Шкільний портал
П`ятниця, 12.04.2024, 22:39
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Результати конкурсу "Педагог-новатор" 2023 рокуРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 630
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка-  -2 сторінка- -3 сторінка-

Результати

VІІ щорічного Всеукраїнського конкурсу

"Педагог-новатор"

2023 року

У 2023 році участь у конкурсі взяли аж 580 матеріалів! Розробки різнопланові та цікаві. Висловлюємо щиру вдячність всім учасникам за активну участь та якісні матеріали. Суддям та учасникам надзвичайно важко було обирати свою "десятку", оскільки більшість розробок заслуговували на перемогу. Однак правила є правила, переможці обрані.

 

Переможців в трьох основних номінаціях, як і в минулих роках,  обирали наступним чином:

1. Розділили матеріали на номінації (до початку конкурсу).

2. Додали кількість завантажень та переглядів матеріалів з розрахунку: один бал за кожен перегляд та за кожне завантаження.

3. До цієї кількості балів додали бали, які конкурсанти назбирали внаслідок голосування самих учасників з розрахунку: 50 балів за кожен голос.

4. Залучено до журі 56 суддів (переможці VI щорічного Всеукраїнського конкурсу "Педагог-новатор"). До цих балів додали бали, які набрали конкурсанти внаслідок голосування журі з розрахунку: 100 балів за кожен голос. 

5. За  кількістю балів визначили по 10 матеріалів  у кожній номінації, що набрали найбільше,  та надали їх на розгляд членам журі для того, щоб кожен з суддів обрав три призових місця в кожній. 

6. Визначили, за які три матеріали в кожній номінації віддано найбільше голосів суддів та обрали переможців (голосувало 56 членів журі). 

Для четвертої номінації був інший алгоритм відбору: з тих матеріалів, які залишились після обрання 10 переможців у попередніх трьох номінаціях (в номінації "Зорепад педагогічної майстерності" за результатами суддівського голосування однакову кількість голосів набрало 2 матеріали, відповідно в цьому році ми маємо в цій номінації два перших місця), визначили тих, хто набрав найбільшу кількість голосів учасників та суддів. При наявності однакової кількості голосів, всі учасники займають відповідне призове місце. 

 

Номінації:

1. "Зорепад педагогічної майстерності"

Номінація, до якої ввійшло 388 матеріалів. Це, як завжди, найчисельніша номінація.

2. "Кращий науково-методичний матеріал"

До цієї номінації ввійшли 150 матеріалів.

3. "Кращий інтернет-ресурс"

Малочисленна номінація. Сюди ввійшли тільки 42 матеріали. 

Переможці в цих трьох номінаціях отримують у якості призу кошти, які ми надішлемо на їхні картки ПриватБанку. 

За І місце - 500 грн. (у номінації "Зорепад педагогічної майстерності" по 250 грн., оскільки в цьому році маємо 2 перших місця)

За ІІ місце - 400 грн.

За ІІІ місце - 300 грн.

 

4. "Інноваційний прорив"

Ця, спеціальна номінація, створена для тих учасників, які набрали найбільшу кількість голосів конкурсантів, внаслідок надсилання своїх "десяток".  Переможцями тут можуть бути ті учасники, які не є переможцями в перших трьох номінаціях.

Ця категорія переможців у якості призу отримує можливість в будь-який час  розмістити на нашому сайті свою розробку та отримати за це електронний сертифікат за розміщення матеріалу абсолютно безкоштовно. 

Вітаємо переможців! 

 

Отож, переходимо до номінацій та переможців.

 

Увага! Щоб завантажити сертифікати учасників та переможців, натисніть на посилання

https://drive.google.com/drive/folders/19AmgxPUlBGRLNif9kAdxv0S5uZiGhGXr?usp=drive_link

та перейдіть у Google Диск. Там Ви побачите папки з номерами матеріалів (по 100 в кожній), оберіть потрібну, зайдіть в неї. Вам потрібно обрати той номер, який відповідатиме номеру Вашого матеріалу, який брав участь у конкурсі. Натискайте на файл під відповідним номером та натисніть кнопку "завантажити".

