Шкільний портал
Субота, 05.07.2025, 02:17
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Каталог файлівРеєстраціяВхід
Меню сайту
Категорії розділу
Програми [23]
Підручники та посібники [501]
Розробки уроків [1282]
Виховні заходи [301]
Реферати [0]
Презентації [140]
Інше [742]
Заявки [9]
Відео [62]
Сценарії [0]
Навчальні ігри [0]
Тестові завдання [2]
Конкурс "Педагог-новатор" [4351]
Натисніть, щоб ознайомитись з матеріалами
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 845
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Інше

У категорії матеріалів: 742
Показано матеріалів: 81-90
Сторінки: « 1 2 ... 7 8 9 10 11 ... 74 75 »

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам

Конкурс "Педагог-новатор 2024"

Конкурсний матеріал №495

Номінація: "Кращий науково-методичний матеріал"

Назва матеріалу:

Сучасні педагогічні практики взаємодії з батьками дітей з особливими освітніми потребами – важливий аспект успішного інклюзивного простору. Дошкільне виховання. Робота з дітьми ООП, інклюзивна група

Світ такий різноманітний і дивовижний. Відмінність між людьми є природним явищем. Проте, ми повинні пам’ятати: «Всі ми різні – всі ми рівні».

Щороку збільшується кількість дітей з обмеженими можливостями – дітей, які мають порушення фізичного чи психічного розвитку і потребують спеціальних умов навчання і виховання.  Тож актуальним на сьогодні є питання інклюзивної освіти.

 Інклюзивна освіта реалізує права дітей з особливими потребами на отримання освіти згідно можливостей і здібностей, сприяє навчанню і вихованню, а також соціальній адаптації, створюючи спеціальні умови в навчальних закладах.

Позитивний психологічний клімат, сприятливе соціальне і предметно-ігрове середовище є умовами успішної інклюзивної діяльності. Дитина з ООП має почуватися природно, досягти самостійності та набути навичок соціальної поведінки.

На сьогодні ми хочемо висвітлити власний досвід роботи:

  • Методичні рекомендації щодо роботи з батьками дітей з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного навчання.
  • Форми і методи  роботи психолога із сім’ями, які виховують дітей із вадами психофізичного розвитку
  • Проєкт «Психолого - педагогічний супровід батьків дітей з ООП в умовах інклюзивної освіти»
  • Практичні способи роботи асистента вихователя з батьками дітей з особливими освітніми потребами

 

Інше | Переглядів: 161 | Завантажень: 86 | Додав: Ростислав | Дата: 05.07.2024 | Коментарі (3)

Конкурс "Педагог-новатор 2024"

Конкурсний матеріал №485

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

«Ритмодекламація – активна технологія музичного розвитку дошкільників»

Ритмодекламація - це чітке декламування тексту або віршів в заданому ритмі.

Активні технології – це ряд методів і прийомів, які забезпечують активність  розумової і фізичної діяльності дітей, особливо в процесі засвоєння музичного матеріалу.

Мета занять з ритмодекламації – розвиток музичного слуху, голосу, мови  і дикції у дітей, відчуття ритму, метро-ритму, координації рухів. Ритмодекламація може супроводжуватись ритмічною музикою, плесканням, тупотінням, звучанням дитячих музичних інструментів, різноманітними рухами, перешиковуванням.

Інше | Переглядів: 177 | Завантажень: 75 | Додав: Ростислав | Дата: 05.07.2024 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2024"

Конкурсний матеріал №484

Номінація: "Кращий інтернет-ресурс"

Назва матеріалу:

Вебсайт «Анатолій Косматенко – байкар із Времівки»

Сайт, присвячений життю і творчості українського поета-байкаря Анатолія Денисовича Косматенка.

Матеріали сайту можна використовувати на уроках української літератури, народознавства, у шкільному театрі тощо. Весь матеріал логічно структуровано та систематизовано.

Інше | Переглядів: 149 | Завантажень: 97 | Додав: Ростислав | Дата: 05.07.2024 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2024"

Конкурсний матеріал №480

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Гурткова робота в дії: партнерство заради екології

Гурткова робота – це невід’ємна складова форма організації освітнього процесу. На  мій погляд, саме на заняттях гуртка еколого-природничого змісту відбувається індивідуальний розвиток підлітків, у них формуються навички взаємодії та співпраці.

