Шкільний портал
Понеділок, 14.07.2025, 10:19
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Каталог файлівРеєстраціяВхід
Меню сайту
Категорії розділу
Конкурс "Педагог-новатор" 2016 року [146]
Натисніть, щоб ознайомитись з матеріалами
Конкурс "Педагог-новатор 2017 року [171]
Натисніть, щоб ознайомитись з матеріалами
Конкурс "Педагог-новатор" 2018 року [192]
Конкурс "Педагог-новатор" 2022 року [0]
Конкурс "Педагог-новатор" 2019 року [217]
Конкурс "Педагог-новатор" 2021 року [321]
Конкурс "Педагог-новатор" 2022 року [437]
2022 р. Зорепад педагогічної майстерності [288]
2022 р. Кращий науково-методичний матеріал [123]
2022 р. Кращий інтернет-ресурс [26]
Конкурс "Педагог-новатор" 2023 року [580]
2023 р. Зорепад педагогічної майстерності [388]
2023 р. Кращий науково-методичний матеріал [150]
2023 р. Кращий інтернет-ресурс [42]
Конкурс "Педагог-новатор" 2024 року [635]
2024 р. Зорепад педагогічної майстерності [413]
2024 р. Кращий науково-методичний матеріал [178]
2024 р. Кращий інтернет-ресурс [44]
Конкурс "Педагог-новатор" 2025 року [763]
2025 р. Зорепад педагогічної майстерності [501]
2025 р. Кращий науково-методичний матеріал [221]
2025 р. Кращий інтернет-ресурс [41]
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 4031
Статистика

Онлайн всього: 13
Гостей: 12
Користувачів: 1
nikbelonogov
Головна » Файли » Конкурс "Педагог-новатор"

У розділі матеріалів: 3462
Показано матеріалів: 3221-3230
Сторінки: « 1 2 ... 321 322 323 324 325 ... 346 347 »

Конкурс "Педагог-новатор 2017"

Конкурсний матеріал № 96

Назва матеріалу:

Розробка уроку «Таблиці додавання та віднімання числа 4. Складання і розв’язування задач. Побудова відрізків» з математики у 1 класі.

План-конспект уроку з мультимедійною підтримкою (медіа презентація додається), мета  якого – ознайомити учнів з таблицями додавання та віднімання числа 4, вправляти учнів у розв’язуванні прикладів та задач, удосконалювати навички усної лічби, уміння будувати відрізки, розвивати життєво необхідні компетентності.

Використана мультимедійна підтримка.Урок спрямований на перевірку вміння учнів застосовувати набуті знання у знайомих та нестандартних ситуаціях.

 

Матеріал даного уроку спонукає учнів  до прояву творчої активності, усвідомленості своїх дій та використанні їх в реальному житті, тобто  набутті необхідних життєвих компетентностей.

 

 

 

Конкурс "Педагог-новатор 2017 року | Переглядів: 1058 | Завантажень: 376 | Додав: Ростислав | Дата: 28.06.2017 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2017"

Конкурсний матеріал № 95

Назва матеріалу:

Дебаты для учащихся 8-11 классов на тему: «Социальные сети угрожают безопасности пользователей?»

Інтерактивна форма роботи зі школярами 8-11 класів. Форма проведення – дебати з вивченням потреб школярів та їх захоплень.

Головними завданнямицих дебатів у розрізі  медіаосвіти вцілому є сприяння формуванню:

  • медіаінформаційної грамотності як комплексу умінь, знань, розуміння і відносин, які дають дітям можливість: ефективно і безпечно користуватися медіа, усвідомлено обирати, розуміти характер контенту і послуг, приймати рішення та користуватися повним спектром можливостей, які пропонують нові комунікаційні технології та медіаінформаційні системи, а також можливість захистити себе і свою сім’ю від шкідливого або вразливого інформаційного матеріалу;
  • медіаімунітету особистості, який робить її здатною протистояти агресивному медіасередовищу і деструктивним медіа-інформаційним впливам. Уміння обирати потрібну інформацію, оминати інформаційне «сміття», захищатися від потенційно шкідливої інформації з урахуванням прямих і прихованих впливів;
  • здатності до медіатворчості для компетентного і здорового самовираження особистості та реалізації її життєвих завдань, розвитку патріотизму, доброзичливості в мережі стосунків;
  • спеціалізованих аспектів медіакультури: візуальної медіакультури (сприймання кіно, телебачення), аудіальної і музичної медіакультури, розвинених естетичних смаків щодо форм мистецтва, опосередкованих мас-медіа, сучасних напрямів медіа-арту тощо.

 Дебати серед старшокласників на тему «Соціальні мережі загрожують безпеці користувачів», які проводять учні 9 та 10 класів.

