Шкільний портал
Понеділок, 29.04.2024, 04:16
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Каталог файлівРеєстраціяВхід
Меню сайту
Категорії розділу
Конкурс "Педагог-новатор" 2016 року [146]
Натисніть, щоб ознайомитись з матеріалами
Конкурс "Педагог-новатор 2017 року [171]
Натисніть, щоб ознайомитись з матеріалами
Конкурс "Педагог-новатор" 2018 року [192]
Конкурс "Педагог-новатор" 2022 року [0]
Конкурс "Педагог-новатор" 2019 року [217]
Конкурс "Педагог-новатор" 2021 року [321]
Конкурс "Педагог-новатор" 2022 року [437]
2022 р. Зорепад педагогічної майстерності [288]
2022 р. Кращий науково-методичний матеріал [123]
2022 р. Кращий інтернет-ресурс [26]
Конкурс "Педагог-новатор" 2023 року [580]
2023 р. Зорепад педагогічної майстерності [388]
2023 р. Кращий науково-методичний матеріал [150]
2023 р. Кращий інтернет-ресурс [42]
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3748
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Конкурс "Педагог-новатор"

У розділі матеріалів: 2064
Показано матеріалів: 1501-1510
Сторінки: « 1 2 ... 149 150 151 152 153 ... 206 207 »

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 55

Номінація: "Кращий науково-методичний матеріал"

Назва матеріалу:

Збірник з математики для 6 класу «Актуалізація опорних знань учнів з теми «Звичайні дроби та дії над ними».

 

Основною метою вивчення розділу « Звичайні дроби та дії над ними» учнями 6 класу  є розвиток, збагачення і поглиблення знань  про звичайні дроби  і дії над ними, числові й буквені вирази, величини та їх вимірювання, рівняння і нерівності.    

В даному збірнику подано завдання для актуалізації опорних знань, встановлення рівня навченості  учнів через написання математичних диктантів, самостійних  та  контрольних робіт. Завдання математичних диктантів розраховані на 3-5 хвилин початку уроку для  оптимізації опитування та повторення матеріалу  попередніх уроків для кращого сприйняття нового матеріалу.

 Також у збірнику подано розробки уроків:

1.«Узагальнення і систематизація знань учнів» ( на дії І ступеня зі звичайними дробами),

2. «Розв’язування вправ на всі дії зі звичайними дробами» ( на всі дії зі звичайними дробами)

Для мотивації вивчення учнями даного розділу в збірнику подано «Методичний порадник «Методи розв’язування  задач розділу  «Задачі на всі дії зі звичайними дробами» в зовнішньому незалежному оцінюванні за 2010-2019 р.р.»

Розробки уроків | Переглядів: 696 | Завантажень: 261 | Додав: Ростислав | Дата: 29.06.2019 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 54

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Урок «Найпростіші показникові нерівності» з  алгебри в 11 класі з використанням ІКТ.

Урок «Найпростіші показникові нерівності» з  алгебри і початків аналізу в 11 класі, з використанням он-лайн сервісу https://learningapps.org/ та інтерактивної дошки. Конспект уроку+ презентація.

 

 

 

 

Розробки уроків | Переглядів: 2710 | Завантажень: 388 | Додав: Ростислав | Дата: 29.06.2019 | Коментарі (7)

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 53

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

 

«І. Котляревький. Драма «Наталка Полтавка». Почуття возвеличують людину». Розробка уроку з презентацією  з української літератури для 9 класу.

 

Нова українська школа ґрунтується на педагогіці партнерства, яка передбачає рівність позицій партнерів, шанобливе ставлення один до одного з урахуванням реальних можливостей. Освіта набуває нової якості, учитель перестає бути носієм об’єктивного знання.

Сучасні школярі із величезною цікавістю сприймають матеріал уроку, коли учитель застосовує ІКТ – такий урок набуває високої ефективності і полегшує начання  учнів. Основною метою використання ІКТ на уроці  є досягнення поглибленого розуміння та осмислення навчального матеріалу, образне сприйняття, посилення емоційного впливу матеріалу на особистість учня. Все це відбувається за рахунок відео- та аудіокоментарів, історичних фільмів, мультфільмів, віртуальних екскурсій до музеїв письменників, презентацій до уроку, які представлені в електронному варіанті через сучасні електронні інструменти.

