Меню сайту |
|
|
|
Категорії розділу |
|
|
|
Наше опитування |
|
|
|
Статистика |
|
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 |
|
|
У категорії матеріалів: 217 Показано матеріалів: 1-10 |
Сторінки: 1 2 3 ... 21 22 » |
Сортувати за:
Даті ·
Назві ·
Рейтингу ·
Коментарям ·
Завантаженням ·
Переглядам
Конкурс "Педагог-новатор 2019"
Конкурсний матеріал № 01
Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"
Назва матеріалу:
«На допомогу мовним таборам». Виховна робота. Англійська мова.
План роботи мовного табору на 2018-2019 навчальний рік. Сценарій загально-таборного заходу: « Заочна гра-подорож « Навколо світу». Сценарій музичної казки « Попелюшка» англійською мовою.
Матеріал авторський, перевірений у практичній роботі. |
Конкурс "Педагог-новатор 2019"
Конкурсний матеріал № 02
Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"
Назва матеріалу:
Відкритий урок-подорож «Природні зони Африки»
Урок з використанням ІКТ. Містить багато цікавого матеріалу для заохочення роботи учнів на уроці. Використання мультимедійної технології робить урок насиченим та цікавим. Для закріплення матеріалу використовуються таблиці. Використовуються різні методи та прийоми навчання: робота в групах "Географічний практикум", прийом «Творча лабораторія» проектні технології.
Мета: повторити вивчений матеріал; з’ясувати рівень оволодіння учнями навчальним матеріалом з попередніх тем; формувати знання про особливості розміщення природних зон Африки; поглибити систему знань учнів про взаємозв’язки природних компонентів у складі природних зон; сформувати в учнів вміння складати характеристику природних зон в певній послідовності за типовим планом удосконалити практичні уміння учнів працювати з картами, атласами. |
Конкурс "Педагог-новатор 2019"
Конкурсний матеріал № 03
Номінація: "Кращий науково-методичний матеріал"
Назва матеріалу:
Ефективна реалізація і впровадження ідей інклюзивної освіти.
Тренінг для педагогічних працівників
На сучасному етапі розвитку українського суспільства надзвичайно актуальною є загальнодоступність освіти для дітей з інвалідністю. Про це свідчить реформування дошкільної та середньої освіти, яке передбачає інтеграцію у світовий освітній простір та забезпечення рівного доступу до якісної освіти всім громадянам України.
Інклюзивна освіта вимагає сьогодні структурних перетворень усіх інститутів освіти, примушує нас педагогів відмовлятися від минулого досвіду та шукати нових форм і методів роботи. Чого ж вимагає від нас педагогів реформа нашої галузі? Перш за все усвідомлення того, що кожна дитина без виключення може бути щасливою, рівною, цікавою для інших!
|
Конкурс "Педагог-новатор 2019"
Конкурсний матеріал № 04
Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"
Назва матеріалу:
«Пісенне Шевченкове слово в сучасній музичній інтерпретації» (серія відеоконцертів до Дня народження Тараса Шевченка). Українська література, 9-11 класи.
Творчість Шевченка завжди була актуальною для українців. Але останнім часом, після та під час Революції Гідності та Євромайдану, відбувся небачений спалах до Шевченкового слова. Бо саме він та його поезії виступили натхненниками та провідниками для українських активістів Майдану.
Дана робота представляє сценарії трьох відеоконцертів до Дня народження Тараса Шевченка. Замість застарілих традиційних музичних композицій представлені сучасні обробки Шевченкових поезій. Заходи наповнені відеороликами та презентаціями, які по-новому дозволяють сприймати творчість і життя автора. Сучасне звучання відомих поезій наближає їх до сьогодення і сприяє переосмисленню Шевченкового слова. А наповнення заходів сучасним відеоконтентом робить їх цікавими, креативними і музичними.
Замість застарілих традиційних способів зображення Тараса Шевченка в роботі показано новий підхід до постаті Кобзаря, більш сучасний і креативний. У сценарії введено поезії автора в сучасній музичній обробці. Пісні на Шевченкові слова звучать у різних музичних стилях: фолк, поп, рок, реггі. А також є відеоролики з різних талант-шоу: «Україна має талант», «Голос», «Голос.Діти». Завдяки сучасному звучанню, поезії Тараса стають ближчими і зрозумілішими сучасним підліткам.
Така форма проведення позакласного заходу як відеоконцерт сприяє тому, що вчитель залучає менше ведучих і наповнює захід сучасним контентом, який сприймається глядачами дуже позитивно.
|
Конкурс "Педагог-новатор 2019"
Конкурсний матеріал № 05
Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"
Назва матеріалу:
Ранкова зустріч для 1 класу «Золота красуня – Осінь»
Мета: закріпити та поглибити знання учнів про пори року; розвивати зв’язне мовлення, логічне мислення, уміння аналізувати, порівнювати, узагальнювати і сприяти розвитку уваги, пам’яті, творчої уяви і фантазії; створити емоційно-комфортне середовище; виховувати в учнів почуття доброзичливості, патріотизму, почуття прекрасного. |
Конкурс "Педагог-новатор 2019"
Конкурсний матеріал № 06
Номінація: "Кращий інтернет-ресурс"
Назва матеріалу:
Англомовний шкільний блог
Сьогодні майже кожна школа має сайт чи блог, проте англомовний шкільний блог, в якому викладаються творчі роботи учнів англійською можна вважати інноваційною технологією на уроках англійської, в позакласній діяльності з предмету.
