Меню сайту |
|
|
|
Категорії розділу |
|
|
|
Наше опитування |
|
|
|
Статистика |
|
Онлайн всього: 2 Гостей: 2 Користувачів: 0 |
|
|
У розділі матеріалів: 2699 Показано матеріалів: 1571-1580 |
Сторінки: « 1 2 ... 156 157 158 159 160 ... 269 270 » |
Конкурс "Педагог-новатор 2022"
Конкурсний матеріал №82
Номінація: "Кращий інтернет-ресурс"
Назва матеріалу:
Сайт Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Костянтинівської міської ради
Сайт Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Костянтинівської міської ради – це єдиний інформаційно-методичний простір для розвитку педагогічної майстерності, конструктивної співпраці, підвищення особистого потенціалу та професійної взаємодії.
Сайт ЦПРПП Костянтинівської міської ради створений для:
- поширення інформації з питань професійного розвитку педагогів; - координації діяльності педагогічних працівників;
- побудувати індивідуальної траєкторії розвитку;
- ознайомлення з новими ідеями і знахідками.
Інше |
Переглядів: 1077 |
Завантажень: 366 |
Додав: Ростислав |
Дата: 26.06.2022
|
|
Конкурс "Педагог-новатор 2022"
Конкурсний матеріал №81
Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"
Назва матеріалу:
Майстер-клас «Дерево власних резервів» та презентація
Матеріал стане в нагоді психологам, класним керівникам, педагогічним працівникам.
Об’єднання спільних зусиль, позитивного досвіду громадської співучасті задля створення дерева власних резервів, яке допоможе кожному зрозуміти власний потенціал, а також знайти основні резерви для його поповнення; формування вміння знаходити резерв сил для роботи у своєму оточенні; вироблення навичок впровадження цікавих та ефективних форм роботи у своїй педагогічній діяльності.
|
Конкурс "Педагог-новатор 2022"
Конкурсний матеріал №80
Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"
Назва матеріалу:
STEM-проєкт «Мої мрії. Де в Україні я хотів би побувати». Географія. 9 клас
Колективний STEM-проєкт, виконаний з учнями під час дистанційного навчання. Розкрито можливості інтеграції предметів: географії, інформатики, математики, дизайну, англійської мови. Використовується сервіс Google Мої карти.
Учні розповідають про місце своєї мрії в Україні двома мовами. Використовуючи інструменти ресурсу, визначали відстань від свого міста, будували та розраховували маршрути. Створювали власні маркери, отримуючи неповторний дизайн спільної карти. Фотогалерея містить також скріншот результатів практичних дій учнів. Ідея проєкту може зацікавити учителів будь-якої спеціалізації.
|
Конкурс "Педагог-новатор 2022"
Конкурсний матеріал №79
Номінація: "Кращий науково-методичний матеріал"
Назва матеріалу:
Ідеї для змістовного дозвілля. Здобувачі фахової передвищої освіти (2 курс). Методика виховної роботи
Важливу роль у формуванні професійної компетентності майбутнього вчителя посідає методика виховної роботи як освітній компонент. Молодому педагогу буде легко адаптуватися до нових умов якщо він володіє теорією, методикою і технологією виховної діяльності у школі, педагогічними компетенціями згідно вимог нормативних документів системи освіти. Саме якість викладання методики виховної роботи справляє помітний вплив на розвиток педагогічного мислення здобувачів освіти, систематизує педагогічні знання та пов’язує з конкретними умовами професійної діяльності.
Мета настанов – допомогти майбутньому педагогу та молодому вчителю, який вже працює, організувати позакласну роботу, змістовне дозвілля здобувачів освіти у початковій школі.
У методичних настановах сформульовано форми виховної роботи з учнями у позакласний час. Розкрито зміст деяких сучасних виховних технологій, форм роботи з учнями. Методичні настанови допоможуть вчителям, класним керівникам, вихователям, студентам у збагаченні своїх педагогічних знань.
|
Конкурс "Педагог-новатор 2022"
Конкурсний матеріал №78
Номінація: "Кращий науково-методичний матеріал"
Назва матеріалу:
Практичний посібник «Методика фізичного виховання дітей дошкільного віку в схемах, таблицях, тезах»
Практичний посібник «Методика фізичного виховання дітей дошкільного віку в схемах, таблицях, тезах» спрямований на вирішення завдань удосконалення професійної підготовки фахівців, які вивчають освітній компонент «Методика фізичного виховання» зі спеціальності 012 Дошкільна освіта. Відповідно до освітньої програми подано навчальний матеріал у вигляді тез, схем, таблиць та питань для самоперевірки. Практичний матеріал у додатках містить тематику курсових робіт, тестові завдання підсумкового контролю, питання до екзамену з методики фізичного виховання.
Практичний посібник стане у нагоді педагогічним працівникам закладів дошкільної освіти, викладачам та студентам спеціальності 012 Дошкільна освіта.
|
Конкурс "Педагог-новатор 2022"
Конкурсний матеріал №77
Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"
Назва матеріалу:
Мінна безпека – актуальність сьогодення: вибухонебезпечні предмети та привила поводження з ними. Виховна година. 4-11 класи
З метою проведення інформаційно – просвітницької роботи, спрямованої на інформування учнів загальноосвітніх навчальних закладів про небезпеку, яку несуть вибухонебезпечні предмети, правила поведінки при їх виявленні, створене це інформаційне відео з теми «Вибухонебезпечні предмети та привила поводження з ними».
