Шкільний портал
Субота, 04.02.2023, 20:06
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 2 клас. Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2022 рік. Шкільний порталРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3513
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка-

2 клас. 

Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2022 рік 

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

Прізвище, ім'я учасника Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
І місце
Антонюк Дарія 2 92 1 ОЗО «Шиловецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Чернівецька с. Шилівці
Бабин Аріна 2 92 1 ОЗО «Шиловецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Чернівецька с. Шилівці
Базченко Ілля 2 92 1 Шепетівський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» Хмельницька м. Шепетівка
Бас Марія 2 90 1 Гвардійський ліцей Хмельницька с. Гвардійське
Березнікова Ніколь 2 90 1 Дмитрівська гімназія Визирської сільської ради Одеська с.Дмитрівка
Биченко Кіра 2 100 1 Шполянський ліцей №5 Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області Черкаська м. Шпола
Бобрус Тимур 2 91 1 КЗ "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №15 з поглибленим вивченням окремих предметів" Харківська м.Харків
Бондарук Ростислав 2 91 1 Славутський НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступеня, ліцей «Успіх» Хмельницька м. Славута
Брошенська Анастасія 2 91 1 ОЗО “Першотравневий ліцей” Визирської сільської ради Одеського району Одеської області Одеська с. Першотравневе
Бурдинський Олександр 2 90 1 ОЗ "Карапчівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів" Чернівецька с. Карапчів
Буряк Артем 2 92 1 НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3-колегіум» Смілянської міської ради Черкаська  м. Сміла
Вдовиченко Єва 2 95 1 Ліцей №2 Калинівської міської ради Хмільницького району Вінницької області Вінницька м.Калинівка
Вергелес Єгор 2 95 1 Шполянський ліцей №5 Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області Черкаська м. Шпола
Владіміров Андрій 2 91 1 Славутський НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступеня, ліцей «Успіх» Хмельницька м. Славута
Волошен Артем 2 92 1 ОЗО «Шиловецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Чернівецька с. Шилівці
Воробйов Родіон 2 95 1 ОЗО “Першотравневий ліцей” Визирської сільської ради Одеського району Одеської області Одеська с. Першотравневе
Ворхлик Даниїл 2 97 1 Миронівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗДО Шосткинської міської ради Сумської області Сумська Миронівка
Герила Златослава 2 92 1 ОЗО «Шиловецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Чернівецька с. Шилівці
Гончар Злата 2 92 1 ОЗО «Шиловецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Чернівецька с. Шилівці
Гоцуляк Нікіта 2 91 1 Михайлівський ліцей Степівської сільської ради Миколаївської області Миколаївського району Миколаївська с. Михайлівка
Доброжан Іван 2 95 1 ОЗО “Першотравневий ліцей” Визирської сільської ради Одеського району Одеської області Одеська с. Першотравневе
Дойжа Ілона 2 91 1 Євгенівський ліцей з дошкільним відділенням, початковою школою та гімназією Бородінської селищної ради Одеська с. Євгенівка
Дубров Олександр 2 95 1 ОЗО “Першотравневий ліцей” Визирської сільської ради Одеського району Одеської області Одеська с. Першотравневе
Дуванов Богдан 2 100 1 Шполянський ліцей №5 Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області Черкаська м. Шпола
Єна Варвара 2 97 1 Філія Пирятинського ліцею Пирятинської міської ради Полтавської області Полтавська Пирятин
Єрмак Кирило 2 95 1 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів Криворізької сільської ради Донецька с. Криворіжжя
Жаркова Аріна 2 95 1 Ліцей №2 Калинівської міської ради Хмільницького району Вінницької області Вінницька м.Калинівка
