Шкільний портал
П`ятниця, 22.11.2024, 07:07
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Каталог файлівРеєстраціяВхід
Меню сайту
Категорії розділу
Конкурс "Педагог-новатор" 2016 року [146]
Натисніть, щоб ознайомитись з матеріалами
Конкурс "Педагог-новатор 2017 року [171]
Натисніть, щоб ознайомитись з матеріалами
Конкурс "Педагог-новатор" 2018 року [192]
Конкурс "Педагог-новатор" 2022 року [0]
Конкурс "Педагог-новатор" 2019 року [217]
Конкурс "Педагог-новатор" 2021 року [321]
Конкурс "Педагог-новатор" 2022 року [437]
2022 р. Зорепад педагогічної майстерності [288]
2022 р. Кращий науково-методичний матеріал [123]
2022 р. Кращий інтернет-ресурс [26]
Конкурс "Педагог-новатор" 2023 року [580]
2023 р. Зорепад педагогічної майстерності [388]
2023 р. Кращий науково-методичний матеріал [150]
2023 р. Кращий інтернет-ресурс [42]
Конкурс "Педагог-новатор" 2024 року [635]
2024 р. Зорепад педагогічної майстерності [413]
2024 р. Кращий науково-методичний матеріал [178]
2024 р. Кращий інтернет-ресурс [44]
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3959
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Головна » Файли » Конкурс "Педагог-новатор" » 2022 р. Зорепад педагогічної майстерності

У категорії матеріалів: 288
Показано матеріалів: 261-270
Сторінки: « 1 2 ... 25 26 27 28 29 »

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам

Конкурс "Педагог-новатор 2022"

Конкурсний матеріал №48

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Я – робот та основи робототехніки. (10клас, комп’ютерні технології)

Урок-гра для розкриття кількох понять та законів робототехніки.  Розкриття теології походження слів пов’язаних з робототехнікою. Урок дає змогу сформувати в учнів уявлення про зміст і значення праці людей, значення вибору професії для їх майбутнього. Розкрити зв’язки між історичним розвитком робототехніки та сучасним «роботизованим» світом. Виховує сталі норми та правила моралі у відносинах «Я - Робот». Урок побудований блоково. Кожен блок починається із загадки-ребусу (назви сучасного фільму), який дає змогу розкрити певне питання, яке постає під час розкриття теми.

 

 

Презентації | Переглядів: 501 | Завантажень: 174 | Додав: Ростислав | Дата: 25.06.2022 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2022"

Конкурсний матеріал №47

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

 

Олександр Грін «Пурпурові вітрила». Поєднання реального і фантастичного в повісті; основний конфлікт твору. 7 клас. Зарубіжна література. Презентація

 

Презентація містить інформацію про життя та творчість письменника, а також включає в себе різні інтернет – платформи, закодовані QR-кодами, які можна використати під час вивчення теми, а саме: посилання на ютуб, фільм, електронні книги, словники, буктрейлери та онлайн – сервіс (LearningApps), який є конструктором з розброки інтерактивних завдань, які учні можуть перевірити та закріпити знання в ігровій формі.

Матеріали презентації складено відповідно до Програми із зарубіжної літератури для 5−9 класів загальноосвітніх навчальних закладів, яка відповідає Державному стандарту базової і повної загальної середньої освіти, затвердженому Постановою Кабінету Міністрів України від 07.06.2017 №804.

Розроблений ресурс стане в нагоді вчителю зарубіжної літератури під час опрацювання програмового матеріалу на уроці, допоможе підготуватися до уроку за найменших затрат часу, сприятиме розвитку особистості учня, формуванню в нього мовленнєвої і читацької культури, літературної компетенції, гуманістичного світогляду, національної свідомості, високої моралі, активної громадянської позиції, естетичних смаків і ціннісних орієнтацій

 

 

 

 

 

Презентації | Переглядів: 504 | Завантажень: 188 | Додав: Ростислав | Дата: 25.06.2022 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2022"

Конкурсний матеріал №46

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Урок з використанням інтерактивних технологій Додавання об’єктів до слайдів. Практична робота «Створення комп’ютерної презентації «Подорож до Місяця»». 6 клас. Інформатика

Нестандартний, або інноваційний, урок припускає введення будь-яких нових елементів, які не використовувалися раніше. Так як в ході уроку учні не тільки закріплюють і узагальнюють матеріал, але й самі беруть активну участь в ході заняття, співпрацюють один з одним, з вчителем.

