Шкільний портал
П`ятниця, 29.03.2024, 15:27
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Каталог файлівРеєстраціяВхід
Меню сайту
Категорії розділу
Конкурс "Педагог-новатор" 2016 року [146]
Натисніть, щоб ознайомитись з матеріалами
Конкурс "Педагог-новатор 2017 року [171]
Натисніть, щоб ознайомитись з матеріалами
Конкурс "Педагог-новатор" 2018 року [192]
Конкурс "Педагог-новатор" 2022 року [0]
Конкурс "Педагог-новатор" 2019 року [217]
Конкурс "Педагог-новатор" 2021 року [321]
Конкурс "Педагог-новатор" 2022 року [437]
2022 р. Зорепад педагогічної майстерності [288]
2022 р. Кращий науково-методичний матеріал [123]
2022 р. Кращий інтернет-ресурс [26]
Конкурс "Педагог-новатор" 2023 року [580]
2023 р. Зорепад педагогічної майстерності [388]
2023 р. Кращий науково-методичний матеріал [150]
2023 р. Кращий інтернет-ресурс [42]
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3748
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
Головна » Файли » Конкурс "Педагог-новатор"

У розділі матеріалів: 2064
Показано матеріалів: 1481-1490
Сторінки: « 1 2 ... 147 148 149 150 151 ... 206 207 »

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 75

Номінація: "Кращий науково-методичний матеріал"

Назва матеріалу:

Використання сучасних інтерактивних засобів оцінювання освітніх результатів учнів  на уроках суспільно-гуманітарного циклу на прикладі інтерактивного ресурсу Plikers.

Інтерактивний соціальний сервіс «Plickers» дозволяє викладачу проводити мобільні голосування і фронтальні опитування під час навчального заняття з вивченого або поточного матеріалу в тестовій формі. Для повноцінного використання потрібен смартфон викладача, на який встановлено мобільний додаток «Plickers» з операційною системою iOS або Android, і комп’ютер (і телевізор або проектор до якого підключено комп’ютер), де також встановлено даний додаток – це полегшить викладачу роботу з аудиторією, адже запитання та варіанти відповідей виводяться одночасно на смартфон викладача та монітор або екран.

Сервіс «Plickers»дозволяє отримувати достатньо швидкий зворотній зв'язок  від будь-якої аудиторії ( групи, слухачів, викладачів, батьків), швидкі голосування, фронтальні опитування під час уроку (на початку чи в кінці уроку), можна використовувати для тематичного оцінювання. А ще й можна контролювати відвідування, оскільки додаток показує – хто був, а хто відсутній.

Підручники та посібники | Переглядів: 815 | Завантажень: 304 | Додав: Ростислав | Дата: 30.06.2019 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 74

Номінація: "Кращий інтернет-ресурс"

Назва матеріалу:

Дистанційний курс «Мережеві технології». Сайт вчителя інформатики.

 

Дистанційні технології навчання можна розглядати як природний етап еволюції традиційної системи освіти від дошки з крейдою до електронної дошки й комп'ютерних навчальних систем, від книжкової бібліотеки до електронної, від звичайної аудиторії до віртуальної аудиторії.

Віртуальний курс  дозволяє скоротити або розтягти час навчання за своїм розсудом. Серед плюсів такого навчання, це можливість займатися в будь-якому місці, де є комп'ютер, матеріал суворо дозований  і збігається з усіма вимогами, крім того, в учня є можливість виконувати завдання в зручний для нього час.

 

Інше | Переглядів: 723 | Завантажень: 269 | Додав: Ростислав | Дата: 30.06.2019 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 73

Номінація: "Кращий науково-методичний матеріал"

Назва матеріалу:

Навчальний посібник з інформатики «Графічний дизайн як засіб візуальної комунікації» Інформатика 10 клас (стандарт). Вибірковий модуль. Графічний дизайн.

 

У посібнику використанні наступні типи уроків: засвоєння нових знань, комбінові - поєднують міні-лекцію та практичну вправу для роботи за комп’ютером, а також урок узагальнення та систематизації знань, умінь та навичок. 

