Шкільний портал
Субота, 04.05.2024, 07:34
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Каталог файлівРеєстраціяВхід
Меню сайту
Категорії розділу
Програми [21]
Підручники та посібники [388]
Розробки уроків [1048]
Виховні заходи [250]
Реферати [0]
Презентації [88]
Інше [509]
Заявки [9]
Тестові завдання [2]
Відео [45]
Конкурс "Педагог-новатор" [3081]
Натисніть, щоб ознайомитись з матеріалами
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 636
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Виховні заходи

У категорії матеріалів: 250
Показано матеріалів: 191-200
Сторінки: « 1 2 ... 18 19 20 21 22 ... 24 25 »

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 95

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

 

Виховний захід «Свій голос віддаю на захист довкілля». 4 клас.

Смітити у природі не можна. Місця відпочинку бажають залишатися чистими. Багато шкоди природі наносять покинуті пляшки, розкидані пакети, фантики від цукерок та батарейки.

Виховний захід екологічного спрямування. Доступно та наглядно показує дбайливе ставлення до навколишнього середовища.

Виховні заходи | Переглядів: 600 | Завантажень: 225 | Додав: Ростислав | Дата: 02.07.2019 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 84

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Гурткове заняття «Новорічна кулька в техніці артишок» для вихованців творчого об’єднання «Сучасне рукоділля» (основний рівень, третій рік навчання).

Представлене заняття формує творче мислення та технологічну культуру дитини; розвиває дрібну моторику, зорову пам'ять, уяву, яка є стимулом народження нових ідей та пошуку альтернативних рішень; виховує акуратність, посидючість та художній смак. Матеріал містить слайдову презентацію та технологічну карту з детальними ілюстраціями і покроковим описом виготовлення ялинкової прикраси «кулька».

Зміст і методика представленого заняття будуються на засадах проектно-технологічного підходу, який ґрунтується на гнучкій організації процесу навчання, де пріоритет належить засобам активного навчання і сучасним педагогічним технологіям. Використовуючи методи проектної технології, яка інтегрує всі види сучасної діяльності: від появи творчого задуму до реалізації готового продукту, можна отримати цікаві нестандартні рішення звичних виробів.

Виховні заходи | Переглядів: 684 | Завантажень: 216 | Додав: Ростислав | Дата: 02.07.2019 | Коментарі (1)

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 82

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Методична розробка інтелектуальної гри «Як добре ти знаєшь Британію?» для учнів 9 кл. Англійська мова.

 

Інтелектуальна гра “How well do you know Britain?”складається з двох турів,  конкурса  капітанів та питань для вболівальників. Загальна кількість запитань 2-х турів – 20 (І тур - 10 питань та ІІ тур – 10).  Всі запитання різної складності, мають відповідно різну кількість балів оцінювання. Крім того, вболівальники мають відповісти на 4 запитання. 

Перший тур включає запитання на загальні знання про Велику Британію, другий - містить питання з історії країни. Запитання для вболівальників -  література, історичні пам’ятки, музеї країни.

Даний захід спрямований на формування соціокультурної компетентності учнів на середньому етапі навчання.

Виховні заходи | Переглядів: 510 | Завантажень: 191 | Додав: Ростислав | Дата: 02.07.2019 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 63

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Театралізована презентація " НАТО - гарант безпеки та європейських цінностей". 7 клас – виховна година.

 

Театралізована вистава «НАТО – гарант безпеки та європейських цінностей», яка проводиться класним керівником для учнів 7 класу в рамках виховної години, покликана поставити потенціал шкільної освіти на службу державним інтересам в сфері безпеки, паралельно поглиблюючи знання учнів з певних предметів та виховуючи в них ініціативність та здатність до самостійної роботи. Вона має на меті вивчити в ігровому форматі головні віхи історії євроатлантичної системи колективної безпеки; виховати в учнівської молоді розуміння ролі НАТО як гаранта безпеки та стабільності європейського простору; сформувати в учнів позитивне ставлення до нормативно закріпленого зовнішньополітичного курсу України, спрямованого на досягнення членства в Північноатлантичному альянсі; ознайомити учнів із традиціями та цінностями європейських країн.

