Шкільний портал
Субота, 04.02.2023, 21:19
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 6 клас. Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2022 рік. Шкільний порталРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3513
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка-

6 клас. 

Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2022 рік

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

Прізвище, ім'я учасника Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
І місце
Акатова Кароліна 6 91 1 Іванівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Бахмутської міської ради Донецької області Донецька с. Іванівське
Базюк Ксенія 6 90 1 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів Криворізької сільської ради Донецька с.Криворіжжя
Байлук Михайло 6 91 1 Татарбунарський ліцей імені В.З. Тура Татарбунарської міської ради Одеської області Одеська м. Татарбунари
Барда Дарина 6 95 1 Дитячо юнацький центр національного відродження Миколаївська м. Первомайськ 
Блинова Софія 6 92 1 ОЗО «Добропільський ліцей Криворізької сільської ради Покровського району Донецької області» Донецька с.Добропілля 
Бондаренко Аріна 6 92 1 Удачненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Удачненської селищної ради Донецька смт. Удачне
Васютинський Всеволод 6 90 1 Миколаївська ЗОШ №61 Миколаївська м. Миколаїв
Вискребець Богдан 6 92 1 Удачненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Удачненської селищної ради Донецька смт. Удачне
Вінніцька Діана 6 90 1 Федірківська гімназія Хмельницька Федірки
Внучкова Дар'я 6 90 1 Бочечківський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Бочечківської сільської ради Сумська с. Бочечки
Вознюк Артем 6 90 1 Шумовецька гімназія Розсошанської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області Хмельницька с. Шумівці
Войтович Оксана 6 91 1 КЗ "Ананьївський спеціалізований ліцей спортивного профілю Одеської обласної ради" Одеська м. Ананьїв
Герасименко Єлизавета 6 91 1 ТОВ «Київський ліцей «КІ СКУЛ» Київська м. Київ
Гниденко Богдан 6 90 1 КЗ «Макіївський ліцей Ротмістрівської сільської ради» Черкаська с. Макіївка
Гоженко Анна 6 92 1 Татарбунарський ліцей імені В.З. Тура Татарбунарської міської ради Одеської області Одеська м. Татарбунари
Гонташ Олександр 6 92 1 Дорошівський  ЗЗСО I-III ступенів Миколаївська с. Дорошівка
Грищук Микола 6 92 1 Василівський ЗЗСО Кілійської міської ради Одеська с. Василівка
Дечев Костянтин 6 92 1 Татарбунарський ліцей імені В.З. Тура Татарбунарської міської ради Одеської області Одеська м. Татарбунари
Дзекар Тетяна 6 90 1 Отроківська ЗОШ І–ІІІ ступенів Хмельницька с.Отроків
Діде Данило 6 92 1 Євгенівський ліцей з дошкільним відділенням, початковою школою та гімназією Бородінської селищної ради Одеська с. Євгенівка
Добровольський Іван 6 90 1 Миколаївська ЗОШ №61 Миколаївська м. Миколаїв
Злотар Дмитро 6 100 1 Чудейська гімназія Чернівецька Чудей
Зубак Вероніка 6 92 1 Татарбунарський ліцей імені В.З. Тура Татарбунарської міської ради Одеської області Одеська м. Татарбунари
Карпенко Марія 6 92 1 Татарбунарський ліцей імені В.З. Тура Татарбунарської міської ради Одеської області Одеська м. Татарбунари
Клівак Анастасія 6 91 1 ОЗ «Лисянський ліцей №1» Черкаська Лисянка
Коваленко Анна 6 91 1 Татарбунарський ліцей імені В.З. Тура Татарбунарської міської ради Одеської області Одеська м. Татарбунари
Коротя Владислав 6 90 1 КЗО «Спеціальна школа №10» Дніпропетровської обласної ради» Дніпропетровська м. Дніпро
