Шкільний портал
Середа, 21.02.2024, 11:05
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Результати конкурсу "Педагог-новатор" 2023 року. 2 сторінкаРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 618
Статистика

Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0

-1 сторінка-  -2 сторінка- -3 сторінка-

Результати

VІІ щорічного Всеукраїнського конкурсу

"Педагог-новатор"

2023 року

 

4. Номінація "Інноваційний прорив"

(продовження таблиці)

Матеріали в списку розташовані в порядку зростання порядкового номера

№ конкурсного матеріалу ПІБ учасника Посада учасника Назва закладу освіти Область Населений пункт Місце
ІІ місце (продовження таблиці)
322 Калина Світлана Володимирівна, Черненко Тетяна Леонідівна, Канівець Олена Володимирівна Вчителі трудового навчання Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 32  Черкаської міської ради Черкаської області , Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 ім.І.Ф. Момота  Черкаської міської ради Черкаської області Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 18 ім. В.Чорновола Черкаської міської ради Черкаської області  Черкаська Черкаси 2
348 Турчина Олена Григорівна Вчитель інформатики Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 ім. Валерія Доценка Мирноградської міської ради Донецька Мирноград 2
378 Савісько Лілія Ігорівна Вчитель інформатики Богодухівський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Чорнобаївської селищної ради Черкаської області  Черкаська с.Богодухівка 2
380 Нестеренко Наталія Миколаївна Викладач української мови та літератури Державнийнавчальний заклад «Запорізькийполітехнічний центр професійно-технічноїосвіти» Запорізька Запоріжжя 2
408 Третьякова Людмила Іванівна Учитель української мови та літератури Комунальний заклад «Вінницький ліцей №18» Вінницька Вінниця 2
415 Леус Лариса Вадимівна Вчитель історії Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 87 Харківської міської ради Харківської області Харківська Харків 2
417 Погребняк Юлія Василівна Вчитель початкових класів Комунальний заклад «Вінницький ліцей №18» Вінницька м.Вінниця 2
436 Лосєва Галина Іванівна Учитель математики Навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа I-III ступенів –ліцей м. Добропілля Донецької області Донецька м. Добропілля 2
440 Смірнова Н.О.,  Бугай Л.М.,  Перерва Н.С., Снітко Н.І., Яценко О.О., Лопатюк Л.Г., Бандура Г.М., Шеляг О.Г., Ярошенко Т.В.             Заступник директора з виховної роботи та вчителі Драбівський навчально-виховний комплекс «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені С.В. Васильченка-гімназія» Черкаська Драбів 2
452 Ковальська Тетяна Миколаївна Соціальний педагог ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТ «БУЖАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БУЖАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ  ЗВЕНИГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ» Черкаська с. Бужанка 2
489 Дубчак Олена Дмитрівна, Янкавець Олександр Олександрівна Заступник директора з НВР, вчитель біології, заступник директора з НВР, вчитель хімії Комунальний заклад «Вінницький фізико-математичний ліцей № 17»Комунальний заклад «Вінницький ліцей № 7 ім. Олександра Сухомовського» Вінницька Вінниця 2
558 Бабак    Валентина  Антонівна Вчитель  Малобурімська загальноосвітня  школа  І-ІІІ  ступенів  Чорнобаївської  селищної  ради  Черкаської  області Черкаська с.Мала Бурімка 2
575 Машина Ірина Миколаївна Вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури Вугледарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Донецька Вугледар 2

 