Жаркова Кіра 2 91 1 Ліцей №2 Калинівської міської ради Хмільницького району Вінницької області Вінницька м.Калинівка
Журбенко Владислав 2 92 1 Саливонківська гімназія Київська Саливонки
Іванова Ангеліна 2 91 1 Ставрівський опорний ліцей Одеська с. Ставрове
Іванова Вероніка 2 97 1 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів №1»  Запорізька Дніпрорудне
Іванова Зоряна 2 91 1 Ставрівський опорний ліцей Одеська с. Ставрове
Івашко Анастасія 2 95 1 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів №1»  Запорізька Дніпрорудне
Калугіна Вєроніка 2 100 1 Ставрівський опорний ліцей Одеська с. Ставрове
Карпенко Іван 2 90 1 Черкаський політехнічний фаховий коледж Черкаська м. Черкаси
Кличко Мілана 2 100 1 Добронадіївський ліцей №4 Марганецької міської ради в Дніпропетровській області Дніпропетровська с. Добра Надія 
Коломієць Ілона 2 95 1 Дівичківський ліцей Дівичківської сільської ради  Київська с. Дівички
Кулішов Іван 2 97 1 Бахмутський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 – багатопрофільний ліцей» Бахмутської міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Лашкіба Володимир 2 90 1 Чернівецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №37 Чернівецької міської ради Чернівецька  м. Чернівці
Лозан Діана 2 100 1 Овідіопольський ЗЗСО Овідіопольської селищної ради  Одеська смт Овідіополь
Маляр Олександра 2 92 1 ОЗО «Шиловецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Чернівецька с. Шилівці
Марченко Владислава 2 97 1 Шилівська філія Добропільського ОЗО "Шилівська початкова школа - заклад дошкільної освіти" Донецька с. Шилівка
Мельник Катерина 2 95 1 КЗ "Немиринецький ліцей" Миролюбненської сільської ради Хмельницької області Хмельницька с. Немиринці
Мельничук Анастасія 2 90 1 Чернівецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №37 Чернівецької міської ради Чернівецька  м. Чернівці
Мельничук Евеліна 2 97 1 ОЗО «Шиловецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Чернівецька с. Шилівці
Михайлова Єва 2 91 1 Ставрівський опорний ліцей Одеська с. Ставрове
Молчанюк Тарас 2 90 1 Гвардійський ліцей Хмельницька с. Гвардійське
Овечкіна Злата 2 91 1 НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3-колегіум» Смілянської міської ради Черкаська  м. Сміла
Осипчук Соломія 2 92 1 ОЗО «Шиловецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Чернівецька с. Шилівці
Патлань Максим 2 100 1 Шполянський ліцей №5 Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області Черкаська м. Шпола
Пересунько Єва 2 95 1 Дитячо юнацький центр національного відродження Миколаївська м. Первомайськ 
Плахтієнко Дмитро 2 91 1 Колодистенська гімназія Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області Черкаська Колодисте
Попова Дарина 2 95 1 ОЗО «Шиловецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Чернівецька с. Шилівці
Попова Соломія 2 95 1 ОЗО «Шиловецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Чернівецька с. Шилівці
Посунько Мілана 2 92 1 ОЗО «Шиловецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Чернівецька с. Шилівці
Приходько Максим 2 91 1 Дівичківський ліцей Дівичківської сільської ради  Київська с. Дівички
Райко Іван 2 100 1 Овідіопольський ЗЗСО Овідіопольської селищної ради  Одеська смт Овідіополь
Рябой Олександра 2 92 1 ОЗО «Шиловецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Чернівецька с. Шилівці
Сікірницький Станіслав 2 95 1 КЗ "Немиринецький ліцей" Миролюбненської сільської ради Хмельницької області Хмельницька с. Немиринці
Сільченко Іван 2 90 1 Пристайлівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Лебединської міської ради Сумської області Сумська с. Пристайлове
Скринник Яна 2 95 1 Шполянський ліцей №5 Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області Черкаська м. Шпола
Слатвицький Артем 2 95 1 Дівичківський ліцей Дівичківської сільської ради  Київська с. Дівички
Снігур Самуїл 2 95 1 ОЗО «Шиловецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Чернівецька с. Шилівці