Залучення технологій з використанням мобільного телефону на уроках додатково заохотить школярів до вивчення матеріалу уроку. За допомогою QR-кодів тв браузеру доповненої реальності Blippar можна урізноманітнити навчальний процес кодування посилань на домашні завдання чи практичні вправи, проведення квесту.

Розробки уроків | Переглядів: 785 | Завантажень: 243 | Додав: Ростислав | Дата: 29.06.2019 | Коментарі (1)

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 52

Номінація: "Кращий інтернет-ресурс"

Назва матеріалу:

Освітній портал "Інтернет-школа педагога ХХІ століття"

Аналіз теорії і практики формування інформаційної компетентності вчителів-предметників свідчить про наявність протиріч - між затребуваністю в сучасній цивілізації інформаційно грамотної особистості і недостатнім рішенням проблеми в системі методичної роботи навчальних закладів; між актуальністю формування інформаційної компетентності вчителя і недостатнім рівнем мотивації педагогів до розвитку власної інформаційної культури. 

З метою ліквідувати цифровий розрив між вчителем та учнем та  надати вчителям реальні можливості для переходу до нової парадигми освіти, наочно продемонструвати переваги інноваційного навчання, ми створили освітній портал «Інтернет-школа педагога ХХІ століття». Портал відкриває можливості перед вчителем, що прагне до змін, почати впровадження інноваційних рішень вже зараз,  надає чіткі конкретні рекомендації щодо реформування кожного етапу традиційного уроку.

 

 

Інше | Переглядів: 427 | Завантажень: 286 | Додав: Ростислав | Дата: 29.06.2019 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 51

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Проект в рамках трудової акції "Юннатівський зеленбуд"  на тему «Створення «Зеленого класу для НУШ».

Мета: інтеграція екологічної складової до системи освіти та виховання, спрямованої на різнобічну підготовку підростаючого покоління через  створення проекту «Зелений клас для НУШ» на території закладу

 

Головна ідея створення «Зеленого класу» - проведення уроків інтегрованого курсу початкової школи,  образотворчого мистецтва, праці, основ здоров'я, природи, біології, географії, гурткових та позакласних занять, виховних годин.

Використання «зеленого класу» перегукуються з ідеями видатного педагога Василя Олександровича Сухомлинського. Тим самим що є демонстрацією актуальності ідей великого вчителя в сучасній школі. Адже відомо, що діти з задоволенням навчаються на свіжому повітрі, є активнішими під час занять, краще засвоюють матеріал, мають позитивний емоційний стан.

Учні  залюбки відвідують зелений клас на перервах та після уроків; він став улюбленим місцем їх спілкування. Зрештою, «Зелений клас» став не тільки окрасою подвір’я школи, а ще місцем проведення батьківських зборів, засідань методичних об’єднань та прикладом.

Інше | Переглядів: 553 | Завантажень: 271 | Додав: Ростислав | Дата: 29.06.2019 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 50

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

 

План-конспект уроку  у 7 класі. Тема уроку: Їжа та напої. Продукти харчування та їх склад. Тригранна інтеграція ( німецька мова, трудове навчання , основи здоров'я).

Мета: систематизувати та активізувати лексичний матеріал з теми “Їжа та напої ”, вдосконалювати практичні навички монологічного і діалогічного мовлення, забезпечити засвоєння учнями поняття «продукти харчування», відомостей про основні складові харчових продуктів, їхнє значення для організму людини та джерела білків, жирів, вуглеводів, мінеральних солей, вітамінів.

 

Розробки уроків | Переглядів: 613 | Завантажень: 227 | Додав: Ростислав | Дата: 29.06.2019 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 49

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

 

Узагальнюючий урок з розділу «Психічна і духовна складові здоров’я . Конфлікти і стреси та їх вплив на здоров’я». Для учнів 7-х класів. Предмет: основи здоров’я.

Форма проведення уроку у вигляді QR -квесту цікава як для учнів так і для вчителя. Учні вчаться  працювати в команді, допомагати один одному. Така форма роботи розвиває логіку, увагу а також дає можливість використовувати сучасні інструменти для навчання - мобільні телефони. В ігровій формі закріплються та узагальнються знання, виховується толерантність, особистісна  відповідальність та бажання  перемогти. А для вчителя - ще одна форма роботи з учнями на уроці, яка  викликає у дітей бажання краще вчити предмет.

