Шкільний портал
Субота, 11.05.2024, 19:33
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Каталог файлівРеєстраціяВхід
Меню сайту
Категорії розділу
Програми [21]
Підручники та посібники [389]
Розробки уроків [1048]
Виховні заходи [250]
Реферати [0]
Презентації [88]
Інше [510]
Заявки [9]
Тестові завдання [2]
Відео [45]
Конкурс "Педагог-новатор" [3081]
Натисніть, щоб ознайомитись з матеріалами
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 636
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Інше

Віртуальний музей як форма позаурочної діяльності при вивченні історії в умовах дистанційного навчання
[ · Скачати дистанційно (Перейти) ] 23.06.2023, 21:41

Конкурс "Педагог-новатор 2023"

Конкурсний матеріал №08

Номінація: "Кращий інтернет-ресурс"

Назва матеріалу:

Віртуальний музей як форма позаурочної діяльності при вивченні історії в умовах дистанційного навчання

В даній роботі “Віртуальний музей як форма позаурочної діяльності при вивченні історії в умовах дистанційного навчання” представлено ефективний спосіб залучення учнів до вивчення історії з використанням сучасних інформаційно-комунікативних технологій.

Для зручності подання інформації електронний освітній ресурс представлено у вигляді вебсайту, на якому розміщено 4 віртуальні музеї, створені за допомогою онлайн-сервісу Genial.ly: “Музей Єднання”, “Музей Конституції”, “Музей топоніміки “Вулиці м. Черкаси, названі іменами сучасних героїв”, “Музей Козацької слави”. Кожен музей складається з декількох кімнат. Кімнати сформовані за тематичними напрямками та містять систему цифрових продуктів у вигляді експозицій чи колекцій: відео матеріали, оцифровані документи, інформаційні плакати, тренувальні вправи, інфографіку, презентації тощо.

В даній роботі віртуальний музей позиціонується не просто як сховище артефактів, а скоріше як інформаційний вебресурс, освітній простір та новітня освітня технологія.

На окремих сторінках сайту розміщено чотири авторські віртуальні музеї, здійснено їх опис, доведено актуальність, переваги та запропоновано можливості використання в позаурочній діяльності при вивченні історії в умовах дистанційного навчання.

Загалом в роботі представлено 17 інтерактивних вправ в онлайн - сервісах LearningApps, Online Test Pad, Wordwall, 2 інтерактивні гри та 5 інтерактивних плакатів в онлайновому сервісі Genial.ly, 41 презентація в сервісах Canva, PowerPoint, Google Slides, 11 інформаційних плакатів в сервісах Canva та Genial.ly, 3 тести у сервісі Google Forms, фотодокументи та покликання на зовнішні тематичні зовнішні ресурси.

Представлені віртуальні музеї розроблені за допомогою онлайн-сервісу Genial.ly., тому при використанні не потребують встановлення додаткового програмного забезпечення та попередньої реєстрації на сайті, можуть бути вбудовані в сайт, блог, розміщені в безпечному середовищі  Classroom, Moodle, Microsoft Teams, за необхідності надіслані учню/учениці електронною поштою, Whatsapp, Messenger, Telegram.

Представлені віртуальні музеї доречно використовувати як на уроках (історії, правознавства, громадянської освіти), так і в позаурочній діяльності (виховні години, заняття гуртків, тематичні позаурочні заняття тощо); як фрагментарно, так і серію занять з певної тематики. До роботи з ними можна залучити  необмежену кількість здобувачів  освіти та організувати цікаве та змістовне навчання за межами навчальної аудиторії в онлайновому просторі.

Таким чином, віртуальний музей як форма позаурочної діяльності при вивченні історії в умовах дистанційного навчання може не лише покращити якість освіти, але й забезпечити умови для розвитку, самоствердження, самореалізації особистості впродовж усього життя, активізацію творчої та пізнавальної активності особистості, формування світогляду та загальнолюдських цінностей, розвитку креативності, комунікативної та інформаційної компетентностей.

Рекомендовано для вчителів громадянської та історичної освітньої галузі, керівників професійних спільнот, класних керівників, студентів педагогічних навчальних закладів та учнів/учениць 5-11–х класів закладів загальної середньої освіти.

Щоб перейти та ознайомитись з віртуальним музеєм, натисніть у верхньому лівому кутку сторінки посилання "Скачати дистанційно"

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: Інше | Додав: Ростислав | Теги: Черкаси. Козацтво. Єднання. Перейме, Історія. Конституція
Переглядів: 565 | Завантажень: 153 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 4.2/27
Всього коментарів: 1
avatar
0
1 taraskinalilia • 15:33, 03.09.2023
Класна робота!Діти зацікавлені! Прекрасний матеріал для позакласної діяльності!
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Copyright MyCorp © 2024