Меню сайту |
|
|
|
Категорії розділу |
|
|
|
Наше опитування |
|
|
|
Статистика |
|
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 |
|
|
У категорії матеріалів: 288 Показано матеріалів: 231-240 |
Сторінки: « 1 2 ... 22 23 24 25 26 ... 28 29 » |
Сортувати за:
Даті ·
Назві ·
Рейтингу ·
Коментарям ·
Завантаженням ·
Переглядам
Конкурс "Педагог-новатор 2022"
Конкурсний матеріал №96
Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"
Назва матеріалу:
Дієслово як частина мови. Закріплення і застосування знань про дієслово. (4 клас, українська мова). Розробка уроку
Інтерактивний урок з використанням кейс-технологій, диференційованого навчання, інтерактивного плакату, онлайн вікторин та вебквесту. На уроці використовуються сучасні онлайн ресурси, вебквести, інтерактивний плакат, які допомагають учням із задоволенням поглибити та закріпити свої знання з вивченої теми. Диференційоване навчання надає можливість врахувати індивідуальні особливості кожного учня. Гейміфікація на уроці мотивує та заохочує всіх учнів до освітнього процесу.
|
Конкурс "Педагог-новатор 2022"
Конкурсний матеріал №95
Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"
Назва матеріалу:
Урок на тему «Сульфатна кислота. Будова молекули, фізичні і хімічні властивості розведеної і концентрованої кислоти: взаємодія з металами, основними і амфотерними оксидами, гідроксидами та солями. Водовідбирні властивості». 11 клас Хімія (профільний рівень)
Тема сульфатної кислоти є є актуальною, матеріал допоможе при викладанні хімії в школі під час дистанційного та змішаного навчання. Розробка із використанням інноваційних методів навчання та ужитковим спрямуванням.
В розробці висвітлено проведення уроку-дослідження із застосуванням інтерактивних та інноваційних технологій навчання. Саме зв'язок даної теми з життям дієво впливає на стимулювання пізнавальних інтересів учнів, розвиток креативного мислення
Під час проведення уроку застосовуються такі інтерактивні методи: «Вірю-не вірю», «Гронування», «Так-ні», «Мікрофон». На кожному етапі уроку формулюється проблемне питання і відбувається його розв’язання. Показано зв’язок із життям, використанням сульфатної кислоти та небезпека при її використанні. Присутні лабораторні та відеодосліди.
|
Конкурс "Педагог-новатор 2022"
Конкурсний матеріал №93
Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"
Назва матеріалу:
Матеріал до інтегрованого уроку з розвитку мовлення та позакласного читання за оповіданням В. Сухомлинського «Сьома дочка», 3 клас
На сучасному етапі розвитку суспільства пріоритетним напрямком є формування у дітей загальнолюдських моральних цінностей. Творча спадщина В. Сухомлинського є актуальною сьогодні. А його оповідання «Сьома дочка» допомагає сформувати в учнів адекватні оцінні судження щодо власних вчинків та вчинків інших людей. Виховувати в учнів чуйне, турботливе ставлення до матері.
Матеріали містять завдання різного ступеня складності, що враховує інтереси та можливості різних категорій учнів. Рекомендовано для проведення інтегрованого уроку з розвитку мовлення та позакласного читання у 3 класі.
|
Конкурс "Педагог-новатор 2022"
Конкурсний матеріал №91
Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"
Назва матеріалу:
6 клас. Українська мова. Розробка уроків (11 уроків). Розвиток ключових компетентностей учнів під час вивчення теми «Іменник»
Питання про розвиток ключових компетенцій школярів у загальноосвітніх навчальних закладах є предметом для дискусій у багатьох європейських країнах. У зв'язку із стрімким розвитком освіти особливо гостро це питання постало і в Україні. Державний стандарт базової і повної загальної середньої освіти визначає ключову компетентність як спеціально структурований комплекс характеристик (якостей) особистості, що дає можливість їй ефективно діяти в різних сферах життєдіяльності і належить до загальногалузевого змісту освітніх стандартів. Метою освітньої галузі «Мови і літератури» є розвиток особистості учня, формування в нього мовленнєвої та читацької культури, комунікативної та літературної компетентності, гуманістичного світогляду, національної свідомості, високої моралі, активної громадянської позиції, естетичних смаків і ціннісних орієнтацій.
Відтак, плануючи роботу вчителя, вважаємо пріоритетним створити на уроці сучасне середовище, у якому здобувачі освіти отримають ключові компетентності, необхідні для подальшої успішної життєдіяльності. сучасний урок української мови має полягати не тільки в глибокому й усвідомленому засвоєнні знань, а й у формуванні необхідних компетентностей (комунікативної, інформаційної, соціальної, громадянської, здоров’язбережувальної), що допоможуть здобувачам освіти активно діяти в суспільстві.
|
Конкурс "Педагог-новатор 2022"
Конкурсний матеріал №90
Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"
Назва матеріалу:
Профорієнтаційний довідник «Все про професії». Виховна робота з профорієнтаційного напрямку
Профорієнтаційний довідник «Все про професії» про робітничі професії які можна здобути в закладі професійної ( професійно-технічної) освіти.