Розробки уроків | Переглядів: 611 | Завантажень: 246 | Додав: Ростислав | Дата: 29.06.2019 | Коментарі (9)

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 48

Номінація: "Кращий науково-методичний матеріал"

Назва матеріалу:

«Мотив любові та смерті в романі «Провина зірок» Джона Гріна». 11 клас, Зарубіжна література.

 

Сучасний літературний процес постає як складний і суперечливий сплав різноманітних художніх напрямів і тенденцій. Мотив любові та смерті займає провідне місце у сучасній літературі. Перспективною тема дослідження є тому, що творчість сучасного американського письменника та відеоблогера Джона Гріна досліджена не в мій мірі, в якій би це дозволив зробити стан розвитку світового літературознавства, а також представлена в роботі концепція та основні результат стануть в пригоді учням та педагогам під час сюжетно-композиційного аналізу цього твору, який введено до навчальної програми із зарубіжної літератури.

Науково-методична робота чітко структурована, складається зі вступу, двох розділів, висновків, списку використаних джерел.

У вступі розкрито актуальність теми дослідження, її теоретичну та практичну цінність, визначено мету та основні завдання, об'єкт, предмет і методи дослідження. У першому розділі «Мотив любові та смерті як об’єкт літературознавчого аналізу», який складається із двох підрозділів описано мотив як літературознавчу категорію та досліджено типи мотивів у літературознавстві. У другому розділі «Мотив любові та смерті у романі «Провина зірок» Джона Гріна» простежується продуктивність літературознавчого підходу до розкриття мотиву любові та смерті американським письменником у вищезгаданому романі-бестселері.

Вагому роль у вирішенні танатологічних проблем зіграли праці М. Ґайдеґґера, Ф. Ніцше, З.Фрейда. Продуктивність літературознавчого підходу до розкриття мотиву любові та смерті полягають, насамперед, у можливості розглянути ці поняття як символічний код певної культурно-історичної доби, який виявляє свої глибинні сутнісні властивості в художньому творі, де він виступає одночасно і шифром, і ключем до розуміння організації сюжетних колізій, встановлення ціннісних орієнтирів, мірилом вчинків героїв, точкою відліку їхніх дій.

Підручники та посібники | Переглядів: 2031 | Завантажень: 387 | Додав: Ростислав | Дата: 29.06.2019 | Коментарі (8)

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 47

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

 

Поняття про полімери на прикладі поліетилену. Застосування поліетилену. 9 клас. Хімія.

 

Використання інтерактивних вправ та ресурсів на уроках дає можливість зацікавити учнів вивченням предмету, підвищує мотивацію, креативне та логічне мислення, вміння аналізувати та узагальнювати. Використання поліетилену призводить до виникнення екологічних проблем навколишнього середовища. Рішення цієї проблеми під час уроку виховує бережливе ставлення до оточуючого середовища, культуру поведінки учнів.

Дана розробка уроку про поліетилен містить посилання на інтерактивні ресурси «Kahoot», «Learningapps», віртуальньна дошка «Linoit», ресурс для створення інтерактивних плакатів «Thinglink», «Classroom». Конспект складений з використанням елементів критичного мислення. На уроці актуальною є екологічна проблема використання поліетиленових пакетів.

 

Розробки уроків | Переглядів: 741 | Завантажень: 297 | Додав: Ростислав | Дата: 29.06.2019 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 46

Номінація: "Кращий науково-методичний матеріал"

Назва матеріалу:

 

Дидактичні вправи для усного рахунку в 1 класі на уроках математики та в позаурочний час. Збірка.

Ця збірка допоможе учителю початкових класів у підготовці до уроків математики у 1 класі та стане порадником у підготовці і проведенні цікавого та змістовного дозвілля.

Всі дидактичні вправи, вміщені у збірці, розвивають увагу, кмітливість, мислення учнів; допомагають формувати обчислювальні навички першокласника, збагачують його математичну мову; розвивають почуття товариськості, колективізму, взаємоповаги та взаємодопомоги, вчать бути організованими і дисциплінованими.

Підручники та посібники | Переглядів: 632 | Завантажень: 267 | Додав: Ростислав | Дата: 29.06.2019 | Коментарі (0)

Вхід на сайт
Пошук
Copyright MyCorp © 2024