Шкільний портал
Понеділок, 29.04.2024, 01:17
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Каталог файлівРеєстраціяВхід
Меню сайту
Категорії розділу
Конкурс "Педагог-новатор" 2016 року [146]
Натисніть, щоб ознайомитись з матеріалами
Конкурс "Педагог-новатор 2017 року [171]
Натисніть, щоб ознайомитись з матеріалами
Конкурс "Педагог-новатор" 2018 року [192]
Конкурс "Педагог-новатор" 2022 року [0]
Конкурс "Педагог-новатор" 2019 року [217]
Конкурс "Педагог-новатор" 2021 року [321]
Конкурс "Педагог-новатор" 2022 року [437]
2022 р. Зорепад педагогічної майстерності [288]
2022 р. Кращий науково-методичний матеріал [123]
2022 р. Кращий інтернет-ресурс [26]
Конкурс "Педагог-новатор" 2023 року [580]
2023 р. Зорепад педагогічної майстерності [388]
2023 р. Кращий науково-методичний матеріал [150]
2023 р. Кращий інтернет-ресурс [42]
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 634
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Конкурс "Педагог-новатор"

У розділі матеріалів: 2064
Показано матеріалів: 1491-1500
Сторінки: « 1 2 ... 148 149 150 151 152 ... 206 207 »

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 65

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

«Вчитель – вічний учень» (тренінг для вчителів).

 

Педагогічна діяльність сьогодні передбачає обмін досвідом з колегами. Учитель повинен бути готовий до творчої діяльності сам, щоб допомогти дитині розкрити його творчий потенціал. Школі, батькам, учням потрібен успішний вчитель, то він повинен мати високі особистісні якості: соціальну відповідальність, щирість, оптимізм, готовність співпрацювати, повинен мати індивідуальний стиль роботи і, звичайно, бути  мобільним професіоналом.

Тренінг направлений на усвідомлення необхідності розвитку мобільності, формування професійної компетентності вчителя. Тренінг мотивує педагогів до самовдосконалення, рефлексії, оволодіння механізмами комунікативної компетентності.

Завдання тренінгу:

- створення умов для формування компетентності «уміння вчитися» ;
- сприяння розвитку культури взаємодії при роботі в парах, групах;
- створення умов для розвитку  успішної особистості та для бажання вчитися упродовж всього життя.

Інше | Переглядів: 637 | Завантажень: 304 | Додав: Ростислав | Дата: 30.06.2019 | Коментарі (1)

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 64

Номінація: "Кращий науково-методичний матеріал"

Назва матеріалу:

 

Методичний посібник на тему: "Інклюзивна освіта дітей з ДЦП на уроках іноземних мов". Англійська мова, 2 клас.

 

Методичний посібник на тему: "Інклюзивна освіта дітей з ДЦП на уроках іноземних мов" - це сучасний посібник адресований широкому колу користувачів, а саме: учням інклюзивної форми навчання з порушенням опорно-рухового апарату, учням загальноосвітньої форми навчання, учителям англійської мови та батькам дітей з особливими освітніми потребами.

Даний методичний посібник складається з теоретичної частини де висвітлюються проблема навчання дітей з особливими освітніми потребами в педагогічній, медичній та психологічній літературі, розкриваються технології інклюзивного навчання.

В практичній частині читач має змогу ознайомитися з розробленим посібником з англійської мови для дітей з ДЦП. Кожне завдання в посібнику містить два варіанти виконання, де перший варіант розрахований на звичайних дітей, а другий – для дітей з особливими освітніми потребами. Всі завдання відповідають чинній програмі та спрямовані на розвиток в учнів мовленнєвої компетентності та підвищення мотивації до навчання.

Родзинкою методичного посібника є розроблений електронно-освітній он-лайн ресурс «Learn and Play», який значно полегшує навчальний процес, робить його цікавішим і повністю відповідає принципам інклюзивної освіти.

Підручники та посібники | Переглядів: 1012 | Завантажень: 288 | Додав: Ростислав | Дата: 30.06.2019 | Коментарі (2)

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 63

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Театралізована презентація " НАТО - гарант безпеки та європейських цінностей". 7 клас – виховна година.

