Матеріал № 27
Назва матеріалу: Дослідницька робота «Розвиток міста та його туристична привабливість»
"…Туристична привабливість міста залежить від багатьох факторів. Це можуть бути його історичні пам’ятки, природні умови, а також різноманітні культурні та спортивні об’єкти."
"…В ході дослідження я з’ясувалось, що ще кілька десятиліть тому про туристичну привабливість нашого міста ніхто не замислювався."
"…Сьогодні назріло питання виведення міста на зовсім інший рівень. У Кривого Рогу є можливості бути і туристичним центром також. Мається на увазі промисловий туризм.
Криворізькою міською радою було затверджено програму розвитку промислового туризму у місті Кривому Розі на 2013-2015 роки. Розробниками проекту виступили Інститут розвитку міста спільно з управлінням економіки виконкому міськради."
"…З метою розвинення туристичної інфраструктури в Кривому Розі останніми роками проводиться активна робота по будівництву нових та реконструкції старих об’єктів нашого міста."
"…Враховуючи тенденції стрімкої популяризації промислового туризму у світі, потенціал нашого міста в даному - розвиток промислового (індустріального) є нагальною потребою. З метою реалізації цієї програми було створене комунальне підприємство «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»."
"…Отже, дослідивши розвиток міста за минулі роки, я зробила висновок: раніше менше приділялось уваги на культурне, спортивне,мистецьке направлення розвитку, на благоустрій паркових зон, ніж за останні десять років, а про промисловий туризм, взагалі, мова не йшла.
Наша задача сьогодні не тільки зберегти зелені насадження Кривого Рогу, але й надати паркам та зонам відпочинку більш гарного вигляду."
Сьогодні українська школа забезпечує всебічний розвиток індивідуальності людини як особистості та найвищої цінності суспільства на основі виявлення її задатків, здібностей, обдарованості і талантів.
Сучасні педагогічні технології передбачають новий підхід до навчання, виховання та формування особистості учня. Метод проектів дозволяє організувати дослідницьку творчу діяльність дітей і найчастіше застосовується для природничо-наукової, екологічної освіти дітей відповідно до принципів особистісно-орієнтованого навчання, що дозволяє вже у ранньому віці найбільш повно визначити та розвивати інтелектуальні та творчі здібності дитини. Сприяє формуванню у дітей інформаційної культури, уміння знаходити джерела одержання необхідної інформації. Він дає можливість сформувати основи екологічної культури учня та позитивно впливає на його гуманітарну та естетичну освіту. Сумісна робота дітей та батьків під час виконання проекту вирішує багато питань родинного виховання.
Щоб переглянути чи завантажити матеріали, перейдіть за посиланням:
https://yadi.sk/d/7yu-ZzTvsdMD2
|