У розробці містяться: конспекти уроків, комп’ютерні презентації, інтерактивні вправи, які виконані на основі сервісу LearningApps та QR - коди до них, тестові завдання, інструкційні картки для роботи за комп’ютером, ігри (рольові ігри)  – «Додай кольору», «Рекламне агентство»; вправи «Квітка вражень», «Маски», «АБВ»; методи  - «Дерево», «Колаж «Модно це …»», «Круговий огляд», «Капелюхи Едварда Де Боно», «Fishbone», «Кубування», «Діаграма Венна», «Есе», «Рефлексивна мішень»; прийом «Сенкан», робота з кластерами, а також у додатках містяться відеоролики та фізкультхвилинки.

Матеріали можна використовувати на уроках інформатики.

У цьому посібнику вміщено матеріали з теми: Графічний дизайн як засіб візуальної комунікації (7 год.), розроблені відповідно до навчальної програми вибірково - обов’язкового предмету для учнів 10 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів (рівень стандарту).

Підручники та посібники | Переглядів: 4002 | Завантажень: 805 | Додав: Ростислав | Дата: 30.06.2019 | Коментарі (1)

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 72

Номінація: "Кращий науково-методичний матеріал"

Назва матеріалу:

Навчальний посібник з інформатики  «Цифрові мережеві технології». 5 клас. Інформатика.

 

У розробці конспекти уроків, комп’ютерні презентації, інтерактивні вправи, які виконані на основі сервісу LearningApps, тестові завдання, практична робота, інструкційні картки для роботи за комп’ютером, рольові ігри – «Мережа» та «Рекламне агентство «Travel»», вправи «Рюкзачок», «Маски», «АБВ», ігрова технологія «Найрозумніший», фізкультхвилинки, для допитливих - додатки з посиланнями на ресурси мережі Інтернет.

Матеріали можна використовувати на уроках інформатики.

У цьому посібнику вміщено матеріали з теми: Цифрові мережеві технології (4 год.) розроблені відповідно до програми для загальноосвітніх навчальних закладів 5 - 9 класів (для учнів, які вивчали інформатику в 2-4 класах). ІНФОРМАТИКА. Рівень стандарту», на основі теоретичних відомостей підручника Інформатика: підруч. для 5 кл. загальноосвіт. навч. Закладів / Н. В. Морзе, О. В. Барна, В. П. Вембер, О. Г. Кузмінська, Н. А. Саражинська. – К.: Видавничий дім «Освіта», 2016. - 256 с.

Підручники та посібники | Переглядів: 691 | Завантажень: 292 | Додав: Ростислав | Дата: 30.06.2019 | Коментарі (1)

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 71

Номінація: "Кращий науково-методичний матеріал"

Назва матеріалу:

 

Шляхи вдосконалення писемного мовлення учнів 4 класу на уроках української мови. Методичний посібник.

У методичному посібнику розглядаються теоретичні основи організації і проведення роботи на уроках української мови з удосконалення власних писемних висловлювань учнів 4 класу, з’ясовуються психолого-педагогічні особливості навчання і мовленнєвого розвитку молодших школярів, визначаються дидактичні умови формування  в учнів умінь здійснювати самоперевірку і редагування писемних висловлювань.

Підручники та посібники | Переглядів: 514 | Завантажень: 184 | Додав: Ростислав | Дата: 30.06.2019 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 70

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Брейн-ринг. Підсумковий урок української літератури у 5 класі.

Дана розробка дає можливість перевірити знання учнів, які здобувалися протягом року.

 

Розробки уроків | Переглядів: 512 | Завантажень: 194 | Додав: Ростислав | Дата: 30.06.2019 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 69

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Розробка уроку + презентація + відео. 10 клас, українська література.

Ми пропонуємо унікальний, на нашу думку, підхід до вивчення новели В.Винниченка «Момент» за допомогою компаративного аналізу  повісті О.Жовни « ЇЇ тіло пахло зимовими яблуками» через систему створення проблемних ситуацій. Діти 16-17 років прагнуть знайти своє місце в дорослому світі. Вони на порозі дорослого життя, суспільні процеси якого сприяють тому, щоб кожен міг самовизначитися. 

Для того, щоб учень сприймав знання, які у подальшому потрібні йому, необхідна проблема, узята з реального життя, що знайома й значуща для дитини, для розв’язання якої їй доведеться застосувати вже отримані знання й уміння, а також і нові, які належить здобути.

