Шкільний портал
Понеділок, 29.04.2024, 16:29
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Каталог файлівРеєстраціяВхід
Меню сайту
Категорії розділу
Конкурс "Педагог-новатор" 2016 року [146]
Натисніть, щоб ознайомитись з матеріалами
Конкурс "Педагог-новатор 2017 року [171]
Натисніть, щоб ознайомитись з матеріалами
Конкурс "Педагог-новатор" 2018 року [192]
Конкурс "Педагог-новатор" 2022 року [0]
Конкурс "Педагог-новатор" 2019 року [217]
Конкурс "Педагог-новатор" 2021 року [321]
Конкурс "Педагог-новатор" 2022 року [437]
2022 р. Зорепад педагогічної майстерності [288]
2022 р. Кращий науково-методичний матеріал [123]
2022 р. Кращий інтернет-ресурс [26]
Конкурс "Педагог-новатор" 2023 року [580]
2023 р. Зорепад педагогічної майстерності [388]
2023 р. Кращий науково-методичний матеріал [150]
2023 р. Кращий інтернет-ресурс [42]
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 634
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
Головна » Файли » Конкурс "Педагог-новатор" » Конкурс "Педагог-новатор 2017 року

Урок музичного мистецтва у 3 класі. Тема: Царство народних танців
[ Викачати з сервера (20.0 Kb) ] 28.06.2017, 23:03

Конкурс "Педагог-новатор 2017"

Конкурсний матеріал № 161

Назва матеріалу:

Урок музичного мистецтва у 3 класі. Тема: Царство народних танців

Мета: поглибити знання школярів про таецювальну музику,

            збагатити уявлення третьокласників про танці народів світу;

            познайомити з поняттям канон;

            розвивати емоційну сферу школярів, почуття ритму, предметні компетентності;

           виховувати виконавську і слухацьку культуру, підтримувати пізнавальний інтерес

           до народної та професійної музики       

Обладнання: презентація, малюнки,музичні інструменти,мультимедійна      дошка,ноутбук,записи відео танців, пісень               

Тип уроку: мандрівка із застосуванням ІКТ      

                                              Хід уроку

І.Орг.момент

1.Вхід під музичний супровід «Лезгинки» М.Глинки

2.Привітання

«Дзень – дзелень дзвенить дзвінок,

Починається урок –

Доброго,всім дня!

Доброго!

ІІ.Повідомлення теми та мети уроку

1.Пояснення вчителя

      Лист від китів

      «Любий друже! Запрошуємо тебе до Царства народних танців – найдавнішого царства танцювальної країни.

       Тут живуть танці різних народів: України і Росії, Білорусі та Польщі,Грузії та Чехії, Угорщини і Італії та багатьох країн світу.»                Ваші 3 Кити

  • А що ж таке танець?
  • Що ви знаєте про танці?
  • Назвіть вам відомі танці?
  • Де їх можна побачити?

2. Розповіді дітей

(дивимося відео танців і розповідаємо)

  • Гопак
  • Аркан
  • Метелиця

3.Актуалізація опорних знань

-Назвіть танці, які щойно прозвучали?

- Яке походження вони мають?

- Які ще українські народні танці вам відомі?

-А що ви про них знаєте?

4. Гра -  ребус «Відгадай танок»

. ІІІ Фізхвилинка

«Всі підняли руки – раз,

На носках стоїть весь клас,

Два присіли – руки вниз

На сусіда подивись.

Раз і вгору, два і вниз

На сусіда подивись,

Будем ноти ми вивчати

Разом весело співати

ДО-ДО,РЕ-РЕ,МІ-МІ,ФА,СОЛЬ-СОЛЬ,ЛЯ-ЛЯ,СІ-СІ,ДО

ДО-ДО,СІ-СІ,ЛЯ-ЛЯ,СОЛЬ,ФА-ФА,МІ-МІ,РЕ-РЕ,ДО»

ІV. Вокально – хорова робота

  • Діти, до нас сьогодні на урок завітав український народний хор під керівництвом Григорія Верьовки
  • Виконання пісні «Гарний танець Гопачок» (Клас співає, грає,танцює)

V. Робота з картою

       Коли йдуть у мандрівку, обов язково беруть карту, щоб не заблукати.Ось у нас теж є карта Царства народних танців. Давайте прочитаємо, які ж у ній є міста.Яким країнам вони належать:

Україна (Козачок,Аркан,Гопак,Метелиця,Коломийка);

Росія (Кадриль,Камаринська,Бариня);

Білорусь (Бульба, Крижанок);

Польща (Мазурка, Кроков як);

  • Аще ми сьогодні прослухаємо і заспіваємо музичні твори Чехії та Грузії.

( Робота в парах) – Назвати танці країн.

VІ. Робота над підручником (с.90)

  • Сьогодні на уроці ми розучимо румунську народну пісню «Дід Андрій»
  • Виконання вчителем пісні
  • Виконання учнями пісні

VІІ. Робота зі словничком

        Канон,лезгинка,полька

VІІІ.Продовження роботи

Виконання пісні «Дід Андрій» каноном

ІХ.Слухання музики

1.Розповіді дітей про композитора М.Глинку та музичний твір «Руслан і Людмила»

2. Слухання музичного твору   «Руслан і Людмила»  М.Глинки (уривок «Лезгинка»)

3. Аналіз твору

-Які картини намалювала музика?

- Який характер танцю?

- Спробуй передати мелодію оплесками.

Х. Виконання пісні  «Полька»

ХІ.Підсумок уроку

  • Що нового дізналися на уроці?
  • Чим відрізняється танець і танцювальність?
  • З якою оперою ви познайомилися, хто її автор?

ХІІ.Оцінювання учнів

ХІІІ.Прощання

«Дзень – дзелень

Дзвенить дзвінок,

Вже закінчився урок.

Допобачення!

Допобачення!

ХІV. Вихід із класу під чешську народну пісню «Полька»

                                             

                                          

Категорія: Конкурс "Педагог-новатор 2017 року | Додав: Ростислав
Переглядів: 1407 | Завантажень: 35 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Copyright MyCorp © 2024