Шкільний портал
П`ятниця, 22.11.2024, 14:37
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Каталог файлівРеєстраціяВхід
Меню сайту
Категорії розділу
Програми [23]
Підручники та посібники [497]
Розробки уроків [1271]
Виховні заходи [299]
Реферати [0]
Презентації [125]
Інше [737]
Заявки [9]
Тестові завдання [2]
Відео [62]
Конкурс "Педагог-новатор" [4351]
Натисніть, щоб ознайомитись з матеріалами
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 811
Статистика

Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0
Головна » Файли » Інше

У категорії матеріалів: 737
Показано матеріалів: 631-640
Сторінки: « 1 2 ... 62 63 64 65 66 ... 73 74 »

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 14

Номінація: "Кращий інтернет-ресурс"

Назва матеріалу:

Віртуальний майданчик вчителів фізики - ефективний інструмент формування та розвитку інформаційно-комунікативної компетентності. Клас: 7-11. Предмет: фізика, астрономія.

 

Створення персонального сайту(блогу)  вчителя-предметника - це вимога сучасного інформаційного світу. Сайту відкрив для педагогічної діяльності нове середовище і нові можливості. Сайт стає робочим інструментом учителя та надає можливість для організації взаємодії педагогів, вчителів, батьків: при дистанційному навчанні учнів, при організації проектної діяльності, допомагає налагодити спілкування, зв'язок зі своїми учнями і колегами. Сайт(блог) - Ефективний інструмент для формування та розвитку інформаційної компетентності учасників навчально-виховного процесу

Сьогодні треба розуміти, що сучасний учитель має знати більше ніж його учні, та його знання не повинні обмежуватися предметом і методикою його викладання. Він має бути в курсі передових технологій, орієнтуватися в сучасній політиці, економіці, мати знання в різних сферах суспільного життя тощо. Педагог повинен постійно самовдосконалюватися, тому що його робота пов'язана з постійним оновленням. Щороку приходять нові учні, що несуть з собою новий етап розвитку суспільства. Модель сучасного вчителя передбачає готовність до застосування нових освітянських ідей, здатність постійно навчатися, бути у постійному творчому пошуку.

Використання інтерактивної дошки, презентації, відео- та фото матеріалів на уроках фізики сьогодні стали традиційними. Створення персонального сайту(блогу)  вчителя-предметника - це вимога сучасного інформаційного світу. Сайту відкрив для педагогічної діяльності нове середовище і нові можливості. Сайт стає робочим інструментом учителя та надає можливість для організації взаємодії педагогів, вчителів, батьків: при дистанційному навчанні учнів, при організації проектної діяльності, допомагає налагодити спілкування, зв'язок зі своїми учнями і колегами. Сайт(блог) - Ефективний інструмент для формування та розвитку інформаційної компетентності учасників навчально-виховного процесу.

Інше | Переглядів: 1104 | Завантажень: 510 | Додав: Ростислав | Дата: 28.06.2019 | Коментарі (3)

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 12

Номінація: "Кращий науково-методичний матеріал"

Назва матеріалу:

Віртуальна гімназія. Фізика. 7 клас.

У вчителя для демонстрації фізичних явищ, демонстраційного експерименту які підтверджують фізичні закони на уроках є немало моделей та різного устаткування. І все ж таки цього не достатньо для кращого розуміння вивчених процесів, для раціонального використання часу на уроках, для ефективного. В продовж останніх років використовуючи на уроках інтерактивну дошку, підготовлені заздалегідь відео та аудіо матеріали, інтерактивні презентації насиченість уроку збільшилась таким чином з економили час на розв’язування задач. Залишається велика проблема закріплення навчального матеріалу, бо який би не був урок – наочний, насичений, яскравий – він швидко забудеться та всі зусилля вчителя зійдуть нанівець. Інша проблема з учнями, які відсутні на уроках з різних причин, вони взагалі залишаються один на один з підручником.

Ефективний спосіб вирішення зазначених проблем я бачу у дистанційному навчанні яке організувала для учнів 7-х класів при вивченні теми: «Взаємодія тіл. Сила». Досвідом використання віртуального курсу з фізики який я розробила і впроваджую в навчанні з учнями.

