Шкільний портал
П`ятниця, 20.09.2024, 17:40
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Каталог файлівРеєстраціяВхід
Меню сайту
Категорії розділу
Конкурс "Педагог-новатор" 2016 року [146]
Натисніть, щоб ознайомитись з матеріалами
Конкурс "Педагог-новатор 2017 року [171]
Натисніть, щоб ознайомитись з матеріалами
Конкурс "Педагог-новатор" 2018 року [192]
Конкурс "Педагог-новатор" 2022 року [0]
Конкурс "Педагог-новатор" 2019 року [217]
Конкурс "Педагог-новатор" 2021 року [321]
Конкурс "Педагог-новатор" 2022 року [437]
2022 р. Зорепад педагогічної майстерності [288]
2022 р. Кращий науково-методичний матеріал [123]
2022 р. Кращий інтернет-ресурс [26]
Конкурс "Педагог-новатор" 2023 року [580]
2023 р. Зорепад педагогічної майстерності [388]
2023 р. Кращий науково-методичний матеріал [150]
2023 р. Кращий інтернет-ресурс [42]
Конкурс "Педагог-новатор" 2024 року [635]
2024 р. Зорепад педагогічної майстерності [413]
2024 р. Кращий науково-методичний матеріал [178]
2024 р. Кращий інтернет-ресурс [44]
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 784
Статистика

Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0
Головна » Файли » Конкурс "Педагог-новатор"

У розділі матеріалів: 2699
Показано матеріалів: 2461-2470
Сторінки: « 1 2 ... 245 246 247 248 249 ... 269 270 »

Конкурс "Педагог-новатор 2017"

Конкурсний матеріал № 93

Назва матеріалу:

Інтегрований урок з природознавства, математики та трудового навчання.  «Шукачі скарбів» 3 клас.

Актуальність ідеї інтегрованого навчання в тому, що вона є оптимальною для сучасного етапу розвитку національної школи, адже на даному етапі є ускладнення змісту освіти, зростання обсягу необхідної інформації та зменшення часу, відведеного для її засвоєння. В Україні принцип інтеграції  проголошений основним принципом реформування освіти поряд з принципами гуманізації та демократизації.

Урок містить матеріали для розширення , вдосконалення та поглиблення знань учнів  з таких предметів як: природознавство,математика,трудове навчання.

Діти закріплюють свої знання по темі  «Корисні копалини рідного краю»

в  ігровій формі. Цікаво поєднано прийоми обчислення прикладів та використання корисної копалини солі  для формування об’ємної композиції в техніці «Санд».

Урок містить в собі різні прийоми та методи роботи на уроці.

Застосована пісочна терапія для дітей,для заспокоєння психічного та душевного стану дитини.

 

 

Конкурс "Педагог-новатор 2017 року | Переглядів: 2370 | Завантажень: 382 | Додав: Ростислав | Дата: 28.06.2017 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2017"

Конкурсний матеріал № 92

Назва матеріалу:

Використання освітніх технологій в процесі навчання в профільній школі. Стаття.

Сучасні зміни в системі середньої освіти та в інших сферах життєдіяльності людини зумовлюють необхідність удосконалення підготовки майбутніх кваліфікованих кадрів і формування якостей не просто виконавця, а працівника з творчим підходом до роботи, здатного швидко змінювати види діяльності, орієнтованого на засвоєння знань упродовж усього життя.

Концепція модернізації сучасної освіти передбачає введення профільного навчання в старшій школі. Основна ідея оновлення освіти полягає в тому, що навчання має стати більш індивідуалізованим, функціональним та ефективним.

У статті розглянуто особливості профільної школи визначено роль вчителя та модель випускника. Охарактеризовано освітні технології профільної школи.

 

 

 

Конкурс "Педагог-новатор 2017 року | Переглядів: 1037 | Завантажень: 41 | Додав: Ростислав | Дата: 28.06.2017 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2017"

Конкурсний матеріал № 91

Назва матеріалу:

Святкові та трагічні дати українського календаря

(добірка виховних заходів національно-патріотичного спрямування)

У добірку входять наступні сценарії:

1.Народознавче свято «Свята Покрова – світле свято українського народу» (до Дня українського козацтва, свята Покрови ).

2.Година пам’яті «Чорнобиль. Трагедія. Пам’ять. Подвиг» (до Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС).

3.Година доброти й милосердя «Миколай, Миколай, ти до нас завітай" (до Дня святого Миколая).

4.Тематична лінійка «Незалежній Україні слава нині і повік» (до Дня Соборності України).

5.Лінійка-реквієм «Небесна сотня у вирій полетіла» (до Дня Героїв Небесної Сотні).

6.Година пам'яті "Ти вічний біль, Афган" (до Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав).

