Шкільний портал
Понеділок, 23.09.2024, 01:33
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Каталог файлівРеєстраціяВхід
Меню сайту
Категорії розділу
Конкурс "Педагог-новатор" 2016 року [146]
Натисніть, щоб ознайомитись з матеріалами
Конкурс "Педагог-новатор 2017 року [171]
Натисніть, щоб ознайомитись з матеріалами
Конкурс "Педагог-новатор" 2018 року [192]
Конкурс "Педагог-новатор" 2022 року [0]
Конкурс "Педагог-новатор" 2019 року [217]
Конкурс "Педагог-новатор" 2021 року [321]
Конкурс "Педагог-новатор" 2022 року [437]
2022 р. Зорепад педагогічної майстерності [288]
2022 р. Кращий науково-методичний матеріал [123]
2022 р. Кращий інтернет-ресурс [26]
Конкурс "Педагог-новатор" 2023 року [580]
2023 р. Зорепад педагогічної майстерності [388]
2023 р. Кращий науково-методичний матеріал [150]
2023 р. Кращий інтернет-ресурс [42]
Конкурс "Педагог-новатор" 2024 року [635]
2024 р. Зорепад педагогічної майстерності [413]
2024 р. Кращий науково-методичний матеріал [178]
2024 р. Кращий інтернет-ресурс [44]
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 784
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Головна » Файли » Конкурс "Педагог-новатор"

У розділі матеріалів: 2699
Показано матеріалів: 1611-1620
Сторінки: « 1 2 ... 160 161 162 163 164 ... 269 270 »

Конкурс "Педагог-новатор 2022"

Конкурсний матеріал №42

Номінація: "Кращий науково-методичний матеріал"

Назва матеріалу:

Методичний playbook. «Використання сучасного педагогічного інструментарію на уроках англійської мови для створення успішного освітнього середовища»

На сучасному етапі розвитку методики викладання іноземних мов особливий акцент ставиться на нових тенденціях у відборі методів, які орієнтовані на ціль навчання – формування в учнів основних рис мовної особистості.

У цій роботі я представлю декілька ефективних прийомів, які часто використовую на уроках англійської мови. А саме: мнемотехніка, кубик Блума, кубики Рорі, використання QR кодів та LEGO.

Дані прийоми активного навчання якнайкраще сприяють комфортному опануванню програмового матеріалу здобувачами освіти. Відповідно до загальної мети освіти, метою іншомовної освіти є формування іншомовної комунікативної компетентності для безпосереднього та опосередкованого міжкультурного спілкування, що забезпечує розвиток інших ключових компетентностей і задоволення різних життєвих потреб дитини.

Усі додатки до роботи (презентації і макети) розробила власноруч і апробовувала на уроках англійської мови.

 

 

Підручники та посібники | Переглядів: 471 | Завантажень: 180 | Додав: Ростислав | Дата: 25.06.2022 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2022"

Конкурсний матеріал №41

Номінація: "Кращий науково-методичний матеріал"

Назва матеріалу:

Дослідницький  проєкт для 3 класу. Тема.  Вода – найцінніший скарб

Дослідницький проєкт у якому учні: поглиблювали знання про воду, її властивості та застосування; познайомилися з наслідками впливу людину на природу, екологічними проблемами, які необхідно вирішувати на сучасному етапі; поширювали уявлення дітей про воду на Землі; формували поняття про стан, властивості води, про значення в природі і цінність для людини.

 

 

Підручники та посібники | Переглядів: 396 | Завантажень: 147 | Додав: Ростислав | Дата: 25.06.2022 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2022"

Конкурсний матеріал №40

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Урок української мови для 3 класу. Тема.  Карпати. Виразне читання, слухання твору. Будова слова

На уроці учні: передають зміст усного повідомлення; прогнозують орієнтовний зміст тексту; виявляють в тексті неочевидну інформацію; оформлюють власне висловлювання зрозуміло, дотримуючись норм літературної мови; перевіряють орфограми доречним способом; дізнаються про усю мальовничу красу Карпат; виховують любов до флори та фауни.

