб, на Вашу електронну адресу (з якої надійшла заявка) буде надіслано реквізити (номер картки ПриватБанку) для сплати коштів за диски. Тому потрібна діюча електронна адреса, оскільки ми будемо спілкуватись через неї. 

Отримавши реквізити, необхідно протягом 3-х банківських днів  здійснити перерахування коштів (з терміналу,  Приват24, чи іншим відомим Вам способом). Обов'язково взяти чек та, відсканувавши його (чи якісно сфотографувавши), переслати  нам з тієї ж електронної пошти за тією ж адресою zno.probne@gmail.com, вказавши в темі листа, що це чек про сплату та назву ЗНЗ (вказана Вами в заявці). Оплатити та надіслати копію чека потрібно не пізніше 25 листопада

Після надсилання чека очікуйте обов'язкового підтвердження його отримання з нашої електронної адреси zno.probne@gmail.com протягом 3-х днів. Якщо протягом 3-х днів на Вашу електронну адресу лист з підтвердженням не надійде (це означатиме, що Ваш лист ми з якоїсь причини не отримали), напишіть нам ще одного листа та вкладіть туди ще раз копію чека. Також перевіряйте папку "Спам", оскільки може так бути, що нашого листа Ваш поштовик відправить у неї. 

Увага! Якщо Ви здійсните замовлення, отримаєте реквізити, сплатите кошти але не надішлете нам копію, скан чи якісне фото чека, диски на вказану Вами адресу надіслані не будуть, оскільки ми не знатимемо, що Ви сплатили кошти. Надсилання копії чека є обов'язковою умовою. Не забудьте це зробити одразу ж після сплати коштів!

Диски з КА ПЗНО будуть розсилатись Новою Поштою, Укрпоштою, починаючи з 1 грудня. Програми на електронні адреси надсилатимуться теж з 1 грудня

Увага! Переписку потрібно вести тільки з однієї електронної адреси, щоб не було плутанини.

Увага! Якщо до 25 листопада оплата не буде здійснена та копія чека не надіслана на нашу електронну адресу, диски надіслані Вам не будуть. 

 

Отож, алгоритм отримання дисків КА ПЗНО такий:

1. Завантажити демонстраційну програму, запустити її, та пройти демонстраційне тестування для перевірки комп'ютера на можливість працювати з програмою. Якщо демо-версія працює на комп'ютері - програму можна використовувати. Якщо не працює - цей комп'ютер використати не вдасться. В такому випадку Вам прийдеться знайти інший комп'ютер, який підійде під вимоги програми (описані в наступному пункті), чи відмовитись від бажання отримати КА ПЗНО.

Щоб завантажити демонстраційну програму,  натисніть на посилання: 

http://testportal.ucoz.com/load/0-0-0-465-20

2. Якщо КА ПЗНО працює на обраному Вами комп'ютері, завантажити заявку  та надіслати нам на електронну адресу zno.probne@gmail.com

3.  Отримати протягом 3-х днів на свою електронну адресу (з якої було надіслано замовлення)  реквізити. 

4. Сплатити вартість замовлення, з розрахунку 110 грн. за кожне КА ПЗНО та не забути взяти чек.

5. Відсканувати чи якісно сфотографувати чек та надіслати нам на електронну адресу zno.probne@gmail.com. Це потрібно зробити до кінця доби 25 листопада

6. Очікувати протягом 3-х днів підтвердження отримання нами копії чека (підтвердження ми надішлемо на Вашу електронну адресу, з якої надійшла копія чека).

7. Чекати диски, які надійдуть Укрпоштою чи Новою Поштою. Якщо замовлено надсилання КА ПЗНО на електронну адресу, систематично перевіряти вхідні листи та папку "Спам".  Розсилка дисків почнеться з 1 грудня. 

Увага! Переписку вести тільки з однієї електронної адреси, щоб не було плутанини.

 

Вимоги до комп'ютерів.

Програма працює на ОС Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10.  

Для роботи на Linux можна використовувати Wine.

Щоб перевірити, чи буде працювати КА ПЗНО на Вашому комп'ютері, Вам потрібно завантажити демонстраційну програму, запустити її, та пройти демонстраційне тестування. Таким чином Ви протестуєте програму. Якщо демо-версія працює на комп'ютері - програму можна використовувати. Якщо  працює не коректно, щось незрозуміле пише, чи взагалі не запускається - спробувати КА ПЗНО у Вас не вийде (в крайньому разі на цьому комп'ютері), оскільки Ваш комп'ютер налаштований якимсь іншим чином і не зможе працювати з програмою. По закінченні  демонстраційного тестування  програма надасть результат та звіт для ознайомлення. 
 

Завантажити демонстраційну програму можна за посиланням: 

http://testportal.ucoz.com/load/0-0-0-465-20

 

Завантажити заявку можна за посиланням: 

http://testportal.ucoz.com/load/0-0-0-466-20

 

Чекаємо на Вашу заявку.

 

 

Попередження!

1. Увага! Не плутайте! КА ПЗНО - це не державне  ПЗНО, яке проводиться Українським центром оцінювання якості освіти. Якщо Ви планували пройти пробне ЗНО, розроблене УЦОЯО - Вам не до нас!  Їхнє ПЗНО проводиться весною. Щоб ознайомитись з ПЗНО, яке проводиться УЦОЯО, перейдіть за посиланням: 

http://testportal.gov.ua/probzno/

 

2. КА ПЗНО з української мови та літератури розроблений без останнього творчого завдання, оскільки комп'ютерна програма не має змоги його розпізнати. Тому змінено і систему оцінювання цього тесту. А саме, оцінювання буде не 200-бальне, а 180-бальне, оскільки ми вирахували бали за творче завдання.

 

3. КА ПЗНО з кожного предмету має тільки по одному варіанту питань.

 

4. КА ПЗНО розповсюджується відповідно до ліцензійної угоди. 

Щоб ознайомитись з ліцензійною угодою, перейдіть за посиланням: 

http://testportal.ucoz.com/index/licenzijna_ugoda_na_vikoristannja_ka_pzno/0-65

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2024