Вибір професії – одне з найвідповідальніших рішень у житті кожної молодої особистості, важливість якого важко переоцінити. Свідомий вибір професії - це розуміння необхідності правильного вибору майбутньої професійної діяльності, чесної і сумлінної праці за фахом, глибоке усвідомлення своєї майбутньої соціальної ролі. Основою вибору професії є самопізнання та об'єктивна оцінка особистістю індивідуально – психологічних особливостей, професійно важливих якостей, можливостей, співставлення їх з вимогами до професії та потребами ринку праці. Правильно обрана професійна діяльність зумовлює моральне задоволення, позитивну самооцінку, високу продуктивність праці. Тому мною було розроблено профорієнтаційний довідник «Все про професії», щоб молодь, яка вирішила навчатись в нашому закладі мала можливість детально ознайомитись з кожною робітничою професією, проаналізувала свої психологічні особливості щодо відповідності до професії, яку хоче обрати, визнала для себе перспективи працевлаштування і заробітку в майбутній професійній діяльності.
|
Конкурс "Педагог-новатор 2022"
Конкурсний матеріал №89
Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"
Назва матеріалу:
Розробка «Використання арт- терапевтичних технологій у роботі практичного психолога»
Опис практичного значення застосування технік арт-терапії, як здоров'язберігаючих освітніх технологій у роботі практичного-психолога закладу професійної (професійно-технічної) освіти. Застосування арт-терапевтичних методик для збереження або відновлення психологічного здоров'я здобувачів освіти та їх адаптації до умов навчання у закладі професійної ( професійно- технічної ) освіти для ралізації заходів діагностичного психокорекційного і профілактичного напрямку, а головне збереження психологічного здоров’я учнівської молоді.
|
Конкурс "Педагог-новатор 2022"
Конкурсний матеріал №88
Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"
Назва матеріалу:
Інтегрований урок математики, я досліджую світ, конструювання «Повторення таблиць множення та ділення при обчисленні виразів, розв’язуванні задач. Повторення відомостей про планети сонячної системи»
Урок розрахований для учнів 3 класу на повторення таблиці множення та ділення, вдосконалення обчислювальних навичок, повторення планет сонячної системи та розвиток творчої уяви при конструюванні об’єктів.
|
Конкурс "Педагог-новатор 2022"
Конкурсний матеріал №84
Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"
Назва матеріалу:
Вебквест «Українські звичаї та традиції»
Вебквест «Українські звичаї та традиції» розрахований на учнів початкової школи.
Дана форма роботи допоможе закріпити пройдений матеріал, стимулюватиме дітей до пошукової, дослідницької, творчої, діяльності, формуватиме любов до історії краю, та рідної України.
Мета вебквесту: поглиблювати знання учнів про історію, культуру, звичаї та традиції українського народу; розвивати увагу, логічне й образне мислення, творчу уяву; виховувати патріотичні почуття та повагу до державної атрибутики та української народної спадщини; сприяти формуванню національної свідомості; формувати вміння працювати у команді.
Вебквест має 3 рівні. Після успішного проходження квесту учасник/учасники отримують іменний сертифікат.
|
Конкурс "Педагог-новатор 2022"
Конкурсний матеріал №83
Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"
Назва матеріалу:
Методична розробка уроку з історії України на тему: « Особливості розвитку культури в повоєнний час», 11 клас (2 курс)
Інтегрований урок змішаного навчання (ротаційна модель – «ротація за станціям») з історії України, української літератури, обладнання та технології зварювальних робіт.
Форма проведення: дистанційна (урок - квест).
Методична проблема: формування інтегрованих знань здобувачів освіти нашого навчального закладу ДРЦПТО з використанням технологій змішаного навчання на уроках історії, української літератури та спецтехнології електрозварників.
Цей урок є спільним проєктом трьох викладачів та здобувачів освіти другого курсу нашого Центру з професії «Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах».
Мета проєкту:
- Формувати вміння працювати разом в команді, яка була створена для реалізації педагогічної ідеї орієнтованої на позитивний результат;
- Підвищити свій рівень методичної культури, щодо використання технологій змішаного та дистанційного навчання.
- Мотивувати свою діяльність до використання міжпредметних зв’язків на рівні навчальної програми з історії, української літератури та освітньої програми з професії «Електрозварник».
- І найголовніше, стати в нагоді нашим здобувачам освіти, а саме: зацікавити їх, навчити працювати в команді, формувати важливі предметні, комунікативні та загальнокультурні компетенції, розвивати критичне мислення, творчо використовувати раніше набуті знання, толерантно ставитися до думок та почуттів інших.
|
Конкурс "Педагог-новатор 2022"
Конкурсний матеріал №81
Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"
Назва матеріалу:
Майстер-клас «Дерево власних резервів» та презентація
Матеріал стане в нагоді психологам, класним керівникам, педагогічним працівникам.
Об’єднання спільних зусиль, позитивного досвіду громадської співучасті задля створення дерева власних резервів, яке допоможе кожному зрозуміти власний потенціал, а також знайти основні резерви для його поповнення; формування вміння знаходити резерв сил для роботи у своєму оточенні; вироблення навичок впровадження цікавих та ефективних форм роботи у своїй педагогічній діяльності.
|
|
|
Вхід на сайт |
|
|
|
Пошук |
|
|
|
|