Шкільний портал
Субота, 04.02.2023, 20:17
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 4 клас. Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2022 рік. Шкільний порталРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3513
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка-

4 клас. 

Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2022 рік

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

Прізвище, ім'я учасника Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
І місце
Андронов Валерій 4 90 1 КЗ «Ліцей №13» Кам’янської міської ради Дніпропетровська м. Кам’янське
Арістов Максим 4 100 1 Маківський ліцей Хмельницької області Хмельницька Маків
Бабенко Марія 4 90 1 ОЗО Шевченківський ЗЗСО №2 Кілійської міської ради Одеська с. Шевченкове
Байдужий Іван 4 100 1 Випаснянська філія №2 ОЗО «Випаснянський ЗЗСО» Одеська с. Випасне
Балмасова Марія 4 92 1 Смілянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Смілянської міської ради Черкаської області Черкаська  м. Сміла
Бацан Анастасія 4 100 1 Маківський ліцей Хмельницької області Хмельницька Маків
Березняк Артем 4 100 1 ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Велика Яблунівка Березняківської сільської ради Черкаська с. Велика Яблунівка
Бігунець Ангеліна 4 100 1 Ставрівський опорний ліцей Одеська с. Ставрове
Білан Анастасія 4 90 1 Смілянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Смілянської міської ради Черкаської області Черкаська  м. Сміла
Борисюк Кирило 4 100 1 Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Боюн Ніка 4 90 1 КЗ «Початкова школа «Дніпряночка» Дніпропетровська м. Кам’янське
Броваренко Дарина 4 95 1 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів Криворізької сільської ради Донецька с. Криворіжжя
Брударь Роман 4 100 1 Прилуцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 ( ліцей № 10) Чернігівська м. Прилуки
Бурлака Гліб 4 97 1 Слов’янська спеціальна школа №23 Донецької обласної ради Донецька м. Слов’янськ
Бучацький Борис 4 92 1 ОЗ "Карапчівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів" Чернівецька с. Карапчів
Ващук Богдан 4 100 1 Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Верній Сергій 4 95 1 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів Криворізької сільської ради Донецька с. Криворіжжя
Видрик Артем 4 95 1 Саливонківська гімназія Київська Саливонки
Виноградська Єлізавета 4 100 1 Маківський ліцей Хмельницької області Хмельницька Маків
Войтковська Ірина 4 91 1 КЗ «Петропавлівська гімназія» Богодухівської міської ради Богодухівського району Харківської області Харківська с. Петропавлівка
Ворон Роман 4 91 1 Заломський ЗЗСО І-ІІ ступенів Закарпатська с.Залом
Гавриленко Алла 4 95 1 Ставрівський опорний ліцей Одеська с. Ставрове
Гаврилюк Володимир 4 91 1 Славутська гімназія №4  Хмельницька м. Славута
Гайбу Сніжана 4 100 1 Ставрівський опорний ліцей Одеська с. Ставрове
Галайчук Артем 4 100 1 Ставрівський опорний ліцей Одеська с. Ставрове
Галушка Ілля 4 100 1 Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Герасименко Роман 4 97 1 Прилуцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 ( ліцей № 10) Чернігівська м. Прилуки
Глухой Денис 4 95 1 ОЗО «Шиловецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Чернівецька с. Шилівці
Гомечко Олександр 4 100 1 Заломський ЗЗСО І-ІІ ступенів Закарпатська с.Залом
Гончар Ксенія 4 95 1 ОЗО «Шиловецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Чернівецька с. Шилівці
Гончаренко Варвара 4 100 1 Курахівський ЗЗСО Курахівської міської ради Покровського району Донецької області Донецька м. Курахове 
Грандашевський Артем 4 100 1 Маківський ліцей Хмельницької області Хмельницька Маків