Соловей Єва 2 95 1 Дівичківський ліцей Дівичківської сільської ради  Київська с. Дівички
Солонар Анастасія 2 100 1 Зеленогірський ліцей Зеленогірської селищної ради Одеська смт Зеленогірське
Стамбульський Єгор 2 91 1 Славутська гімназія №4  Хмельницька м. Славута
Степаненко Денис 2 100 1 Саливонківська гімназія Київська Саливонки
Стрельніков Максим 2 92 1 ОЗО «Шиловецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Чернівецька с. Шилівці
Тарановський Ілля 2 90 1 Оленівська Гімназія Могилів-Подільської міської ради Вінницької області Вінницька Оленівка
Тишкевич Надія 2 100 1 Шполянський ліцей №5 Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області Черкаська м. Шпола
Ткач Аріна 2 92 1 ОЗО «Шиловецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Чернівецька с. Шилівці
Фай Софія 2 97 1 Миронівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗДО Шосткинської міської ради Сумської області Сумська Миронівка
Фасолько Костянтин 2 97 1 Пасічнянський ліцей імені Ігоря Русого Хмельницька Пасічна
Фещенко Олександр 2 95 1 Шепетівський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» Хмельницька м. Шепетівка
Фіцула Мирослава 2 95 1 Овідіопольський ЗЗСО Овідіопольської селищної ради  Одеська смт Овідіополь
Харченко Олександр 2 97 1 Шилівська філія Добропільського ОЗО "Шилівська початкова школа - заклад дошкільної освіти" Донецька с. Шилівка
Хвальбота Ірина 2 90 1 Стремінський ЗО І ступеня Львівська с.о Стремінь
Хоменко Єлизавета 2 100 1 НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3-колегіум» Смілянської міської ради Черкаська  м. Сміла
Червева Анна 2 92 1 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонська м. Херсон
Чернюк Єгор 2 95 1 ОЗО “Першотравневий ліцей” Визирської сільської ради Одеського району Одеської області Одеська с. Першотравневе
Чіча Василь 2 90 1 Динівецький ліцей Новоселицького ТГ Чернівецька с.Динівці
Шаруда Марія 2 95 1 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонська м. Херсон
Шафалюк Анна 2 91 1 КЗ "Немиринецький ліцей" Миролюбненської сільської ради Хмельницької області Хмельницька с. Немиринці
Шевчук Дмитро 2 95 1 Шепетівський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» Хмельницька м. Шепетівка
Шелковська Варвара 2 97 1 Миронівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗДО Шосткинської міської ради Сумської області Сумська Миронівка
Шибаєв Матвій 2 95 1 Ліцей №2 Калинівської міської ради Хмільницького району Вінницької області Вінницька м.Калинівка
Шпарук Катерина 2 91 1 Головлівська філія Крупецького ліцею Хмельницька с. Головлі
Юрчак Роман 2 100 1 Ставрівський опорний ліцей Одеська с. Ставрове
ІІ місце
Абрам Сергій 2 71 2 Оленівська Гімназія Могилів-Подільської міської ради Вінницької області Вінницька Оленівка
Андрійченко Владислав 2 80 2 Бахмутський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 – багатопрофільний ліцей» Бахмутської міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Арсенюк Антоніна 2 78 2 Гвардійський ліцей Хмельницька с. Гвардійське
Бабенко Ірина 2 73 2 Вознесенський перший ліцей з дошкільним відділенням, початковою школою та гімназією Павлівської сільської ради Болградського району Одеської області Одеська с. Вознесенка Перша
Бабинчук Павло 2 82 2 Опорний заклад –«Вікнянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Чернівецька с. Вікно
Баженова Вероніка 2 73 2 Вознесенський перший ліцей з дошкільним відділенням, початковою школою та гімназією Павлівської сільської ради Болградського району Одеської області Одеська с. Вознесенка Перша
Бардаков Станіслав 2 75 2 Шандрівський  ліцей  Дніпропетровська с.Шандрівка
Безмала Діана 2 85 2 Бахмутський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 – багатопрофільний ліцей» Бахмутської міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Бівол Анатолій 2 73 2 Вознесенський перший ліцей з дошкільним відділенням, початковою школою та гімназією Павлівської сільської ради Болградського району Одеської області Одеська с. Вознесенка Перша