7.Година пам'яті "А думалось, що атом той слухняний" (до Дня пам'яті Чорнобильської трагедії).

Усі сценарії супроводжуються мультимедійною презентацією.

Розробки даних заходів можуть використовуватися також класними керівниками на годинах спілкування та вчителями історії як на уроках, так і в позаурочний час.

 

Конкурс "Педагог-новатор 2017 року | Переглядів: 836 | Завантажень: 326 | Додав: Ростислав | Дата: 28.06.2017 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2017"

Конкурсний матеріал № 90

Назва матеріалу:

 Еколого-народознавчий міжпредметний проект «Журавлики - журавлі»  4 – 5 клас (природознавство, курс «Я у світі», літературне читання, народознавство, мистецтво, історія)

Метод проектів є інноваційною педагогічною технологією. Він дає змогу розв’язати проблему мотивації, створити позитивну атмосферу навчання, навчити дітей застосовувати свої знання на практиці для розв’язання життєвих і особистісних проблем. Цей метод у сучасній початковій школі втілює ідею індивідуалізації навчального процесу та розвивального навчання.

Саме в процесі проектної діяльності формуються між предметні та ключові компетентності.

У рамках проекту учні мали змогу поглибити знання про журавлів як символів України; ознайомитись з цікавими фактами історико - культурної спадщини рідного краю; дослідити, чому за останній час цей вид катастрофічно зменшується; розвивати дослідницькі і творчі здібності. В ході проекту учні набували практичних навичок збору інформації та відповідного її оформлення, розширювали свою екологічну культуру. Такий метод організації навчальної діяльності допомагає виховувати любов до Батьківщини, бережливе ставлення до природи як загальнонаціонального надбання; стимулювати учнів до самостійного вирішення проблем.

 

 

 

Конкурс "Педагог-новатор 2017 року | Переглядів: 3229 | Завантажень: 1880 | Додав: Ростислав | Дата: 28.06.2017 | Коментарі (5)

Конкурс "Педагог-новатор 2017"

Конкурсний матеріал № 89

Назва матеріалу:

Тема: О.Довженко «Ніч перед боєм» - твір про героїзм, самовідданість, патріотичні почуття українців проявлені під час воєнного лихоліття. Розробка уроку, презентація та відео.

Ми пропонуємо абсолютно новий погляд на оповідання О.Довженка «Ніч перед боєм». Кожна дитина, усвідомлюючи себе громадянином нашої держави, через призму сучасного патріотичного світобачення сприймає зміст оповідання.

Образи героїв Другої світової війни стають живими образами й більш близькими, бо багато хто з учнів про війну знає вже не з кінофільмів та книг, а з розповідей батьків, братів, сусідів – безпосередніх учасників АТО.

Методика проведення уроку заснована на виховному процесі. Стимулом для навчання на даному уроці є не оцінка, а бажання виконати певний вид роботи, який пропонувався: створити власний відеоролик із життя О.Довженка, знайти цікаву інформацію про автора, взяти участь у створенні екранізації уривку до твору, написати уявне інтерв’ю із письменником, завдання з елементами ономастики (тлумачення значень власних імен). Після виконання свого завдання учень сам дає собі оцінку (чи може він прикріпити собі орден «За досягнення у мистецтві»,чи ні).

При підготовці до уроку не було жодних обмежень ініціативи школяра – ні у виборі завдань, ні у способах їх реалізації. Кінцевий результат  - це внесок  кожного у процес творення уроку (заповнення плівки самооцінювання).

 

 

 

Конкурс "Педагог-новатор 2017 року | Переглядів: 11357 | Завантажень: 486 | Додав: Ростислав | Дата: 28.06.2017 | Коментарі (2)

Конкурс "Педагог-новатор 2017"

Конкурсний матеріал № 88

Назва матеріалу:

Урок - обобщение в 5 классе. Интегрированный курс «Литература (русская и зарубежная)» для общеобразовательных учебных заведений с обучением на русском языке.

Тема: Джозеф Редьярд Киплинг. Сказка «Маугли». Изображение в сказке сложных отношений человека и природы.

 

В ходе урока учащиеся демонстрируют знания о личностиДж.Р.Киплинга, об истории создания «Книги Джунглей»; участвуют в беседе; проявляют гуманность, милосердие, чувство справедливости, любовь к природе, интерес к чтению, любовь к художественной литературе, любознательность, стремление к познанию окружающего мира; знают содержание сказки «Маугли», пересказывают её сюжет; строят ответ на вопрос о художественном произведении; раскрывают идейно-художественное содержание сказки; показывают, как в произведении действуют Законы Джунглей и законы людей.

Для работы с детьми использованы разнообразные интерактивные формы: эвристическая беседа, кроссворд, иллюстративное домино, кластер по образам, викторина «Внимательный читатель», «Микрофон», упражнение «Облако»,  «Займи позицию», «Словесное рисование», физминутка.

