Шкільний портал
Понеділок, 27.03.2023, 03:18
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Каталог файлівРеєстраціяВхід
Меню сайту
Категорії розділу
Програми [21]
Підручники та посібники [283]
Розробки уроків [833]
Виховні заходи [185]
Реферати [0]
Презентації [63]
Навчальне відео. [0]
Інше [332]
Заявки [9]
Тестові завдання [2]
Конкурс "Знай наших!" [0]
Натисніть, щоб переглянути матеріали конкурсу
Відео [20]
Конкурс "Педагог-новатор" [1921]
Натисніть, щоб ознайомитись з матеріалами
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3523
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Інше

У категорії матеріалів: 332
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 33 34 »

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам

Конкурс "Педагог-новатор 2022"

Конкурсний матеріал №433

Номінація: "Кращий інтернет-ресурс"

Назва матеріалу:

YouТube канал  вчителя біології  «Біологія Онлайн»

На даний момент покращення та вдосконалення онлайн уроків - одне з найважливіших питань. Переглядаючи відео, слухаючи пояснення, сучасний учень краще сприймає матеріал ніж читаючи підручник. За потреби, можна повторно переглянути незрозумілий фрагмент.

YouТube канал  «Біологія Онлайн»  створений на допомогу вчителям біології та учням, для проведення уроків під час онлайн навчання.

Робота виконана за допомогою цифрової камери-окуляр для мікроскопа, розглянуто фіксовані мікропрепарати.

 

Інше | Переглядів: 1432 | Завантажень: 421 | Додав: Ростислав | Дата: 04.07.2022 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2022"

Конкурсний матеріал №429

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Майстер-клас класного керівника 11-А класу. Тема: Профорієнтація, як базисна складова системи виховної роботи в старшій школі

Майстер-клас на конкурс «Класний керівник року»

Під час майстер-класу можна ознайомити учасників із системою виховної роботи, щодо профорієнтації випускників, відпрацювання сучасних методів та прийомів профорієнтаційної діяльності, вдосконалення професійної майстерності класних керівників.

 

Інше | Переглядів: 237 | Завантажень: 69 | Додав: Ростислав | Дата: 04.07.2022 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2022"

Конкурсний матеріал №425

Номінація: "Кращий інтернет-ресурс"

Назва матеріалу:

Сайт учителя трудового навчання

Метою сайту є створення оптимальних умов для творчого розвитку учнів і формування в них ключових та предметних компетентностей у системі освіти відповідно Концепції Нової української школи, а також обмін досвідом, власними напрацюваннями, результатами педагогічної діяльності, та допомога освітянам і здобувачам освіти в опануванні навчальних предметів «Трудове навчання» та «Технології». Структура сайту містить такі основні розділи як: портфоліо вчителя; для учнів; освітня, позанавчальна та науково-методична діяльність; самоосвіта; нормативні документи та фотогалерея.

Матеріали, що розміщенні на сайті спрямовані на орієнтацію освітнього процесу та розвиток системи компетентностей учнів різного рівня. Така система містить елементи комплексу компетентностей, що сприяє поступовому розвитку в учнів особистого досвіду, освіченості, ерудованості у сфері проектування й виготовлення об’єктів праці, їх практичним вміння і навичкам. Адже, перед усією системою освіти сьогодні стоїть завдання максимального розкриття своєрідного творчого потенціалу кожної особистості через сучасні системи навчання: особистісно орієнтовані, проєктні, STEAM технології, технології критичного мислення, інтегрованого навчання та ін.

 

Інше | Переглядів: 14286 | Завантажень: 4650 | Додав: Ростислав | Дата: 04.07.2022 | Коментарі (46)

Конкурс "Педагог-новатор 2022"

Конкурсний матеріал №421

Номінація: "Кращий інтернет-ресурс"

Назва матеріалу:

Нотатки для вчителя зарубіжної літератури 5 класу НУШ (Розділ "Скарбниця народних казок"). Створено до посібника Міляновської Н. Р. Зарубіжна література : посібник-зошит для 5 класу закладів загальної середньої освіти. Частина 1. — Тернопіль : Астон, 2021. — 64 с. : іл. та модельної навчальної  програми «Зарубіжна література. 5–6 класи» для закладів загальної середньої освіти (автори Ніколенко О.М., Ісаєва О.О., Клименко Ж.В., Мацевко-Бекерська Л.В., Юлдашева Л.П., Рудніцька Н.П., Туряниця В. Г., Тіхоненко С.О., Вітко М.І., Джангобекова Т.А.)

