Меню сайту |
|
|
|
Категорії розділу |
|
|
|
Наше опитування |
|
|
|
Статистика |
|
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 |
|
|
У категорії матеріалів: 171 Показано матеріалів: 1-10 |
Сторінки: 1 2 3 ... 17 18 » |
Сортувати за:
Даті ·
Назві ·
Рейтингу ·
Коментарям ·
Завантаженням ·
Переглядам
Конкурс "Педагог-новатор 2017"
Конкурсний матеріал № 01
Назва матеріалу:
Бінарний урок історії України та української літератури в 11 класі "Відлига в українській культурі". Конспект, презентація та інші матеріали.
Архів включає в себе конспект, презентацію, аудіо- та відеоматеріали до уроку.
Урок являє собою спробу проаналізувати, чи була відлига насправді в ті часи у нас на Україні, чи це ілюзія, і такого насправді не було. Переглянувши матеріали кожен може зробити собі свій власний висновок.
Це - урок історії України, проведений спільно з учителем української літератури, який розповідає, власне, про літературне життя того часу, виникнення шітдесятництва та боротьбу з ним влади. Весь інший матеріал висвітлює вчитель історії.
До уроку додана презентація, яка є складною. Діє за посиланнями. Потрібно пробувати, оскільки тут не все йде підряд, а за принципом мультимедійного посібника. Що і про що показувати - можна вибирати.
|
Конкурс "Педагог-новатор 2017"
Конкурсний матеріал № 02
Назва матеріалу:
Урок алгебри і початків аналізу у 10 класі з теми «Графік рівняння з двома змінними»
Урок проведено у 10-А класі, де математика викладається за профільним рівнем, з використанням стратегії технології «Нові інформаційні технології навчання».
При проведенні уроку використані комп’ютери, мультимедійний проектор, програми динамічної математики GeoGebra, Advanced Grapher, програма Power Point, засоби опрацювання графічних зображень.
Під час проведення актуалізації опорних знань було використано підготовлені здібними учнями заздалегідь (як домашнє завдання, що будо запропоноване за тиждень до вказаного уроку) мультимедійні презентації, підбірки малюнків, збережені зображення графіків функцій і рівнянь у вигляді файлів програм Advanced Grapher, GeoGebra, пояснення до яких давали самі учні, допомагаючи іншим повторити навчальний матеріал.
Результатом роботи на уроці стало те, що всі учні засвоїли вказаний матеріал, про що свідчили результати самостійної роботи, проведеної на наступному занятті.
Крім того, десятикласники отримали чергове підтвердження тому, що комп’ютер – це перш за все потужний засіб для одержання нових знань з основ наук, а не лише іграшка чи пристрій для спілкування та мультимедійний програвач.
|
Конкурс "Педагог-новатор 2017"
Конкурсний матеріал № 03
Назва матеріалу:
Зошит для практичних робіт з історії 8 клас
Зошит призначений для використання на уроках практичних занять і містить завдання, які активізують пізнавальну діяльність школярів, сприяють систематизації та ефективному засвоєнню навчального матеріалу та відпрацюванню навчальних вмінь учнів, застосовуючи їх на практиці.
В процесі навчання має місце використання таких видів стимуляції пізнавального інтересу: Стимуляція за допомогою змісту навчального матеріалу: новизна змісту, оновлення вже засвоєних знань, історичний аспект шкільних знань, нагальна практична необхідність в знаннях для життя, показ учням сучасних наукових досягнень. Зошит призначений для використання на уроках практичних занять і містить завдання, які активізують пізнавальну діяльність школярів, сприяють систематизації та ефективному засвоєнню навчального матеріалу та відпрацюванню навчальних вмінь учнів, застосовуючи їх на практиці.
|
Конкурс "Педагог-новатор 2017"
Конкурсний матеріал № 04
Назва матеріалу:
Використання сучасних педагогічних технологій у формуванні читацької компетентності молодших школярів на уроках позакласного читання (календарне планування, авторські уроки)
Інноваційний підхід до організації уроків ПЧ визначений через інтерактивні прийоми, методи роботи з текстом, які допомагають вчителю розкрити особливості твору, а дітям повноцінно сприймати його; організувати спілкування, залучити учнів до різних видів діяльності відповідно власних здібностей та інтересів.
Коло дитячого читання відрегулюване складеними програмами формування читацьких умінь та навичок учнів, календарно – тематичним плануванням уроків ПЧ, що сприяє створенню в дитини уявлення про розмаїття світу книжок за тематикою, авторським складом, жанрами, кількістю видань, розкриває інноваційні підходи до організації уроків даного типу.
|
Конкурс "Педагог-новатор 2017"
Конкурсний матеріал № 05
Назва матеріалу:
Розробка уроку з літературного читання для учнів 4 класу «Про що можуть розказати дерева – очевидці історичних подій»
Даний матеріал підготовлений для навчального проекту з літературного читання у 4 класі. Мета якого вчити учнів знаходити і систематизувати інформацію, вчити аналізувати, робити висновки на основі власних спостережень, зрозуміти значення історії для людини; ознайомити з літературними творами, вправляти у виразному читанні та вмінні переказувати; розвивати спостережливість і допитливість; виховувати бережливе ставлення до рослин, патріотизм та любов до Батьківщини.
Робота складається з презентації, конспекту та містить пошуковий матеріал.
