Шкільний портал
П`ятниця, 18.07.2025, 03:25
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Каталог файлівРеєстраціяВхід
Меню сайту
Категорії розділу
Програми [31]
Підручники та посібники [627]
Розробки уроків [1520]
Виховні заходи [361]
Реферати [0]
Презентації [170]
Інше [1002]
Заявки [9]
Відео [85]
Сценарії [6]
Навчальні ігри [17]
Тестові завдання [2]
Конкурс "Педагог-новатор" [5877]
Натисніть, щоб ознайомитись з матеріалами
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 4054
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Інше

У категорії матеріалів: 1002
Показано матеріалів: 891-900
Сторінки: « 1 2 ... 88 89 90 91 92 ... 100 101 »

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 28

Номінація: "Кращий інтернет-ресурс"

Назва матеріалу:

Матеріали блогу вчителя трудового навчання "Трудовик".

Без сумніву, використання блог–технології в навчальновиховному процесі має багато переваг. Про важливість проблеми використання соціальних сервісів в освітньому процесі навчальних закладів свідчать численні публікації.

Сайт(блог) створено з метою обміну досвідом серед вчителів трудового навчання, задля надання інформації колегам, батькам, дітям які навчаються в нашій школі, про результативність та творчі наробки вчителя

Сподіваюся, що Ви знайдете для себе цікавий та корисний матеріал!

 

Інше | Переглядів: 859 | Завантажень: 492 | Додав: Ростислав | Дата: 28.06.2019 | Коментарі (1)

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 26

Номінація: "Кращий науково-методичний матеріал"

Назва матеріалу:

 

«Характеристика типу Плоскі черв’яки (Plathelminthes)». 7 клас , біологія.

Положення плоских хробаків серед двохсторонєсиметрічних тварин залишається дискусійним. Деякі дослідники виділяють їх в підрозділ Platyzoa. Відомо близько 15 тис. Видів вільноживучих і паразитичних черв'яків.

Систематика тварин – наукова класифікація тварин. Мета роботи – вивчити загальну характеристику, анатомо-морфологічні та паразитологічні особливості типу Плоскі черв’яки (Plathelminthes).

Інше | Переглядів: 744 | Завантажень: 381 | Додав: Ростислав | Дата: 28.06.2019 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 23

Номінація: "Кращий науково-методичний матеріал"

Назва матеріалу:

 

Проект «Духовні скарби українського народу». 4 класи, предмет «Я у світі».

Творча група учнів четвертих класів досліджувала розвиток ткацтва на Поділлі, вивчали історію народної іграшки ляльки-мотанки, провели майстер класи по ткацтву та з виготовлення ляльок-мотанок.

Народознавчий  підхід під час роботи над проектом сприяв  формуванню  загальнолюдської  моралі.  Використання досвіду, накопиченого попередніми поколіннями,  допомагав  впроваджувати все цінне з народної мудрості, активно залучати школярів до засвоєння спадщини свого народу, адже дитина, позбавлена можливості спиратися на досвід людства, не може розвиватись повноцінно.   

Інше | Переглядів: 704 | Завантажень: 302 | Додав: Ростислав | Дата: 28.06.2019 | Коментарі (1)

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 22

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

 

Вправи з використанням LEGO DUPLO. 2 клас, Я досліджую світ.

 

Зазвичай ми пропонуємо дітям готові іграшки та вироби. І так привчаємо бути споживачами, а маємо робити їх творцями. LEGO є засобом розвитку творчого потенціалу дитини.

LEGO дає дітям терпимість один до одного, вміння прислухатися до чужої думки. LEGO — це не лише будування тривимірних проекцій, можливість бачити предмет з різних сторін, а й уміння комунікувати, будувати модель спілкування, яка знадобиться в дорослому житті.

Розроблені вправи містять розвиток дрібної моторики та мовної активності в школярів. Адже використовуючи LEGO DUPLO допомагає дітям втілювати в життя свої задуми, будувати і фантазувати, захоплено працювати і бачити кінцевий результат своєї роботи. Конструювання сприяє розвитку мислення, спритності, а також інтелекту, уяви та творчих задатків. Сприяє формуванню таких якостей, як уміння концентруватися, здатність співробітничати з партнером, і найголовніше - почуття впевненості в собі. Якщо з дитинства прагнути до пізнання - це перейде в уміння вчитися з великим інтересом.

