Меню сайту |
|
|
|
Категорії розділу |
|
|
|
Наше опитування |
|
|
|
Статистика |
|
Онлайн всього: 2 Гостей: 2 Користувачів: 0 |
|
|
У розділі матеріалів: 2699 Показано матеріалів: 2381-2390 |
Сторінки: « 1 2 ... 237 238 239 240 241 ... 269 270 » |
Конкурс "Педагог-новатор 2018"
Конкурсний матеріал № 02
Номінація: "Кращий інтернет-ресурс"
Назва матеріалу:
Поліфункціональний сайт (блог) заступника директора з НВР – вчителя англійської та російської мови
Кожен вчитель на певному етапі своєї професійної діяльності має визнати, що традиційні форми, методи, засоби роботи з сучасними учнями втрачають свою ефективність. Тому необхідно «йти в ногу з часом», шукати нові методи, технології навчання учнів нового покоління ХХІ століття.
Одним із дієвих засобів роботи з учнями є персональний сайт вчителя, оскільки він дозволяє вивести сучасний урок на якісно новий рівень, активізує процес навчання шляхом використання нових привабливих форм подання навчальної інформації, залучає учнів до активної пізнавальної діяльності завдяки новизні та нетрадиційності викладання нового матеріалу. Новизна ресурсу полягає у комплексному застосуванні різних можливих та ефективних форм роботи на уроці.
Інше |
Переглядів: 1865 |
Завантажень: 852 |
Додав: Ростислав |
Дата: 22.06.2018
|
|
Конкурс "Педагог-новатор 2018"
Конкурсний матеріал № 01
Номінація: "Кращий інтернет-ресурс"
Назва матеріалу:
Онлайн навчання. Сайт дистанційної освіти як складова інформаційно-освітнього середовища.
Технологія дистанційного навчання поєднує різні види навчальної активності, вчить орієтуватися в інформаційному просторі та працювати самостійно; формує в учнів адекватну самооцінку; допомагає підготуватися до ЗНО, олімпіад, конкурсів, контрольних робіт; підвищує пізнавальний інтерес до предмету; виховує активну життєву позицію.
Особливо зросте роль дистанційної освіти при профільному навчанні, коли розшириться список предметів та курсів за вибором, факультативів, спецкурсів. Старші учні отримають вибір «простору» для власних досягнень.
В умовах інтеграції України в Європейську спільноту держав та долучення української освіти до Болонського процесу використання технології дистанційної освіти є необхідністю.
Інше |
Переглядів: 979 |
Завантажень: 606 |
Додав: Ростислав |
Дата: 15.06.2018
|
|
Конкурс "Педагог-новатор 2017"
Конкурсний матеріал № 171
Назва матеріалу:
Методичний посібник. Дидактичні ігри для подолання помилок читання. Граємо і читаємо без помилок.
Збірник містить дидактичні ігри з читання: таблиці для читання,аналіз звукових схем слів,підбір слів до схем
- розгадування кросворду
- «Зберіть» слова з розсипаних букв
- складання слова з останніх складів слів
- складання нових слів
- артикуляційна хвилинка
- чистомовки, тощо
для 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів за новим Державним стандартом , які допоможуть закріпити матеріал та перевірити навчальні досягнення учнів з читання.
Для вчителів початкових класів та учнів 1 класу.
|
Конкурс "Педагог-новатор 2017"
Конкурсний матеріал № 170
Назва матеріалу:
Методична збірка для вчителів історії загальноосвітніх шкіл. Матеріали для практичних занять з інтегрованого курсу «Історія України. Всесвітня історія» 6 клас з використанням ІКТ.
У даній методичній збірці надано методичні рекомендації щодо впровадження прийомів розвитку предметних компетентностей в учнів 6 класу на практичних заняттях під час вивчення інтегрованого курсу «Історія України. Всесвітня історія» через інтерактивні технології в умовах компетентнісного навчання з використанням мультимедійних презентацій. Збірка містить систематизований навчально-дидактичний матеріал практичних занять з інтегрованого курсу «Історія України. Всесвітня історія». Згідно з програмою з історії України для 5-9 класів у 2014-2015 навчальному році, представлений в збірці та на дисці матеріал з завданнями додається до практичних занять.
Рекомендовані в збірці технології, методи та прийоми можуть впроваджуватися на різних етапах уроку, в повній мірі реалізуючи проблеми компетентнісного навчання та формуючи у учнів логічну, просторову, хронологічну, аксіологічну та інформаційну компетентності.
Матеріали розроблено відповідно до сучасних вимог базового стандарту з вивчення суспільствознавчих дисциплін, вікових особливостей учнів, їхніх інтересів, матеріально-технічного забезпечення навчального процесу для формування в учнів стійкої мотивації щодо вивчення історії.
Матеріали збірки можуть використовуватись вчителями історії загальноосвітніх шкіл під час виконання практичних робіт з інтегрованого курсу «Історія України. Всесвітня історія» як самодостатня дидактична збірка або як додаток до підручника. |
Конкурс "Педагог-новатор 2017"
Конкурсний матеріал № 169
Назва матеріалу:
Метод проектів та шляпи Едварда де Боно як розвиток літературних компетентностей молодших школярів. Урок міні –проект на тему «Міфи народів світу» 4 клас.
Урок міні - проект з літературного читання в 4 класі на «Міфи народів світу» . На уроці літературного читання в 1 семестрі вивчається тема «Міфи народів світу», це узагальнюючий урок по темі проведений у вигляді міні - проекту з використанням кольорових капелюхів Едварда де Боно. На уроці діти працюють групами, виконують завдання стосовно кольору капелюхів, є завдання в скарбничці Пандори ( літературний диктант, тестові завдання і творчі завдання). В цікавій формі проводиться повторення вивчених міфів – «Колесо фортуни», інтерактивна вправа «Так чи ні», «Мішечок чарівних речей». |
Конкурс "Педагог-новатор 2017"
Конкурсний матеріал № 168
Назва матеріалу:
Конспект уроку у 5 класі «Звичайні дроби». Презентація до уроку.