Грінченко Максим 4 100 1 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів №1»  Запорізька Дніпрорудне
Гудзоватий Максим 4 95 1 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів Криворізької сільської ради Донецька с. Криворіжжя
Давидюк Трохим 4 95 1 Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Демяненко Анастасія 4 97 1 Шилівська філія Добропільського ОЗО "Шилівська початкова школа - заклад дошкільної освіти" Донецька с. Шилівка
Денисенко Роман 4 90 1 Курахівська гімназія №2 Курахівської міської ради Донецької області  Донецька м. Курахове
Джураєва Маргарита 4 91 1 Євгенівський ліцей з дошкільним відділенням, початковою школою та гімназією Бородінської селищної ради Одеська с. Євгенівка
Дідусенко Тимур 4 91 1 КЗ «Вінницька початкова школа №5» Вінницька м.Вінниця
Дідушок Назар 4 91 1 Славутська гімназія №6 Хмельницька м. Славута
Довгань Ксенія 4 90 1 Оленівська Гімназія Могилів-Подільської міської ради Вінницької області Вінницька Оленівка
Дуда Анастасія 4 95 1 Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Євдокимов Дмитро 4 100 1 КЗ «Вінницький ліцей №12» Вінницька м. Вінниця
Євтушок Юрій 4 100 1 Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Єременко Артем 4 92 1 Смілянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Смілянської міської ради Черкаської області Черкаська  м. Сміла
Засядьвовк Данило 4 95 1 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів Криворізької сільської ради Донецька с. Криворіжжя
Іваненко Анастасія 4 100 1 Прилуцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 ( ліцей № 10) Чернігівська м. Прилуки
Івахненко Владислав 4 95 1 Дівичківський ліцей Дівичківської сільської ради  Київська с. Дівички
Калинюк Віолета 4 100 1 Маківський ліцей Хмельницької області Хмельницька Маків
Канцер Іван 4 100 1 Ставрівський опорний ліцей Одеська с. Ставрове
Капітанчук Артем 4 100 1 Маківський ліцей Хмельницької області Хмельницька Маків
Карманна Єлизавета 4 92 1 Смілянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Смілянської міської ради Черкаської області Черкаська  м. Сміла
Кащук Олександра 4 100 1 Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Киричук Артур 4 100 1 Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Киришко Орест 4 92 1 Великоосницький ліцей Колківської селищної ради Волинської області Волинська с. Велика Осниця
Кищенко Вероніка 4 91 1 Миронівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗДО Шосткинської міської ради Сумської області Сумська Миронівка
Кіру Роман 4 90 1 Утконосівський ЗЗСО Саф’янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області Одеська с. Утконосівка
Кітелюк Назар 4 95 1 ОЗО «Шиловецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Чернівецька с. Шилівці
Кмитюк Анастасія 4 100 1 Маківський ліцей Хмельницької області Хмельницька Маків
Коваленко Вікторія 4 95 1 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів Криворізької сільської ради Донецька с. Криворіжжя
Козлова Євангеліна 4 91 1 Кілійський ЗЗСО №3 Кілійської міської ради Одеська м. Кілія
Колесниченко Ярослав 4 100 1 Ставрівський опорний ліцей Одеська с. Ставрове
Комар Володимир 4 90 1 Добровеличківський ліцей «Гармонія» Добровеличківської селищної ради Кіровоградської області Кіровоградська Добровеличківка
Кононихіна Катерина 4 100 1 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів №1»  Запорізька Дніпрорудне
Копитко Ірина 4 97 1 КЗ «Вінницький ліцей №12» Вінницька м. Вінниця
Король Іван 4 95 1 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів №1»  Запорізька Дніпрорудне
Коротич Ангеліна 4 92 1 Слов’янська спеціальна школа №23 Донецької обласної ради Донецька м. Слов’янськ
