Шкільний портал
Середа, 21.02.2024, 11:37
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Результати конкурсу "Педагог-новатор" 2023 року. 3 сторінкаРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3741
Статистика

Онлайн всього: 7
Гостей: 6
Користувачів: 1
olganasolvar

-1 сторінка-  -2 сторінка- -3 сторінка-

Результати

VІІ щорічного Всеукраїнського конкурсу

"Педагог-новатор"

2023 року

4. Номінація "Інноваційний прорив"

(продовження таблиці)

Матеріали в списку розташовані в порядку зростання порядкового номера

№ конкурсного матеріалу ПІБ учасника Посада учасника Назва закладу освіти Область Населений пункт Місце
ІІІ місце (продовження таблиці)
403 Даркович Оксана Петрівна Вчитель англійської мови Гімназія №5 міста Ківерці Волинської області Волинська м. Ківерці 3
411 Кривенкіна Лариса Вячеславівна Вчитель Музичного мистецтва та інтегрованого курсу Мистецтво Єрківський ліцей імені Героя України В.М.Чорновола Єрківської селищної ради Черкаська смт. Єрки 3
419 Демченко Віталіна Григорівна  Вчитель трудового навчання  Плугатарський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Чернігівська  Плугатар 3
432 Ващенко Олена Іванівна Вчитель початкових класів Костянтинівський ЗЗСО№5 Костянтинівської міської ради Донецької області Донецька м. Костянтинівка 3
442 Сезоненко Альона Вікторівна Вчитель початкових класів Комунальний заклад Очеретинський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів - дошкільний навчальний заклад (опорний навчальний заклад) Очеретинської селищної ВЦА Покровського району Донецької області Донецька смт.Очеретине 3
459 Усатенко Яна Володимирівна Вчитель початкових класів Криворізька гімназія №23 Дніпропетровська  Кривий Ріг 3
463 Калашникова Вікторія Сергіївна Вчитель початкових класів Олешківський ліцей №2 Олешківської міської ради Херсонська м. Олешки 3
464 Євсеєв Роман Сергійович Учитель біології комунальний заклад «Харківський ліцей № 143 Харківської міської ради» Харківська Харків 3
465 Дунаєва Ольга Ігорівна Викладач Державний навчальний заклад «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» Запорізька м. Запоріжжя 3
467 Чернюх Наталя Григорівна, Бальвас Марія Миронівна  Викладачі математики, інформатики ДПТНЗ «Західно-Дніпровський центр професійно-технічної освіти» Дніпропетровська с. Саксагань 3
469 Вітранюк Галина Миколаївна Вчитель історії,правознавствата громадянської освіти Гімназія №5 м.Бердичева Житомирської області Житомирська  м. Бердичів 3
486 Калашник Дмитро Сергійович    Вчитель фізичної культури  НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №7 – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД  Донецька Добропілля 3
505 Піскунова Ольга Вікторівна Вчитель зарубіжної літератури Берестовеньківська філія Красноградського ліцею №4 Красноградської міської ради Харківська с. Берестовенька 3
508 Гусак Людмила Вікторівна Викладач історії Слов’янський багатопрофільний регіональний центр професійної освіти імені П.Ф. Кривоноса Донецька Слов’янськ 3
513 Чухлєбова Олена Анатоліївна – керівник, Кучерук Ірина Михайлівна,Логінова Світлана Вікторівна,Федяєва Оксана Анатоліївна,Агапова Ірина Леонідівна,Заворотня Інеса Олегівна Учитель Бахмутський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 – багатопрофільний ліцей» Бахмутської міської ради Донецької області Донецька Бахмут 3
517 Брижик Наталія Іванівна Вчитель історії та географії Хмелівський ліцей Краснопільської селищної ради Сумська с. Хмелівка 3
521 Козлова Світлана Вікторівна Вчитель хімії Комунальний заклад «Вінницький ліцей № 6» Вінницька Вінниця 3
523 Ягупа Ірина Дмитрівна Вчитель початкових класів Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27, м. Суми, Сумської області Сумська  Суми  3
