Меню сайту |
|
|
|
Категорії розділу |
|
|
|
Наше опитування |
|
|
|
Статистика |
|
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 |
|
|
У категорії матеріалів: 1275 Показано матеріалів: 611-620 |
Сторінки: « 1 2 ... 60 61 62 63 64 ... 127 128 » |
Сортувати за:
Даті ·
Назві ·
Рейтингу ·
Коментарям ·
Завантаженням ·
Переглядам
Конкурс "Педагог-новатор 2022"
Конкурсний матеріал №46
Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"
Назва матеріалу:
Урок з використанням інтерактивних технологій Додавання об’єктів до слайдів. Практична робота «Створення комп’ютерної презентації «Подорож до Місяця»». 6 клас. Інформатика
Нестандартний, або інноваційний, урок припускає введення будь-яких нових елементів, які не використовувалися раніше. Так як в ході уроку учні не тільки закріплюють і узагальнюють матеріал, але й самі беруть активну участь в ході заняття, співпрацюють один з одним, з вчителем.
Інноваційні уроки спрямовані на активізацію навчально-пізнавальної діяльності учнів, бо вони глибоко зачіпають емоційно-мотиваційну сферу, формують дух змагальності, збуджують творчі сили, розвивають творче мислення, формують мотивацію навчально-пізнавальної та майбутньої професійної діяльності. Тому такі уроки найбільше подобаються учням і викликають у них творчий інтерес.
Особливістю й одночасно складністю цього типу уроків є вміння визначати обсяг навчального матеріалу, виділяти головні ідеї, поняття, правила й добирати відповідні завдання.
На даному уроці використано діджитал інструменти, такі як: mentimeter.com; create.kahoot.it; drive.google.com; youtube.com; wheelofnames.com; padlet.com; wordwall.net
|
Конкурс "Педагог-новатор 2022"
Конкурсний матеріал №45
Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"
Назва матеріалу:
Микола Куліш. Сатирична комедія «Мина Мазайло». Проблема готовності українського суспільства бути українським (на прикладі позиції, поведінки дійових осіб). Актуальність п’єси. Урок української літератури в 11 класі
На уроці здійснюється:
-формування стійкої мотивації до вивчення української літератури як скарбниці духовних цінностей української культури як шлях до соціалізації учнів,
-виховання почуття гордості за приналежність до українського народу,
-виховання патріотизму, власної гідності, відповідальності за свої вчинки, прагнення до розвитку духовних та моральних якостей.
|
Конкурс "Педагог-новатор 2022"
Конкурсний матеріал №43
Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"
Назва матеріалу:
«Велика грецька колонізація. Грецькі поліси Північного Причорномор’я». Урок для 6 класів з «Всесвітньої історії. Історії України (інтегрований курс)
Представлена на ваш розсуд розробка уроку побудована на використанні елементів технології «Перегорнутий клас», на сучасних вимогах планування як синхронного, так і асинхронного підходів в організації навчального процесу. С цим інтерактивним плакатом можна працювати як у класі «offline», так і під час вимушеного дистанційного навчання. За посиланнями на сервіси на всіх етапах уроку можна використовувати особисті гаджети учнів.
Урок створений в оболонці інтерактивного плакату (сервіс Genially). На плакаті розміщені у відповідній послідовності різноманітні активності для кожного етапу уроку: від випереджаючого домашнього завдання (навчальна презентація, посилання на параграф підручника, невеличке відео) до контрольного тестування. На уроці запланована практична робота по групам з використанням інтерактивної дошки Padlet.
Мета уроку: поглибити розуміння теми «Велика грецька колонізація», ознайомитися з історією виникнення та існування грецьких колоній на території України. формувати навички роботи з інформацією, комунікації в групах, використання різних цифрових застосунків.
При створенні розробки уроку були використані такі сервіси: Genially. Canva, Flippity, Wheelofnames, Padlet, Mentimeter, Wizer.me, Quizizz.
При розділенні класу на групи за допомогою сервісу Flippity потрібно підготувати список класу у документі, скопіювати його на ресурсі та створити онлайн жеребкування.
|
Конкурс "Педагог-новатор 2022"
Конкурсний матеріал №40
Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"
Назва матеріалу:
Урок української мови для 3 класу. Тема. Карпати. Виразне читання, слухання твору. Будова слова
На уроці учні: передають зміст усного повідомлення; прогнозують орієнтовний зміст тексту; виявляють в тексті неочевидну інформацію; оформлюють власне висловлювання зрозуміло, дотримуючись норм літературної мови; перевіряють орфограми доречним способом; дізнаються про усю мальовничу красу Карпат; виховують любов до флори та фауни.