Куколь Аріна 6 92 1 Татарбунарський ліцей імені В.З. Тура Татарбунарської міської ради Одеської області Одеська м. Татарбунари
Куліков Богдан 6 90 1 Сергіївський ліцей Одеська с. Сергіївка 
Лебедєв Матвій 6 91 1 КЗ «Ображіївський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів імені І.М.Кожедуба – ДНЗ Шосткинської міської ради Сумської області»  Сумська с. Ображіївка 
Лундяк Сергій 6 90 1 Красноградський ліцей №1 ім. О.І.Копиленка Красноградської міської ради Харківської області Харківська м. Красноград
Макара Софія 6 91 1 Райпільський ліцей Межівської селищної ради Дніпропетровська с. Райполе
Маленко Поліна 6 95 1 КЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Жовтоводської міської ради Дніпропетровська м. Жовті Води
Мартиняк Арсен 6 90 1 Плугівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Львівська с. Плугів
Марченко Даниїл 6 95 1 ТОВ «Київський ліцей «КІ СКУЛ» Київська м. Київ
Марчук Ірина 6 97 1 Славутський НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступеня, ліцей «Успіх» Хмельницька м. Славута
Миколенко Вероніка 6 90 1 Красноградський ліцей №1 ім. О.І.Копиленка Красноградської міської ради Харківської області Харківська м. Красноград
Мотреску Дарія 6 100 1 Чудейська гімназія Чернівецька Чудей
Нечипоренко Богдан 6 92 1 Дитячо юнацький центр національного відродження Миколаївська м. Первомайськ 
Паска Варвара 6 90 1 Слобідо-Рихтівський ліцей Жванецької ТГ Хмельницька с. Слобідка-Рихтівська
Піддубний Дмитро 6 91 1 КЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Жовтоводської міської ради Дніпропетровська м. Жовті Води
Пожога Клаудіу 6 100 1 Чудейська гімназія Чернівецька Чудей
Потурнак Марія 6 100 1 ТОВ «Київський ліцей «КІ СКУЛ» Київська м. Київ
Радковська Вікторія 6 91 1 Миколаївський обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства  учнівської молоді Миколаївська м. Миколаїв 
Скалянська Вікторія 6 91 1 Іванівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Бахмутської міської ради Донецької області Донецька с. Іванівське
Слободян Лілія 6 90 1 Перемилівська гімназія Хоростківської міської ради Тернопільська с. Перемилів
Соловйов Дмитро 6 92 1 КЗ  "Росіянівський ліцей" Одеська c.Росіянівка 
Солощенко Святослав 6 92 1 Дорошівський  ЗЗСО I-III ступенів Миколаївська с. Дорошівка
Спурза Марія 6 90 1 Гвардійська гімназія Чорноморської селищної ради Одеського району Одеської області Одеська  с. Гвардійське
Стець Володимир 6 90 1 Колодистенська гімназія Ладижинської сільської ради Уманського району  Черкаської області Черкаська с. Колодисте
Стоян Іван 6 92 1 Татарбунарський ліцей імені В.З. Тура Татарбунарської міської ради Одеської області Одеська м. Татарбунари
Султан Валерій 6 91 1 Татарбунарський ліцей імені В.З. Тура Татарбунарської міської ради Одеської області Одеська м. Татарбунари
Супруненко Софія 6 91 1 Татарбунарський ліцей імені В.З. Тура Татарбунарської міської ради Одеської області Одеська м. Татарбунари
Терещенко Тимур 6 95 1 КЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Жовтоводської міської ради Дніпропетровська м. Жовті Води
Трегуб Анна 6 97 1 ТОВ «Київський ліцей «КІ СКУЛ» Київська м. Київ
Федоренко Анастасія 6 91 1 ОЗ «Лисянський ліцей №1» Черкаська Лисянка
Харьковенко Аріна 6 95 1 КЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Жовтоводської міської ради Дніпропетровська м. Жовті Води
Чендарогло Анастасія 6 92 1 Татарбунарський ліцей імені В.З. Тура Татарбунарської міської ради Одеської області Одеська м. Татарбунари
Чернега Максим 6 91 1 Татарбунарський ліцей імені В.З. Тура Татарбунарської міської ради Одеської області Одеська м. Татарбунари
