Конкурс "Педагог-новатор 2019"
Конкурсний матеріал № 19
Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності "
Назва матеріалу:
Конкурсно-інтелектуальна гра «Craft-battle».
Грали колись в гру "Морський бій"?
У дитинстві, кожна дитина на перервах, навіть на уроці грала в цю гру. Це захоплююча і цікава гра. Гра для двох учасників або декілька команд, у якій гравці по черзі називають координати на невідомій їм карті суперника. Якщо у суперника в тому місці є корабель (координати зайняті), то корабель або його частина «тоне», а той, хто влучив, здобуває право зробити ще один хід. Мета гравця — першим потопити всі кораблі супротивника.
Цей позакласний захід з предмету «Трудове навчання» схожа на гру «Морський бій»
На ігровому полі розташовуються картки з картинками-завданнями, що означають 8 конкурсних випробувань з трудового навчання, інші квадрати (8) означають питання вікторини з різних тем. 12 квадратів – командам дарується один бал і право зробити наступний хід. Також є сектори (21), які не мають завдань, тобто хід переходить до іншої команди.
Гравці команд по черзі називають координати секторів. За кожну правильну відповідь на поставлене запитання команді вручається фішка. Переможцем може стати будь-яка команда, яка набере найбільш фішок.
В цій грі використовується – інтерактивна дошка або засоби ІКТ. Використовується мультимедійні засоби для інтерактивних плакатів, презентацій; дидактичні матеріали, картки-завдання та інші наочності згідно тематики проведених конкурсів.
Метою цього заходу є: виховувати любов до предмету з трудового навчання, любов до праці, почуття взаємодопомоги, колективізму; навчити учнів бачити головне і вміти швидко знайти вірну відповідь на поставлене питання, а також логічно мислити при виборі відповідей; розширити знання учнів з трудового навчання; розвивати у дітей відчуття дотику, кмітливість, розумові та творчі здібності, уміння орієнтуватися у побуті, у світі професій, у різних ситуаціях; розвивати бажання та інтерес щодо організації і проведення позакласних заходів.
|