Підручники та посібники | Переглядів: 1153 | Завантажень: 461 | Додав: Ростислав | Дата: 28.06.2019 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 17

Номінація: "Кращий науково-методичний матеріал"

Назва матеріалу:

«Пілотна школа Херсонщини в умовах побудови Нової української школи». Стаття.

Винятково актуальним сьогодні є й формування такого підходу до інтеграції у навчальному процесі початкової школи, що враховує всі основні етапи, функції, аспекти та фактори цього багатокомпонентного педагогічного явища.

Які з поміж інновацій сучасної школи відповідатимуть вимогам сьогодення і забезпечать той очікуваний результат? Які компетентності потрібні дитині у сучасному житті, щоб забезпечити особисту реалізацію та життєвий успіх протягом усього життя? Яке освітнє середовище забезпечить  як академічне навчання, так і соціально-емоційне навчання? Як допомогти розкрити та розвинути здібності, таланти і можливості кожної дитини на основі партнерства між учителем, учнем і батьками?

У статті розкрито шляхи створення освітнього середовища Нової української школи в умовах експериментальної діяльності, особливості тематично-інтегрованого навчання, нові форми і методи роботи вчителя, оцінювання результатів учбової діяльності учнів, партнерські відношення між учасниками навчального процесу.

Мета статті - розкрити шляхи створення освітнього середовища Нової української школи в умовах експериментальної діяльності, особливості тематично-інтегрованого навчання, нові форми і методи роботи вчителя, оцінювання результатів учбової діяльності учнів, партнерські відношення між учасниками навчального процесу.

 

Інше | Переглядів: 766 | Завантажень: 440 | Додав: Ростислав | Дата: 28.06.2019 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 14

Номінація: "Кращий інтернет-ресурс"

Назва матеріалу:

Віртуальний майданчик вчителів фізики - ефективний інструмент формування та розвитку інформаційно-комунікативної компетентності. Клас: 7-11. Предмет: фізика, астрономія.

 

Створення персонального сайту(блогу)  вчителя-предметника - це вимога сучасного інформаційного світу. Сайту відкрив для педагогічної діяльності нове середовище і нові можливості. Сайт стає робочим інструментом учителя та надає можливість для організації взаємодії педагогів, вчителів, батьків: при дистанційному навчанні учнів, при організації проектної діяльності, допомагає налагодити спілкування, зв'язок зі своїми учнями і колегами. Сайт(блог) - Ефективний інструмент для формування та розвитку інформаційної компетентності учасників навчально-виховного процесу

Сьогодні треба розуміти, що сучасний учитель має знати більше ніж його учні, та його знання не повинні обмежуватися предметом і методикою його викладання. Він має бути в курсі передових технологій, орієнтуватися в сучасній політиці, економіці, мати знання в різних сферах суспільного життя тощо. Педагог повинен постійно самовдосконалюватися, тому що його робота пов'язана з постійним оновленням. Щороку приходять нові учні, що несуть з собою новий етап розвитку суспільства. Модель сучасного вчителя передбачає готовність до застосування нових освітянських ідей, здатність постійно навчатися, бути у постійному творчому пошуку.

Використання інтерактивної дошки, презентації, відео- та фото матеріалів на уроках фізики сьогодні стали традиційними. Створення персонального сайту(блогу)  вчителя-предметника - це вимога сучасного інформаційного світу. Сайту відкрив для педагогічної діяльності нове середовище і нові можливості. Сайт стає робочим інструментом учителя та надає можливість для організації взаємодії педагогів, вчителів, батьків: при дистанційному навчанні учнів, при організації проектної діяльності, допомагає налагодити спілкування, зв'язок зі своїми учнями і колегами. Сайт(блог) - Ефективний інструмент для формування та розвитку інформаційної компетентності учасників навчально-виховного процесу.

Інше | Переглядів: 1165 | Завантажень: 578 | Додав: Ростислав | Дата: 28.06.2019 | Коментарі (3)

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 12

Номінація: "Кращий науково-методичний матеріал"

Назва матеріалу:

Віртуальна гімназія. Фізика. 7 клас.

У вчителя для демонстрації фізичних явищ, демонстраційного експерименту які підтверджують фізичні закони на уроках є немало моделей та різного устаткування. І все ж таки цього не достатньо для кращого розуміння вивчених процесів, для раціонального використання часу на уроках, для ефективного. В продовж останніх років використовуючи на уроках інтерактивну дошку, підготовлені заздалегідь відео та аудіо матеріали, інтерактивні презентації насиченість уроку збільшилась таким чином з економили час на розв’язування задач. Залишається велика проблема закріплення навчального матеріалу, бо який би не був урок – наочний, насичений, яскравий – він швидко забудеться та всі зусилля вчителя зійдуть нанівець. Інша проблема з учнями, які відсутні на уроках з різних причин, вони взагалі залишаються один на один з підручником.