Бондар Вікторія 2 80 2 Гвардійський ліцей Хмельницька с. Гвардійське
Борисевич Орися 2 80 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Полтавська м. Горішні Плавні 
Борсук Денис 2 80 2 ОЗО “Першотравневий ліцей” Визирської сільської ради Одеського району Одеської області Одеська с. Першотравневе
Буйвол Олег 2 82 2 Зеленогірський ліцей Зеленогірської селищної ради Одеська смт Зеленогірське
Бучацький Максим 2 82 2 ОЗ "Карапчівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів" Чернівецька с. Карапчів
Ванін Богдан 2 82 2 НВК «Миролюбівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Гродівської селищної ради Покровського району Донецької області Донецька с. Миролюбівка
Варварчук Поліна 2 80 2 Острожанський ліцей Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська Острожани
Василюк Владислав 2 78 2 Славутська гімназія №4  Хмельницька м. Славута
Верега Софія 2 80 2 Чернівецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №37 Чернівецької міської ради Чернівецька  м. Чернівці
Веремій Злата 2 82 2 Славутська гімназія №4  Хмельницька м. Славута
Вихватнюк Ярослав 2 75 2 Острожанський ліцей Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська Острожани
Вознюк Михайло 2 80 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Полтавська м. Горішні Плавні 
Галкіна Марія 2 73 2 Вознесенський перший ліцей з дошкільним відділенням, початковою школою та гімназією Павлівської сільської ради Болградського району Одеської області Одеська с. Вознесенка Перша
Гатеж Серафим 2 80 2 Чудейська гімназія Чернівецька Чудей
Гогуш Соломія 2 75 2 Опорний заклад –«Вікнянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Чернівецька с. Вікно
Гомечко Антоніна 2 75 2 Заломський ЗЗСО І-ІІ ступенів Закарпатська с.Залом
Гордієнко Поліна 2 82 2 Снітинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області Полтавська с. Снітин
Горійчук Млада 2 87 2 Головлівська філія Крупецького ліцею Хмельницька с. Головлі
Грицай Маргарита 2 80 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Полтавська м. Горішні Плавні 
Грінченко Єгор 2 80 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Полтавська м. Горішні Плавні 
Грінько Діана 2 78 2 Благодатнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Золотоніської міської ради Черкаської області Черкаська Благодатне
Денисенко Варвара 2 82 2 Зорянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Мар’їнської міської ВЦА Покровського району Донецької області Донецька с.Зоряне
Денисенко Олексій 2 78 2 Зорянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Мар’їнської міської ВЦА Покровського району Донецької області Донецька с.Зоряне
Дідич Марк 2 75 2 Славутська гімназія №4  Хмельницька м. Славута
Дубіна Андрій 2 80 2 Гвардійський ліцей Хмельницька с. Гвардійське
Забіла Владислава 2 85 2 Дівичківський ліцей Дівичківської сільської ради  Київська с. Дівички
Загара Еліза 2 82 2 Опорний заклад –«Вікнянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Чернівецька с. Вікно
Запорожець Михайло 2 75 2 Острожанський ліцей Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська Острожани
Захарчук Іван 2 71 2 КЗЗСО «Початкова школа №5 Хмельницької міської ради». Хмельницька м.Хмельницький
Зозуля Орест 2 78 2 Славутська гімназія №4  Хмельницька м. Славута
Іляшенко Ілля 2 82 2 Зорянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Мар’їнської міської ВЦА Покровського району Донецької області Донецька с.Зоряне
Казаріна Марія 2 80 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Полтавська м. Горішні Плавні 
Калюжний Дмитро 2 82 2 Славутська гімназія №4  Хмельницька м. Славута
Канава Анна 2 82 2 КЗО «Гімназія №6» Кам’янської міської ради Дніпропетровська м. Кам’янське