 

Театралізована вистава «НАТО – гарант безпеки та європейських цінностей», яка проводиться класним керівником для учнів 7 класу в рамках виховної години, покликана поставити потенціал шкільної освіти на службу державним інтересам в сфері безпеки, паралельно поглиблюючи знання учнів з певних предметів та виховуючи в них ініціативність та здатність до самостійної роботи. Вона має на меті вивчити в ігровому форматі головні віхи історії євроатлантичної системи колективної безпеки; виховати в учнівської молоді розуміння ролі НАТО як гаранта безпеки та стабільності європейського простору; сформувати в учнів позитивне ставлення до нормативно закріпленого зовнішньополітичного курсу України, спрямованого на досягнення членства в Північноатлантичному альянсі; ознайомити учнів із традиціями та цінностями європейських країн.

Проведення заходу розподіляється на кілька етапів. Заздалегідь (щонайменше за місяць) вчитель оголошує про нього, ознайомлює учнів зі сценарієм та розподіляє серед них ролі (кожний учень грає роль держави з наведеного в сценарії списку). Протягом наступного місяця учні готують презентаційні матеріали для участі у виставі (костюмований образ, який презентуватиме країну; стислу доповідь про її традиції, культуру та особливі риси – до 3 хвилин). Під час самого заходу вчитель виконує роль ведучого-модератора, який керує виставою. При цьому його текст супроводжується візуалізацією у форматі презентації. Після завершення заходу можливе додаткове обговорення матеріалу, який учні дізналися; обмін думками та пропозиціями – з метою закріплення знань та кращого усвідомлення інформації.

Виховні заходи | Переглядів: 616 | Завантажень: 296 | Додав: Ростислав | Дата: 30.06.2019 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 62

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Конспект уроку з природознавства для 4 класу.

Конспект відкритого  інтегрованого уроку з природознавства, математики та трудового навчання для 4 класу. Тема « Водойми України».

 

Розробки уроків | Переглядів: 604 | Завантажень: 252 | Додав: Ростислав | Дата: 30.06.2019 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 61

Номінація: "Кращий Інтернет-ресурс"

Назва матеріалу:

Поліфункціональний сайт (блог) заступника директора з НВР / вчителя англійської мови.

 

У наш час Інтернет-технологій багато аспектів нашого життя переноситься в мережу, прискорюючи тим самим темпи розвитку інформаційного суспільства і долаючи географічні бар’єри. Не стає виключенням і освіта...

З власного досвіду з упевненістю можу сказати, що створення персонального сайту вчителя (заступника керівника закладу) робить процес навчання справді повноцінним та всеохоплюючим, дозволяє належно організувати освітній процес у школі, обмінятися досвідом серед заступників директорів з НВР, вчителів англійської мови задля підвищення ефективності навчання і виховання підростаючого покоління, надати допомогу батькам, діти яких навчаються в школі, та дистанційно навчати учнів, забезпечуючи тим самим iнтерактивну взаємодiю вчителів та дітей на рiзних етапах навчання i самостiйну роботу учнів з матерiалами iнформацiйної мережi.

 

На сторінках сайту регулярно розміщую навчальні матеріали з англійської мови, які стануть у нагоді як учням для ефективного опрацювання матеріалів до уроку, при підготовці до ДПА, ЗНО, для загального розвитку, так і вчителям-предметникам для підготовки до уроків, контрольних робіт, конкурсів, олімпіад, тестування. Крім того, розміщено додаткові матеріали, посилання на цифрові освітні ресурси, відеоматеріали, інтерактивні презентації, конвертовані у флеш-ролики, результати роботи учнів над спільними навчальними проектами. Різноманітні завдання дозволяють учням засвоїти програму у випадку пропусків уроків, а велика кількість тренувальних інтерактивних вправ дозволяє ретельно відпрацювати навчальний матеріал.

Стануть у нагоді для колег і напрацювання заступника директора з НВР: нетрадиційні форми проведення педагогічних рад, матеріали з атестації педагогічних працівників, матеріали з охорони праці та багато іншого.

Батьки мають змогу слідкувати за шкільним життям дітей.

Інше | Переглядів: 1187 | Завантажень: 459 | Додав: Ростислав | Дата: 30.06.2019 | Коментарі (14)

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 60

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Конспект уроку у 7 класі з трудового навчання. Варіативний модуль. Технологія виготовлення виробів, оздоблених  мережками.

Стрімкий розвиток технологій змінює світ у бік інформатизації, що обумовлює заміну традиційних способів діяльності на способи мислення, уміння виявляти творчість та ініціативу. Формує в учнів здатність до самостійного конструювання знань і способів діяльності.