Чєрєпіхін Назар 6 91 1 КЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Жовтоводської міської ради Дніпропетровська м. Жовті Води
Шевченко Даніїл 6 90 1 Гусятинський ліцей Закупненської селищної ради Хмельницька с. Гусятин
Щурова Анастасія 6 92 1 КЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Жовтоводської міської ради Дніпропетровська м. Жовті Води
ІІ місце
Абремський Максим 6 80 2 Миронівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗДО Шосткинської міської ради Сумської області Сумська Миронівка
Арнаут Артем 6 82 2 Татарбунарський ліцей імені В.З. Тура Татарбунарської міської ради Одеської області Одеська м. Татарбунари
Астахов Єгор 6 77 2 Іларіонівський ліцей Іларіонівської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська Іларіонове
Бакай Владислав 6 71 2 Отроківська ЗОШ І–ІІІ ступенів Хмельницька с.Отроків
Балан Костянтин 6 82 2 Кілійський ЗЗСО №3 Кілійської міської ради Одеська м. Кілія
Балан Олена 6 75 2 Кілійський ЗЗСО №3 Кілійської міської ради Одеська м. Кілія
Баланич Дмитро 6 82 2 Сергіївський ліцей Одеська с. Сергіївка 
Баран Родіон 6 80 2 Випаснянська філія №2 ОЗО «Випаснянський ЗЗСО» Одеська с. Випасне
Бегейма Назар 6 72 2 Тернівський ліцей Тернівської сільської ради Черкаського району Черкаської області Черкаська Тернівка
Беленцова Юлія 6 82 2 КЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Жовтоводської міської ради Дніпропетровська м. Жовті Води
Бережко Андрій 6 82 2 Бочечківський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Бочечківської сільської ради Сумська с. Бочечки
Берло Єгор 6 85 2 Марганецька гімназія №5 Дніпропетровська м Марганець
Биндю Валентин 6 85 2 Чудейська гімназія Чернівецька Чудей
Бібіков Нікіта 6 77 2 КЗ «Вишнівський ліцей» Одеська с. Вишневе
Бігунець Олександра 6 75 2 Ставрівський опорний ліцей Одеська с. Ставрове
Бобровник Станіслав 6 75 2 Ліцей "Гармонія" Знам'янської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська с. Петрове
Богатирь Анна 6 80 2 Опорний ліцей №1 ім. М. М. Коцюбинського Васильківської селищної ради Дніпропетровська Васильківка
Бодян Олександр 6 71 2 Липецький ЗЗСО І – ІІІ ступенів Одеська  Липецьке
Бойко Матвій 6 82 2 Іванівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Бахмутської міської ради Донецької області Донецька с. Іванівське
Братковська Ангеліна 6 75 2 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів Криворізької сільської ради Донецька с.Криворіжжя
Бровдій Ярослав 6 71 2 Заломський ЗЗСО І-ІІ ступенів Закарпатська с.Залом
Бурлак Анастасія 6 71 2 Оленівська Гімназія Могилів-Подільської міської ради Вінницької області Вінницька Оленівка
Бурлакова Поліна 6 82 2 Миколаївська ЗОШ №61 Миколаївська м. Миколаїв
Бусигін Олександр 6 77 2 Красноградський ліцей №1 ім. О.І.Копиленка Красноградської міської ради Харківської області Харківська м. Красноград
Бучнева Анна 6 80 2 Опорний ліцей №1 ім. М. М. Коцюбинського Васильківської селищної ради Дніпропетровська Васильківка
Вигонна Марія 6 85 2 КЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Жовтоводської міської ради Дніпропетровська м. Жовті Води
Вовк Каріна 6 82 2 Тернівський ліцей Тернівської сільської ради Черкаського району Черкаської області Черкаська Тернівка
Вовк Максим 6 82 2 Ліцей №2 Калинівської міської ради Вінницька м. Калинівка
Воловіченко Мирослава 6 87 2 Драбівський НВК "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені С.В. Васильченка-гімназія" Черкаська смт. Драбів
Гавлюк Яна 6 82 2 Адамівський ЗЗСО Одеська с. Адамівка