Каплій Сергій 2 78 2 Бахмутський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 – багатопрофільний ліцей» Бахмутської міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Капля Назар 2 87 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів села Білоусівка Драбівської селищної ради Черкаської області Черкаська с. Білоусівка
Кацер Кіра 2 80 2 Іларіонівський ліцей Іларіонівської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська Іларіонове
Киковська Дарія 2 73 2 Вознесенський перший ліцей з дошкільним відділенням, початковою школою та гімназією Павлівської сільської ради Болградського району Одеської області Одеська с. Вознесенка Перша
Коваленко Аріна 2 85 2 КЗЗСО «Початкова школа №5 Хмельницької міської ради». Хмельницька м.Хмельницький
Ковальчук Єгор 2 78 2 Славутський НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступеня, ліцей «Успіх» Хмельницька м. Славута
Ковальчук Кіріл 2 87 2 Славутський НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступеня, ліцей «Успіх» Хмельницька м. Славута
Ковальчук Марта 2 85 2 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонська м. Херсон
Козиренко Давід 2 75 2 Дмитрівська гімназія Визирської сільської ради Одеська с.Дмитрівка
Кольдрус Дарина 2 80 2 Гвардійський ліцей Хмельницька с. Гвардійське
Корнієнко Олег 2 85 2 ОЗО “Першотравневий ліцей” Визирської сільської ради Одеського району Одеської області Одеська с. Першотравневе
Корнійчук Андрій 2 82 2 Головлівська філія Крупецького ліцею Хмельницька с. Головлі
Корой Дар'я 2 78 2 Зеленогірський ліцей Зеленогірської селищної ради Одеська смт Зеленогірське
Кулаков Владислав 2 73 2 Вознесенський перший ліцей з дошкільним відділенням, початковою школою та гімназією Павлівської сільської ради Болградського району Одеської області Одеська с. Вознесенка Перша
Кулик Роман 2 82 2 Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Селидівської міської ради Донецької області  Донецька м.Селидове
Кучер Вероніка 2 85 2 ОЗ "Карапчівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів" Чернівецька с. Карапчів
Кушнір Владислава 2 87 2 ОЗО «Шиловецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Чернівецька с. Шилівці
Кушнір Данило 2 80 2 Ліцей №2 Калинівської міської ради Хмільницького району Вінницької області Вінницька м.Калинівка
Лапчук Вікторія 2 80 2 Гвардійський ліцей Хмельницька с. Гвардійське
Легецька Дарина 2 75 2 Росолівецький ліцей Старокостянтинівської міської ради  Хмельницька с. Росолівці
Лисенко Микола 2 82 2 Бахмутський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 – багатопрофільний ліцей» Бахмутської міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Лисик Іван 2 75 2 КЗЗСО «Початкова школа №5 Хмельницької міської ради». Хмельницька м.Хмельницький
Луцій Вікторія 2 80 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Полтавська м. Горішні Плавні 
Лучанська Анфіса 2 85 2 Головлівська філія Крупецького ліцею Хмельницька с. Головлі
Максим'юк Іван 2 87 2 ОЗ "Карапчівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів" Чернівецька с. Карапчів
Мартинюк Злата 2 80 2 Славутська гімназія №4  Хмельницька м. Славута
Марчук Кароліна 2 82 2 Малокучурівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Чернівецька  с. Малий Кучурів
Мельничук Данило 2 73 2 Гвардійський ліцей Хмельницька с. Гвардійське
Мельничук Серафім 2 80 2 Славутська гімназія №4  Хмельницька м. Славута
Метрофанов Єгор 2 71 2 Славутський НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступеня, ліцей «Успіх» Хмельницька м. Славута
Миколенко Дмитро 2 78 2 НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3-колегіум» Смілянської міської ради Черкаська  м. Сміла
Митюк Станіслав 2 85 2 Славутська гімназія №6 Хмельницька м. Славута
Мишенчук Данило 2 85 2 Ставрівський опорний ліцей Одеська с. Ставрове
Мойсеєва Єва 2 80 2 Драбівський НВК "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені С.В. Васильченка-гімназія" Черкаська смт. Драбів