529 Хохуля Олена Вікторівна Керівник гурткасхідного танцю «Аль Джана» Центр дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Полтавська Горішні Плавні 3
530 Гончаренко Наталія Чеславівна Вчитель англійської мови Криворізький ліцей № 123 КМР ДО Дніпропетровська Кривий Ріг 3
531 Панченко Вікторія Сергіївна Голова Центру науки, голова циклової комісії гуманітарних та природничих дисциплін ВСП «Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж Державного торговельно-економічного університету»; викладач вищої категорії, викладач-методист; кандидат історичних наук Відокремлений структурний підрозділ «Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж Державного торговельно-економічного університету» Житомирська м. Житомир 3
535 Коробоненко Тетяна Володимирівна Учитель Комунальний заклад «Вінницький ліцей №8» Вінницька Вінниця 3
537 Хребтовська Ірина Михайлівна Вчитель географії Ліцей №3 міста Івано-Франківська Івано-Франківської міської ради Івано-Франківська Івано-Франківськ 3
543 Соловйова Марина Анатоліївна, Мірошниченко Оксана Анатоліївна Вчитель зарубіжної літератури, вчитель англійської мови Ліцей зі структурним підрозділом гімназії №6 Покровської міської ради Донецька Покровська ОТГ 3
545 Гринько Ірина Миколаївна Заступник директора з НВР, учитель фізики Шандриголівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради Донецької області Донецька с. Шандриголове 3
555 Ігнатченко Наталія Василівна Керівник гуртка «Юні квітникарі» КУ «Центр позашкільної освіти», вчитель хімії та біології  Чумаківський ліцей Томаківської селищної ради Дніпропетровська с.Чумаки 3
559 Кравець Валентина Владиславівна, Яремчук Назарій Учитель зарубіжної літератури, учень 6 А класу Комунальний заклад «Вінницький ліцей № 18» Вінницька м. Вінниця 3
562 Державець Тетяна Андріївна Вчитель початкових класів Комунальний заклад «Вінницький ліцей №11» Вінницька Вінниця 3
563 Лебідь Раїса Іванівна Учитель початкових класів Комунальний заклад «Вінницький ліцей №12» Вінницька Вінниця 3
568 Бобух Олена Вікторівна Вчитель Барвінківський ліцей № 3 Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області Харківська м. Барвінкове 3
571 Шульженко Юлія Андріївна Учителька української мови та літератури КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 29 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька Маріуполь 3
574 Гаркуша Юлія Анатоліївна Вчитель початкових класів Барвінківський ліцей №2  Барвінківської міської територіальної  громади Ізюмського району Харківської області Харківська м. Барвінкове 3
577 Давиденко Ганна Василівна Соціальний педагог Червонослобідський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Черкаська с.Червона Слобода 3
580 Кошовий Сергій Васильович Учитель англійської мови  КЗ «Сосонський ліцей Вінницького району Вінницької області» Вінницька  Сосонка 3

Увага! Щоб завантажити сертифікати учасників та переможців, натисніть на посилання

https://drive.google.com/drive/folders/19AmgxPUlBGRLNif9kAdxv0S5uZiGhGXr?usp=drive_link

та перейдіть у Google Диск. Там Ви побачите папки з номерами матеріалів (по 100 в кожній), оберіть потрібну, зайдіть в неї. Вам потрібно обрати той номер, який відповідатиме номеру Вашого матеріалу, який брав участь у конкурсі. Натискайте на файл під відповідним номером та натисніть кнопку "завантажити".

Користуючись нагодою запрошуємо Ваших вихованців прийняти участь в VІІ щорічному Всеукраїнському національно-патріотичному конкурсі «Я – козацького роду».

Детальніше про умови можна дізнатись, перейшовши за посиланням: 

https://testportalua.com/news/pochatok_reestraciji_na_vii_shhorichnij_vseukrajinskij_nacionalno_patriotichnij_konkurs_ja_kozackogo_rodu/2023-09-12-156

 

-1 сторінка-  -2 сторінка- -3 сторінка-

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829
Архів записів
Copyright MyCorp © 2024