Конкурс "Педагог-новатор 2017 року | Переглядів: 774 | Завантажень: 24 | Додав: Ростислав | Дата: 28.06.2017 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2017"

Конкурсний матеріал № 87

Назва матеріалу:

Додавання і віднімання чисел частинами. Урок математики у 1 класі

 

Використання мультимедійних технологій

 

 

 

Конкурс "Педагог-новатор 2017 року | Переглядів: 1082 | Завантажень: 33 | Додав: Ростислав | Дата: 28.06.2017 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2017"

Конкурсний матеріал № 86

Назва матеріалу:

Розробка уроку з історії України 7 клас за темою «Київська держава за правління Ярослава Мудрого»  (за підручником Власова В.)

Розробка уроку з історії України 7 клас за темою «Київська держава за правління Ярослава Мудрого»  створена за матеріалами підручника з історії України для 7 класу за авторством Власова В.С.

Урок побудований на інтерактивних методах навчання. Застостовується робота з відеосюжетами.

Працюючи на уроці, учні мають навчитися:

  • встановлювати хронологічну послідовність подій за князювання Ярослава.
  • показувати на карті територію Київської Русі за часів Ярослава, визначати зміни відповідно до попередніх часів.
  • визначати основні внутрішньо і зовнішньополітичні заходи князя.
  • характеризувати Ярослава Мудрого  як  людину та державного діяча, висловлювати ставлення до нього.

 

 

Конкурс "Педагог-новатор 2017 року | Переглядів: 771 | Завантажень: 28 | Додав: Ростислав | Дата: 28.06.2017 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2017"

Конкурсний матеріал № 85

Назва матеріалу:

Електронний мультимедійний інтерактивний посібник для вчителя з курсу за вибором «Медіакультура» із циклу уроків за темою: «Інтернет і мобільний контент»

У посібнику розглядаються наступні теми: Засоби комунікації у мережі Інтернет: соціальні мережі, форуми, чати (Мета: ознайомити учнів із засобами комунікації у мережі  Інтернет, дати поняття соціальна мережа, чат, форум,блог, кіберпростір; ознайомити з історією створення Інтернету; навчити визначати позитивні та негативні фактори активного використання мережі; виховувати почуття поваги до людської особистості). Для чого школярі використовують медіа? Чи можеш ти назвати себе медіазалежним? (Мета: дізнатися з якою метою учні-школярі використовують медіа у своєму житті, якими соціальними мережами користуються, які загрози здоров'ю та життю несе Інтернет та соціальні мережі; з'ясувати, чи можна учнів класу назвати медіазалежними, надати рекомендації щодо виправлення ситуації; розвивати вміння мислити, аналізувати, знаходити загрози життю у соцмережах; виховувати повагу до особистого життя кожного).

Електронний мультимедійний інтерактивний посібник для вчителя з курсу за вибором «Медіакультура» має зручний інтерфейс. Простий у використанні. Наявність чіткого та структурованого плану конспекту. Зазначений мультимедійний контент ефективно можна використовувати з метою підтримки владання курсу за вибором «Медіакультура» для 10-ого класу.

 

 

Конкурс "Педагог-новатор 2017 року | Переглядів: 876 | Завантажень: 305 | Додав: Ростислав | Дата: 28.06.2017 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2017"

Конкурсний матеріал № 84

Назва матеріалу:

Урок біології у 8 класі «Залози змішаної секреції».

Вивчення природничих дисциплін у школі треба будувати з урахуванням того, що провідним має бути тісний зв'язок навчання з практикою життя.

Мета пропонованого уроку:

- навчальна –  продовжити формування уявлень про гуморальну регуляцію функцій; конкретизувати знання про залози внутрішньої та змішаної секреції, показати їх роль у регуляції функцій; ознайомити з будовою та функціями залоз змішаної секреції, наслідками гормональних порушень,  профілактикою ендокринних хвороб;

- виховна –  проводити пропаганду здорового способу життя та виховувати свідоме ставлення до особистого здоров`я; 

- розвиваюча – розвивати вміння презентувати самостійно підготовлений матеріал; аналізувати навчальний матеріал, поданий у вигляді схем,  порівнювати, розкривати загальне і особливе; встановлювати закономірності; систематизувати, встановлювати зв’язки нового з раніше вивченим.

Дана розробка уроку адресована колегам-вчителям природничих дисциплін загальноосвітніх закладів, особливо молодим педагогам.

Конкурс "Педагог-новатор 2017 року | Переглядів: 898 | Завантажень: 408 | Додав: Ростислав | Дата: 28.06.2017 | Коментарі (6)

Вхід на сайт
Пошук
Copyright MyCorp © 2024