Ресурс наповнений авторськими GOOGLE тестами та інтерактивними іграми, створеними в LearningApps.org, текстовими нотатками, аудіо казками, мультфільмами, інтерактивними вправами та прийомами. Це допоможе вчителю швидко і якісно готуватися до уроків.  Змістове наповнення ресурсу враховує вікові особливості учнівства та сприятиме досягненню очікуваних результатів навчання, передбачених модельною програмою.

ЕОР буде корисним для учителів, студентів педагогічних вузів та коледжів, учнів.

Матеріали розміщені на інтерактивній дошці Padlet, що дозволяє користуватися ними в онлайн-режимі.

 

Інше | Переглядів: 161 | Завантажень: 90 | Додав: Ростислав | Дата: 04.07.2022 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2022"

Конкурсний матеріал №413

Номінація: "Кращий науково-методичний матеріал"

Назва матеріалу:

Навчальний проект «Застосування похідної», 11 клас, алгебра та початки аналізу

На прикладі одного виробництва показано застосування похідної в економіці, фізиці, виробництві, організації доставки матеріалів, охорони праці. Практичне застосування математичних знань про похідну та її обчислення у виробництві: для постачання матеріалів, виробництва деталей, фінансових розрахунків, охорони праці.

 

Інше | Переглядів: 296 | Завантажень: 123 | Додав: Ростислав | Дата: 04.07.2022 | Коментарі (1)

Конкурс "Педагог-новатор 2022"

Конкурсний матеріал №412

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Спеціальний набір карток та плакат «Generation XXI». Інструментарій психолога або класного керівника. Орієнтований на вікову категорію від 10-17 років. Сфера застосування: класна година, зустрічі з психологом в малих групах, індивідуальних групах

Метою даного проекту є створення спеціальних кольорових карток різного формату для роботи індивідуально, в малих групах і за допомогою відповідних комплектів буде краще налагоджуватись комунікація, через яку можна доводити дитині про баланс між оточуючим світом і технологіями.

Ми розробили набір карток формату А3 для малої групи дітей, плакат (постер) для малої групи дітей. Тобто створили інструментарій, які можна використати у вигляді карток або у вигляді плаката, але все залежить від того який захід ви захочете організувати. Для ефективної роботи з картами треба мати допомогу з правильної експлуатації наших матеріалів (пропонуємо переглянути відео). Також є набір наліпок які підлітки можуть наклеїти собі на мобільний телефон і це зображення буде нагадувати про баланс 50/50 (вам достатньо замовити друк наліпок для титульного зобраення). Основна задача полягає в тому, щоб діти зрозуміли що є життя навколо і ніякі технології не зможуть перемогти природу, а тому ми повинні навчитись тримати баланс. Ваша задача буде полягати в тому, щоб замовити друк в типографії або плакату, або набору карток. Ви можете підібрати ці картки під ваш урок і розробити власну послідовність спілкування з дітьми за допомогою цього інструментарію. Для кого він може бути корисним: шкільні психологи, вчителі, класні керівники. Де можна застосовувати наші наборі: класні години, робота в малих групах, індивідуальні зустрічі. 

При розробці нашої ідеї ми керувались роботою французького нейропсихолога Демюрже та також провели свої власні дослідження. Нашими респондентами стали діти від 10 і дорослі до 60 років люди. Загальна кількість опитаних становила 100 людей на добу і всього було три питання. Звичайно вони стосувались скільки часу ви витрачаєте на користування гаджетом, що будете робити без технічних засобів коли вони зникнуть, що зміниться у вашому житті якщо не буде Інтернета. Загальний висновок показав, що молодь і підлітки не уявляють сьогодні свого майбутнього без технологій, а тому ми повинні проводити спеціальну роботу. Фішкою нашого проєкту є те, що за допомогою ілюстрацій діти можуть наводити власні приклади, ситуації та висловлювати свої думки. За рахунок спілкування з дітьми, ви повинні прийти разом до вирішення проблем. Думай глобально, але дій локально.

 

Інше | Переглядів: 543 | Завантажень: 193 | Додав: Ростислав | Дата: 04.07.2022 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2022"

Конкурсний матеріал №411

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Створення ментальних карт (інтелект-карт) як засіб формування ключових та предметних компетентностей учнів початкових класів

Березень 2020 року, весна 2021 року, лютий 2022 року – це дати надзвичайних потрясінь в сфері освіти . Тисячі учасників освітнього процесу змушені були перейти на дистанційне навчання, практично, в один клік.  Вже минуло багато часу,  онлайн- навчання стало нашою буденністю, і кожен з нас намагається налагодити дистанційну роботу методом «спроб і помилок». Родзинкою сучасної освіти є принцип тематичної інтеграції та діяльнісний підхід у навчанні з метою формування у молодших школярів цілісної картини світу.   