Косенко Крістіна 4 95 1 КЗ «Петропавлівська гімназія» Богодухівської міської ради Богодухівського району Харківської області Харківська с. Петропавлівка
Костюк Давид 4 100 1 Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Кравець Анастасія 4 95 1 Тернівський ліцей Тернівської сільської ради Черкаського району Черкаської області Черкаська Тернівка
Крестянішина Вікторія 4 100 1 Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Кужель Каріна 4 100 1 Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Кучевська Любов 4 95 1 КЗ «Вінницький ліцей №12» Вінницька м. Вінниця
Лакіда Матвій 4 91 1 Шепетівський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» Хмельницька м. Шепетівка
Личко Матвій 4 91 1 Ставрівський опорний ліцей Одеська с. Ставрове
Літвінчук Олександр 4 97 1 Пасічнянський ліцей імені Ігоря Русого Хмельницька Пасічна
Лобода Вероніка 4 90 1 Пристайлівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Лебединської міської ради Сумської області Сумська с. Пристайлове
Маркін Ренат 4 91 1 Михайлівський ліцей Степівської сільської ради Миколаївської області Миколаївського району Миколаївська с. Михайлівка
Мартинюк Марія 4 100 1 Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Мельник Богдан 4 100 1 Маківський ліцей Хмельницької області Хмельницька Маків
Мельник Маріанна 4 100 1 Маківський ліцей Хмельницької області Хмельницька Маків
Мельник Софія 4 95 1 Михайлівський ліцей Степівської сільської ради Миколаївської області Миколаївського району Миколаївська с. Михайлівка
Мельничук Поліна 4 100 1 Маківський ліцей Хмельницької області Хмельницька Маків
Мельничук Роман 4 90 1 ОЗО «Шиловецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Чернівецька с. Шилівці
Ментій Анастасія 4 100 1 Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Мєрєуца Єва 4 92 1 Новомиколаївська початкова школа Софіївської сільської ради Миколаївська Новомиколаївка
Михальчук Крістіна 4 91 1 Головлівська філія Крупецького ліцею Хмельницька с. Головлі
Мица Марія 4 73 1 Кільйський ЗЗСО №1 Кілійської міської ради Ізмаїльського району Одеська м. Кілія
Могильна Єлизавета 4 90 1 Добровеличківський ліцей «Гармонія» Добровеличківської селищної ради Кіровоградської області Кіровоградська Добровеличківка
Москаленко Вероніка 4 92 1 Смілянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Смілянської міської ради Черкаської області Черкаська  м. Сміла
Неліпа Вероніка 4 97 1 Благодатнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Золотоніської міської ради Черкаської області Черкаська Благодатне
Нестеренко Марія 4 100 1 Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Новосад Максим 4 100 1 Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Олійник Поліна 4 92 1 Курахівська гімназія №2 Курахівської міської ради Донецької області  Донецька м. Курахове
Омельяненко Маргарита 4 95 1 Прилуцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 ( ліцей № 10) Чернігівська м. Прилуки
Осипенко Жанна 4 92 1 Миронівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗДО Шосткинської міської ради Сумської області Сумська Миронівка
Паламарчук Анастасія 4 91 1 Славутська гімназія №4  Хмельницька м. Славута
Палійчук Марія 4 100 1 Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Пересунько Альбіна 4 95 1 Дитячо юнацький центр національного відродження Миколаївська м. Первомайськ 
Періна Дарія 4 97 1 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонська м. Херсон
Пилипчук Віталій 4 100 1 Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Пікунова Анна 4 100 1 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів №1»  Запорізька Дніпрорудне
Піонтковський Олександр 4 100 1 Маківський ліцей Хмельницької області Хмельницька Маків
