Меню сайту |
 |
|
 |
Категорії розділу |
 |
|
 |
Наше опитування |
 |
|
 |
Статистика |
 |
Онлайн всього: 10 Гостей: 10 Користувачів: 0 |
 |
|
У розділі матеріалів: 3462 Показано матеріалів: 3281-3290 |
Сторінки: « 1 2 ... 327 328 329 330 331 ... 346 347 » |
Конкурс "Педагог-новатор 2017"
Конкурсний матеріал № 36
Назва матеріалу:
Екологічний проект «Дослідження Білозерського лиману та його берегів»
Проект містить природоохоронний матеріал, який є важливим для жителів цієї місцевості. До нього входить гідрологічний матеріал, опис рослинних угрупувань, тварин. На основі матеріалів, було розроблено сайт, який може використовуватися для роботи при вивченні природничих предметів, зокрема «Екологія рідного краю».
При створенні екологічного проекту, були використані різноманітні ресурси для збору, систематизації та зберігання і подальшого розповсюдження матеріалів: Гуглкарти, Вікіпедія, конструктор сайту платформа Викс, що дозволило використовувати матеріал не тільки для вивчення в школі, а й дистанційно. |
Конкурс "Педагог-новатор 2017"
Конкурсний матеріал № 35
Назва матеріалу:
Урок природознавства. 1 клас. Тема. Домашні улюбленці
Учням початкових класів, особливо першокласникам, важко зранку налаштуватися на плідну роботу. Вони почувають себе впевненіше, коли учбовий день починається в неформальній обстановці, з цікавої інформації та ігрових ситуацій. Учні зацікавленні самостійним здобуттям знань і відчувають себе кожен особистістю.Для того. щоб зацікавити їх навчальним матеріалом, націлити на учбову роботу, підняти настрій і створити позитивну атмосферу у колективі, використовую ранкову зустріч.
Урок починається з ранкової зустрічі.
Учні вітаються один з одним, даруючи «подарунки». Встановлюють дату дня, розв'язуючи віршовані задачі і відмічають погоду на дошці. Під час обміну новинами дізнаються про домашніх тварин-синоптиків і тварин -лікарів.
Після планування дня переходимо до теми урока природознавства – діти складають асоціативний кущ «Догляд за тваринами». Матеріал підручника використовується на етапі закріплення матеріалу. Закінчується урок роботою в парах: учні описують своїх улюбленців і розповідають, як доглядають за ними.
|
Конкурс "Педагог-новатор 2017"
Конкурсний матеріал № 34
Назва матеріалу:
Методичний посібник «Підготовка до сучасного уроку в початковій школі»
Дуже часто учителі в гонитві за інноваційними технологіями упускають головні деталі в навчанні, форми роботи , порушуючи структуру уроку, або ж не досконало (молоді педагоги) знаючи її. Маючи під рукою цю збірку легко урізноманітнити урок, зробити його цікавим та якісним.
В даному посібнику упорядковано методичний конструктор по підготовці до уроку в початковій школі.
Даний підбір полегшить підготовку до уроку, особливо молодим учителям. Дасть змогу в повному обсязі використати форми і методи, не пропустити основні складові сучасного уроку.
|
Конкурс "Педагог-новатор 2017"
Конкурсний матеріал № 33
Назва матеріалу:
Колективний проект з біології учнів 9 класу. «Складання власного родоводу та демонстрація успадкування певних ознак» Дискусія «Євгеніка: «за» чи «проти»?»
Дискусія може бути колективним проектом «Складання власного родоводу та демонстрація успадкування певних ознак», який сприяє розвитку вміння висловлювати судження щодо значення знань про спадковість і мінливість у життєдіяльності людини; про важливість генетичного консультування та молекулярних методів діагностики у сучасній генетиці; вплив на потомство шкідливих звичок (тютюнокуріння, вживання алкоголю, наркотичних речовин)
Протягом дискусії учні наводять аргументи, що свідчать за і проти селекції людини, роблять висновок про те, що кожна людина має право на життя. До заходу можуть бути залучені батьки, учні 8-х класів
Під час заходу використовуються інноваційні технології: ІКТ, здоров’язбережувальні технології, технології проблемного навчання, інтерактивне навчання, проектні технології тощо
|
Конкурс "Педагог-новатор 2017"
Конкурсний матеріал № 32
Назва матеріалу:
Урок української мови в 5 класі з теми « Синоніми. Роль синонімів у нашому мовленні»
Завданням сьогоднішньої школи є формування багатогранної, усебічно розвиненої особистості, яка здатна самостійно поповнювати знання, орієнтуватися в швидкому потоці інформації, розв'язувати нові пізнавальні й життєві проблеми. Результативність навчання підвищується за умови застосування завдань, що зацікавлюють учнів, зближують процес навчання з життям, показують практичне значення вивченого матеріалу. А це можливо, тільки використовуючи сучасні інформаційні технології, які зумовлюють формування пізнавальних інтересів, глибше сприйняття й розуміння теоретичного матеріалу. Вони також сприяють усебічному розвитку кожного зокрема, розширюють можливості застосування диференційованого підходу в навчанні,збільшують обсяг матеріалу за рахунок економії часу, розвивають творчі здібності.
