Шкільний портал
Понеділок, 25.09.2023, 23:10
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Каталог файлівРеєстраціяВхід
Меню сайту
Категорії розділу
Програми [21]
Підручники та посібники [387]
Розробки уроків [1038]
Виховні заходи [247]
Реферати [0]
Презентації [82]
Інше [508]
Заявки [9]
Тестові завдання [2]
Відео [45]
Конкурс "Педагог-новатор" [3081]
Натисніть, щоб ознайомитись з матеріалами
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 588
Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0
Головна » Файли » Розробки уроків

Музейний урок (проведений в Центрі дитячої та юнацької творчості, виставочний зал “Самородок “) Тема. Об'ємні фігури.
[ · Скачати дистанційно (3,7 МБ) ] 28.06.2021, 22:35

Конкурс "Педагог-новатор 2021"

Конкурсний матеріал №35

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Музейний урок  (проведений в Центрі дитячої та юнацької творчості, виставочний зал “Самородок“). Тема.  Об'ємні фігури. Об'єм прямокутного паралелепіпеда. 3 клас. Математика

Як провести урок цікаво та корисно? Змінити традиційну форму проведення уроку , вийти за межі класу, не сидіти нудно за партами.

    Нова школа пропонує впровадження методик особистісно  і компетентнісно зорієнтованого навчання, виховання і розвитку молодших учнів, які дають змогу добре засвоїти новий зміст і набути компетентності для життя.

    Пропоную  урок математики  в 3 класі, який був  проведений за межами класу,  в Центрі  дитячої та юнацької творчості  , виставочний зал “ Самородок ”.

Даний урок сприяє  цілісному сприйняттю навчального матеріалу, формуванню системного мислення, позитивного емоційного ставлення до пізнання,   дає змогу добре засвоїти новий зміст і набути компетентності для життя .  Підвищує інтерес учнів до предмету  за рахунок наочності, цікавості, інтерактивної форми подання навчального матеріалу, мотивує  до самостійного навчання. На  уроці  учні виконують завдання, які  формують навички спостережень, уміння виділяти та групувати предмети, ставити запитання, формулювати відповіді, висловлювати власну думку, давати оцінні судження.  Навчально  – пізнавальна діяльність учнів на уроці  організовується шляхом інтерактивних форм  діяльності: робота в малих групах, парах, гра, дискусія, міні – лекція, пошукові питання і завдання . Діти весь час рухаються. Вони не слухачі, а активні учасники уроку. Закінчується урок підсумковою бесідою, в ході якої  учні  узагальнюють, систематизують  побачене і почуте ( враження  від уроку, які проблеми досліджували, які особистісні завдання виконували, які цікаві моменти запам′ятали).

Зміст освіти та її методика мають бути наближені до практики. Менше теорії, а більше практичного застосування в житті.

« Сучасний світ складний. Дитині недостатньо дати лише знання. Ще важливо навчити користуватися ними. Знання та вміння, взаємопов′язані з ціннісними орієнтирами учня, формують його життєві компетентності, потрібні для успішної самореалізації у житті, навчанні та праці»

 

 

 

 

 

Категорія: Розробки уроків | Додав: Ростислав | Теги: об′єм прямокутного паралелепіпеда, музейний урок, інтегрований урок математики, об’ємні фігури, Нова Українська школа, компетентнісний підхід
Переглядів: 263 | Завантажень: 99 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Copyright MyCorp © 2023