Шкільний портал
Понеділок, 26.09.2022, 02:44
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Каталог файлівРеєстраціяВхід
Меню сайту
Категорії розділу
Програми [21]
Підручники та посібники [280]
Розробки уроків [826]
Виховні заходи [179]
Реферати [0]
Презентації [59]
Навчальне відео. [0]
Інше [332]
Заявки [8]
Тестові завдання [2]
Конкурс "Знай наших!" [0]
Натисніть, щоб переглянути матеріали конкурсу
Відео [20]
Конкурс "Педагог-новатор" [1921]
Натисніть, щоб ознайомитись з матеріалами
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 363
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Розробки уроків

Розробка уроку англійської мови у 5 класі на тему "Хобі та інтереси"
[ · Скачати дистанційно (5,2 МБ) ] 06.07.2021, 08:45

Конкурс "Педагог-новатор 2021"

Конкурсний матеріал №262

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Розробка уроку англійської мови у 5 класі на тему "Хобі та інтереси"

Вивчення теми  «Хобі та інтереси» у  5 класі відноситься до розділу «Our Pastime» . Я пропоную на вивчення теми  «Хобі та інтереси» відвести чотири уроки.  Даний урок є першим з них.

З метою активізації пізнавальної діяльності, я рекомендую використовувати на різних етапах уроку елементи інтерактивних технологій ( гра «мікрофон», робота в групах, метод проектів) творчі завдання, що забезпечують розвиток здібностей учнів. Крім вказаних технологій у  своїй роботі я застосовую нестандартні форми уроків, зокрема уроки з використанням комп’ютерних технологій, які дають змогу посилити інтенсивність уроків та при яких вивільняється час на практичну діяльність учнів. Адже інформаційні технології навчання надають учителю додаткові можливості для  підтримки і сприйняття розвитку особистості учня, творчого пошуку й організації спільної роботи.

При виборі навчального матеріалу я дотримуюся основних дидактичних принципів:  систематичності  та послідовності, доступності, диференційованого підходу, науковості, врахування вікових особливостей учнів.

Так як зір, це загальновідомо, надає людині більше інформації, ніж усі інші відчуття разом, тому вдало підібраний дидактичний ілюстративний матеріал дозволяє побудувати систему викладу матеріалу, в якій учень є активним і рівноправним учасником освітньої діяльності.

Рубрика слайдів ‘’запам’ятайте’’ допомагає учням узагальнити виучуване і готуватися до сприйняття нового матеріалу.

Особливо важливо  це на уроках, які вимагають від учителя максимального використання наочності, а від учня постійної уваги, а також під час вивчення тем, які несуть велике теоретичне  навантаження.

На цьому уроці з допомогою екранного засобу учні засвоюють значний обсяг навчальної інформації за порівняно короткий час, що звільняє вчителя від потреби давати тривалі паяснення, часто непотрібні.

Для п’ятикласників мультимедійна презентація – це захоплююче «дійство», яке зацікавлює, організовує, захоплює, дисциплінує.

Особливу увагу звертаю при оформленні презентацій на кількість слів на слайді, а також на поєднанні кольорів тексту і фону. Це дає можливість використовувати міжпредметні зв’язки з інформатикою, образотворчим мистецтвом.

З досвіду скажу, що на це мало хто звертає увагу. А це важливо для сприйняття дітьми.

Тестові програми дозволяють з 5 класу привчати учнів до пізнавально-дослідницької діяльності, забезпечують особистісно-орієнтований підхід до навчання, що сприяє розвитку індивідуальних здібностей учнів.

Навіть ті учні, які інколи бувають невпевнені в собі і в своїх знаннях із захопленням виконують тестування і, як не дивно, отримують вищі бали, ніж очікувалися. Це покращує рівень навчальних досягнень учнів.

 

 

 

 

Щоб детальніше ознайомитись з розробкою, завантажте її

 

 

Категорія: Розробки уроків | Додав: Ростислав | Теги: нестандартність, новизна, інтерактивність, гнучкість програми, актуальність
Переглядів: 264 | Завантажень: 132 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Copyright MyCorp © 2022