Оскільки гурткова робота має важливий виховний вплив на підлітка, то навички формування екологічно свідомого ставлення до навколишнього середовища доцільно формувати саме на заняттях гуртка.

Окрім того у дітей розвиваються творчі та конструкторські здібності, формується уявлення про екостиль, екологічний стиль життя сучасної людини, з’являється розуміння екотрендів та їх переваг.

Партнерська взаємодія на заняттях гуртка проявляється у повазі, розумінні, партнерстві та захопленні спільною справою. Варто відзначити, що під час такої партнерської взаємодії керівника гуртка з вихованцями відбувається заміна позиції дітей. Адже правильно партнерська взаємодія у позашкіллі дозволяє кожній дитині самостійно обирати вид занять, проявляти креативність, наполегливість та активність, брати на себе відповідальність.

 

Інше | Переглядів: 745 | Завантажень: 225 | Додав: Ростислав | Дата: 05.07.2024 | Коментарі (1)

Конкурс "Педагог-новатор 2024"

Конкурсний матеріал №478

Номінація: "Кращий науково-методичний матеріал"

Назва матеріалу:

Навчально-дослідницький проєкт «Корисне меню. Готуємо самі. Вирощуємо мікрозелень».  Основи здоров’я. Уроки здорового харчування. 8 клас

Навчально-дослідницький проєкт розрахований на декілька уроків. Він інтегрує в собі досить важливі аспекти діяльності, а саме: пізнавальний розвиток учнів щодо здорового і збалансованого мінерального харчування, методику вирощування мікрозелені в «домашніх» умовах, розвиток підприємницької та фінансової грамотності на основі складання власного бізнес-плану, а також підвищує інтерес учнів до навчання. Завдяки цьому проєкту учні отримують практичні навички, які допоможуть їм забезпечити здорове та смачне харчування, розвиток вміння самостійно вирощувати рослини, а також робити висновки, аналізувати та створювати плани на майбутнє. Матеріал подано у вигляді презентації, яка містить посилання на відеоматеріали у вигляді QR -кодів та технологічної карти проєкту.

 

Інше | Переглядів: 312 | Завантажень: 86 | Додав: Ростислав | Дата: 05.07.2024 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2024"

Конкурсний матеріал №475

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Онлайн-гра для 4-х класів «Плекаймо Соборність: мандруємо Україною разом з відомими українськими особистостями» (для виховних заходів, а також уроків з курсу «Я досліджую світ», літературного читання тощо)

Онлайн-гру було розроблено до Дня Соборності України на основі сервісу «Карти Google» як віртуальну подорож Україною в часі та просторі разом з видатними українськими літераторами, науковцями та філософами. Під час гри діти дізнаються більше про людей, які в різні часи своєю працею звеличували Україну і завдяки цьому стали дотичними до соборницьких прагнень усіх українців. Акт Злуки, проголошений 22 січня 105 років тому – у день, який ми відзначаємо як День Соборності України, – став епохальною історичною подією та увінчав ці прагнення.

Маршрут подорожі містить стартову станцію, на якій гравець укладає маршрут, і ще 6 станцій. На станціях гравець отримує стислі відомості про видатного українця та завдання, пов’язане з цією інформацією. Виконавши його, гравець вирушає далі згідно з маршрутом.

Інше | Переглядів: 217 | Завантажень: 104 | Додав: Ростислав | Дата: 05.07.2024 | Коментарі (4)

Конкурс "Педагог-новатор 2024"

Конкурсний матеріал №474

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Психолого – педагогічний проєкт: «ОБДАРОВАНА МОЛОДЬ – МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!». Клас: 10 клас. Предмет:  «Психологія життєвого успіху»

Обдарована молодь - це наше багатство, інтелектуальний потенціал та рушійна сила розвитку України. Саме від цих юнаків та дівчат залежить, яким буде наше майбутнє. Ми повинні зробити все можливе, щоб допомогти їм реалізувати свій потенціал і зробити Україну кращою країною.

