Меню сайту |
 |
|
 |
Категорії розділу |
 |
|
 |
Наше опитування |
 |
|
 |
Статистика |
 |
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 |
 |
|
У категорії матеріалів: 1282 Показано матеріалів: 231-240 |
Сторінки: « 1 2 ... 22 23 24 25 26 ... 128 129 » |
Сортувати за:
Даті ·
Назві ·
Рейтингу ·
Коментарям ·
Завантаженням ·
Переглядам
Конкурс "Педагог-новатор 2024"
Конкурсний матеріал №13
Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"
Назва матеріалу:
Безпека на дорозі. ЯДС. 4 клас
Цікава анімаційна презентація, яка зацікавить дітей повторити правила дорожнього руху. Яскраві слайди зацікавлять усіх дітей, цікаві завдання заставлять подумати та запам’ятати.
Під час таких уроків діти висловлюються, пригадують правила, запам’ятовують. Розвивають мовлення, пам’ять, увагу, проявляють старанність. |
Конкурс "Педагог-новатор 2024"
Конкурсний матеріал №09
Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"
Назва матеріалу:
Конспект уроку та презентація з англійської мови у 3 класі на тему. Our magic planet. Revision
Конспект уроку з англійської мови у 3 класі на тему Our magic planet. Revision. Даний конспект уроку складений за підручником Start up.
Даний урок – це сучасний урок, на якому учень може продемонструвати свій розумовий ріст, засвоєння своїх знань.
Конспект уроку сприяє формуванню навичок і вмінь, створенню атмосфери співробітництва, взаємодії. Він цікавий, веселий, неважкий.
|
Конкурс "Педагог-новатор 2024"
Конкурсний матеріал №04
Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"
Назва матеріалу:
Розробка уроку на тему «Будова атмосфери», 6 клас. Географія
Розробка уроку з використанням інтерактивних технологій на тему «Будова атмосфери» розроблений згідно чинної освітньої програми з географії для 6 класу НУШ.
Використання вчителем даної розробки дозволить покращити рівень засвоєння учнями програмового матеріалу під час вивчення теми та підвищити інтерес учнів.
|
Конкурс "Педагог-новатор 2024"
Конкурсний матеріал №01
Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"
Назва матеріалу:
Інтегрований урок «Мандрівники у світі знань». НУШ 5 клас. Математика / Пізнаємо природу
Поєднання двох предметів сьогодні це нагальна потреба сучасної школи. Математика та предмет пізнаємо природу складно уявити об’єднаним разом, але нам вдалося створити динамічний , цікавий, веселий урок, який діти не захотіли закінчувати.
|
Розробка уроку з географії. Тема. Способи зображення Землі
Автор: Невара Анна Іванівна, вчитель географії Курахівської гімназії №2
Мета: активізація та систематизація знань про способи зображення Землі з курсу природознавства; формування первинних знань про особливості зображення Землі на глобусі, географічній карті, плані місцевості; розвиток умінь визначати відмінності в зображеннях місцевості на рисунку, фото й аерознімках, плані, пояснювати різницю між зображеннями земної поверхні на глобусі, плані, карті, аерофото і космічних знімках.
Тип уроку: вивчення нового матеріалу.
Обладнання: підручник, атлас, глобус, карта півкуль, план місцевості, аерофотознімок, знімки земної поверхні з космосу.
• Зобразити земну поверхню можна у вигляді малюнка, фотознімка, аерофотознімок, плану та географічної карти.
• Найбільш повну інформацію про характер земної поверхні та об’єкти, розміщені на ній, передають план і карта.
• Найбільш точно зовнішній вигляд Землі передає глобус.
|
Розробка уроку з географії. Тема. Масштаб та його види
Автор: Невара Анна Іванівна, вчитель географії Курахівської гімназії №2
Мета: поглиблення та розширення знань про масштаб, отриманих на уроках математики та природознавства; формування знань про види масштабу; розвиток первинних практичних умінь користування масштабом.
Тип уроку: комбінований.
Обладнання: підручники, картки із зображенням умовних знаків, глобус, креслярське приладдя.
Опорні поняття: план, напрямок, відстань, умовні знаки.
Базові поняття: масштаб числовий, іменований, лінійний.
|
Бінарний урок з географії та пізнаємо природу на тему "Грунт - цінний природний ресурс та "особливе природне тіло"
Автори: Кузьменко Тетяна Григорівна та Федорчук Лариса Олександрівна, вчителі біології та географії Криворізької гімназії № 118
Бінарний урок з географії та пізнаємо природу “ Грунт - цінний природний ресурс та “особливе природне тіло””.