Дистанційний курс «Віртуальна гімназія. Фізика7» створено для якісного опанування фізики ІІ семестру. Ефективного використання та раціонального розподілу часу уроків з теми: "Взаємодія тіл. Сила", "Тиск", "Механічна робота. Потужність. Енергія". Організоване для учнів 7 класу віртуальне середовище де крім теоретичного матеріалу з теми міститься відео з коментарем, або відео-урок з презентацією після яких учень може перевірити свої знання виконуючи роботу в різних формах: есе, тести, самостійних робіт інтерактивних вправ з можливістю он-лайн відповіді. Курс створено на платформі moodlecloud.com

Інше | Переглядів: 1301 | Завантажень: 395 | Додав: Ростислав | Дата: 18.06.2019 | Коментарі (2)

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 10

Номінація: "Кращий науково-методичний матеріал"

Назва матеріалу:

Український мультфільм як спосіб вивчення фразеології. Українська мова, 6 клас.

В 2017 році українській анімації виповнилося 90 років. Але, на жаль, ця тема малодосліджена і десятиліттями замовчувалася. Про український мультфільм як самодостатнє мистецьке явище не говорилося. Настав час відновити історичну справедливість. В матеріалі показано велике багатство української мови, а саме фразеологізмів і показано це на прикладі саме українських мультфільмів. Таким чином вчитель на уроках виконує два завдання: знайомить учнів з історією української анімації і вивчає власне розділ «Фразеологія». Залучення відеоматеріалів до уроків робить їх сучасними, нестандартними і актуальними.

Український мультфільм-невичерпне джерело для вивчення лексичного складу і фразеологізмів школярами, і тому вчителю можна поєднати цікаве з корисним. В статті представлені приклади українських мультфільмів, в яких вживаються фразеологізми, прислів`я, казкові вислови тощо. Також показані основні переваги перегляду мультфільмів при вивченні розділу «Фразеологія». Використання відеоматеріалів на уроках робить їх сучасними, нестандартними і актуальними.

 

Інше | Переглядів: 2026 | Завантажень: 542 | Додав: Ростислав | Дата: 18.06.2019 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 06

Номінація: "Кращий інтернет-ресурс"

Назва матеріалу:

Англомовний шкільний блог

Сьогодні майже кожна школа має сайт чи блог, проте англомовний шкільний блог, в якому викладаються творчі роботи учнів англійською можна вважати інноваційною технологією на уроках  англійської, в позакласній діяльності з предмету.

В 2015 році під гаслом «Learn English and Understand the World!» з метою підвищення мотивації учнів до вивчення іноземних мов та популяризації України в світі було створено англомовний шкільний блог за допомогою Міжнародного інтернет-ресурсу «students of the world». В блозі представлено учнівські проекти  про Україну та події шкільного  життя. Ведення блогу має національну спрямованість, велика увага приділяється українським святам та традиціям. Наприклад, в межах вивчення теми «Дива природи» на уроках англійської мови в 9 класі учні отримали завдання написати статті для англомовного блогу на такі теми: «Національні парки України», «Флора та фауна України», «Тварини та рослини, занесені до Червоної Книги України». 

 

Інше | Переглядів: 864 | Завантажень: 451 | Додав: Ростислав | Дата: 18.06.2019 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2018"

Конкурсний матеріал № 190

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Використання найпростіших формул в Excel. Інформатика, 10 та 7 клас (за новою програмою). Авторська розробка майстер-класу

Дана розробка майстер-класукорисна для вчителів, що викладають уроки інформатики у 10 (стара програма) та 7 класі (за новою програмою) при вивченні уроку «Найпростіші формули в Excel»

Підручники та посібники | Переглядів: 1060 | Завантажень: 390 | Додав: Ростислав | Дата: 08.07.2018 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2018"

Конкурсний матеріал № 188

Номінація: "Кращий науково-методичний матеріал"

Назва матеріалу:

 

«Науково-дослідницька робота як стимул саморозвитку особистості  учня і вчителя». Географічний майданчик як творча лабораторія учителя й учня.

