№ матеріалу |
ПІБ учасника |
Посада |
Назва навчального закладу |
Область |
Населений пункт |
І місце |
17 |
Кілко Олена Юріївна |
Учитель початкових класів |
Костянтинівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 13 Костянтинівської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Костянтинівка |
51 |
Скотаренко Анна Володимирівна |
Вчитель початкових класів |
Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Вільнянської місцевої ради |
Запорізька |
Вільнянськ |
69 |
Стецюк Людмила Іванівна
Мартинюк Мирослава Миколаївна
|
Заступник директора з навчальної роботи, учитель біології
Учитель української мови та літератури
|
Комунальний заклад «Вінницький ліцей №35» |
Вінницька |
м. Вінниця |
81 |
Кисла Наталія Володимирівна |
Вчитель початкових класів |
Костянтинівський заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів № 13 Костянтинівської міської ради |
Донецька |
м. Костянтинівка |
ІІ місце |
34 |
Харченко Юлія Дмитрівна |
Вчитель початкових класів |
Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов |
Херсонська |
м. Херсон |
36 |
Сміщенко Світлана Станіславівна ,
Братченко Уляна Віталіївна
|
Практичний психолог ,
Учитель зарубіжної літератури
|
Жашківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №5 Жашківської міської ради Черкаської області |
Черкаська |
м. Жашків |
46 |
Світлична Зоя Зелімханівна |
Вчитель інформатики |
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №123 |
Дніпропетровська |
м. Кривий Ріг |
47 |
Братченко Уляна Віталіївна |
Учитель зарубіжної літератури |
Жашківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №5 Жашківської міської ради Черкаської області |
Черкаська |
м. Жашків |
50 |
Черніс Олександр Семенович |
Вчитель початкових класів |
приватний навчально-виховний комплекс "Вільна школа "АСТР" м. Одеса |
Одеська |
м. Одеса |
63 |
Стецюк Людмила Іванівна ,
Захаров Іван Іванович
|
Вчитель біології, вчитель-методист, заслужений учитель України
Вчитель біології та географії
|
Комунальний заклад «Вінницький ліцей № 35» |
Вінницька |
м. Вінниця |
66 |
Дроздова Ельвіра Русланівна |
Заступник директора з навчально-виховної роботи |
Синельниківський ліцей №7 Синельниківської міської ради |
Дніпропетровська |
м. Синельникове |
100 |
Рудик Людмила Володимирівна |
Вчитель української мови і літератури |
ОЗЗСО “Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5» Монастирищенської міської ради Черкаської області |
Черкаська |
Монастирище |
141 |
Шепель Оксана Володимирівна |
Вчитель мистецтва |
Комунальний заклад «Середня загальноосвітня школа№ 30» Кам’янської міської ради |
Дніпропетровська |
м. Кам’янське |
207 |
Міхаліна Тетяна Сергіївна |
Вчитель початкових класів |
КЗ “Вінницький ліцей №4 ім.Д.І.Менделєєва ВМР” |
Вінницька |
м. Вінниця |
323 |
Сіренко Любов Володимирівна |
Вчитель української мови та літератури |
Червонослобідський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 Червонослобідської сільської ради Черкаської області |
Черкаська |
с. Червона Слобода |
425 |
Луп’як Дмитро Миколайович |
Учитель трудового навчання |
Комунальний заклад «Вінницький ліцей №23» |
Вінницька |
Вінниця |
433 |
Гарбуз Ольга Миколаївна |
Вчитель біології |
Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Бориспільської міської ради Київської області |
Київська |
м. Бориспіль |
ІІІ місце |
6 |
Кизименко Оксана Миколаївна |
Заступник директора з НВР, учитель української мови та літератури |
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 142 Харківської міської ради Харківської області |
Харківська |
м. Харків |
8 |
Андрієнков Ігор Леонідович |
Заступник директора з НВР, вчитель англійської мови |
Комунальний заклад «Новомиколаївський ліцей» Шевченківської селищної ради |
Харківська |
с. Новомиколаївка |
10 |
Сербін Ольга Василівна (керівник),
Гриців Роксолана Юріївна (учениця, співавтор)
|
Учитель української мови та літератури, польської мови |