 

Конкурс "Педагог-новатор 2017 року | Переглядів: 1447 | Завантажень: 401 | Додав: Ростислав | Дата: 28.06.2017 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2017"

Конкурсний матеріал № 94

Назва матеріалу:

11 клас. Інтегрований урок з російської і української мови: 

Тема уроку:  Слово — вершина людського. (Приказка)

В ходе урока учащиеся демонстрируют практическое применение знаний по риторике; совершенствуют умения и навыки пользоваться, выявлять и осмысливать изобразительно-выразительные средства языка, композиционную структуру текста публичного выступления, позицию автора. Проявляют черты личности, способной на самостоятельную деятельность, убедительно и грамотно выражать свои мысли.

Дети обобщают материал, изученный на уроках украинского и русского языков по риторике. Рассказывают об истории развития науки с древних времён до наших дней. Применяют полученные знания в выступлениях с использованием презентаций  ---. В ходе урока использован интерактивный прием «Микрофон», упражнения на сопоставление пословиц двух языков. Выступление творческой группы учащихся:

«Уроки ораторского искусства от легендарных личностей».

Дети дописывают предложения по памяти, выполняя задание свободного диктанта. Работая над темой урока, заполняют «тезис-конспекты». Работают над афоризмами, проделывают работу по комплексной орализации текста, составляют синкан по рассмотренной теме.

 

Конкурс "Педагог-новатор 2017 року | Переглядів: 883 | Завантажень: 374 | Додав: Ростислав | Дата: 28.06.2017 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2017"

Конкурсний матеріал № 93

Назва матеріалу:

Інтегрований урок з природознавства, математики та трудового навчання.  «Шукачі скарбів» 3 клас.

Актуальність ідеї інтегрованого навчання в тому, що вона є оптимальною для сучасного етапу розвитку національної школи, адже на даному етапі є ускладнення змісту освіти, зростання обсягу необхідної інформації та зменшення часу, відведеного для її засвоєння. В Україні принцип інтеграції  проголошений основним принципом реформування освіти поряд з принципами гуманізації та демократизації.

Урок містить матеріали для розширення , вдосконалення та поглиблення знань учнів  з таких предметів як: природознавство,математика,трудове навчання.

Діти закріплюють свої знання по темі  «Корисні копалини рідного краю»

в  ігровій формі. Цікаво поєднано прийоми обчислення прикладів та використання корисної копалини солі  для формування об’ємної композиції в техніці «Санд».

Урок містить в собі різні прийоми та методи роботи на уроці.

Застосована пісочна терапія для дітей,для заспокоєння психічного та душевного стану дитини.

 

 

Конкурс "Педагог-новатор 2017 року | Переглядів: 2521 | Завантажень: 447 | Додав: Ростислав | Дата: 28.06.2017 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2017"

Конкурсний матеріал № 92

Назва матеріалу:

Використання освітніх технологій в процесі навчання в профільній школі. Стаття.

Сучасні зміни в системі середньої освіти та в інших сферах життєдіяльності людини зумовлюють необхідність удосконалення підготовки майбутніх кваліфікованих кадрів і формування якостей не просто виконавця, а працівника з творчим підходом до роботи, здатного швидко змінювати види діяльності, орієнтованого на засвоєння знань упродовж усього життя.

Концепція модернізації сучасної освіти передбачає введення профільного навчання в старшій школі. Основна ідея оновлення освіти полягає в тому, що навчання має стати більш індивідуалізованим, функціональним та ефективним.

У статті розглянуто особливості профільної школи визначено роль вчителя та модель випускника. Охарактеризовано освітні технології профільної школи.

 

 

 

Конкурс "Педагог-новатор 2017 року | Переглядів: 1127 | Завантажень: 43 | Додав: Ростислав | Дата: 28.06.2017 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2017"

Конкурсний матеріал № 91

Назва матеріалу:

Святкові та трагічні дати українського календаря

(добірка виховних заходів національно-патріотичного спрямування)

У добірку входять наступні сценарії:

1.Народознавче свято «Свята Покрова – світле свято українського народу» (до Дня українського козацтва, свята Покрови ).

2.Година пам’яті «Чорнобиль. Трагедія. Пам’ять. Подвиг» (до Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС).

3.Година доброти й милосердя «Миколай, Миколай, ти до нас завітай" (до Дня святого Миколая).

4.Тематична лінійка «Незалежній Україні слава нині і повік» (до Дня Соборності України).

5.Лінійка-реквієм «Небесна сотня у вирій полетіла» (до Дня Героїв Небесної Сотні).

6.Година пам'яті "Ти вічний біль, Афган" (до Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав).

7.Година пам'яті "А думалось, що атом той слухняний" (до Дня пам'яті Чорнобильської трагедії).

Усі сценарії супроводжуються мультимедійною презентацією.

Розробки даних заходів можуть використовуватися також класними керівниками на годинах спілкування та вчителями історії як на уроках, так і в позаурочний час.