Гарбузов Гліб 6 82 2 Дитячо юнацький центр національного відродження Миколаївська м. Первомайськ 
Гвоздяр Захар 6 77 2 Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Харківської міської ради Харківської області Харківська м.Харків
Гедзюк Ангеліна 6 77 2 Славутська гімназія №4  Хмельницька м. Славута
Герасим Антоній 6 82 2 Чернівецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №38 Чернівецька м.Чернівці
Гізун Нікіта 6 75 2 Славутський НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступеня, ліцей «Успіх» Хмельницька м. Славута
Гладченко Аркадій 6 82 2 Сергіївський ліцей Одеська с. Сергіївка 
Глусцова Анна 6 87 2 КЗ «Петропавлівська гімназія» Богодухівської міської ради Богодухівського району Харківської області Харківська с. Петропавлівка
Глущенко Поліна 6 87 2 Тернівський ліцей Тернівської сільської ради Черкаського району Черкаської області Черкаська Тернівка
Головань Ярослав 6 77 2 Колодистенська гімназія Ладижинської сільської ради Уманського району  Черкаської області Черкаська с. Колодисте
Горай Вероніка 6 72 2 Харитонівська гімназія Житомирського району Житомирська с. Харитонівка
Горкавчук Марія 6 82 2 Кошелівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Закарпатська с. Залом
Грегорчак Поліна 6 85 2 Острожанський ліцей Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська Острожани
Гудзоватий Олександр 6 70 2 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів Криворізької сільської ради Донецька с.Криворіжжя
Гулієва Ельміра 6 70 2 Оленівська Гімназія Могилів-Подільської міської ради Вінницької області Вінницька Оленівка
Гуртовий Назар 6 75 2 КЗ «Макіївський ліцей Ротмістрівської сільської ради» Черкаська с. Макіївка
Давикоза Єлизавета 6 77 2 Кілійський ЗЗСО №3 Кілійської міської ради Одеська м. Кілія
Джуренко Ольга 6 77 2 Славутський НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступеня, ліцей «Успіх» Хмельницька м. Славута
Дзядевич Ірина 6 75 2 Харитонівська гімназія Житомирського району Житомирська с. Харитонівка
Длугош Ігор 6 84 2 Острожанський ліцей Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська Острожани
Довгань Олександр 6 80 2 Колодистенська гімназія Ладижинської сільської ради Уманського району  Черкаської області Черкаська с. Колодисте
Долженко Аліна 6 80 2 Миколаївська ЗОШ №61 Миколаївська м. Миколаїв
Домбровський Максим 6 85 2 КЗ "Ананьївський спеціалізований ліцей спортивного профілю Одеської обласної ради" Одеська м. Ананьїв
Доценко Дмитро 6 77 2 ЗЗСО І-ІІ ступенів – ліцей «Гармонія» Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Дугельна Ксенія 6 70 2 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів Криворізької сільської ради Донецька с.Криворіжжя
Дулеба Каріна 6 77 2 Опорний заклад –«Вікнянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Чернівецька с. Вікно
Дутка Олег 6 72 2 Снячівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Чернівецька с. Снячів
Жидченко Вероніка 6 82 2 Славутський НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступеня, ліцей «Успіх» Хмельницька м. Славута
Заблоцький Олександр 6 72 2 Добровеличківський ліцей «Гармонія» Добровеличківської селищної ради Кіровоградської області Кіровоградська Добровеличківка
Завозненко Дмитро 6 87 2 Овідіопольський ЗЗСО Овідіопольської селищної ради  Одеська смт Овідіополь
Заграничний Ян 6 80 2 Колодистенська гімназія Ладижинської сільської ради Уманського району  Черкаської області Черкаська с. Колодисте
Засуха Михайло 6 77 2 Опорний ліцей №1 ім. М. М. Коцюбинського Васильківської селищної ради Дніпропетровська Васильківка