Актуальність матеріалу обумовлена необхідністю дотримання вимог програм та державних стандартів при викладанні літературного читання.
|
Конкурс "Педагог-новатор 2017"
Конкурсний матеріал № 06
Назва матеріалу:
Розробка уроку з української мови для учнів 5-го класу на тему «Основні випадки чергування у — в, і — й»
Запропонована робота представляє собою матеріали до проведення уроку української мови в технології розвитку критичного мислення і складається з конспекту, презентації та додаткового матеріалу.
Інноваційність та практична значимість роботи полягає в застосуванні технології розвитку критичного мислення в поєднанні з ІКТ (відеоматеріал, презентація) на уроках української мови. У роботі наявний ілюстративний матеріал із життя (рекламний банер).
Актуальність матеріалу обумовлена необхідністю дотримання вимог програм та державних стандартів при викладанні мови в навчальному закладі в умовах технологізації освіти та соціалізації особистості. |
Конкурс "Педагог-новатор 2017"
Конкурсний матеріал № 07
Назва матеріалу:
«Словникові слова» презентації до уроків російської мови в 4 класі шкіл з українською мовою навчання
В посібнику подано різновиди презентацій, що сприяють зоровому сприянню слів, правопис яких потрібно запам’ятати. Слова супроводжуються малюнками , іноді невеличкими текстами для кращого розуміння лексичного значення,орфограми виділено іншим кольором. Кожна презентація містить певну кількість слів та словниковий диктант , в якому в ігровій формі перевіряється засвоєння правопису вивчених орфограм. Це своєрідний маленький словник для учнів 4 класу.
Використовувати комп’ютерні презентації можна на уроках будь-якого типу (урок вивчення нового матеріалу, урок закріплення знань, умінь, навичок; урок контролю знань, умінь, навичок; нестандартний урок; інтегрований урок; комбінований урок). Головне, щоб поданий матеріал відповідав принципам науковості, наочності, був поданий в об’ємі, що відповідає дидактичній меті. Також доцільно застосовувати їх під час проведення тематичних перевірок .
На таких уроках реалізуються принципи доступності, наочності. Уроки ефективні своєї естетичною привабливістю. Урок-презентація теж забезпечує одержання більшого обсягу інформації й завдань за короткий період. Завжди можна повернутися до попереднього слайду (звичайна шкільна дошка не може вмістити той обсяг матеріалу, який можна розмістити на слайді).
|
Конкурс "Педагог-новатор 2017"
Конкурсний матеріал № 08
Назва матеріалу:
Відеопроект «Україна наша мати, а ми її діти»
Ми живемо у світі, де існує насилля. Прояви насильства супроводжують людство з давніх давен (постійні війни, напади на людей, дискримінація, приниження). Нині й Україна потерпає від жорстокого насилля – війни.
Радісними є очі дітей, коли у них щасливе дитинство, коли ніщо не пригнічує і не турбує. А сумними – коли діти зазнають страждань, принижень. У відеопроекті «Україна наша мати, а ми її діти» проведено паралель між дітьми зі Сходу та Заходу України. |
Конкурс "Педагог-новатор 2017"
Конкурсний матеріал № 09
Назва матеріалу:
Урок - комп’ютерна гра Конспект уроку плюс презентація
Навчальний предмет. Природознавство 1 клас
Розділ. Світ неживої природи.
Тема. Вода. Властивості. Значення
Урок-підсумок.
Урок створений у вигляді комп’ютерної гри, проводиться у комп’ютерному класі. Учні працюють у малих групах ( парах). Форма уроку: комп’ютерна гра «Подорож маленької краплинки», що дає можливість учням в ігровій формі систематизувати набуті знання, попрацювати на проблемами регіону.
Методики, інтерактивні методи:
• технологія розвивального навчання (Д.Б.Ельконін – В.В. Давидов);
• ІКТ;
• інтерактивні методи навчання.
Використання 1КТ на уроці : мультимедійна презентація
Необхідне забезпечення: комп’ютери, мультимедійний проектор, екран.
|
Конкурс "Педагог-новатор 2017"
Конкурсний матеріал № 10
Назва матеріалу:
Розробка конспекту уроку з природознавства у 3 класі «Тварини. Різноманітність тварин».
Урок побудований у формі квесту, де учні, кидаючи кубик і рухаючись ігровим полем, отримують завдання і виконують їх у групах. Завдання мають різноплановий характер: ребуси, підготовка короткої доповіді, пазли, перегляд презентації, інтерактивні онлайн-вправи, вправи на розвиток критичного мислення. Протягом уроку кожен з учнів здайснюєсамооцінювання за допомогою візуальної картки. Новий матеріал учні засвоюють паралельно у групах (кожна група – свою підтему), а потім здійснюють взаємообмін інформацією.
Використані форми, методи і прийоми є актуальними у сучасній педагогіці й методиці викладання у початковій школі. Вправа «Барон Мюнхгаузен» навчає учнів спростовувати хибні твердження, наводячи вагомі аргументи. Вправа «Я знаю 5» спрямована на розвиток умінь добирати в умовах обмеженого часу видові назви до родового поняття. Вправа «6 капелюхів» сприяє розвитку мовлення та критичного мислення. Робота з інтерактивною дошкою забезпечує динамічність уроку та позитивну мотивацію до навчальної діяльності. |
|
|
Вхід на сайт |
|
|
|
Пошук |
|
|
|
|