Жіноче серце – океан і маленька краплинка роси, рай і пекло водночас. Стосунки між чоловіком і жінкою – це два світи, які вбирають у себе переживання, емоції, відчуття, настрої.

На основі двох творів різних епох: новели В.Винниченка «Момент» та повісті О.Жовни «Її тіло пахло зимовими яблуками» застосований компаративний аналіз, який дає змогу встановити зв'язок нового матеріалу з раніше вивченим; активному залученню прийомів синтезу, аналізу, порівняння, узагальнення.

Тема «У пошуках щастя» (компаративний аналіз повісті О. Жовни «Її тіло пахло зимовими яблуками» та новели В. Винниченка «Момент»).

 

Розробки уроків | Переглядів: 654 | Завантажень: 222 | Додав: Ростислав | Дата: 30.06.2019 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 68

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Українська мова. 6 клас. Розробка підсумкового уроку з теми «Числівник». «Виражальні можливості числівника. Узагальнення теми».

 

Представлена розробка є підсумковим уроком з теми «Числівник» у 6 класі.

Оскільки числівник є однією з найуживаніших і найскладніших частин мови, ґрунтовне його вивчення є вкрай необхідним для кожного носія сучасної української літературної мови. Урок систематизує і узагальнює набуті знання про числівник, містить багато цікавих завдань з культури мови, є добрим «тренажером» для виконання тестових завдань у форматі зно.

Урок «Виражальні можливості числівника. Узагальнення теми» чітко наскрізною ниткою ілюструє ключову новацію НУШ – компетентнісний підхід до навчання. Учні розуміють і формулюють чіткі підсумки, вони бачать, для чого виконують ті чи інші завдання, роблять висновки, де вони зможуть застосувати набуті знання у житті.

Також цікавим є те, що урок повністю розроблений у програмі MozaBook з використання хмарних технологій сайтів  MozaWeb  та Learning Apps. Це забезпечує мобільність уроку та інтерактивність,що теж є ключовими позиціями концепції НУШ.

За типологією урок є узагальненням і систематизацією знань, тому він стане  доброю підготовкою до тематичної контрольної роботи; форма проведення – урок-пазл, учні впродовж заняття виконують завдання, поставлені га частинах пазла, і в кінці  отримують малюнок із тезою «Я добре знаю числівник». Це забезпечує мобільність і бажання дійти до завершення поставленої цілі. Оскільки урок за календарем припадав на передвеликодній час, наскрізною змістовою лінією через заняття проходить великодня тематика

Завдання, підібрані в даній розробці, будуть цікавими і для вчителів-філологів, і для всіх освітян загалом, оскільки потреба в ґрунтовних знаннях числівника є  насущною для будь-якого носія літературної мови.

Розробки уроків | Переглядів: 503 | Завантажень: 186 | Додав: Ростислав | Дата: 30.06.2019 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 67

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Цикл інтегрованих уроків навчального модуля «Лялька - мотанка» 6 клас, трудове навчання (6 год).

Розробка включає конспекти та презентації до уроків за навчальним модулем «Лялька - мотанка» (6 год): авторські розробки інтерактивних вправ у програмі Learningapps, колажі, пазли, технологічні карти, посилання  на майстер – класи (відео).

Розробки уроків | Переглядів: 628 | Завантажень: 220 | Додав: Ростислав | Дата: 30.06.2019 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 66

Номінація: "Кращий інтернет-ресурс"

Назва матеріалу:

Особистий сайт.

У сучасних умовах розвитку української школи будь-яке педагогічне дослідження, вчительська практика   мають бути соціально значущими, містити  унікальну інформацію, узагальнення кращого досвіду, творче вирішення педагогічних  завдань, розкриття різних методів використання теорії у конкретних умовах діяльності.

Мета створення сайту – донести до широкої спільноти вчителів,учнів,батьків необхідність вивчати іноземні мови. Сайт – це популяризація мови, можливість поділитись  ідеями ,отримати критичні зауваження і мати основне – мотивацію для подальшої роботи!

Інше | Переглядів: 435 | Завантажень: 285 | Додав: Ростислав | Дата: 30.06.2019 | Коментарі (0)

Вхід на сайт
Пошук
Copyright MyCorp © 2024