Засядьвовк Юлія 6 72 2 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів Криворізької сільської ради Донецька с.Криворіжжя
Заярченко Максим 6 72 2 Кілійський ЗЗСО №3 Кілійської міської ради Одеська м. Кілія
Златов Кирило 6 77 2 Сергіївський ліцей Одеська с. Сергіївка 
Зозулюк Вероніка 6 87 2 Росолівецький ліцей Старокостянтинівської міської ради  Хмельницька с. Росолівці
Іванов Назарій 6 71 2 Ставрівський опорний ліцей Одеська с. Ставрове
Івасютін Артем 6 70 2 Філія Антонівська гімназія з дошкільним відділенням та початковою школою «Ставрівського опорного ліцею з дошкільним відділенням, початковою школою та гімназією Окнянської селищної ради Подільського району Одеської області» Одеська  с. Антонівка
Ілик Дарія 6 87 2 Динівецький ліцей Новоселицького ТГ Чернівецька с.Динівці
Істомін Максим 6 72 2 Михайлівський ліцей Степівської сільської ради Миколаївської області Миколаївського району Миколаївська с. Михайлівка
Калініченко Діана 6 77 2 КЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Жовтоводської міської ради Дніпропетровська м. Жовті Води
Капля Софія 6 80 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів села Білоусівка Драбівської селищної ради Черкаської області Черкаська с. Білоусівка
Капогрис Назарій 6 71 2 Плугівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Львівська с. Плугів
Кирнос Едуард 6 80 2 Шандрівський  ліцей  Дніпропетровська с.Шандрівка
Кіссе Ганна 6 87 2 Євгенівський ліцей з дошкільним відділенням, початковою школою та гімназією Бородінської селищної ради Одеська с. Євгенівка
Клімова Анна 6 80 2 Лиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Лиманської міської ради Донецької області Донецька Лиман
Ковальова Дар'я 6 85 2 КЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Жовтоводської міської ради Дніпропетровська м. Жовті Води
Кожухар Дмитро 6 75 2 Кілійський ЗЗСО №3 Кілійської міської ради Одеська м. Кілія
Козарічук Павлина 6 77 2 Опорний заклад –«Вікнянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Чернівецька с. Вікно
Козлов Нікіта 6 80 2 Кілійський ЗЗСО №3 Кілійської міської ради Одеська м. Кілія
Колеснік Софія 6 77 2 Пасічнянський ліцей імені Ігоря Русого Хмельницька Пасічна
Колибаба Дарина 6 77 2 Опорний заклад –«Вікнянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Чернівецька с. Вікно
Колісник Софія 6 80 2 Веселохутірський НВК «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Володимира Лук'янця» Черкаська Веселий Хутір
Колодій Вадим 6 71 2 Плугівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Львівська с. Плугів
Коляда Аріна 6 82 2 КЗО «Гімназія №6» Кам’янської міської ради Дніпропетровська м. Кам’янське
Кондратюк Анастасія 6 80 2 Гвардійська гімназія Чорноморської селищної ради Одеського району Одеської області Одеська  с. Гвардійське
Короленко Анастасія 6 85 2 ОЗ «Лисянський ліцей №1» Черкаська Лисянка
Кохан Поліна 6 82 2 Миронівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗДО Шосткинської міської ради Сумської області Сумська Миронівка
Кочерженко Аліна 6 75 2 Тернівський ліцей Тернівської сільської ради Черкаського району Черкаської області Черкаська Тернівка
Красова Валерія 6 80 2 Миколаївська ЗОШ №61 Миколаївська м. Миколаїв
Купченко В'ячеслав 6 70 2 Кремидівський ЗЗСО Доброславської селищної ради Одеського району Одеської області  Одеська Кремидівка 
Курбацький Олександр 6 85 2 Михайлівський ліцей Раївської сільської ради Дніпропетровська Михайлівка

-1 сторінка- -2 сторінка-

 

 

 

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
Архів записів
Copyright MyCorp © 2023