Плахута Михайло 4 92 1 Миронівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗДО Шосткинської міської ради Сумської області Сумська Миронівка
Польовий Богдан 4 100 1 Маківський ліцей Хмельницької області Хмельницька Маків
Попівський Віктор 4 100 1 КЗ «Вінницький ліцей №12» Вінницька м. Вінниця
Посохов Михайло 4 95 1 Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Харківської міської ради Харківської області Харківська м.Харків
Пронцевич Олександр 4 97 1 Великоосницький ліцей Колківської селищної ради Волинської області Волинська с. Велика Осниця
Проценко Аріна 4 100 1 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів №1»  Запорізька Дніпрорудне
Резніченко Ілля 4 91 1 Нововодянська ЗОШ І-ІІ ступенів Білозерської міської ради Донецька с. Нововодяне
Різник Олександр 4 92 1 Благодатнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Золотоніської міської ради Черкаської області Черкаська Благодатне
Роговий Денис 4 95 1 Білейківський ліцей Козелецької селищної ради Чернігівська с. Білейки
Рябой Аріна 4 95 1 ОЗО «Шиловецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Чернівецька с. Шилівці
Самбор Злата 4 95 1 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №30 Черкаської міської ради Черкаської області Черкаська м. Черкаси
Саноцька Анастасія 4 100 1 КЗ «Вінницький ліцей №12» Вінницька м. Вінниця
Сафаров Ярослав 4 97 1 Шилівська філія Добропільського ОЗО "Шилівська початкова школа - заклад дошкільної освіти" Донецька с. Шилівка
Сафарова Карина 4 97 1 Шилівська філія Добропільського ОЗО "Шилівська початкова школа - заклад дошкільної освіти" Донецька с. Шилівка
Свіріпа Марічка 4 91 1 НВК «Миролюбівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Гродівської селищної ради Покровського району Донецької області Донецька с. Миролюбівка
Селещук Варлаам 4 100 1 Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Семенюк Дарина 4 100 1 Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Силіна Вікторія 4 97 1 Прилуцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 ( ліцей № 10) Чернігівська м. Прилуки
Смульська Юлія 4 100 1 Удачненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Удачненської селищної ради Донецька смт. Удачне
Срібний Михайло 4 91 1 ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Велика Яблунівка Березняківської сільської ради Черкаська с. Велика Яблунівка
Статнік Артем 4 92 1 Рокитненський ліцей Чернівецької області Чернівецька с. Рокитне
Стеранка Софія 4 92 1 Філія Шахтарська гімназія Первомайського ліцею Іларіонівської селищної ради Дніпропетровська с-ще Шахтарське
Стужук Іван 4 91 1 Новомиколаївська початкова школа Софіївської сільської ради Миколаївська Новомиколаївка
Танасієнко Мар'яна 4 100 1 Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Ткачук Артем 4 97 1 Пасічнянський ліцей імені Ігоря Русого Хмельницька Пасічна
Тропіна Валерія 4 91 1 Ліцей "Гармонія" Знам'янської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська с. Петрове
Удот Ілля 4 97 1 Пасічнянський ліцей імені Ігоря Русого Хмельницька Пасічна
Ургачова Ельвіра 4 92 1 Сергіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Андріївської сільської ради  Краматорського району Донецької області Донецька с. Сергіївка
Ушаков Андрій 4 100 1 Ставрівський опорний ліцей Одеська с. Ставрове
Хамідова Дар'я 4 100 1 Маківський ліцей Хмельницької області Хмельницька Маків
Харчук Марія 4 92 1 Миколаївський  ОЗЗСО І-ІІІ ступенів Лопатинської селищної ради  Львівська с. Миколаїв
Хмельковський Кирило 4 91 1 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів №1»  Запорізька Дніпрорудне