Проведення заходу розподіляється на кілька етапів. Заздалегідь (щонайменше за місяць) вчитель оголошує про нього, ознайомлює учнів зі сценарієм та розподіляє серед них ролі (кожний учень грає роль держави з наведеного в сценарії списку). Протягом наступного місяця учні готують презентаційні матеріали для участі у виставі (костюмований образ, який презентуватиме країну; стислу доповідь про її традиції, культуру та особливі риси – до 3 хвилин). Під час самого заходу вчитель виконує роль ведучого-модератора, який керує виставою. При цьому його текст супроводжується візуалізацією у форматі презентації. Після завершення заходу можливе додаткове обговорення матеріалу, який учні дізналися; обмін думками та пропозиціями – з метою закріплення знань та кращого усвідомлення інформації.

Виховні заходи | Переглядів: 617 | Завантажень: 298 | Додав: Ростислав | Дата: 30.06.2019 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 39

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Збірка позакласних заходів для учнів 5-11 класів «Національно-патріотичне виховання учнів на основі особистісно орієнтованого підходу».

 

До Вашої уваги подаються розробки позакласних заходів національно-патріотичної тематики. Звичаї і традиції, обряди, народні ремесла були і є невід’ємною частиною життя народу. Особливістю цих неписаних законів є те, що вони зберігаються протягом тривалого періоду і передаються із покоління в покоління. Мета цієї роботи – вказати на вічність традицій, на їх невмирущу мудрість, яка починає відроджуватися у наш час.

Проведення національно-патріотичних заходів сприяє вихованню школярів, формуванню національної свідомості, поваги до минувшини свого народу. Школа повинна виховувати національно свідому, духовно багату особистість. Тому потрібно намагатися формувати навчально-виховний процес так, щоб кожен учень добре знав свій народ, а у ньому пізнавав себе. Без цього неможливо виховати патріота України, який би характеризувався національною самовідданістю, працював для розквіту Батьківщини в майбутньому.

Для вчителів-словесників, вихователів, студентів філологічних факультетів, учнів  і батьків.

Виховні заходи | Переглядів: 4653 | Завантажень: 529 | Додав: Ростислав | Дата: 29.06.2019 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 30

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Батьківскі збори. 1 клас НУШ.

 

Новизною батьківських зборів є відносини, які визначається поняттями "співробітництво" і "взаємодія". Де співробітництво – це спілкування на "рівних", де ніхто не може вказувати, контролювати, оцінювати, а взаємодія допомагає організації спільної діяльності, яка здійснюється на підставі соціального сприйняття та за допомогою спілкування.

Цікавою та ефективною формою знайомства з батьками учнів 1 класу на батьківських зборах є тренінг. Тренінгові батьківські збори відображають форми організації навчальної діяльності та структуру уроків в НУШ. Такі зустрічі закладають фундамент стосунків, побудованих на основі партнерства і довіри, удосконалюють уміння дорослих ефективно спілкуватися з дітьми та слухати їх, допомагають вирішувати конфлікти.

Виховні заходи | Переглядів: 1152 | Завантажень: 310 | Додав: Ростислав | Дата: 28.06.2019 | Коментарі (1)

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 19

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності "

Назва матеріалу:

Конкурсно-інтелектуальна гра «Craft-battle».

 

Грали колись в гру "Морський бій"?

У дитинстві, кожна дитина на перервах, навіть на уроці грала в цю гру. Це захоплююча і цікава гра. Гра для двох учасників або декілька команд, у якій гравці по черзі називають координати на невідомій їм карті суперника. Якщо у суперника в тому місці є корабель (координати зайняті), то корабель або його частина «тоне», а той, хто влучив, здобуває право зробити ще один хід. Мета гравця — першим потопити всі кораблі супротивника.