Калуський ліцей імені Дмитра Бахматюка Калуської міської ради Івано-Франківської області |
Івано-Франківська |
м. Калуш |
16 |
Іщенко Ксенія Миколаївна |
Керівник гуртка-методист. Гурток організаторів дозвілля «Імпульс» |
Первомайський міський дитячо-юнацький центр національного відродження |
Миколаївська |
м. Первомайськ |
18 |
Булгакова Вікторія Вікторівна |
Вчитель англійської мови |
Володимирівський ліцей Межівської селищної ради |
Дніпропетровська |
с. Володимирівка |
23 |
Супрун Ольга Миколаївна |
Викладач |
Державний професійно-технічний навчальний заклад «Харківське вище професійне училище будівництва» |
Харківська |
м. Харків |
24 |
Калько Людмила Миколаївна
Кулаківська Людмила Петрівна
|
Вчитель фізики та інформатики
Вчитель фізики
|
Черкаська гімназія №31 Черкаської міської ради Черкаської області |
Черкаська |
м.Черкаси |
27 |
Горбань Алла Миколаївна |
Учитель музичного мистецтва |
Валявський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Городищенської міської ради Черкаської області |
Черкаська |
с. Валява |
29 |
Павленко Тетяна Петрівна |
Вчитель хімії та Захисту України |
Смілянський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія імені В.Т.Сенатора» Смілянської міської ради Черкаської області |
Черкаська |
м.Сміла |
30 |
Саламаткіна Іванна Ростиславівна |
Вчитель англійської мови |
Вінницька початкова школа №5 |
Вінницька |
м.Вінниця |
31 |
Зінченко Ірина Миколаївна |
Вчитель англійської мови |
Криворізька загальноосвітня школа I-III ступенів №32 |
Дніпропетровська |
м. Кривий Ріг |
33 |
Похваліта Євгенія Олегівна |
Учитель української мови і літератури |
Комунальний заклад освіти «Середня загальноосвітня школа №31»Дніпровської міської ради |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
40 |
Гладиш Лілія Олександрівна |
Вчитель початкових класів |
Комунальний заклад «Вінницький ліцей №6» |
Вінницька |
м. Вінниця |
48 |
Михальчук Олена Миколаївна |
Вчитель інформатики та комп’ютерних технологій |
Криворізький Центрально-Міський ліцей Криворізької міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кривий Ріг |
52 |
Дудченко Анна Андріївна |
Учитель біології |
Виноградівський ліцей ім. О.М. Соценка |
Херсонська |
с. Виноградове |
55 |
Мельник Валерія Валеріївна |
Вчитель фізики |
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №120 |
Дніпропетровська |
м. Кривий Ріг |
57 |
Подоліч Юрій Якович |
Викладач-методист вищої категорії |
Державний навчальний заклад "Регіональний центр професійної освіти будівельних технологій Харківської області" |
Харківська |
м. Харків |
59 |
Аннєнкова Тетяна Леонідівна |
Вчитель історії |
Одеський НВК№ 67 « ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей» Одеської Міської Ради Одеської області |
Одеська |
м. Одеса |
68 |
Прошакова Олена Володимирівна |
Учитель української мови та літератури |
Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІII ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області |
Донецька |
Новогродівка |
71 |
Анікін Олександр Михайлович |
Вчитель англійської мови |
Старокостянтинівський навчально-виховний комплекс “Спеціалізована школа І ступеня, гімназія” імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука |
Хмельницька |
м. Старокостянтинів |
74 |
Савчук Наталія Владиславівна |
Вчитель біології |
Радіонівська філія ОКНЗ «Лозуватська ЗОШ І – ІІІ ступенів ім. Т.Г. Шевченка» Лозуватської сільської ради |
Дніпропетровська |
с. Радіонівка |
76 |
Волох Леся Володимирівна |
Вчитель історії, географії та правознавства |
Чорнобаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Чорнобаївської селищної ради |
Черкаська |
смт. Чорнобай |
79 |
Монастирська Олена Вікторівна |
Викладач методики виховної роботи |
Красноградський педагогічний фаховий коледж Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради |
Харківська |
м. Красноград |
80 |
Горпиненко Олена Анатоліївна |
Вчитель географії |
Запорізька єврейська гімназія «ОРТ-Алєф» |
Запорізька |
м. Запоріжжя |