У роботі матеріал викладено різноманітно, застосовано цікаві методичні прийоми, роздатковий і дидактичний матеріал. Даний урок не тільки дасть учням суму знань із предмету, а й формуватиме в них логічне мислення, уміння встановлювати причинно-наслідкові зв'язки з раніше вивченим матеріалом, вчитиме аналізувати, узагальнювати, застосовувати на практиці |
Конкурс "Педагог-новатор 2017"
Конкурсний матеріал № 31
Назва матеріалу:
Українські історичні пісні.Пісні про звитяжну боротьбу козаків з турецько-татарськими нападниками. «Зажурилась Україна». «Та, ой, як крикнув же козак Сірко». Інтегрований урок: українська література, інформатика (8 клас)
Конспект інтегрованого уроку з української літератури та інформатики для 8 класу дає можливість учителю, використовуючи засоби ІКТ (презенації, буктрейлер, комп’ютерну програмуtest-w2) та ілюстративний музичний та відеоматеріална прикладі програмових історичних пісень розкрити образи народних оборонців рідної землі, визначити провідні мотиви пісень, зробити їх ідейно-художній аналіз, з'ясувати роль цих образів для українців.
Автори у своїй роботі ставили за мету творчо формувати національну свідомість учнів, прищеплювати їм любов до рідної мови, літератури, українського прикладного мистецтва за допомогою інтегрованого викладання предметів природничого та гуманітарного циклу з використанням інноваційних та інтерактивних технологій.
Представлений урок української літератури сприяє патріотичному вихованню, формуванню й утвердженню гуманістичного світогляду особистості, національних і загальнолюдських цінностей, дає можливість кожному учню ідентифікувати себе національно свідомим громадянином України |
Конкурс "Педагог-новатор 2017"
Конкурсний матеріал № 30
Назва матеріалу:
Вивчення синонімів з використанням програми PowerPoint. Ознайомлення з електронним словником синонімів. Інтегрований урок: українська мова, інформатика (5 клас)
Пропонований матеріал представляє собою розробку уроку з української літератури для 8 класу за п'єсою І. Карпенка-Карого "Сто тисяч", мета якого – допомогти усвідомити виховне значення образу Герасима Калитки в контексті сучасного життя; розвивати навички образного та логічного мислення; виховувати гуманізм, уміння орієнтуватися на справжні життєві цінності.
Автори у своїй роботі ставили за мету творчо формувати національну свідомість учнів, прищеплювати їм любов до рідної мови, літератури, українського прикладного мистецтва за допомогою інтегрованого викладання предметів природничого та гуманітарного циклу з використанням інноваційних та інтерактивних технологій.
Використаний під час уроку дидактичний матеріал сприяє громадянському вихованню дітей, формуванню в них національної самосвідомості, патріотичних поглядів і переконань, любові до Батьківщини.
|
Конкурс "Педагог-новатор 2017"
Конкурсний матеріал № 29
Назва матеріалу:
Метод проектів як засіб формування вмінь та навичок учнів у дослідницькій роботі (Презентація досвіду роботи з додатком). Матеріали експериментально-дослідницької роботи на уроках біології у 7 класі та гуртковій роботі (Розмноження рослин різними способами)
В даній роботі учні вчаться:
- Описувати об’єкти, які вивчаються або спостерігаються
- Працювати з різними джерелами інформації
- Висувати гіпотези та їх вирішення
- Аналізувати та оформляти результати досліджень у вигляді таблиць, схем, малюнків, фото
- Робити висновки на основі результатів спостережень
- Застосовувати набуті знання та вміння на практиці
- Презентувати свої роботи у вигляді постер-проектів.
|
Конкурс "Педагог-новатор 2017"
Конкурсний матеріал № 28
Назва матеріалу:
Тренажер за темою «Друга світова війна в європейській поезії» 7 клас
Тренажер створений за темою «Друга світова війна в європейській поезії» (вірші К.І. Галчинського, А. Маргула-Шпербера, І. Вайсгласа, С.П. Гудзенка, К. Симонова), що була введена до курсу зарубіжної літератури 7 класу програмою 2015 р..
Містить ілюстративний матеріал, що відіграє роль наочності та підвищує рівень емоційного впливу на учнів.
Може використовуватися на різних етапах уроку: закріплення, перевірки чи активізації знань - або ж рекомендований учням для самопідготовки до уроку чи самоперевірки знань з вивченої теми.
Робота з тренажерами формує ІКТ-компетентності школярів, що є необхідною умовою сучасного інноваційного уроку. |
Конкурс "Педагог-новатор 2017"
Конкурсний матеріал № 27
Назва матеріалу:
Поліфункціональний сайт (блог) учителя математики
Сьогодні блоги досить популярні і актуальні . Свій блог я використовую для популяризація шкільного життя та шкільних досягнень, залучення до спілкування нових учнів і вчителів, що використовують в своїй педагогічній діяльності сучасні інформаційні технології, створення інструменту публічного інтерактивного обговорення шкільних запитань і проблем. Блог – це обмін досвідом і знаннями, скарбничка навчальних матеріалів, корисні посилання та ще багато, багато цікавого і корисного.
За допомогою блогів освітній процес не тільки розвивається, освоюючи нові інформаційні і технічні можливості, але і знаходить нестандартні вирішення питань і проблем. Блог дозволяє зібрати кращі розробки і матеріали, систематизувати накопичений досвід, узагальнити результати самоосвіти, ділитися результатами власної праці з колегами-блогерами,посилити в учнів інтерес до процессу навчання.
|
|
|
Вхід на сайт |
 |
|
 |
Пошук |
 |
|
 |
|