Конспект уроку математики з комп’ютерною підтримкою. (презентація до уроку).
Конспект з використанням дидактичних ігор, розроблений відповідно до вікових особливостей учнів, з комп’ютерною підтримкою, що вивільняє час для перевірки завдань, полегшує оцінювання навчальних досягнень учнів, активізує пізнавальну діяльність учнів. Заслуговує на увагу використання інтегрованого диктанту (елементи стем-освіти на уроках математики) у 5-му класі, що дає змогу здійснювати інтеграцію навчання.
|
Конкурс "Педагог-новатор 2017"
Конкурсний матеріал № 167
Назва матеріалу:
Мережеві проекти у навчальному процесі та управлінській діяльності. Проект «Віртуальна лабораторія педагогічних інновацій».
Матеріал містить модель створення мережевого проекту «Віртуальна лабораторія педагогічних інновацій».
Короткий опис кластерів та змісту їх наповнення.Також поряд з електронним методичним органайзером школи запропоновані ідеї навчальних ,творчих та розвивальних та дослідницьких проектів.
Обгрунтовано доцільність створення віртуальних навчальних платформ з дистанційної підтримки навчання учня.Для реалізації компетентнісного підходу значне місце займуть саме електронні платформи ,де учень зможе скористатися потрібною інформацією .Для прикладу ,створено електронну навчальну платформу для вивчення англійської мови
EN-E-learning platform(електронна адреса http://rudkyscool.blogspot.com/)
Тематика мережевих проектів може торкатися на лише навчального змісту Наприклад мережевий проект «Місто моєї мрії» дозволить акумулювати думки щодо проблем у нашому містечку та шляхів їх вирішення . Його реалізація сприяє вихованню активної громадянської позиції і не тільки. |
Конкурс "Педагог-новатор 2017"
Конкурсний матеріал № 166
Назва матеріалу:
План-конспект уроку з англійської мови в 2 класі «Тварини та домашні улюбленці»
Поданий матеріал складається з конспекту уроку та презентації.
Даний урок пропонується на завершення вивчення теми про тварин і їх опис. Урок зоорієнтований на учнів з середнім,достатнім та високим рівнем знань .
Мета уроку - повторити та активізувати лексичні одиниці з теми: Тварини та домашні улюбленці;навчити описувати тваринок,розвивати мовну здогадку, готовність до практичного застосування знань; розвивати навички читання, говоріння, письма й аудіювання; прищеплювати любов до тварин.
На початку уроку учням пропонується привітати свого сусіда , згодом проводиться фонетична зарядка для здогадки теми уроку. Учням пропонується пригадати назви тваринок з допомогою мультимедійної презентації. В основну частину уроку включено багато інтерактивних вправ,музична фізкультхвилинка, рухливі вправи та гра,індивідуальна робота та робота в парах і групах.
Домашнє завдання – творче, кожен учень самостійно обирає улюблену тварину,малює і усно описує.
|
Конкурс "Педагог-новатор 2017"
Конкурсний матеріал № 165
Назва матеріалу:
Кейс-урок з географії на тему «Чорне море»
Застосування кейс-методу є інтерактивним методом навчання, який дає змогу наблизити процес навчання до реальної практичної діяльності. Він сприяє розвитку винахідливості, вмінню вирішувати проблеми, розвиває здібності проводити аналіз і діагностику проблем.
Невід’ємною частиною сучасного уроку є самостійна практична діяльність учнів (пізнавальний творчий пошук, вирішення проблемних питань, практичне застосування вмінь, знань та навичок з різних предметів). Саме ці задачі успішно дозволяє вирішити кейс-метод.
Даний урок знайомить учнів з особливостями розташування, розмірами, основними характеристиками, природно-ресурсним потенціалом Чорного моря; акцентує увагу на екологічних проблемах Чорноморського регіону; формує навички роботи з тематичними картами. |
Конкурс "Педагог-новатор 2017"
Конкурсний матеріал № 164
Назва матеріалу:
Урок історії України у 8 класі за темою « Українське козацтво у І чверті ХVІІ століття»
Урок історії України проведено у 8 класі . За типом урок засвоєння нових знань , за формою проведення – урок – дослідження . Під час актуалізації опорних знань використала фронтальне опитування. Мотивація навчальної діяльності пізнавального характеру .Під час вивчення нового матеріалу використовувала індивідуальну , групову , фронтальну роботу. Використовувала такі види діяльності , як : лекторій з демонстрацією відеоілюстрацій ,робота з термінами , робота з історичними документами , робота над відеоматеріалом , робота з контурною картою , складання характеристики історичного діяча за алгоритмом , індивідуальна робота з картками -Броунівський рух, парна робота з підручником + складання узагальнюючої таблиці . На етапі закріплення нових знань використано методи :
Хронологічна гра « Чи знаєш ти ?», .«Незакінчене речення», Випереджальне домашнє завдання ( робота з обдарованою дитиною)
міні – дослідження учнів , дебати . Для домашнього завдання обрала завдання творчого характеру .
В даному матеріалі використано сучасні педагогічні технологій та інноваційні методи навчання, які забезпечують формування всебічно розвиненої , творчої , самостійної , самодостатньої особистості , здатної використовувати здобуті знання для конкурентоспроможної діяльності в будь- якій сфері суспільного життя , тобто для інноваційного розвитку суспільства . |
|
|
Вхід на сайт |
|
|
|
Пошук |
|
|
|
|