Урок з підприємницьким тлом знайомить учнів з етапами проектування, вимогами до проектування виробів. Розвиває вміння аналізувати інформацію, узагальнювати, робити висновки.

Розробки уроків | Переглядів: 421 | Завантажень: 195 | Додав: Ростислав | Дата: 30.06.2019 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 59

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Урок алгебри в 9 класі. Арифметична прогресія. Розв’язування задач.

Урок  узагальнення та систематизації знань з елементами проектної діяльності та використання інфомаційно-комунікаційних технологій.

 

Перша умова, якої треба дотримуватися в математиці, – це бути точним.     Друга – бути чітким, і  наскільки можливо, простим.

Тому на уроці просто, чітко і з легкістю учні узагальнюють знання з теми: « Арифметична прогресія», закріплюють навички обчислення елементів прогресії, усвідомлюють зв’язок математики з  фізикою та біологією та  практично застосовують тему на прикладах історичних задач

Розробки уроків | Переглядів: 748 | Завантажень: 198 | Додав: Ростислав | Дата: 30.06.2019 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 58

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Урок з інформатики. Тема: Копіювання, переміщення й вилучення даних. Автозаповнення. Типи даних і формати їх подання. Форматування даних, комірок і діапазонів комірок. Практична робота № 3. Уведення даних і форматування таблиць у середовищі табличного процесора. Клас: 11

На уроці повторюємо все, що знаємо про табличні процесори, використовуючи тестову оболонку Test-W та інтерактивні вправи на сервісі learningapps, за допомогою ребусів дізнаємося тему нашого уроку, новий матеріал розповідають представники груп.

У практичній частині уроку діти отримують завдання скласти кросворд засобами Excel, але всі слова та їх значення зашифровані QR-кодами та їх ще треба зіставити одне з одним.

Розробки уроків | Переглядів: 620 | Завантажень: 267 | Додав: Ростислав | Дата: 30.06.2019 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 57

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

 

«Коло і круг». Конспект уроку математики. 6 клас.

Мета уроку узагальнити та систематизувати знання учнів про коло, круг та їх елементи; закріпити вміння та навички находити довжину кола та площу круга за формулами; активізувати пізнавальну діяльність учнів шляхом розв’язування задач прикладного характеру.

Урок проведений з використанням інтерактивної дошки, Інтернет-ресурсами  та qr кодами. В додатках відеоматеріал проведеного уроку.

Розробки уроків | Переглядів: 661 | Завантажень: 206 | Додав: Ростислав | Дата: 30.06.2019 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 56

Номінація: "Кращий інтернет-ресурс"

Назва матеріалу:

Сайт шкільної бібліотеки.

 

На сайті шкільної  бібліотеки,  на головній  сторінці, можна познайомитись с постами, що розповідають про життя шкільної бібліотеки, про  бібліотечно – інформаційну систему України, посилання на  сайти обласних бібліотек України, про електронну бібліотеку .

На сторінці «Про бібліотеку» всім бажаючим можна познайомитись з даними про бібліотеку і завідувача бібліотекою, правилами користування бібліотекою, заповідями для читачів, документами за період 2017 – 2018 н.р., 2018 – 2019 н.р.

На сторінці «Заходи» знаходяться сценарії різних заходів та фото, відео, аудіо матеріали.

Сторінки «Скарбнички» розповідають про народну творчість, розумні книжки; про артистів, які є прикладом  для учнів, як виразно читати вірши та гарно співати пісні; про цікаві та дивні факти у світі, а відеокалейдоскоп представляє дуже  красиві музичні кліпи.

Сторінки «Роботи учнів» представляють  відео, фото матеріали , презентації , твори, вірші, виставки малюнків  школярів.

Сторінки «Бібліотекопедії» включають в себе віртуальну бібліотеку, віртуальні виставки, проекти «Ми славимо тебе, Україно»  і «Читай, слухай, дізнавайся про країни Євросоюзу», електронні підручники, електронні книжки, QR – сторінку, інтерактивні плакати, інтерактивні ігри, буктрейлери.

Інше | Переглядів: 1307 | Завантажень: 846 | Додав: Ростислав | Дата: 30.06.2019 | Коментарі (19)

Вхід на сайт
Пошук
Copyright MyCorp © 2024