Шкільний портал
Неділя, 22.09.2024, 15:26
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Каталог файлівРеєстраціяВхід
Меню сайту
Категорії розділу
Конкурс "Педагог-новатор" 2016 року [146]
Натисніть, щоб ознайомитись з матеріалами
Конкурс "Педагог-новатор 2017 року [171]
Натисніть, щоб ознайомитись з матеріалами
Конкурс "Педагог-новатор" 2018 року [192]
Конкурс "Педагог-новатор" 2022 року [0]
Конкурс "Педагог-новатор" 2019 року [217]
Конкурс "Педагог-новатор" 2021 року [321]
Конкурс "Педагог-новатор" 2022 року [437]
2022 р. Зорепад педагогічної майстерності [288]
2022 р. Кращий науково-методичний матеріал [123]
2022 р. Кращий інтернет-ресурс [26]
Конкурс "Педагог-новатор" 2023 року [580]
2023 р. Зорепад педагогічної майстерності [388]
2023 р. Кращий науково-методичний матеріал [150]
2023 р. Кращий інтернет-ресурс [42]
Конкурс "Педагог-новатор" 2024 року [635]
2024 р. Зорепад педагогічної майстерності [413]
2024 р. Кращий науково-методичний матеріал [178]
2024 р. Кращий інтернет-ресурс [44]
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3916
Статистика

Онлайн всього: 10
Гостей: 10
Користувачів: 0
Головна » Файли » Конкурс "Педагог-новатор"

У розділі матеріалів: 2699
Показано матеріалів: 1721-1730
Сторінки: « 1 2 ... 171 172 173 174 175 ... 269 270 »

Конкурс "Педагог-новатор 2021"

Конкурсний матеріал №253

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Конспект уроку з англійської мови у 5 класі за підручником О. Карп’юк на тему «Шкільні предмети»

Урок побудовано із застосуванням  мультимедійних технологій,  які дозволяють одночасно використовувати  текст, графіку,  звукові ефекти, анімацію. Все це є сукупністю аудіо та візуальних ефектів разом з інтерактивним програмним забезпеченням, що впливають на емоційні та понятійні сфери учнів, сприяють більш ефективному засвоєнню мовного матеріалу. Це допомагає не тільки розвивати самостійність учнів, а й створювати сприятливу соціально-психологічну атмосферу на уроці, мотивувати та зацікавлювати учнів у вивченні матеріалу.  

Розробки уроків | Переглядів: 789 | Завантажень: 237 | Додав: Ростислав | Дата: 05.07.2021 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2021"

Конкурсний матеріал №252

Номінація: "Кращий науково-методичний матеріал"

Назва матеріалу:

 

НУШ. Початкова школа (1-4 клас). Гімназія (5-9 клас). Українська література. Щоденник читача творів Зірки Мензатюк

Зі щоденником-путівником школяр-читач швидше познайомиться з творами авторки та зможе глибше зануритися в епоху, яка описується в тому чи іншому творі, потоваришувати з головними героями, мріяти разом з ними, переживати. Під час такого знайомства з книгами З. Мензатюк діти поглиблено вивчають специфіку української історії, художньої творчості, знайомляться з життям видатних українських особистостей, вчаться розуміти мову українських традицій, фольклору тощо, більше проводять часу в пошуку і дослідженнях, вчаться працювати самостійно, навчатися впродовж життя. Творчiсть Зірки Захаріївни Мензатюк – сьогодні найважливіша складова української літератури, без якої вже важко уявити сучасну українську літературу. Створені Зіркою Мензатюк твори для дітей мають безцінний освітній потенціал, розкривають багатство рідної мови, а тому стають невід’ємною частиною шкільних читанок і навчальних книжок. Нині гостро постає питання осмислення й пізнання нових педагогічних реалій, створення нової філософії освіти, відкритої до таємниць життя людини, її глибинних прагнень, духовного змісту життєдіяльності. На цій основі формується нова українська школа, нова педагогіка життєтворчості, у центрі якої є дитина з її потребами, радощами й інтересами. Мета Щоденника: формування у дітей високої патріотичної свідомості, почуття любові до України, готовності до виконання громадянських і конституційних обов’язків, культури міжособистісних стосунків; розвиток естетичних смаків і вподобань учнів; виховання милосердя, шляхетності, людяності, толерантності, що складає основні неперехідні цінності як для окремої людини, так і всього суспільства, – на прикладі творів Зірки Захаріївни Мензатюк формування нової Особистості для майбутнього нашої країни.