У матеріалах відео є перелік найбільш розповсюджених сьогодні вибухонебезпечні предмети та роз‘яснюються основні правила поведінки з такими предметами.
|
Конкурс "Педагог-новатор 2022"
Конкурсний матеріал №76
Номінація: "Кращий науково-методичний матеріал"
Назва матеріалу:
Візуалізація та структурування інформації на уроках історії в форматі компетентнісного навчання. Посібник
У посібнику обґрунтовано актуальність використання логіко-смислових моделей у професійній діяльності вчителя, як ефективного візуалізованого метода сучасного уроку. Розглянуто основні принципи, етапи, алгоритми створення логіко-смислових моделей. Запропоновані різноманітні способи використання логіко-смислових моделей в освітньому процесі, що відображають формування ключових компетентностей учнів відповідно стандартів Нової української школи. Розроблені та апробовані логіко-смислових моделі для шкільного курсу історії, а саме при вивченні теми «Україна в Другій світовій війні»
Методичний посібник рекомендується для використання педагогам, які мають бажання працювати із застосуванням візуалізації та структуруванням інформації та цікавляться інноваціями в освіті. Посібник буде корисним для вчителів, викладачів, старшокласників, учнів гімназій, ліцеїв, училищ, абітурієнтів, може бути корисним для студентів.
Для наочності посібник містить галерею логіко-смислових моделей різної тематики та зразки різних сучасних педагогічних технологій, прийомів та методів на уроках історії.
|
Конкурс "Педагог-новатор 2022"
Конкурсний матеріал №75
Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"
Назва матеріалу:
Будова та функції листка. Конспект уроку біології, 6 клас
Мета: ознайомити учнів із зовнішньою та внутрішньою будовою листка, розміщення їх на стеблі, типи жилкування, функції листка. Розвивати допитливість, спостережливість учнів , формувати практичні вміння й навички, розпізнавати різні типи листків, створити умови для появи стійкого інтересу до біології, виховувати любов до прекрасного, дбайливе ставлення до природи, екологічне мислення
|
Конкурс "Педагог-новатор 2022"
Конкурсний матеріал №74
Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"
Назва матеріалу:
"Пернаті мандрівники". Виховний захід для учнів 1 – 11 класів
Мета: розширити і закріпити знання учнів про птахів, їх поведінку і життя, про роль і місце в природі, про значення в житті людини і в природі; навчити правилам поведінки в природі, вчити замислюватися над наслідками своїх дій. Розвивати інтерес, спостережливість, творчі здібності, позитивні риси характеру учнів. Виховувати бажання бережливого, дбайливо відношення до пернатих друзів.
|
Конкурс "Педагог-новатор 2022"
Конкурсний матеріал №73
Номінація: "Кращий науково-методичний матеріал"
Назва матеріалу:
Навчально-методичні матеріали до теми "Формування навичок і прийомів мислення з дисципліни "українська мова за професійним спрямуванням" для студентів спеціальності 275 "Транспортні технології (на автомобільному транспорті)"
Репрезентовано навчально-методичні матеріали та подано стислі методичні коментарі щодо їх реалізації під час вивчення теми «Формування навичок і прийомів мислення. Види, форми, прийоми розумової діяльності. Основні закони риторики» з української мова (за професійним спрямуванням) студентами спеціальності 275 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)» (кваліфікація: технік-технолог (логіст). Запропоновано систему завдань на текстовій та діалогічній основі, спрямованих на актуалізацію вивченого раніше й закріплення нового матеріалу, що є доцільними для формування навичок і прийомів мислення (формулювання понять, порівняння, зіставлення, виділення головного, систематизація, узагальнення, аргументація, доведення, встановлення причинно-наслідкових зв’язків, спростування, складання алгоритму, робота за аналогією, висування гіпотези, моделювання), а також риторичної компетентності майбутніх логістів транспортної галузі (знання, уміння). Акцентовано увагу на таких напрямах формування риторичних умінь студентів: 1) засвоєння теоретичних питань риторики; 2) опрацювання текстів наукового та офіційно-ділового стилю фахової тематики; 3) створення висловлювань (текстів), що відбивають професійну діяльність; 4) моделювання ситуацій, які занурюють студентів у проблемний контекст професійного спілкування, на діалогічній основі, що вимагає виявлення в них ділових якостей і вмінь. Зміст заняття та авторська система завдань сприяє успішному засвоєнню студентами фахової термінології. Зазначено, що навчальний матеріал, призначений для розвитку різних видів мовленнєвої діяльності (слухання, говоріння, читання, письмо), сприяє формуванню навичок професійної комунікації майбутнього логіста в організації перевезень вантажів, а також допоможе вдосконалити методичне забезпечення дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)». Апробація описаної системи роботи підтвердила її ефективність.
|
|
|
Вхід на сайт |
|
|
|
Пошук |
|
|
|
|