Хованчук Поліна 4 100 1 Маківський ліцей Хмельницької області Хмельницька Маків
Чіботар Галина 4 100 1 Євгенівський ліцей з дошкільним відділенням, початковою школою та гімназією Бородінської селищної ради Одеська с. Євгенівка
Чорна Дана 4 95 1 ОЗО «Шиловецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Чернівецька с. Шилівці
Чуйко Дар'я 4 91 1 Калчевський ліцей Одеської області Одеська с. Калчево
Шавук Сергій 4 92 1 Гімназія села Яревище Дубечненської сільської ради Ковельського району Волинської області Волинська с.о Яревище
Шевченко Віктор 4 97 1 Благодатнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Золотоніської міської ради Черкаської області Черкаська Благодатне
Шевченко Софія 4 100 1 Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Щур Денис 4 100 1 Ставрівський опорний ліцей Одеська с. Ставрове
Юзьвак Костянтин 4 92 1 Миколаївський  ОЗЗСО І-ІІІ ступенів Лопатинської селищної ради  Львівська с. Миколаїв
Юрків Вероніка 4 100 1 КЗ «Вінницький ліцей №12» Вінницька м. Вінниця
Юхимук Андрій 4 100 1 Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Язаджи Роман 4 100 1 Євгенівський ліцей з дошкільним відділенням, початковою школою та гімназією Бородінської селищної ради Одеська с. Євгенівка
Якобець Микита 4 91 1 Рокитненський ліцей Чернівецької області Чернівецька с. Рокитне
ІІ місце
Аджидська Валерія 4 80 2 Калчевський ліцей Одеської області Одеська с. Калчево
Амеліна Анастасія 4 87 2 КЗ "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №15 з поглибленим вивченням окремих предметів" Харківська м.Харків
Асатрян Максим 4 71 2 КЗ «Ліцей №13» Кам’янської міської ради Дніпропетровська м. Кам’янське
Бацала Євген 4 85 2 Опорний заклад –«Вікнянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Чернівецька с. Вікно
Бережний Кирил 4 82 2 Курахівська гімназія №2 Курахівської міської ради Донецької області  Донецька м. Курахове
Бєсєда Тимофій 4 80 2 Курахівська гімназія №2 Курахівської міської ради Донецької області  Донецька м. Курахове
Білецький Даниїл 4 70 2 Стремінський ЗО І ступеня Львівська с.о Стремінь
Благов Євгеній 4 85 2 Добропільський НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №3 - ДНЗ" Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Добропілля
Богданенко Олександр 4 78 2 ОЗО Шевченківський ЗЗСО №2 Кілійської міської ради Одеська с. Шевченкове
Богуцька Єлизавета 4 85 2 Опорний заклад –«Вікнянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Чернівецька с. Вікно
Важинський Іван 4 78 2 Бахмутський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 – багатопрофільний ліцей» Бахмутської міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Варгатюк Максим 4 70 2 Отроківська ЗОШ І–ІІІ ступенів Хмельницька с.Отроків
Вашестюк Костянтин 4 85 2 Гімназія села Яревище Дубечненської сільської ради Ковельського району Волинської області Волинська с.о Яревище
Веліч Юрій 4 87 2 Гімназія села Яревище Дубечненської сільської ради Ковельського району Волинської області Волинська с.о Яревище
Височанський Олександр 4 71 2 Чернеченська гімназія Балтської міської ради Одеської області Одеська с.Чернече
Вовк Максим 4 87 2 Філія Шахтарська гімназія Первомайського ліцею Іларіонівської селищної ради Дніпропетровська с-ще Шахтарське
Володько Вероніка 4 71 2 КЗ «Ображіївський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів імені І.М.Кожедуба – ДНЗ Шосткинської міської ради Сумської області»  Сумська с. Ображіївка 
Воронін Тимур 4 80 2 Філія Шахтарська гімназія Первомайського ліцею Іларіонівської селищної ради Дніпропетровська с-ще Шахтарське
Воротнікова Мар'яна 4 71 2 Курахівський ЗЗСО Курахівської міської ради Покровського району Донецької області Донецька м. Курахове 