Інше | Переглядів: 510 | Завантажень: 198 | Додав: Ростислав | Дата: 05.07.2021 | Коментарі (5)

Конкурс "Педагог-новатор 2021"

Конкурсний матеріал №251

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Українська література, 5-6 клас. Розробка уроку позакласного читання «Зірка Мензатюк і її пригодницька повість «Дике літо в Криму»»

 

Ефективність освітнього процесу багато в чому залежить від уміння вчителя правильно організувати урок і грамотно вибрати ту чи іншу форму проведення заняття. Так, щоб захопити творчістю письменниці, зацікавити повсякденним, необхідно застосовувати неординарні підходи до викладання української літератури. Саме під час нестандартних уроків, коли активними є всі учні, кожний має можливість опинитися в атмосфері успішності. Такі уроки містять у собі всю різноманітність форм і методів, особливо таких, як: проблемне навчання, пошукова діяльність, міжпредметні й міжпредметні зв’язки, проектна робота та ін. Нестандартні уроки є завжди виграшними, тому що в них представлені: оригінальна подача матеріалу, зайнятість учнів не тільки при підготовці уроків, але й під час проведення самих уроків через різні форми колективної та групової роботи (на уроці задіяні всі учні, всі працюють творчо). Використання нетрадиційних методів роботи на уроках дозволяє отримати більш високі результати навчання: зростає рівень знань, умінь, навичок, учні позбавляються напруження, пожвавлюється мислення, збуджується й підвищується інтерес до предмета в цілому.

Задача вчителя української літератури: підготувати і провести урок/ позакласний захід так, щоб під час ознайомлення з творами З. З. Мензатюк у підлітків з’явилося почуття любові до рідної землі, свого народу, бажання в майбутньому працювати задля розквіту держави, повага до батьків, культури та історії рідного народу. На таких уроках української літератури та в позаурочній роботі забезпечується розвиток естетичних смаків і вподобань учнів, формується культура міжособистісних стосунків, це сприяє вихованню милосердя, шляхетності, людяності, толерантності, що складає основні неперехідні цінності як для окремої людини, так і всього суспільства. Від того, які цінності будуть сформовані у дитини сьогодні, від того, наскільки, вона буде готова до нового типу соціальних відносин, залежать шлях і перспективи розвитку нашого суспільства.

Рекомендуємо ввести твір Зірки Мензатюк «Дике літо в Криму» в програму з української літератури для 5 (6) класу з метою подальшого знайомства з творчістю письменниці і її новими творами. Ця повість ще раз доводить, що Крим – це Україна. Тож залишається сподіватися, що скоро здійсниться побажання Еміне Джеппар: діти зможуть взяти намети й вирушити на відпочинок до Криму. (Марія Чадюк.  «…то ж до Криму!» (Мензатюк З. Дике літо в Криму). Як зразок вивчення й аналізу даного твору пропонуємо одну з власних розробок уроків української літератури, проведеного з учнями основної школи як урок позакласного читання.