Інноваційні уроки спрямовані на активізацію навчально-пізнавальної діяльності учнів, бо вони глибоко зачіпають емоційно-мотиваційну сферу, формують дух змагальності, збуджують творчі сили, розвивають творче мислення, формують мотивацію навчально-пізнавальної та майбутньої професійної діяльності. Тому такі уроки найбільше подобаються учням і викликають у них творчий інтерес.

Особливістю й одночасно складністю цього типу уроків є вміння визначати обсяг навчального матеріалу, виділяти головні ідеї, поняття, правила й добирати відповідні завдання.

На даному уроці використано діджитал інструменти, такі як: mentimeter.com; create.kahoot.it; drive.google.com; youtube.com; wheelofnames.com; padlet.com; wordwall.net

 

 

 

Розробки уроків | Переглядів: 583 | Завантажень: 218 | Додав: Ростислав | Дата: 25.06.2022 | Коментарі (3)

Конкурс "Педагог-новатор 2022"

Конкурсний матеріал №45

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Микола Куліш. Сатирична комедія «Мина Мазайло».  Проблема готовності українського суспільства бути українським (на прикладі позиції, поведінки дійових осіб). Актуальність п’єси. Урок української літератури в 11 класі

На уроці здійснюється: 

-формування стійкої мотивації до вивчення української літератури як скарбниці духовних цінностей української культури як шлях до соціалізації учнів,

-виховання почуття гордості за приналежність до українського народу,

-виховання патріотизму, власної гідності, відповідальності за свої вчинки, прагнення до розвитку духовних та моральних якостей.

 

 

Розробки уроків | Переглядів: 580 | Завантажень: 173 | Додав: Ростислав | Дата: 25.06.2022 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2022"

Конкурсний матеріал №44

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Акмеологічний підхід до уроку зарубіжної літератури як ефективна технологія формування ключових компетентностей особистості

В даній роботі запропоновано акмеологічні підходи до викладання зарубіжної літератури в школі, вказано на переваги їх використання, надано практичні приклади застосування. Адресовано вчителям зарубіжної літератури, які крокують у ногу з часом і намагаються використовувати педагогічні інновації в своїй професійній діяльності.

 

 

 

Підручники та посібники | Переглядів: 415 | Завантажень: 217 | Додав: Ростислав | Дата: 25.06.2022 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2022"

Конкурсний матеріал №43

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

«Велика грецька колонізація. Грецькі поліси Північного Причорномор’я». Урок для 6 класів з «Всесвітньої історії. Історії України (інтегрований курс)

Представлена на ваш розсуд розробка уроку побудована на використанні елементів технології «Перегорнутий клас», на сучасних вимогах планування як синхронного, так і асинхронного підходів в організації навчального процесу. С цим інтерактивним плакатом можна працювати як у класі «offline», так і під час вимушеного дистанційного навчання. За посиланнями на сервіси на всіх етапах уроку можна використовувати особисті гаджети учнів.

Урок створений в  оболонці інтерактивного плакату (сервіс Genially). На плакаті розміщені у відповідній послідовності різноманітні активності для кожного етапу уроку: від випереджаючого домашнього завдання (навчальна презентація, посилання на параграф підручника, невеличке відео) до контрольного тестування. На уроці запланована практична робота по групам з використанням інтерактивної дошки Padlet.

Мета уроку: поглибити розуміння теми «Велика грецька колонізація», ознайомитися з історією виникнення та існування грецьких колоній на території України. формувати навички роботи з інформацією, комунікації в групах, використання різних цифрових застосунків.

При створенні розробки уроку були використані такі сервіси:  Genially. Canva, Flippity, Wheelofnames, Padlet, Mentimeter, Wizer.me, Quizizz.

При розділенні класу на групи за допомогою сервісу Flippity потрібно підготувати список класу у документі, скопіювати його на ресурсі та створити онлайн жеребкування.