Працювали за маршрутним листом, на кожній зупинці учнів чекали та надихали на роботу переодягнуті: синоптик, історик, картограф, гуцул, мольфар. Використовується презентація, виховне відео-інтерв'ю, що знали учні класу, самостійно підготовлене відео-сторітелінг.

 

 

 

 

Розробки уроків | Переглядів: 474 | Завантажень: 174 | Додав: Ростислав | Дата: 25.06.2022 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2022"

Конкурсний матеріал №39

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Урок з української літератури на тему «Кохання Остапа й Соломії як центральний мотив у повісті Михайла Коцюбинського «Дорогою ціною». Непереможна сила кохання, що рухає вчинками, поведінкою і вибором героїв.» 8 клас. Українська література

Головна мета уроку – це  удосконалювати навички характеризувати образи персонажів (Остапа, Соломії), дослідити, як кохання стає непереможною силою, гартує характер людини;розвивати навички роботи з тексом, спостережливість, логічне мислення, вміння робити висновки та аналізувати вчинки героїв; виховувати повагу до краси глибокого почуття кохання, любов до художнього слова.

 

 

 

 

Розробки уроків | Переглядів: 575 | Завантажень: 167 | Додав: Ростислав | Дата: 25.06.2022 | Коментарі (1)

Конкурс "Педагог-новатор 2022"

Конкурсний матеріал №38

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Урок українознавства «Народні символи України» для учнів 5 класу

Одним із головних пріоритетів сучасної освітньої політики має стати формування у сучасної молоді національних суспільно-державних цінностей як ідейного підґрунтя української ідентичності. Формування національно-культурних ідентитетів підростаючого покоління потребує міждисциплінарного українознавчого підходу, в умовах якого громадянство особи має неодмінно співдіяти з її культуротворчими засадами. Збереження єдності спільноти в її регіональному різноманітті залежить від формування української ідентичності, яка розкривається через практики освіти, історичні студії, виявляється у її носіїв через культурно-смислові репрезентації, базові національні цінності.

 

 

Розробки уроків | Переглядів: 522 | Завантажень: 163 | Додав: Ростислав | Дата: 25.06.2022 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2022"

Конкурсний матеріал №37

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Навчальна програма з рятувального багатоборства України, для позакласної роботи, гуртків та спортивних секцій. Для позакласної і гурткової роботи та спортивних секцій з безпеки життєдіяльності та рятувальних робіт

Програма визначає загальні підходи до підготовки: дітей, молоді та спортсменів  від початкового до вищого рівня; волонтерського руху та інструкторсько-тренерського складу з рятувального багатоборства України.

Основними завданнями програми є:

- залучення громадян до питань особистої та колективної безпеки,  розвитку їх зацікавленості у запобіганні можливих надзвичайних ситуацій, у наданні само - та взаємодопомоги у будь-якій екстремальній ситуації;

- формування навичків і техніки з пошуково - рятувальних робіт, надання домедичної допомоги і транспортування постраждалих у надзвичайних ситуаціях

- сприяння консолідації зусиль суспільства у вирішенні проблем безпеки та виживання громадян України в умовах дії шкідливих і небезпечних факторів природного, техногенного, соціально-економічного,  криміногенного і медико-біологічного характеру

 

 

 

 

Програми | Переглядів: 551 | Завантажень: 182 | Додав: Ростислав | Дата: 25.06.2022 | Коментарі (3)

Конкурс "Педагог-новатор 2022"

Конкурсний матеріал №36

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Інтегрований урок з зарубіжної літератури на тему «Утвердження в образі Шерлока Холмса сили інтелекту та моральних якостей на основі твору А. К. Дойля  «Пістрява стрічка». 7 клас

