Шкільний портал
П`ятниця, 26.04.2024, 19:32
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Каталог файлівРеєстраціяВхід
Меню сайту
Категорії розділу
Програми [21]
Підручники та посібники [388]
Розробки уроків [1048]
Виховні заходи [250]
Реферати [0]
Презентації [88]
Інше [509]
Заявки [9]
Тестові завдання [2]
Відео [45]
Конкурс "Педагог-новатор" [3081]
Натисніть, щоб ознайомитись з матеріалами
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 634
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Інше

«Розвиток емоційної компетентності та емоційного інтелекту як запорука підвищення креативності та життєвої компетентності особистості»
[ · Скачати дистанційно (37 КБ) ] 29.06.2021, 21:27

Конкурс "Педагог-новатор 2021"

Конкурсний матеріал №52

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу: 

«Розвиток емоційної компетентності та емоційного інтелекту як запорука підвищення креативності та життєвої компетентності особистості» - розробка семінару-практикуму для фахівців психологічної служби закладів освіти

У чому секрет успіху? Це питання напевно цікавить людей вже третє тисячоліття. Хтось готовий працювати 24/7, щоб досягти високих результатів, хтось здається і вважає, що успіх — привілея обраних. А хтось просто пробує, вчиться на своїх помилках і досвіді та в результаті чогось досягає.

Сучасні психологи вважають, що люди з розвиненим емоційним інтелектом стають хорошими командними гравцями, лідерами. Вони вміють вести переговори і домагатися свого, при цьому залишаючи про себе приємне враження. Професійні знання, звичайно ж, теж потрібні людині для особистісного та кар’єрного зростання. Але емоційного інтелекту ми навчаємося з найбільш раннього віку, причому несвідомо. Навчання емоційного інтелекту відбувається, як не банально це звучить, в емоційні моменти життя.

То що ж це – емоційний інтелект? Що дозволяє його опановувати?

Опануванню емоційним інтелектом допомагає те, що саме емоційний інтелект – це інтелектуальна здатність розбиратися в своїх і чужих почуттях, рахуватися з оточуючими і будувати з ними відносини на основі довіри і співпереживання. А як відомо, здатності і вміння можуть розвиватися через навчання. Про емоційний інтелект можна також сказати, що це вміння поєднувати раціональне та емоційне, щоб ефективно рухатись вперед.

Тому метою семінару-практикуму є розвиток вміння розуміти та усвідомлювати свої власні емоції та думки, підвищення психологічної компетентності особистості, а завдання полягають у формуванні здатності до розуміння емоційної та мотиваційної сфери інших людей, керування своїми власними емоційними реакціями та поведінкою в цілому.

Тож пропоную для ознайомлення розробку семінару-практикуму для фахівців психологічної служби закладів освіти з означеної теми.

 

 

 

 

Категорія: Інше | Додав: Ростислав | Теги: емоційна компетентність, володіння собою, емоційна зрілість, соціальні та емоційні навички, Емоції, емоційна сфера, емоційний інтелект, емпатія
Переглядів: 503 | Завантажень: 178 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/7
Всього коментарів: 1
avatar
0
1 korolevaanna • 10:27, 12.07.2021
Вважаю дужеактуальною всю інформацію про внутрішнє світ людини. Вміння у реальному житті орієнтуватись
у власному емоційному світі та світі оточуючих. Особливо під впливом
розповсюдження цифрової залежності.
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Copyright MyCorp © 2024