Розробки уроків | Переглядів: 369 | Завантажень: 226 | Додав: Ростислав | Дата: 05.07.2021 | Коментарі (2)

Конкурс "Педагог-новатор 2021"

Конкурсний матеріал №250

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

«Україна барвиста» (патріотична гра-квест для учнів 3 класу)

Матеріал містить розробку позакласного заходу на патріотичну тематику, що може проводитись з учнями 3 класу як у позакласний час, так і на уроках Я досліджую світ, української мови та читання

Виховні заходи | Переглядів: 414 | Завантажень: 249 | Додав: Ростислав | Дата: 05.07.2021 | Коментарі (4)

Конкурс "Педагог-новатор 2021"

Конкурсний матеріал №249

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Бронхіальна астма. 8 клас. Біологія

За даними ВООЗ, близько 235 мільйонів людей у всьому світі страждають від астми і кількість таких людей постійно зростає. Астма належить до тих захворювань, які найбільше впливають на показники смертності населення або суттєво знижують якість життя пацієнта і лікуються на амбулаторному рівні. Сьогодні модно бути здоровим та вести здоровий спосіб життя, саме тому вміння не лише правильно лікуватися, але й вчасно попередити можливу хворобу є важливим.

 

Виховні заходи | Переглядів: 587 | Завантажень: 240 | Додав: Ростислав | Дата: 05.07.2021 | Коментарі (1)

Конкурс "Педагог-новатор 2021"

Конкурсний матеріал №248

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Практична робота №4 «Добування кисню з гідроген пероксиду з використанням різних біологічних каталізаторів, доведення його наявності». 7 клас Хімія

Виконання учнями практичних робіт якнайкраще розвиває в них захоплення чарівним світом хімії. Хімія навколо нас! Тому навчитися добувати таку важливу сполуку в нашому житті (кисень), своїми руками та й ще використовуючи речовини, з якими ми зіштовхуємося щодня – це ж так цікаво та захоплююче.

До вашої уваги розробка уроку – практичної роботи, під час якого школярі отримують покрокову інструкцію з виконання даного експерименту, вчаться добувати кисень та доводити його наявність.

Розробки уроків | Переглядів: 656 | Завантажень: 191 | Додав: Ростислав | Дата: 05.07.2021 | Коментарі (1)

Конкурс "Педагог-новатор 2021"

Конкурсний матеріал №247

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Урок фізики. Тема: Тиск твердих тіл на поверхню. Сила тиску. Клас: 7

Мета: сформувати в учнів поняття про тиск, як про фізичну величину; дослідити на уроці залежність тиску від сили тиску та від площі поверхні; навчати розв’язувати задачі на тиск та застосовувати знання про тиск у повсякденному житті

 

Розробки уроків | Переглядів: 424 | Завантажень: 175 | Додав: Ростислав | Дата: 05.07.2021 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2021"

Конкурсний матеріал №246

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

 

Урок фізичної культури. Тема: Вправи з великим м’ячем (з елементами баскетболу). Клас: 10

Мета: виконання різнопланових вправ з баскетбольним м’ячем, удосконалювати техніку оволодіння елементами баскетболу

 

Розробки уроків | Переглядів: 376 | Завантажень: 218 | Додав: Ростислав | Дата: 05.07.2021 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2021"

Конкурсний матеріал №245

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Урок історії (інтегрований курс). Тема: Фінікія в давнину. Ізраїльсько-Юдейське царство. Клас: 6

Мета: познайомити учнів з історією фінікійських міст-держав та Ізраїльсько-Юдейського царства; визначати на карті місце розташування фінікійських міст-держав та Ізраїльсько-Юдейського царства

Розробки уроків | Переглядів: 407 | Завантажень: 172 | Додав: Ростислав | Дата: 05.07.2021 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2021"

Конкурсний матеріал №244

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Інтегрований урок географії та інформатики. Тема: Канада. Клас: 10

Урок-дослідження, який допоможе сформувати систему знань про Канаду; охарактеризувати особливості географічного положення, природних ресурсів, населення, господарства, визначити фактори, які сприяють економічному розвитку країни.

Матеріал стане  пригоді під час вивчення нового матеріалу, розширити кругозір про діаспори українців за кордоном, виховувати повагу до національної культури.

Розробки уроків | Переглядів: 424 | Завантажень: 222 | Додав: Ростислав | Дата: 05.07.2021 | Коментарі (0)

Вхід на сайт
Пошук
Copyright MyCorp © 2024