Цей позакласний захід з предмету «Трудове навчання» схожа на гру «Морський бій»

На ігровому полі розташовуються картки з картинками-завданнями, що означають 8 конкурсних випробувань з трудового навчання, інші квадрати (8) означають питання вікторини з різних тем. 12 квадратів – командам дарується один бал і право зробити наступний хід. Також є сектори (21), які не мають завдань, тобто хід переходить до іншої команди.

Гравці команд по черзі називають координати секторів.  За кожну правильну відповідь на поставлене запитання команді вручається фішка. Переможцем може стати будь-яка команда, яка набере найбільш фішок.

В цій грі використовується – інтерактивна дошка або засоби ІКТ. Використовується мультимедійні засоби для інтерактивних плакатів, презентацій; дидактичні матеріали, картки-завдання та інші наочності згідно тематики проведених конкурсів.

Метою цього заходу є: виховувати любов до предмету з трудового навчання,  любов до праці, почуття взаємодопомоги, колективізму; навчити  учнів бачити головне і вміти швидко знайти вірну відповідь на поставлене питання, а також логічно мислити при виборі відповідей; розширити знання учнів з трудового навчання; розвивати у дітей відчуття дотику, кмітливість, розумові та творчі здібності, уміння орієнтуватися у побуті, у світі професій, у різних ситуаціях; розвивати бажання та інтерес щодо організації і проведення позакласних заходів.

Виховні заходи | Переглядів: 1400 | Завантажень: 324 | Додав: Ростислав | Дата: 28.06.2019 | Коментарі (5)

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 15

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

«Подорож до країни Добра та Дружби». Виховний захід у 1 класі.

Даний виховний захід "Подорож до країни Добра та Дружби" розрахований для вчителів початкової школи. Він допоможе класним керівникам початкових класів формувати у дітей поняття "доброта і добрі вчинки", вчити розрізняти "добре і погане", викликати бажання дарувати добро; розвивати в дитині духовно-моральні якості, вміння сприймати і створювати позитивні емоції; виховувати культуру спілкування, сприяти зміцненню колективу, вчити дружити та пробачати, розучити мирилки.

Виховний захід, проведений у формі уявної подорожі, відповідає меті та завданням моєї  виховної теми, відповідає  рівню розвитку та інтересам  колективу 1 класу. Спеціально підібраний ігровий матеріал сприяє розвиткові зв′язного мовлення і мислення, уяви і фантазії, підвищить інтерес до навчально-виховного процесу, зробить моїх вихованців справжніми добродіями і добродійками.

Виховні заходи | Переглядів: 833 | Завантажень: 249 | Додав: Ростислав | Дата: 28.06.2019 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 11

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

«Ярмарок» Сценарій заходу з елементами народознавства для учнів 8-11 класів для використання на уроках української літератури та позакласних заходах.

Розробка позакласного  заходу, з елементами українських традицій, звичаїв та обрядів. Мета якого – вивчення,  збереження та підтримка національних традицій нашого народу.

 

Виховні заходи | Переглядів: 711 | Завантажень: 299 | Додав: Ростислав | Дата: 18.06.2019 | Коментарі (3)

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 05

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Ранкова зустріч для 1 класу «Золота красуня – Осінь»

Мета: закріпити та поглибити знання учнів про пори року; розвивати зв’язне мовлення, логічне мислення, уміння аналізувати, порівнювати, узагальнювати і сприяти розвитку уваги, пам’яті, творчої уяви і фантазії; створити емоційно-комфортне середовище; виховувати в учнів почуття доброзичливості,  патріотизму, почуття прекрасного.

Виховні заходи | Переглядів: 650 | Завантажень: 230 | Додав: Ростислав | Дата: 17.06.2019 | Коментарі (0)

Вхід на сайт
Пошук
Copyright MyCorp © 2024