Мойсеєнко Єва 2 78 2 Білейківський ліцей Козелецької селищної ради Чернігівська с. Білейки
Настащук Дарина 2 85 2 Чернівецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №37 Чернівецької міської ради Чернівецька  м. Чернівці
Негрич Павло 2 78 2 ОЗО “Першотравневий ліцей” Визирської сільської ради Одеського району Одеської області Одеська с. Першотравневе
Нетреба Дмитро 2 80 2 Гвардійський ліцей Хмельницька с. Гвардійське
Нуждак Давид 2 80 2 Славутська гімназія №6 Хмельницька м. Славута
Ознамець Іванна 2 78 2 Славутський НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступеня, ліцей «Успіх» Хмельницька м. Славута
Олексюк Максим 2 73 2 Опорний заклад –«Вікнянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Чернівецька с. Вікно
Осипова Валерія 2 87 2 Бахмутський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 – багатопрофільний ліцей» Бахмутської міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Охота Софія 2 87 2 НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3-колегіум» Смілянської міської ради Черкаська  м. Сміла
Павленко Аліса 2 85 2 Марганецька гімназія №5 Дніпропетровська м Марганець
Павлюк Захар 2 80 2 Славутська гімназія №4  Хмельницька м. Славута
Паламарчук Назар 2 82 2 Славутська гімназія №4  Хмельницька м. Славута
Пилипенко Ніколай 2 80 2 Драбівський НВК "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені С.В. Васильченка-гімназія" Черкаська смт. Драбів
Подосочна Злата 2 82 2 ОЗО “Першотравневий ліцей” Визирської сільської ради Одеського району Одеської області Одеська с. Першотравневе
Полудений Дмитро 2 80 2 Липецький ЗЗСО І – ІІІ ступенів Одеська  Липецьке
Полупан Уляна 2 85 2 Лиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Лиманської міської ради Донецької області Донецька Лиман
Попівчук Олександр 2 73 2 Опорний заклад –«Вікнянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Чернівецька с. Вікно
Притуленко Тімур 2 82 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Полтавська м. Горішні Плавні 
Приходько Яна 2 80 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Полтавська м. Горішні Плавні 
Проценко Софія 2 88 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №30 Черкаської міської ради Черкаської області Черкаська м. Черкаси
Разгон Данило 2 73 2 Вознесенський перший ліцей з дошкільним відділенням, початковою школою та гімназією Павлівської сільської ради Болградського району Одеської області Одеська с. Вознесенка Перша
Рижук Ілля 2 75 2 Зорянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Мар’їнської міської ВЦА Покровського району Донецької області Донецька с.Зоряне
Рогач Анна 2 73 2 Заломський ЗЗСО І-ІІ ступенів Закарпатська с.Залом
Романчук Злата 2 82 2 Чернівецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №37 Чернівецької міської ради Чернівецька  м. Чернівці
Романчук Ярослав 2 80 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Полтавська м. Горішні Плавні 
Сафарова Діана 2 82 2 Шилівська філія Добропільського ОЗО "Шилівська початкова школа - заклад дошкільної освіти" Донецька с. Шилівка
Семеген Ангеліна 2 80 2 ОЗ "Карапчівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів" Чернівецька с. Карапчів
Семенов Артем 2 85 2 Іларіонівський ліцей Іларіонівської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська Іларіонове
Сіренко Поліна 2 87 2 Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Харківської міської ради Харківської області Харківська м.Харків
Скігар Ніколетта 2 87 2 Опорний заклад –«Вікнянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Чернівецька с. Вікно
Скорик Валерія 2 80 2 Гвардійський ліцей Хмельницька с. Гвардійське
Слободянюк Іванна 2 85 2 Ліцей №2 Калинівської міської ради Хмільницького району Вінницької області Вінницька м.Калинівка

-1 сторінка- -2 сторінка-

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
Архів записів
Copyright MyCorp © 2023