Шкільний портал
Понеділок, 29.04.2024, 09:41
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Каталог файлівРеєстраціяВхід
Меню сайту
Категорії розділу
Програми [21]
Підручники та посібники [388]
Розробки уроків [1048]
Виховні заходи [250]
Реферати [0]
Презентації [88]
Інше [509]
Заявки [9]
Тестові завдання [2]
Відео [45]
Конкурс "Педагог-новатор" [3081]
Натисніть, щоб ознайомитись з матеріалами
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3748
Статистика

Онлайн всього: 12
Гостей: 11
Користувачів: 1
alenaburlakageo
Головна » Файли » Розробки уроків

Українська мова. 6 клас. Розробка підсумкового уроку з теми «Числівник». «Виражальні можливості числівника. Узагальнення теми».
[ · Скачати дистанційно (778 КБ) ] 30.06.2019, 22:05

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 68

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Українська мова. 6 клас. Розробка підсумкового уроку з теми «Числівник». «Виражальні можливості числівника. Узагальнення теми».

Представлена розробка є підсумковим уроком з теми «Числівник» у 6 класі.

Оскільки числівник є однією з найуживаніших і найскладніших частин мови, ґрунтовне його вивчення є вкрай необхідним для кожного носія сучасної української літературної мови. Урок систематизує і узагальнює набуті знання про числівник, містить багато цікавих завдань з культури мови, є добрим «тренажером» для виконання тестових завдань у форматі зно.

Урок «Виражальні можливості числівника. Узагальнення теми» чітко наскрізною ниткою ілюструє ключову новацію НУШ – компетентнісний підхід до навчання. Учні розуміють і формулюють чіткі підсумки, вони бачать, для чого виконують ті чи інші завдання, роблять висновки, де вони зможуть застосувати набуті знання у житті.

Також цікавим є те, що урок повністю розроблений у програмі MozaBook з використання хмарних технологій сайтів  MozaWeb  та Learning Apps. Це забезпечує мобільність уроку та інтерактивність,що теж є ключовими позиціями концепції НУШ.

За типологією урок є узагальненням і систематизацією знань, тому він стане  доброю підготовкою до тематичної контрольної роботи; форма проведення – урок-пазл, учні впродовж заняття виконують завдання, поставлені га частинах пазла, і в кінці  отримують малюнок із тезою «Я добре знаю числівник». Це забезпечує мобільність і бажання дійти до завершення поставленої цілі. Оскільки урок за календарем припадав на передвеликодній час, наскрізною змістовою лінією через заняття проходить великодня тематика

Завдання, підібрані в даній розробці, будуть цікавими і для вчителів-філологів, і для всіх освітян загалом, оскільки потреба в ґрунтовних знаннях числівника є  насущною для будь-якого носія літературної мови.

 

 

 

 

 

 

Категорія: Розробки уроків | Додав: Ростислав | Теги: редагування, відмінювання десятків, узгодження з іменниками, хвилина, Числівник, відмінювання сотень, морфологія, збірні числівники, кількісні числівники, виняток, культура мови, година, порядкові числівники
Переглядів: 517 | Завантажень: 198 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Copyright MyCorp © 2024