Проєктна діяльність – одна з найперспективніших складових освітнього процесу, тому що створює умови творчого саморозвитку та самореалізації здобувачів освіти, формує всі необхідні життєві компетенції.

Психолого-педагогічний проєкт "Обдарована молодь - майбутнє України" безсумнівно надає чудову можливість для поглиблення знань з цієї важливої теми.

Проєкт охоплює широкий спектр тем, пов'язаних з обдарованою молоддю, від психологічних особливостей та характеристик до методів виявлення та підтримки обдарованих дітей. Це дає учасникам проєкту цілісне уявлення про дану тему та дозволяє їм поглибити свої знання в різних аспектах.

 

Інше | Переглядів: 128 | Завантажень: 55 | Додав: Ростислав | Дата: 05.07.2024 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2024"

Конкурсний матеріал №473

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Біологічний брейн – ринг «Пізнай себе» 8 клас, біологія

Біологічний брейн-ринг «Пізнай себе» для учнів 8 класу, метою якого є формувати в учнів розуміння важливості здоров'я, прищеплювати навички надання першої допомоги, відповідального ставлення до власного здоров’я, навчити підлітків аналізувати й пізнавати себе, розвивати критичне мислення, кмітливість, цікавість до вивчення предмету, сприяти розвитку колективізму.

Можна провести в кінці навчального року як позакласний захід, який дозволяє виявити рівень засвоєння матеріалу, поглибити знання учнів з предмету, надолужити освітні втрати.

 Брейн – ринг розпочинається з «Привітання команд»,   кожна команда представляє свою назву,  девіз, емблему, вітає команду - суперника  (максимальний час 5 - 7 хв) при цьому враховується: художнє оформлення, естетичний вигляд, артистизм. Максимальна кількість балів - 3.

«Розминка»,  команди по черзі за 1 хвилину  відповідають на запитання. За правильну відповідь гравець одержує 1 бал, що зараховується всій команді і фіксується журі.

«Домашнє завдання», максимальна кількість балів - 5:

Перше завдання – Міні-театр «На прийомі у лікаря», критерії оцінювання: тривалість  - до 15 хвилин, змістовність -2б, художнє оформлення – 1 б, акторська майстерність – 1 б, естетичний  смак – 1 б.

Інше | Переглядів: 138 | Завантажень: 64 | Додав: Ростислав | Дата: 05.07.2024 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2024"

Конкурсний матеріал №472

Номінація: "Кращий інтернет-ресурс"

Назва матеріалу:

Блог вчителя фізики. Фізика 7-11 клас, а також астрономія 11 клас

Уявіть собі блог, де фізика стає зрозумілою і захопливою, де складні теми пояснені простими словами, а відеоматеріали з фізики та астрономії завжди під рукою. Якщо дитина пропустила урок, вона може легко наздогнати матеріал вдома.

Цей блог – справжня скарбниця STEM-освіти, з інтерактивними тестами, цікавими завданнями та лабораторними роботами, що перетворюють навчання на гру.

Блог також пропонує безмежне джерело цікавих відеоматеріалів з фізики та астрономії. Від космічних явищ до неймовірних експериментів – тут ви знайдете все, що відкриє для вас магію фізики і безмежні горизонти знань.

 

Інше | Переглядів: 2252 | Завантажень: 642 | Додав: Ростислав | Дата: 05.07.2024 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2024"

Конкурсний матеріал №471

Номінація: "Кращий науково-методичний матеріал"

Назва матеріалу:

Система екологічного виховання учнів  початкової школи

Сутність досвіду: висвітлити, що метою природничої освітньої галузі є формування компетентностей в галузі природничих наук, техніки і технологій, екологічної та інших ключових компетентностей шляхом опанування знань, умінь і способів діяльності, розвитку здібностей, які забезпечують успішну взаємодію з природою, формування основи наукового світогляду і критичного мислення, становлення відповідальної, безпечної і природоохоронної поведінки здобувачів освіти у навколишньому світі на основі усвідомлення принципів сталого розвитку.

 

Інше | Переглядів: 130 | Завантажень: 63 | Додав: Ростислав | Дата: 05.07.2024 | Коментарі (0)

Вхід на сайт
Пошук
Copyright MyCorp © 2025