Габур Анна 4 87 2 ОЗ "Карапчівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів" Чернівецька с. Карапчів
Гавриленко Нонна 4 73 2 Кільйський ЗЗСО №1 Кілійської міської ради Ізмаїльського району Одеська м. Кілія
Гаврилюк Максим 4 80 2 ОЗ "Карапчівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів" Чернівецька с. Карапчів
Гладко Артем 4 85 2 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонська м. Херсон
Гончарук Віктор 4 71 2 КЗ «Вінницька початкова школа №5» Вінницька м.Вінниця
Гречин Данило 4 87 2 Новомиколаївська початкова школа Софіївської сільської ради Миколаївська Новомиколаївка
Гречка Вадим 4 80 2 Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Селидівської міської ради Донецької області  Донецька м.Селидове
Григорович Софія 4 87 2 Снячівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Чернівецька с. Снячів
Давиденко Олексій 4 87 2 Кілійський ЗЗСО №3 Кілійської міської ради Одеська м. Кілія
Дарієнко Ніколас 4 80 2 Михайлівський ліцей Степівської сільської ради Миколаївської області Миколаївського району Миколаївська с. Михайлівка
Єлісєєва Софія 4 75 2 Новомиколаївська початкова школа Софіївської сільської ради Миколаївська Новомиколаївка
Завертайло Андрій 4 80 2 Добровеличківський ліцей «Гармонія» Добровеличківської селищної ради Кіровоградської області Кіровоградська Добровеличківка
Завішальний Даниіл 4 80 2 Славутська гімназія №4  Хмельницька м. Славута
Загородній Володимир 4 82 2 КЗ «Вінницька початкова школа №5» Вінницька м.Вінниця
Залозний Матвій 4 85 2 КЗ «Ображіївський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів імені І.М.Кожедуба – ДНЗ Шосткинської міської ради Сумської області»  Сумська с. Ображіївка 
Зелінська Софія 4 82 2 ОЗО Шевченківський ЗЗСО №2 Кілійської міської ради Одеська с. Шевченкове
Змеул Ілля 4 73 2 Добровеличківський ліцей «Гармонія» Добровеличківської селищної ради Кіровоградської області Кіровоградська Добровеличківка
Зятюк Валерія 4 85 2 Гвардійська гімназія Чорноморської селищної ради Одеського району Одеської області Одеська  с. Гвардійське
Йопик Дарина 4 85 2 Миколаївський  ОЗЗСО І-ІІІ ступенів Лопатинської селищної ради  Львівська с. Миколаїв
Калина Софія 4 73 2 Слов’янська спеціальна школа №23 Донецької обласної ради Донецька м. Слов’янськ
Канцибура Тімур 4 75 2 КЗ «Вінницька початкова школа №5» Вінницька м.Вінниця
Клешня Олександр 4 70 2 Магдалинівський ліцей Магдалинівської селищної ради Дніпропетровська Магдалинівка
Климишин Іван 4 85 2 Опорний заклад –«Вікнянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Чернівецька с. Вікно
Коваль Ілля 4 82 2 Славутська гімназія №6 Хмельницька м. Славута
Ковальчук Лаврентій 4 82 2 Славутська гімназія №4  Хмельницька м. Славута
Ковб Ярослав 4 87 2 Великоосницький ліцей Колківської селищної ради Волинської області Волинська с. Велика Осниця
Коломіна Варвара 4 82 2 Гвардійська гімназія Чорноморської селищної ради Одеського району Одеської області Одеська  с. Гвардійське
Комиса Андрій 4 87 2 Слов’янська спеціальна школа №23 Донецької обласної ради Донецька м. Слов’янськ
Кравець Іван 4 82 2 КЗ «Вінницька початкова школа №5» Вінницька м.Вінниця
Крикавський Артем 4 80 2 Миколаївський  ОЗЗСО І-ІІІ ступенів Лопатинської селищної ради  Львівська с. Миколаїв
Кузьмина Ангеліна 4 87 2 Кілійський ЗЗСО №3 Кілійської міської ради Одеська м. Кілія
Кузьминський Гліб 4 80 2 Новопільський ліцей Новопільської сільської ради Дніпропетровська с. Новопілля
Купець Данило 4 80 2 Славутський НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступеня, ліцей «Успіх» Хмельницька м. Славута

-1 сторінка- -2 сторінка-

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
Архів записів
Copyright MyCorp © 2023