 

Конкурс "Педагог-новатор 2017 року | Переглядів: 905 | Завантажень: 397 | Додав: Ростислав | Дата: 28.06.2017 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2017"

Конкурсний матеріал № 90

Назва матеріалу:

 Еколого-народознавчий міжпредметний проект «Журавлики - журавлі»  4 – 5 клас (природознавство, курс «Я у світі», літературне читання, народознавство, мистецтво, історія)

Метод проектів є інноваційною педагогічною технологією. Він дає змогу розв’язати проблему мотивації, створити позитивну атмосферу навчання, навчити дітей застосовувати свої знання на практиці для розв’язання життєвих і особистісних проблем. Цей метод у сучасній початковій школі втілює ідею індивідуалізації навчального процесу та розвивального навчання.

Саме в процесі проектної діяльності формуються між предметні та ключові компетентності.

У рамках проекту учні мали змогу поглибити знання про журавлів як символів України; ознайомитись з цікавими фактами історико - культурної спадщини рідного краю; дослідити, чому за останній час цей вид катастрофічно зменшується; розвивати дослідницькі і творчі здібності. В ході проекту учні набували практичних навичок збору інформації та відповідного її оформлення, розширювали свою екологічну культуру. Такий метод організації навчальної діяльності допомагає виховувати любов до Батьківщини, бережливе ставлення до природи як загальнонаціонального надбання; стимулювати учнів до самостійного вирішення проблем.

 

 

 

Конкурс "Педагог-новатор 2017 року | Переглядів: 3311 | Завантажень: 1884 | Додав: Ростислав | Дата: 28.06.2017 | Коментарі (5)

Конкурс "Педагог-новатор 2017"

Конкурсний матеріал № 89

Назва матеріалу:

Тема: О.Довженко «Ніч перед боєм» - твір про героїзм, самовідданість, патріотичні почуття українців проявлені під час воєнного лихоліття. Розробка уроку, презентація та відео.

Ми пропонуємо абсолютно новий погляд на оповідання О.Довженка «Ніч перед боєм». Кожна дитина, усвідомлюючи себе громадянином нашої держави, через призму сучасного патріотичного світобачення сприймає зміст оповідання.

Образи героїв Другої світової війни стають живими образами й більш близькими, бо багато хто з учнів про війну знає вже не з кінофільмів та книг, а з розповідей батьків, братів, сусідів – безпосередніх учасників АТО.

Методика проведення уроку заснована на виховному процесі. Стимулом для навчання на даному уроці є не оцінка, а бажання виконати певний вид роботи, який пропонувався: створити власний відеоролик із життя О.Довженка, знайти цікаву інформацію про автора, взяти участь у створенні екранізації уривку до твору, написати уявне інтерв’ю із письменником, завдання з елементами ономастики (тлумачення значень власних імен). Після виконання свого завдання учень сам дає собі оцінку (чи може він прикріпити собі орден «За досягнення у мистецтві»,чи ні).

При підготовці до уроку не було жодних обмежень ініціативи школяра – ні у виборі завдань, ні у способах їх реалізації. Кінцевий результат  - це внесок  кожного у процес творення уроку (заповнення плівки самооцінювання).

 

 

 

Конкурс "Педагог-новатор 2017 року | Переглядів: 12194 | Завантажень: 528 | Додав: Ростислав | Дата: 28.06.2017 | Коментарі (2)

Конкурс "Педагог-новатор 2017"

Конкурсний матеріал № 88

Назва матеріалу:

Урок - обобщение в 5 классе. Интегрированный курс «Литература (русская и зарубежная)» для общеобразовательных учебных заведений с обучением на русском языке.

Тема: Джозеф Редьярд Киплинг. Сказка «Маугли». Изображение в сказке сложных отношений человека и природы.

 

В ходе урока учащиеся демонстрируют знания о личностиДж.Р.Киплинга, об истории создания «Книги Джунглей»; участвуют в беседе; проявляют гуманность, милосердие, чувство справедливости, любовь к природе, интерес к чтению, любовь к художественной литературе, любознательность, стремление к познанию окружающего мира; знают содержание сказки «Маугли», пересказывают её сюжет; строят ответ на вопрос о художественном произведении; раскрывают идейно-художественное содержание сказки; показывают, как в произведении действуют Законы Джунглей и законы людей.

Для работы с детьми использованы разнообразные интерактивные формы: эвристическая беседа, кроссворд, иллюстративное домино, кластер по образам, викторина «Внимательный читатель», «Микрофон», упражнение «Облако»,  «Займи позицию», «Словесное рисование», физминутка.

Конкурс "Педагог-новатор 2017 року | Переглядів: 848 | Завантажень: 28 | Додав: Ростислав | Дата: 28.06.2017 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2017"

Конкурсний матеріал № 87

Назва матеріалу:

Додавання і віднімання чисел частинами. Урок математики у 1 класі

 

Використання мультимедійних технологій

 

 

 

Конкурс "Педагог-новатор 2017 року | Переглядів: 1153 | Завантажень: 36 | Додав: Ростислав | Дата: 28.06.2017 | Коментарі (0)

Вхід на сайт
Пошук
Copyright MyCorp © 2025