Меню сайту |
|
|
|
Категорії розділу |
|
|
|
Наше опитування |
|
|
|
Статистика |
|
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 |
|
|
У категорії матеріалів: 497 Показано матеріалів: 21-30 |
Сторінки: « 1 2 3 4 5 ... 49 50 » |
Сортувати за:
Даті ·
Назві ·
Рейтингу ·
Коментарям ·
Завантаженням ·
Переглядам
Конкурс "Педагог-новатор 2024"
Конкурсний матеріал №493
Номінація: "Кращий науково-методичний матеріал"
Назва матеріалу:
Методичний збірник «Реалізація діяльнісного підходу на уроках інтегрованого курсу «Я досліджую світ» через гру. LEGO-технології в освітньому процесі». Клас: 4
Методичний збірник «Реалізація діяльнісного підходу на уроках інтегрованого курсу «Я досліджую світ» через гру. LEGO-технології в освітньому процесі» розроблений для методичного забезпечення використання Лего-конструкторів в освітньому процесі загальноосвітніх навчальних закладів при викладнні інтегрованого курсу «Я досліджую світ» у 4-х класах за типовою освітньою програмою під редакцією Р. Шияна.
Збірник містить теоретичні та практичні матеріали, які допоможуть педагогам ефективно використовувати Лего-технології для:
- розвитку пізнавальної активності учнів;
- формування ключових компетенцій;
- розвитку творчого мислення та уяви;
- набуття навичок проєктної діяльності;
- виховання співпраці та командної роботи.
Методичний збірник «Реалізація діяльнісного підходу на уроках інтегрованого курсу «Я досліджую світ» через гру. LEGO-технології в освітньому процесі» є цінним інструментом для педагогів, які прагнуть зробити навчання цікавим, ефективним та результативним.
|
Конкурс "Педагог-новатор 2024"
Конкурсний матеріал №482
Номінація: "Кращий науково-методичний матеріал"
Назва матеріалу:
STEM-підхід в освітньому процесі з географії
Школа ХХІ століття покликана плекати творчу особистість, створювати умови для повноцінного інтелектуального, морального та фізичного розвитку дитини. Реалізація завдань сучасної освіти вимагає нових підходів, що базуються на зверненні до особистості учня з його потребами та інтересами. Тому основним завданням учителя на даному етапі є активізація пізнавальної діяльності учнів, створення умов для їх самореалізації, самонавчання, самовиховання, саморозвитку, формування ключових компетентностей, на що націлюють освітян основні нормативні документи, зокрема оновлена Навчальна програма, положення «Концепції Нової української школи», методичні рекомендації щодо розвитку STEM-освіти в закладах загальної середньої та позашкільної освіти у 2023/2024 навчальному році. У сучасному світі затребувана соціально активна особистість: творча, толерантна, здатна до самостійного життєвого самовизначення й самотворення, компетентна в багатьох сферах власної життєдіяльності. Великий потенціал у цьому має застосування дослідницьких методів, які передбачають співпрацю вчителя й учнів і спрямовані на формування в особистості спроможності сприймати та адекватно відповідати на індивідуальні та соціальні виклики в умовах глобальної трансформації суспільства, самостійно визначати та вирішувати проблеми в певних сферах діяльності. В роботі наведені конкретні приклади використання методики на уроках та в позакласній роботі
|
Конкурс "Педагог-новатор 2024"
Конкурсний матеріал №456
Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"
Назва матеріалу:
Методична розробка «Профорієнтаційна робота педагога закладу професійної (професійно-технічної) освіти»
У методичній розробці «Профорієнтаційна робота педагога закладу професійної (професійно-технічної) освіти» розкрито деякі методичні, теоретичні, та практичні аспекти теми: мету, сутність і завдання профорієнтаційної роботи педагога закладу професійної (професійно-технічної) освіти.
Теоретично обґрунтовано, практично апробовано та впроваджено деякі форми організації профорієнтаційної роботи в освітньому закладі. Опрацьовано літературні джерела за темою роботи.
Робота може бути рекомендована для практичного використання педагогічними працівниками в профорієнтаційній роботі з молоддю в межах загальноосвітніх шкіл, в Центрах професійної кар’єри професійних (професійно-технічних) освітніх закладів.
|
Конкурс "Педагог-новатор 2024"
Конкурсний матеріал №437
Номінація: "Кращий науково-методичний матеріал"
Назва матеріалу:
Електронний посібник до підручника «Геометрія «8 клас. Тема. Чотирикутники
Електронний посібник може бути використаним для проведення уроків геометрії для учнів 8 класу з теми «Чотирикутники» під час дистанційного навчання, для організації індивідуальної роботи або самостійної.
У посібнику 8 презентацій, які містить матеріал, що сприяє якісному викладанню зазначених тем. Кожна презентація містить додаткові задачі, практичні задачі, історичний матеріал, цікаві задачі, усні вправи за готовими рисунками, тестові завдання для закріплення матеріалу. Використання презентацій дозволяє суттєво зекономити час. Різноманітні вправи, дозволяють учням швидко переключитися з одного виду роботи до іншого. Кожна презентація містить матеріал, що спонукає учнів до творчих кроків в навчальній діяльності.