 

1. Номінація "Зорепад педагогічної майстерності"

За результатами суддівського голосування, переможцями в цій номінації стали такі учасники:

№ конкурсного матеріалу ПІБ учасника Посада учасника Назва закладу освіти Область Населений пункт Місце
І місце
553 Михайловський Андрій Андрійович Заступник директора, учитель фізики та математики Лисичанський ліцей №1 Сєвєродонецького району Луганської області Луганська м. Лисичанськ 1
579 Андрєєва Світлана Сергіївна Вчитель інформатики Великодимерський ліцей Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області Київська cмт Велика Димерка 1
ІІ місце
206 Дерко Юлія Миколаївна Вчитель початкових класів Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Партизанське 2
ІІІ місце
187 Бурлака Альона Михайлівна Вчитель географії, біології Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Селидівської міської ради Донецької області Донецька  м. Селидове 3

 

2. Номінація "Кращий науково-методичний матеріал"

За результатами суддівського голосування, переможцями в цій номінації стали такі учасники:

№ конкурсного матеріалу ПІБ учасника Посада учасника Назва закладу освіти Область Населений пункт Місце
І місце
429 Попова Тетяна Юріївна Учитель української мови та літератури, зарубіжної літератури Комунальний заклад «Вінницький ліцей №12» Вінницька м. Вінниця 1
ІІ місце
119

Генатуліна Світлана Антонівна,

Абросімова Лариса Володимирівна,

Осовіцька Тетяна Анатоліївна.

Учителі початкових класів

Костянтинівський заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів № 16 Костянтинівської міської ради Донецької області,

Костянтинівський заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів № 2 Костянтинівської міської ради Донецької області,

НВК "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Костянтинівської міської ради Донецької області

Донецька м. Костянтинівка 2
ІІІ місце
152 Дейнекіна Оксана Олександрівна Вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури Новогродівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 новогродівської міської ради Донецька Новогродівка 3

 

3. Номінація "Кращий інтернет-ресурс"

За результатами суддівського голосування, переможцями в цій номінації стали такі учасники:

№ конкурсного матеріалу ПІБ учасника Посада учасника Назва закладу освіти Область Населений пункт Місце
І місце
420 Савіцька Надія Петрівна Вчитель географії, педагог-організатор Торгановицька гімназія імені Дмитра Петрини Старосамбірської міської ради Самбірського району Львівської області Львівська с.Торгановичі 1
ІІ місце
476 Мальцева Тетяна Олександрівна Викладач Криворізький професійний будівельний ліцей Дніпропетровська Кривий Ріг 2
ІІІ місце
205 Дерко Юлія Миколаївна Вчитель початкових класів Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Партизанське 3

 

4. Номінація "Інноваційний прорив"

Матеріали в списку розташовані в порядку зростання порядкового номера

За результатами голосування учасників, переможцями в цій номінації стали такі учасники:

№ конкурсного матеріалу ПІБ учасника Посада учасника Назва закладу освіти Область Населений пункт Місце
І місце
7 Кирилова Наталія Миколаївна Вчитель технології і інформатики Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 - дошкільний навчальний заклад" Добропільської міської ради Донецької області Донецька Добропілля 1
8 Таран Ірина Іванівна, Яхненко Ольга Вікторівна, Тараскіна Лілія Анатоліївна, Куліда Віталія Павлівна Заступник директора з навчально-виховної роботи та вчитель історії, вчителі історії та громадянської освіти Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №32 Черкаської міської ради Черкаської області Черкаська  Черкаси 1
13 Новік Надія Давидівна Вчитель англійської мови Сергіївський ЗЗСО І-ІІІ ст. Андріївської ТГ Краматорського району Донецької області Донецька с.Сергіївка 1
23 Гробова Наталія Олександрівна Вчителька початкових класів Люботинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Люботинської міської ради Харківської області Харківська м. Люботин 1
33 Сімоненкова Світлана Володимирівна Вчитель історії та правознавства, практичний психолог Вилківський заклад загальної середньої освіти №2 Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області Одеська  Вилкове  1
41 Давидова Ксенія Сергіївна Учитель української мови та літератури Часовоярський опорний заклад загальної та середньої освіти І-ІІІ ступенів №17, Часовоярської міської ради, Донецької області Донецька Часів Яр 1
44 Пасічник Ольга Вікторівна, Фісун Ольга Олександрівна Практичний психолог Навчально- виховний комплекс  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей м. Добропілля Донецької області Донецька Добропілля 1
64 Гаркуша Катерина Андріївна Вчитель початкових класів Запорізька гімназія №77 Запорізької міської ради Запорізька Запоріжжя 1
90 Беркела Олена Вікторівна Вчитель хімії Вільнотерешківська гімназія імені Івана Михайловича Волочая Піщанської сільської ради Кременчуцького району Полтавська с. Вільна Терешківка 1
114 Головцова Олена Володимирівна Вчитель початкових класів ОЗО «Добропільський ліцей Криворізької сільської ради» Донецька с.Доброппілля 1
162 Вільбіцька Валентина Петрівна Вчитель географії Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Хмельницька м. Хмельницький 1
163 Гусарь Олена Артурівна Педагог-організатор, учитель інформатики Грем’яцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області Чернігівська с.Грем’яч 1
286 Кирбаба Ганна Олександрівна Вчитель української мови та літератури Комунальний заклад  Орлівський  навчально – виховний комплекс: загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів  – дошкільний навчальний заклад Очеретинської селищної  військово-цивільної  адміністрації Покровського району  Донецької області Донецька с. Орлівка 1
319 Молодняк Олена Олександрівна Учитель хімії Навчально-виховний заклад ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей м.Добропілля Донецька м.Добропілля 1
576 Квасникова Світлана Валеріївна Вчитель мистецтва Бахмутський  навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа I-IIIступенів № 11  – багатопрофільний ліцей» Бахмутської міської ради Донецької області Донецька м.Бахмут 1
ІІ місце
4 Тарасенко Вікторія Георгіївна Вчитель української мови і літератури Комунальний заклад загальної середньої освіти «Балабинська гімназія «Престиж» Кушугумської селищної ради Запорізького району Запорізької області Запорізька Селище Балабине 2
6 Яхненко Ольга Вікторівна, Таран Ірина Іванівна, Куліда Віталія Павлівна, Обертас Ірина Володимирівна, Сидоренко Наталія Миколаївна, Прошко Тетяна Юріївна, Орловська Анна Олегівна, Лозова Ірина Василівна Вчитель історії Творча група вчителів історії м. Черкаси Черкаська м. Черкаси 2
9 Волощук Ольга Володимирівна Викладач Державний навчальний заклад «Черкаське вище професійне училище» Черкаська Черкаси 2
11 Болбат Світлана Анатоліївна Учитель математики Опорний заклад «Світлівська ЗОШ 1-3 ст Добропільської міської ради» Донецька с Світле 2
12 Трояновська Дарина Анатоліївна Практичний психолог Строжинецький ліцей №1 ЧернівецькаСторожинець   2
15 Бондар Тетяна Михайлівна Вчитель математики Комунальний заклад «Литвинецький ліцей» Бобрицької сільської ради  Черкаська с. Литвинець 2
16 Іванищева Дар’я Василівна Вчитель етики Тубільцівський ліцей Черкаська Тубільці 2
25 Жукова Галина Василівна Вчитель зарубіжної літератури закладу загальної середньої освіти Бахмутський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа I-III ступенів № 11 – багатопрофільний ліцей» Бахмутської міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут 2
31 Єфіменко Дмитро Миколайович Заступник директора з НВР, учитель математики Комунальний заклад «Козачолопанський ліцей» Дергачівської міської ради Харківської області Харківська Смт Козача Лопань 2
34 Шадура Людмила Миколаївна Директор Новожиттівська початкова школа Чорнобаївської селищної ради Черкаської області Черкаська с. Нове Життя 2
35 Доманська Марина Іллівна Вчитель історії, правознавства, етики, громадянської освіти Гімназія № 5 міста Бердичева Житомирської області Житомирська  Бердичів 2
36 Карпенко Тетяна Олександрівна Учитель початкових класів Часовоярський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №17 Часовоярської міської ради Донецької області Донецька м. Часів Яр 2
43 Давидова Ксенія Сергіївна Учитель української мови та літератури Часовоярський опорний заклад загальної та середньої освіти І-ІІІ ступенів №17, Часовоярської міської ради, Донецької області Донецька Часів Яр 2
45 Бухманська Наталя Володимирівна Майстер виробничого навчання Криворізький професійний гірничо-металургійний ліцей Дніпропетровська Кривий Ріг 2
49 Шепель Ірина Яківна Учитель мистецтва і образотворчого мистецтва НВК «Ліцей із ЗШ І-ІІІ ступенів» Костянтинівської міської ради Донецької області Донецька Костянтинівка 2
52 Матрос Юлія Вікторівна  Вчитель початкових класів  Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 84 Харківської міської ради Харкіської області  Харківська Харків 2
55 Петриченко Ольга Вікторівна Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти Бахмутський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 – багатопрофільний ліцей» Бахмутської міської ради Донецької області Донецька Бахмут 2
62 Токар Альона Анатоліївна Соціальний педагог Міський центр практичної психології і соціальної роботи Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області Харківська м. Лозова 2
65 Заяц Інна Володимирівна, Левшина Оксана Михайлівна, Токар Альона Анатоліївна Фахівці психологічної служби Міський центр практичної психології і соціальної роботи Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області Харківська м. Лозова 2
67 Іванова-Голан Світлана Олександрівна Вчитель інформатики Ліцей №3 м. Житомира Житомирська Житомир 2
71 Науменко Валентина Володимирівна Учитель Лохвицька гімназія №1 Лохвицької міської ради Полтавська Лохвиця 2
72 Краснік Олена Миколаївна Учитель  Новогродівський ЗЗСО І-ІІ ст. № 8 Донецька Новогродівка 2
73 Петриченко Ольга Вікторівна Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти Бахмутський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 – багатопрофільний ліцей» Бахмутської міської ради Донецької області Донецька Бахмут 2
84 Князєва Світлана Володимирівна Вчитель англійської мови Вугледарський НВК "Політехнічний ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Донецька м. Вугледар 2
89 Творча група вчителів початкових класів (Жиденко Олена Миколаївна;Овчаренко Надія Андріївна; Лазоренко Галина Олександрівна; Ричкова Марія Сергіївна; Чеша Алла Олексіївна) Вчитель початкових класів Золотоніська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Черкаська м.Золотоноша 2
93 Ричик Маргарита Юріївна Вихователь групи дітей старшого дошкільного віку Хрестищенська гімназія , Красноградської міської ради , Харківської області Харківська Хрестище 2
97 Харчук Віта Вікторівна Вчитель початкових класів Мильчанський ліцей  Рівненська с. Пирятин 2
100 Малихіна Анна Юріївна Вчитель початкових класів Сергіївський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Андріївської сільської ради Краматорського району Донецької області Донецька с. Сергіївка 2
105 Дудка Надія Миколаївна Учитель української мови та літератури Новоукраїнський заклад загальної середньої освіти Вугледарської міської ради Донецька с.Новоукраїнка 2
108 Калашник Юлія Юріївна Вчитель математики Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 – дошкільний навчальний заклад» Добропільської міської ради Донецької області Донецька м.Добропілля 2
111 Копійко Ірина Олександрівна Учитель початкових класів Опорний заклад Олександрівський ЗЗСО І- ІІІ ступенів Олександрівської селищної ради Донецька Смт.Олександрівка 2
124