Нетрадиційні форми навчання – це ключ для рішення комплексних задач у вивченні нового матеріалу з різних позицій.
Бінарна форма навчання по своїй структурі і характеру істотно відрізняється від інших видів навчання, від традиційних уроків, оскільки в ній забезпечується не тільки цілісний зв’язок теорії з практикою або уроків з двох – трьох предметів, але і об’єднуються теми опорних знань.
Мета уроку полягає у
- Ознайомленні дітей з ґрунтом як складової екосистеми та вихованні у них пізнавальної допитливості та інтересу до вивчення природи;
- Створенні умов мотивованого практичного застосування знань, навичок і умінь з теми;
- Сприянні учням у вивченні предметів географія та пізнаємо природу;
- Показу міжпредметних зв’язків наук природничого циклу;
- Актуалізації знань учнів з пізнаємо природу за курс 5-го класу з продовженням вивчення в курсі географії 6-го класу;
- Розвитку предметних та ключових компетентностей, самоосвіти, продуктивної творчої діяльності.
- Вихованні працьовитості, організованості, охайності, здатності до співпраці в команді.
Протягом уроку використовуються різноманітні методи, прийоми, інтерактивні вправи.
|
Конспект уроку з літературного читання у 4 класі
Автор: Шутко Оксана Петрівна, вчитель початкових класів Садівського ліцею Благодатненської сільської ради Миколаївської області
Конспект уроку з літературного читання у 4 класі за Типовою освітньою програмою, розробленою під керівництвом О. Я. Савченко. Підручник: Українська мова та читання : Підручник для 4 класу ЗЗСО (у 2-х частинах) : Частина 2// О. Я. Савченко, І. В. Красуцька. – Київ : УОВЦ «Оріон», 2021.
Тема уроку: Василь Сухомлинський. Не забувай про джерело.
Урок формування вмінь і навичок із застосуванням стратегій критичного мислення «Порушена послідовність» та «Прогнозування». Мета уроку:формувати компетентності спілкування рідною мовою, соціальну, громадянську, компетентність у природничих науках і технологіях, екологічну грамотність.
|
Бінарний урок з української та англійської мови на тему «У світі професій»
Автор: Костенко Олена Василівна, вчитель початкових класів Сумської початкової школи №11 Сумської міської ради
Хід уроку
1. Вітання. Організаційна частина. Емоційне налаштування
2. Мотивація навчальної діяльності.
Читання QR кодів
Що означає слово професія?
Робота з тлумачним словником (1 учень)
Робота в мережі інтернет (Що таке професія?)
Робота зі штучним інтелектом на сайті На урок (Як тлумачать слово
професія відомі українці?)
3. Робота над оповіданням «Яка професія найважливіша?»
4. Гра «Що було б, якби…»
5. Гра «Відгадай професію»
6. Гра «Знайди пару» (за посиланням на платформі LearningApps.org)
7. Складання сенкану про професії
8. Проведення дослідження «Професії наших батьків»
9. Перегляд відеоролика «Професії майбутнього»
10. Розповідь «Дивні та незвичайні професії».
11. Презентація дитячих творів (усно) «Ким я мрію стати»
|
«Права людини та дитини в умовах збройного конфлікту та міжнародне гуманітарне право". Розробка уроку
Автор: Глуходєдова Юлія Миколаївна, вчитель історії КЗ «Харківський ліцей №10 Харківської міської ради»
Урок розроблений з курсу громадянської освіти для учнів 10 класу.
Після якого учні зможуть:
надавати визначення терміну «права людини», «міжнародне гуманітарне право», «збройний конфлікт» визначати та розрізняти права людини;
давати характеристику джерелам міжнародного гуманітарного права;
визначати принципи міжнародного гуманітарного права;
оцінювати значення прав людини в умовах збройного конфлікту;
як здійснювати захист прав людини та дитини під час збройного конфлікту.
підтримує захист прав людини та дитини
називати принципи МГП щодо ведення воєнних дій; категорії цивільних осіб та цивільних об’єктів, їх відмінності від військових цілей.
висловлювати власне ставлення до принципів міжнародного гуманітарного права щодо ведення воєнних дій та їх ролі у захисті цивільних осіб і цивільних об’єктів, зокрема в період міжнародного збройного конфлікту на території України. |
|
|
Вхід на сайт |
 |
|
 |
Пошук |
 |
|
 |
|