Вчитель на свій розсуд використовує даний матеріал.
|
Конкурс "Педагог-новатор 2024"
Конкурсний матеріал №409
Номінація: "Кращий науково-методичний матеріал"
Назва матеріалу:
Навчальний посібник освітнього компонента «Основи медіаграмотності» для здобувачів освіти коледжу
Навчальний посібник розроблений у відповідності до навчального плану та робочої програми освітнього компонента «Основи медіаграмотності». Викладений матеріал структуровано за темами, що містять визначення основних понять з медіаграмотності, теоретичні відомості, малюнки, схеми, таблиці, відеоматеріали, презентації, тести. У посібнику наявний список літератури та корисні інформаційні посилання, що стануть в нагоді під час вивчення освітнього компонента.
Представлений посібник призначений для дистанційного та змішаного навчання, самостійної роботи здобувачів освіти. Він дозволить підвищити мотивацію здобувачів освіти до навчання, ефективність самостійної підготовки та індивідуалізацію освітнього процесу.
|
Конкурс "Педагог-новатор 2024"
Конкурсний матеріал №393
Номінація: "Кращий науково-методичний матеріал"
Назва матеріалу:
Впровадження інновацій для формування ключових компетентностей здобувачів освіти на уроках української мови і літератури
У мeтoдичнoму пociбнику рoзкритi ocнoвнi заcади пeдагoгiки, пoняття кoмпeтeнцiї з урахуванням дocвiду рoбoти. Рoзглянутi шляхи пiдвищeння eфeктивнocтi прoцecу навчання на урoках української мови та літератури. Зiбрана пiдбiрка мeтoдик фoрмування навчальних i життєвих кoмпeтeнтнocтeй учнiв чeрeз запрoваджeння iннoвацiйних фoрм, мeтoдiв i прийoмiв рoбoти.
Мeта пociбника – дoпoмoгти вчитeлям-предметникам урiзнoманiтнити cтруктуру урoкiв i мeтoди рoбoти, вiдiйти вiд шаблoнiв, щоб навчати здобувачів освіти дiяти творчо й самостійно, врахoвуючи iндивiдуальнi ocoбливocтi кожного, їхнi iнтeрecи.
Cпoдiваємоcь, щo пociбник зрoбить прoцec навчання учнiв цiкавим, пiзнавальним, рoзвивальним, твoрчим, пoлeгшить рoбoту пeдагoгiв. Дидактичний та теоретичний матеріал, який є у посібнику, стане у нагоді вчителям-словесникам, студентам педагогічних закладів, методистам у підготовці та проведенні уроків в умовах компетентнісного підходу Нової української школи.
|
Конкурс "Педагог-новатор 2024"
Конкурсний матеріал №391
Номінація: "Кращий науково-методичний матеріал"
Назва матеріалу:
«QR-код як сучасний інструмент «інтернет навчання» молодших школярів в умовах НУШ». 1-4 класи, предмети початкової школи
У посібнику представлено досвід впровадження QR – коду в освітній діяльності. Розглянуто теоретичні аспекти і подано практичний матеріал: елементи уроків, інтерактивні завдання, інноваційна технологія – вебквест для молодших школярів.
Матеріали посібника призначені для планування і проведення уроків, позакласних заходів.
Посібник стане в пригоді вчителям початкової школи, для всіх тих, хто бажає використовувати технологію QR – кодування у своїй роботі.
|
Конкурс "Педагог-новатор 2024"
Конкурсний матеріал №373
Номінація: "Кращий науково-методичний матеріал"
Назва матеріалу:
«Інтегровані ігри методики KLANZA в Новій українській школі», 1-4 клас. Українська мова, ЯДС, математика, образотворче мистецтво
У посібнику «Інтегровані ігри методики KLANZA в Новій українській школі» наведено добірку ігрових вправ для учнів початкової школи, які адаптовано і впроваджено в навчальний процес. Усі вправи базуються на активних методах навчання. Вони допомагають створити у класі приємну атмосферу, розвивають ключові компетентності, творче мислення, уяву, вміння самооцінювання та самоконтролю, покращують дрібну моторику тощо.
|
Конкурс "Педагог-новатор 2024"
Конкурсний матеріал №372
Номінація: "Кращий науково-методичний матеріал"
Назва матеріалу:
ЗАСТОСУВАННЯ МЕТОДУ CASE-STUDY ЯК СУЧАСНОГО ЗАСОБУ НАВЧАННЯ НА ЗАНЯТТЯХ ГУРТКА «СПІЛКУЄМОСЬ АНГЛІЙСЬКОЮ»
Методична розробка висвітлює аналіз можливостей використання методу case-study під час занять гуртка англійської мови «Спілкуємось англійською» як методу сучасних технологій, щоб допомогти учням шкіл оволодіти елементами спілкування англійською мовою для подальшого використання та вдосконалення цих умінь.
Для керівників гуртків «Спілкуємось англійською» та вчителів англійської мови.
|
Конкурс "Педагог-новатор 2024"
Конкурсний матеріал №371
Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"
Назва матеріалу:
Різнорівневі тестові завдання з географії за новою програмою для учнів 9 класу за підручником Г. Д. Довгань
У пропонованому посібнику подані різнорівневі перевірочні тести з географії для учнів 9 класу, чотирьох рівнів у двох варіантах , Завдання для перевірки рівня навчальних досягнень учнів складені відповідно до вимог стандарту та рекомендацій до нової програми з географії для учнів 9 класу. Матеріал вміщений в цьому виданні можна повністю або частково застосовувати на уроках географії для перевірки рівня навчальних досягнень після вивчення тем. Проведення різнорівневої перевірочної роботи дозволяє систематизувати та контролювати знання згідно індивідуальних особливостей учнів , проводити моніторинг якості освіти. Робота розрахована на 20\30 хвилин і складається із 12 завдань.
|
|
|
Вхід на сайт |
|
|
|
Пошук |
|
|
|
|