Василенко Інна Анатоліївна, Українська Катерина Вікторівна, Куманьов Сергій Олександрович

Заступник директора з навчально-методичної роботи, вчитель природознавтва і уроків для сталого розвитку, вчитель історії, вчитель інформатики

Комунальний заклад «Академічний ліцей №15» Кам’янської міської ради Дніпропетровська м. Кам’янське 2
130 Ірга Катерина Олександрівна Вчитель Комунальний заклад «Вінницький ліцей №18» Вінницька Вінниця 2
141 Жуковська Олена Олександрівна Вчитель початкових класів Білозерська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 Білозерської міської ради Донецької області Донецька Білозерське 2
150 Баталова Руслана Мнацівна, Павлішина Поліна Олегівна Вчителі англійської мови Синельниківський ліцей №7 Синельниківської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська Синельникове 2
157 Шеремет Інна Юріївна Вчитель географії та основ здоров’я  Комунальний заклад «Вінницький ліцей №18» Вінницька  Вінниця  2
194 Холопкіна Катерина Валентинівна Учитель математики Комунальний заклад «Хижинецький ліцей» Вінницької області Вінницька с. Хижинці 2
204 Придатко Світлана Геннадіївна Вчитель англійської мови Вінницький ліцей №18 Вінницька м.Вінниця 2
212 Ярошовець Ольга Іванівна Вчитель початкових класів Ліцей № 33 міста Житомира Житомирська  Житомир 2
232 Прошакова Олена Володимирівна Учитель української мови і літератури Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІII ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області Донецька Новогродівка 2
249 Костенко Олена Василівна Учитель початкових класів Сумська початкова школа №11 Сумської міської ради Сумська Суми 2
285 Степаненко Лариса Борисівна Вчитель математики Криворізький ліцей №123 Криворізької міської ради Дніпропетровська Кривий Ріг 2

Увага! Щоб завантажити сертифікати учасників та переможців, натисніть на посилання

https://drive.google.com/drive/folders/19AmgxPUlBGRLNif9kAdxv0S5uZiGhGXr?usp=drive_link

та перейдіть у Google Диск. Там Ви побачите папки з номерами матеріалів (по 100 в кожній), оберіть потрібну, зайдіть в неї. Вам потрібно обрати той номер, який відповідатиме номеру Вашого матеріалу, який брав участь у конкурсі. Натискайте на файл під відповідним номером та натисніть кнопку "завантажити".

 

-1 сторінка-  -2 сторінка- -3 сторінка-

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2024