Ефективний спосіб вирішення зазначених проблем я бачу у дистанційному навчанні яке організувала для учнів 7-х класів при вивченні теми: «Взаємодія тіл. Сила». Досвідом використання віртуального курсу з фізики який я розробила і впроваджую в навчанні з учнями.

Дистанційний курс «Віртуальна гімназія. Фізика7» створено для якісного опанування фізики ІІ семестру. Ефективного використання та раціонального розподілу часу уроків з теми: "Взаємодія тіл. Сила", "Тиск", "Механічна робота. Потужність. Енергія". Організоване для учнів 7 класу віртуальне середовище де крім теоретичного матеріалу з теми міститься відео з коментарем, або відео-урок з презентацією після яких учень може перевірити свої знання виконуючи роботу в різних формах: есе, тести, самостійних робіт інтерактивних вправ з можливістю он-лайн відповіді. Курс створено на платформі moodlecloud.com

Інше | Переглядів: 1382 | Завантажень: 445 | Додав: Ростислав | Дата: 18.06.2019 | Коментарі (2)

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 10

Номінація: "Кращий науково-методичний матеріал"

Назва матеріалу:

Український мультфільм як спосіб вивчення фразеології. Українська мова, 6 клас.

В 2017 році українській анімації виповнилося 90 років. Але, на жаль, ця тема малодосліджена і десятиліттями замовчувалася. Про український мультфільм як самодостатнє мистецьке явище не говорилося. Настав час відновити історичну справедливість. В матеріалі показано велике багатство української мови, а саме фразеологізмів і показано це на прикладі саме українських мультфільмів. Таким чином вчитель на уроках виконує два завдання: знайомить учнів з історією української анімації і вивчає власне розділ «Фразеологія». Залучення відеоматеріалів до уроків робить їх сучасними, нестандартними і актуальними.

Український мультфільм-невичерпне джерело для вивчення лексичного складу і фразеологізмів школярами, і тому вчителю можна поєднати цікаве з корисним. В статті представлені приклади українських мультфільмів, в яких вживаються фразеологізми, прислів`я, казкові вислови тощо. Також показані основні переваги перегляду мультфільмів при вивченні розділу «Фразеологія». Використання відеоматеріалів на уроках робить їх сучасними, нестандартними і актуальними.

 

Інше | Переглядів: 2124 | Завантажень: 592 | Додав: Ростислав | Дата: 18.06.2019 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 06

Номінація: "Кращий інтернет-ресурс"

Назва матеріалу:

Англомовний шкільний блог

Сьогодні майже кожна школа має сайт чи блог, проте англомовний шкільний блог, в якому викладаються творчі роботи учнів англійською можна вважати інноваційною технологією на уроках  англійської, в позакласній діяльності з предмету.

В 2015 році під гаслом «Learn English and Understand the World!» з метою підвищення мотивації учнів до вивчення іноземних мов та популяризації України в світі було створено англомовний шкільний блог за допомогою Міжнародного інтернет-ресурсу «students of the world». В блозі представлено учнівські проекти  про Україну та події шкільного  життя. Ведення блогу має національну спрямованість, велика увага приділяється українським святам та традиціям. Наприклад, в межах вивчення теми «Дива природи» на уроках англійської мови в 9 класі учні отримали завдання написати статті для англомовного блогу на такі теми: «Національні парки України», «Флора та фауна України», «Тварини та рослини, занесені до Червоної Книги України». 

 

Інше | Переглядів: 914 | Завантажень: 567 | Додав: Ростислав | Дата: 18.06.2019 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2018"

Конкурсний матеріал № 190

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Використання найпростіших формул в Excel. Інформатика, 10 та 7 клас (за новою програмою). Авторська розробка майстер-класу

Дана розробка майстер-класукорисна для вчителів, що викладають уроки інформатики у 10 (стара програма) та 7 класі (за новою програмою) при вивченні уроку «Найпростіші формули в Excel»

Підручники та посібники | Переглядів: 1126 | Завантажень: 425 | Додав: Ростислав | Дата: 08.07.2018 | Коментарі (0)

Вхід на сайт
Пошук
Copyright MyCorp © 2025