Головною метою уроку було поставлено активізувати читацьку активність школярів, викликати інтерес до творчості А. К. Дойля; поглибити знання про дедуктивний метод Шерлока Холмса – головного героя циклу оповідань; розвивати усне зв’язне мовлення, уміння відповідати на поставлені питання, навички аналізу; виховувати моральні якості учнів, любов художнього слова. Сформувати первинні практичні навички критичного мислення, процес аналізу, синтезування й обґрунтовування оцінки достовірності/цінності інформації; властивість сприймати ситуацію глобально, знаходити причини і альтернативи; здатність генерувати чи змінювати свою позицію на основі фактів й аргументів, коректно застосовувати отримані результати до проблем і приймати зважені рішення – чому довіряти та що робити далі. Розвивати логічне мислення, пам’ять, кмітливість, толерантність, застосування нестандартного мислення, формування стійких емоційних зв’язків.  Під час виконання практичних завдань визначити методи пошуку нового для розвитку творчого мислення особистості. Розвинути навички співпраці в групах та класом загалом, як єдиного цілого. 

 

Розробки уроків | Переглядів: 451 | Завантажень: 153 | Додав: Ростислав | Дата: 25.06.2022 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2022"

Конкурсний матеріал №35

Номінація: "Кращий інтернет-ресурс"

Назва матеріалу:

Сайт практичного психолога

Сайт на сьогодні є одним із сучасних методів комунікації. Особисто для мене, як психолога – це можливість різнобічно показати свою роботу. Також він стане помічником у роботі для фахівців соціально-психологічної служби, педагогічних працівників, батьків та дітей.

Сайт був створений для того, щоб з легкістю надавати інформацію різними формами та способами. Сторінки систематизовані та мають такі розділи як: «Інформація для дітей», Педагогічна сторінка», «Інформація для батьків», «Корисні матеріали», «Методична скарбничка», «Портфоліо», «Електронна скринька довіри» та «Новини» (котрі поділені за роками та семестрами).

Сайт зручний у використанні, постійно поповнюється новою корисною інформацією.  Активно використовується в особистій професійній діяльності. Я добираю матеріали керуючись тим, що є важливим для дітей, батьків, вчителів.

Сподіваюся, що мій сайт буде корисним, цікавим та допоможе у  вирішенні різних життєвих питань.

 

 

Інше | Переглядів: 613 | Завантажень: 300 | Додав: Ростислав | Дата: 25.06.2022 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2022"

Конкурсний матеріал №34

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

 

Урок з інтегрованого курсу «Я досліджую світ». Тема місяця «Машина часу». Чи давно люди вирощують картоплю? 4 клас за програмою Р.Шияна

Конспект уроку враховує принципи Нової української школи, орієнтований на потреби та інтереси сучасного четвертокласника, містить цікаві завдання, що задовольняють природні потяги дитини до дослідництва й висновків, конструювання, комунікації, вияву своїх творчих здібностей. Розширює   і   збагачує   знання учнів про картоплю, її лікувальні властивості; вчить порівнювати та зіставляти; розвиває уяву й фантазію, спостережливість; почуття взаємодопомоги, співучасті, колективізму; формує самостійність до пізнавальної активності; прищеплює повагу та інтерес до різних видів діяльності; виховує різнобічно розвинену особистість, знайомить здобувачів освіти із властивостями, застосуванням та поширенням крохмалю у природі; дружелюбність, організованість, доброзичливе відношення до оточуючих, бережливе ставлення до природи й бажання примножувати її багатства, більше дізнаватися про професії.

 

Розробки уроків | Переглядів: 404 | Завантажень: 147 | Додав: Ростислав | Дата: 25.06.2022 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2022"

Конкурсний матеріал №33

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

 

Урок-дослідження «Лінгвістична ситуація в Україні», 10-11 клас, українська мова

STEM-урок з української мови, який дає можливість поєднати розвиток креативного мислення у дітей через гуманітарні, математичні та технологічні проєкти. Виховує учня-дослідника, соціолізовану особистість, учня, який може побачити проблему, сформулювати дослідницьке запитання та знайти шляхи його вирішення, вміє аналізувати й синтезувати. Урок також робить наголос на підготовці вибору професії.

 

 

Розробки уроків | Переглядів: 770 | Завантажень: 294 | Додав: Ростислав | Дата: 25.06.2022 | Коментарі (0)

Вхід на сайт
Пошук
Copyright MyCorp © 2024