В 2015 році під гаслом «Learn English and Understand the World!» з метою підвищення мотивації учнів до вивчення іноземних мов та популяризації України в світі було створено англомовний шкільний блог за допомогою Міжнародного інтернет-ресурсу «students of the world». В блозі представлено учнівські проекти про Україну та події шкільного життя. Ведення блогу має національну спрямованість, велика увага приділяється українським святам та традиціям. Наприклад, в межах вивчення теми «Дива природи» на уроках англійської мови в 9 класі учні отримали завдання написати статті для англомовного блогу на такі теми: «Національні парки України», «Флора та фауна України», «Тварини та рослини, занесені до Червоної Книги України».
Інше |
Переглядів: 848 |
Завантажень: 434 |
Додав: Ростислав |
Дата: 18.06.2019
|
|
Конкурс "Педагог-новатор 2019"
Конкурсний матеріал № 07
Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"
Назва матеріалу:
Урок з інформатики. Тема: Використання вбудованих функцій. Практична робота «Виконання обчислень за даними електронної таблиці». Клас: 7.
Урок є моделлю використання хмаро-орієнтованого навчального середовища під час проведення практичних занять з учнями на уроках інформатики.
Урок-практикум, завдяки якому учні закріплять правила введення формул, відпрацюють навички виконувати обчислення за даними електронної таблиці, використовуючи вбудовані функції; розглянути застосування електронних таблиць в повсякденному житті.
Для забезпечення навчальної мобільності та високої ефективності й інформатизації освітнього процесу, в розробці уроку використанні різного типу хмарні сервіси. |
Конкурс "Педагог-новатор 2019"
Конкурсний матеріал № 08
Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"
Назва матеріалу:
Розробка уроку з англійської мови для учнів 3 класів загальноосвітніх закладів. Tема уроку: School Subjects. Days of the week.
Даний урок допомагає у цікавий і нетрадиційний спосіб перевірити набуті знання учнів з даної теми, спираючись на уміння й навички, які вже отримані на уроках англійської мови. Також формується мовленнєва компетентність спілкування іноземною мовою, розвиток діалогічного мовлення, які є не стільки метою, скільки засобом отримання інформації (урок розрахований на учнів загальноосвітньої школи). Матеріали містять конспект уроку та презентацію до нього. Даний матеріал стане у нагоді вчителям-предметникам, які викладають англійську мову у початковій школі, у плануванні та проведенні уроку узагальнення та систематизації знань з даної теми.
|
Конкурс "Педагог-новатор 2019"
Конкурсний матеріал № 09
Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"
Назва матеріалу:
Конспект уроку англійської мови у 6 класі «The Magic Day of Shopping. День покупок»
Урок англійської мови «The Magic Day of Shopping. День покупок» розроблений для учнів 6 класу з використанням інноваційних технологій. Практичні задачі – організувати тренування нових ЛО з теми «Shopping»; застосувати інноваційні методи роботи («fishbone», «синквейн»); організувати роботу в парах (театралізовані рольові діалоги). Очікуваний результат: діти запам’ятають (усно та письмово) лексику по темі; навчаться використовувати її в реальних життєвих ситуаціях: а саме, складати список покупок, діалог із продавцем в магазині.
Такі нестандартні методи в роботі, як синквейн, «fishbone», ситуативні театралізовані рольові ігри дозволяють підійти до вивчення теми, лексики в англійській мові з іншого боку. Формують аналітичні та творчі компетентності, а також оживляють звичайні уроки. |
Конкурс "Педагог-новатор 2019"
Конкурсний матеріал № 10
Номінація: "Кращий науково-методичний матеріал"
Назва матеріалу:
Український мультфільм як спосіб вивчення фразеології. Українська мова, 6 клас.
В 2017 році українській анімації виповнилося 90 років. Але, на жаль, ця тема малодосліджена і десятиліттями замовчувалася. Про український мультфільм як самодостатнє мистецьке явище не говорилося. Настав час відновити історичну справедливість. В матеріалі показано велике багатство української мови, а саме фразеологізмів і показано це на прикладі саме українських мультфільмів. Таким чином вчитель на уроках виконує два завдання: знайомить учнів з історією української анімації і вивчає власне розділ «Фразеологія». Залучення відеоматеріалів до уроків робить їх сучасними, нестандартними і актуальними.
Український мультфільм-невичерпне джерело для вивчення лексичного складу і фразеологізмів школярами, і тому вчителю можна поєднати цікаве з корисним. В статті представлені приклади українських мультфільмів, в яких вживаються фразеологізми, прислів`я, казкові вислови тощо. Також показані основні переваги перегляду мультфільмів при вивченні розділу «Фразеологія». Використання відеоматеріалів на уроках робить їх сучасними, нестандартними і актуальними.
Інше |
Переглядів: 2004 |
Завантажень: 529 |
Додав: Ростислав |
Дата: 18.06.2019
|
|
|
|
Вхід на сайт |
|
|
|
Пошук |
|
|
|
|