Працювали за маршрутним листом, на кожній зупинці учнів чекали та надихали на роботу переодягнуті: синоптик, історик, картограф, гуцул, мольфар. Використовується презентація, виховне відео-інтерв'ю, що знали учні класу, самостійно підготовлене відео-сторітелінг.
|
Конкурс "Педагог-новатор 2022"
Конкурсний матеріал №39
Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"
Назва матеріалу:
Урок з української літератури на тему «Кохання Остапа й Соломії як центральний мотив у повісті Михайла Коцюбинського «Дорогою ціною». Непереможна сила кохання, що рухає вчинками, поведінкою і вибором героїв.» 8 клас. Українська література
Головна мета уроку – це удосконалювати навички характеризувати образи персонажів (Остапа, Соломії), дослідити, як кохання стає непереможною силою, гартує характер людини;розвивати навички роботи з тексом, спостережливість, логічне мислення, вміння робити висновки та аналізувати вчинки героїв; виховувати повагу до краси глибокого почуття кохання, любов до художнього слова.
|
Конкурс "Педагог-новатор 2022"
Конкурсний матеріал №38
Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"
Назва матеріалу:
Урок українознавства «Народні символи України» для учнів 5 класу
Одним із головних пріоритетів сучасної освітньої політики має стати формування у сучасної молоді національних суспільно-державних цінностей як ідейного підґрунтя української ідентичності. Формування національно-культурних ідентитетів підростаючого покоління потребує міждисциплінарного українознавчого підходу, в умовах якого громадянство особи має неодмінно співдіяти з її культуротворчими засадами. Збереження єдності спільноти в її регіональному різноманітті залежить від формування української ідентичності, яка розкривається через практики освіти, історичні студії, виявляється у її носіїв через культурно-смислові репрезентації, базові національні цінності.
|
Конкурс "Педагог-новатор 2022"
Конкурсний матеріал №36
Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"
Назва матеріалу:
Інтегрований урок з зарубіжної літератури на тему «Утвердження в образі Шерлока Холмса сили інтелекту та моральних якостей на основі твору А. К. Дойля «Пістрява стрічка». 7 клас
Головною метою уроку було поставлено активізувати читацьку активність школярів, викликати інтерес до творчості А. К. Дойля; поглибити знання про дедуктивний метод Шерлока Холмса – головного героя циклу оповідань; розвивати усне зв’язне мовлення, уміння відповідати на поставлені питання, навички аналізу; виховувати моральні якості учнів, любов художнього слова. Сформувати первинні практичні навички критичного мислення, процес аналізу, синтезування й обґрунтовування оцінки достовірності/цінності інформації; властивість сприймати ситуацію глобально, знаходити причини і альтернативи; здатність генерувати чи змінювати свою позицію на основі фактів й аргументів, коректно застосовувати отримані результати до проблем і приймати зважені рішення – чому довіряти та що робити далі. Розвивати логічне мислення, пам’ять, кмітливість, толерантність, застосування нестандартного мислення, формування стійких емоційних зв’язків. Під час виконання практичних завдань визначити методи пошуку нового для розвитку творчого мислення особистості. Розвинути навички співпраці в групах та класом загалом, як єдиного цілого.
|
Конкурс "Педагог-новатор 2022"
Конкурсний матеріал №34
Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"
Назва матеріалу:
Урок з інтегрованого курсу «Я досліджую світ». Тема місяця «Машина часу». Чи давно люди вирощують картоплю? 4 клас за програмою Р.Шияна
Конспект уроку враховує принципи Нової української школи, орієнтований на потреби та інтереси сучасного четвертокласника, містить цікаві завдання, що задовольняють природні потяги дитини до дослідництва й висновків, конструювання, комунікації, вияву своїх творчих здібностей. Розширює і збагачує знання учнів про картоплю, її лікувальні властивості; вчить порівнювати та зіставляти; розвиває уяву й фантазію, спостережливість; почуття взаємодопомоги, співучасті, колективізму; формує самостійність до пізнавальної активності; прищеплює повагу та інтерес до різних видів діяльності; виховує різнобічно розвинену особистість, знайомить здобувачів освіти із властивостями, застосуванням та поширенням крохмалю у природі; дружелюбність, організованість, доброзичливе відношення до оточуючих, бережливе ставлення до природи й бажання примножувати її багатства, більше дізнаватися про професії.
|
Конкурс "Педагог-новатор 2022"
Конкурсний матеріал №33
Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"
Назва матеріалу:
Урок-дослідження «Лінгвістична ситуація в Україні», 10-11 клас, українська мова
STEM-урок з української мови, який дає можливість поєднати розвиток креативного мислення у дітей через гуманітарні, математичні та технологічні проєкти. Виховує учня-дослідника, соціолізовану особистість, учня, який може побачити проблему, сформулювати дослідницьке запитання та знайти шляхи його вирішення, вміє аналізувати й синтезувати. Урок також робить наголос на підготовці вибору професії.
|
Конкурс "Педагог-новатор 2022"
Конкурсний матеріал №32
Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"
Назва матеріалу:
Break free from plastic. The Earth is in danger. Англійська мова. 9 клас.
Даний матеріал сприяє розвитку вміння висловлювати свою думку щодо захисту довкілля, аналізувати причини проблеми і генерувати ідеї для їх розв'язання, екологічно мислити.
Учні можуть побувати в ролі мера свого міста та запропонувати шляхи вирішення екологічних проблем.
|
|
|
Вхід на сайт |
|
|
|
Пошук |
|
|
|
|