Шкільне навчання  вимагає  від дітей  зберігати в пам'яті величезний обсяг інформації. Це обумовлено різноманітністю навчальних предметів і щорічним накопиченням знань.

Мета створення карт може бути  різна: запам'ятовування складного матеріалу, передача інформації, прояснення для себе якогось питання.

 Майндмеппінг (mindmapping, ментальні карти) — це зручна і ефективна техніка візуалізації мислення і альтернативного запису.

Основні завдання створення ментальних карт:

  • покращити процес запам’ятовування навчального матеріалу;
  • забезпечити умови для розвитку творчої особистості дитини;
  • формувати позитивне  ставлення в учнів до процесу навчання та  пізнавальної діяльності;
  • мотивувати до навчання;
  • сприяти медіаграмотності всіх учасників освітнього процесу;
  • інтегрувати педагогіку партнерства в освітній процес.

 

Інше | Переглядів: 142 | Завантажень: 63 | Додав: Ростислав | Дата: 04.07.2022 | Коментарі (1)

Конкурс "Педагог-новатор 2022"

Конкурсний матеріал №409

Номінація: "Кращий науково-методичний матеріал"

Назва матеріалу:

 

STEM - тиждень в школі під час дистанційного навчання.  Контроль за станом здоров'я людини. Вимірювання головних числових характеристик стану здоров'я людини. Для  учнів 1-11-х класів, вчителів, батьків. Поєднує нформатику,  математику, фізику, хімію, біологію, трудове навчання, основи здоров'я

 

Будь-яка людина,чи хвора, чи здорова, потребує застосування спеціальних процедур — складових процесу лікування або здійснення контролю над його станом.  Це — вимірювання температури, пульсу, тиску, частоти дихання.

Протягом тижня ми з'ясуємо:

1) як правильно провести вимірювання основних числових характеристик стану здоров'я людини за допомогою медичних приладів та без них оцінити стан здоров'я людини;

2) які значення температури, тиску, пульсу, частоти дихання є нормою для здорової людини;

3) створимо порадник: "Показник. Зміна. Дія".

Вся необхідна інформація для учасників розміщена на сайті кафедри природничо-математичних наук НВК.

 

Інше | Переглядів: 144 | Завантажень: 63 | Додав: Ростислав | Дата: 04.07.2022 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2022"

Конкурсний матеріал №403

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Тематичний контроль навчальних досягнень (тести) з теми «Портрет».  7 клас. Образотворче мистецтво

Дидактичний матеріал з образотворчого мистецтва для 7 класу.

Містить завдання з відкритими та закритими питаннями та візуальним рядом для проведення тематичного контролю навчальних досягнень  здобувачів освіти, які навчаються на сімейній формі навчання з теми «Портрет».

Матеріал можна використовувати також  на етапі закріплення знань під час вивчення нового матеріалу,  під час повторення, на індивідуальних заняттях, факультативах, консультаціях.

Для вчителів образотворчого мистецтва та учнів загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, коледжів

 

Інше | Переглядів: 186 | Завантажень: 64 | Додав: Ростислав | Дата: 04.07.2022 | Коментарі (3)

Конкурс "Педагог-новатор 2022"

Конкурсний матеріал №402

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Тематичний контроль навчальних досягнень (тести) з теми «Декоративно-прикладне мистецтво». 7 клас. Образотворче мистецтво

Дидактичний матеріал з образотворчого мистецтва для 7 класу.

Містить завдання з відкритими та закритими питаннями та візуальним рядом для проведення тематичного контролю навчальних досягнень  здобувачів освіти, які навчаються на сімейній формі навчання з теми «Архітектура».

Матеріал можна використовувати також  на етапі закріплення знань під час вивчення нового матеріалу,  під час повторення, на індивідуальних заняттях, факультативах, консультаціях.

Для вчителів образотворчого мистецтва та учнів загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, коледжів.

 

Інше | Переглядів: 176 | Завантажень: 70 | Додав: Ростислав | Дата: 04.07.2022 | Коментарі (1)

Вхід на сайт
Пошук
Copyright MyCorp © 2023