 

 

 

Розробки уроків | Переглядів: 494 | Завантажень: 247 | Додав: Ростислав | Дата: 25.06.2022 | Коментарі (2)

Конкурс "Педагог-новатор 2022"

Конкурсний матеріал №40

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Урок української мови для 3 класу. Тема.  Карпати. Виразне читання, слухання твору. Будова слова

На уроці учні: передають зміст усного повідомлення; прогнозують орієнтовний зміст тексту; виявляють в тексті неочевидну інформацію; оформлюють власне висловлювання зрозуміло, дотримуючись норм літературної мови; перевіряють орфограми доречним способом; дізнаються про усю мальовничу красу Карпат; виховують любов до флори та фауни.

Працювали за маршрутним листом, на кожній зупинці учнів чекали та надихали на роботу переодягнуті: синоптик, історик, картограф, гуцул, мольфар. Використовується презентація, виховне відео-інтерв'ю, що знали учні класу, самостійно підготовлене відео-сторітелінг.

 

 

 

 

Розробки уроків | Переглядів: 499 | Завантажень: 190 | Додав: Ростислав | Дата: 25.06.2022 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2022"

Конкурсний матеріал №39

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Урок з української літератури на тему «Кохання Остапа й Соломії як центральний мотив у повісті Михайла Коцюбинського «Дорогою ціною». Непереможна сила кохання, що рухає вчинками, поведінкою і вибором героїв.» 8 клас. Українська література

Головна мета уроку – це  удосконалювати навички характеризувати образи персонажів (Остапа, Соломії), дослідити, як кохання стає непереможною силою, гартує характер людини;розвивати навички роботи з тексом, спостережливість, логічне мислення, вміння робити висновки та аналізувати вчинки героїв; виховувати повагу до краси глибокого почуття кохання, любов до художнього слова.

 

 

 

 

Розробки уроків | Переглядів: 608 | Завантажень: 180 | Додав: Ростислав | Дата: 25.06.2022 | Коментарі (1)

Конкурс "Педагог-новатор 2022"

Конкурсний матеріал №38

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Урок українознавства «Народні символи України» для учнів 5 класу

Одним із головних пріоритетів сучасної освітньої політики має стати формування у сучасної молоді національних суспільно-державних цінностей як ідейного підґрунтя української ідентичності. Формування національно-культурних ідентитетів підростаючого покоління потребує міждисциплінарного українознавчого підходу, в умовах якого громадянство особи має неодмінно співдіяти з її культуротворчими засадами. Збереження єдності спільноти в її регіональному різноманітті залежить від формування української ідентичності, яка розкривається через практики освіти, історичні студії, виявляється у її носіїв через культурно-смислові репрезентації, базові національні цінності.

 

 

Розробки уроків | Переглядів: 546 | Завантажень: 174 | Додав: Ростислав | Дата: 25.06.2022 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2022"

Конкурсний матеріал №37

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Навчальна програма з рятувального багатоборства України, для позакласної роботи, гуртків та спортивних секцій. Для позакласної і гурткової роботи та спортивних секцій з безпеки життєдіяльності та рятувальних робіт

Програма визначає загальні підходи до підготовки: дітей, молоді та спортсменів  від початкового до вищого рівня; волонтерського руху та інструкторсько-тренерського складу з рятувального багатоборства України.

Основними завданнями програми є:

- залучення громадян до питань особистої та колективної безпеки,  розвитку їх зацікавленості у запобіганні можливих надзвичайних ситуацій, у наданні само - та взаємодопомоги у будь-якій екстремальній ситуації;

- формування навичків і техніки з пошуково - рятувальних робіт, надання домедичної допомоги і транспортування постраждалих у надзвичайних ситуаціях

- сприяння консолідації зусиль суспільства у вирішенні проблем безпеки та виживання громадян України в умовах дії шкідливих і небезпечних факторів природного, техногенного, соціально-економічного,  криміногенного і медико-біологічного характеру

 

 

 

 

Програми | Переглядів: 585 | Завантажень: 199 | Додав: Ростислав | Дата: 25.06.2022 | Коментарі (3)

Вхід на сайт
Пошук
Copyright MyCorp © 2024