 

Метою вивчення географії у сучасній школі є не тільки формування у  школярів географічної картини світу, а й розвиток просторового уявлення про земну поверхню, вміння орієнтуватися у сучасних подіях, що відбуваються навколо нас, розвиток науково-дослідницьких здібностей. Сучасна географічна освіта вимагає від учителя виховання дбайливих господарів Землі, любові до рідного краю, набуття умінь і навичок адаптації до навколишнього середовища.

 

 

Інше | Переглядів: 865 | Завантажень: 366 | Додав: Ростислав | Дата: 08.07.2018 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2018"

Конкурсний матеріал № 187

Номінація: "Кращий науково-методичний матеріал"

Назва матеріалу:

Вплив рослин-медоносів на життя бджіл. Дослідження.

 

Природа завжди дивує нас розмаїттям рослинного та тваринного світу, і все в ній тісно пов’язане між собою.

Взаємозв'язок  між  рослинами, тваринами та комахами настільки тісний, що вони не можуть існувати в природі один без одного. Прикладом такого взаємозв’язку є бджоли медоноси.

 

Метою мого дослідження було встановити взаємозв’язок між рослинами медоносами Полісся та життям бджіл.. Адже у кожній окремо взятій місцевості ростуть певні види цих рослин, які за рахунок неодночасного цвітіння дають можливість забезпечувати бджіл кормом протягом цілого року. Щоб встановити взаємозв’язок між життям медоносних бджіл і рослинами своєї місцевості я провела слідуючі спостереження.

 

Інше | Переглядів: 796 | Завантажень: 384 | Додав: Ростислав | Дата: 08.07.2018 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2018"

Конкурсний матеріал № 175

Номінація: "Кращий науково-методичний матеріал"

Назва матеріалу:

 

Методична розробка  "Творча родина-творчадитина"  (початкова школа, позаурочна робота, проектна діяльність)

В методичній розробці "Творча родина-творча дитина" описується робота з талановитими дітьми, яка багато в чому ефективна завдяки участі батьків. Завдання вчителя -  уміло використати потенціал сім'ї при організації вільного часу дітей, заповнюючи дозвілля корисними для розвитку творчих здібностей справами.

 

Виховні заходи | Переглядів: 750 | Завантажень: 324 | Додав: Ростислав | Дата: 07.07.2018 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2018"

Конкурсний матеріал № 174

Номінація: "Кращий науково-методичний матеріал"

Назва матеріалу:

Тайм-блокнот методиста «Робота опорної школи над обласним науково-методичним проектом «Освітні стратегії соціалізації особистості громадянського суспільства»

 

Тайм-блокнот методиста містить планування  роботи опорної школи протягом п’яти етапів   відповідно до Програми науково-методичного проекту «Освітні стратегії соціалізації особистості громадянського суспільства». 

Головною метою наданого матеріалу є визначення освітніх стратегій соціалізації особистості, розробка показників соціального розвитку учнів різних вікових груп, циклограми управління, удосконалення системи психолого-педагогічного супроводу  як важливого чинника процесу соціалізації.

Розраховано на методистів методичних кабінетів, директорів, заступників директорів опорних шкіл.

 

Підручники та посібники | Переглядів: 1015 | Завантажень: 373 | Додав: Ростислав | Дата: 07.07.2018 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2018"

Конкурсний матеріал № 169

Номінація: "Кращий інтернет-ресурс"

Назва матеріалу:

 

Сайт учителя інформатики «Новая реальность»

Скарбничка педагогічного досвіду, інтерактивних та інформаційних матеріалів для педагогічної  та навчальної  діяльності, електронне порт фоліо учителя інформатики.

Матеріали сайту цікаві як для широкого кола вчителів, так і для учнів. Структура сайту дозволяє швидко орієнтуватися в поданих матеріалах, підігріває інтерес до навчання. 50% наповнення сайту є авторськими матеріалами.

 

Сайт є діючим. Матеріали постійно оновлюються і доповнюються за вимогами часу.

 

 

Інше | Переглядів: 1367 | Завантажень: 774 | Додав: Ростислав | Дата: 07.07.2018 | Коментарі (2)

Вхід на сайт
Пошук
Copyright MyCorp © 2024