№ конкурсного матеріалу ПІБ учасника Посада учасника Назва закладу освіти Область Населений пункт Місце
ІІІ місце
1 Тарасенко Вікторія Георгіївна Вчитель української мови і літератури Комунальний заклад загальної середньої освіти «Балабинська гімназія «Престиж» Кушугумської селищної ради Запорізького району Запорізької області Запорізька Селище Балабине 3
5 Сивуляк Оксана Михайлівна Педагог-організатор, учитель української мови та літератури Перемишлянський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Львівська Перемишляни 3
17 Лівшіць Маріанна Анатоліївна Учитель - логопед Опорний заклад Старожадівський ліцей Чернівецька с.СтараЖадова 3
20 Деркач Тетяна Іванівна Вчитель української мови та літератури Недобоївський ліцей імені Григорія Томіна Чернівецька с. Недобоївці 3
29 Бобрикова Анжела Миколаївна Вчитель початкових класів Опорний заклад освіти «Вилківський ЗЗСО №1» Одеська Вилкове 3
30 Грядун Оксана Іванівна Вчитель Зорянський заклад загальної середньої освіти Іллінівської сільської ради Краматорського району Донецької області Донецька с-ще Зоря 3
32 Шкель  Надія  Леонідівна Вчитель   фізики Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 Білозерської міської ради Донецької області  Донецька м.  Білозерське 3
38 Дубініна Валентина Олександрівна Вчитель історії та географії Нікопольська гімназія № 11 Нікопольської міської ради Дніпропетровська Нікополь 3
60 Перегуда Світлана Василівна Учитель-дефектолог Комунальний заклад «Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Джерело» Запорізької обласної ради Запорізька м.Запоріжжя 3
61 Вресюк Надія Миколаївна Асистент вчителя Судилківський ліцей  Хмельницька  с. Судилків 3
68 Тишков Сергій Анатолійович Викладач професійно-теоретичної підготовки Державний прпофесійно-техничний навчальний заклад Дніпровський регіональний  центр  професійно-технічної освіти Дніпровська Дніпро 3
76 Проноза Марина Сергіївна Учитель української мови та літератури Кременчуцький ліцей №25 «Гуманітарний колегіум» Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Полтавська   Кременчук 3
78 Стадник Олена Леонідівна Учитель української мови та літератури Родинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 35 Покровської міської ради  Донецька  м.Родинське 3
83 Данилова Вероніка Завенівна, Анциферова Ольга Петрівна Викладач іноземної мови, викладач фізики ДПТНЗ «Західно-Дніпровський центр професійно-технічної освіти» Дніпропетровська м. Жовті Води 3
85 Мінаєва Вікторія Сергіївна Вчитель хімії, біології Сергіївський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Андріївської сільської ради Краматорського району Донецької області Донецька  с.Сергіївка 3
87 Костенко Тетяна Сергіївна Педагог-організатор, вчитель музичного мистецтва Васильківська гімназія Васильківської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська смт.Васильківка 3
92 Бабенко Олександра Анатоліївна Учитель початкових класів Красноградський ліцей №2 Красноградської міської ради Харківської області Харківська м. Красноград 3
95 Безкровна Вікторія Іванівна Викладач математики та інформатики Професійно-технічне училище №6 м. Дніпра Дніпропетровська м. Дніпро 3
102 Глуходєдова Юлія Миколаївна Вчитель історії Харківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №10 Харківської міської ради Харківської області Харківська м.Харків 3
106 Сергієнко Світлана Миколаївна Вчитель початкових класів Володимирівський ліцей Межівської селищної ради Дніпропетровська с. Володимирівка 3
109 Подлєвська Олена Василівна Заступник директора з виховної роботи, вчитель біології Опорний комунальний заклад загальноїсередньоїосвіти "Орієнтир" Петро-Михайлівськоїсільськоїради Запорізька Петро-Михайлівка 3
117 Пашкалян Галина Петрівна Учитель української мови і літератури Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Львівська м. Новояворівськ 3
120 Черна Олена Володимирівна Учитель української мови та літератури Барвінківський ліцей №1Барвінківської міської територіальної громади  Ізюмського району Харківська Барвінкове 3
122 Романюк Тетяна Петрівна Методист ДПТНЗ «Першотравенськийгірничийліцей» Дніпропетровська м.Першотравенськ 3
128 Нікітіна Крістіна Андріївна Вчителька початкових класів Черкаська гімназія №31 Черкаської міської ради Черкаської області Черкаська  Черкаси 3
139 Свічкар Вікторія Іванівна Вчитель початкових класів Комунальний заклад «Дергачівський ліцей №3» Дергачівської міської ради Харківської області Харківська м. Дергачі 3
143 Безверхня Тетяна Миколаївна Учителька історії та правознавства Білицький комунальний заклад загальної середньої освіти І-ІІ ст.№ 8 Добропільської міської ради Донецька м. Білицьке/м. Добропілля  3
147 Докукіна Олена Валентинівна Вчитель математики Білицький комунальний заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів №8 Добропільської міської ради Донецька м. Білицьке 3
160 Базір Олена Олександрівна  Вчитель початкових класів, асистент вчителя Вугледарська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька Вугледар 3
164 Сарнавська Ольга Валеріївна Учитель інформатики Рівненський ліцей №25 Рівненської міської ради Рівненська Рівне 3
177 Филь Ольга Миколаївна Вчитель біології та екології Великоканівецький навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів» Чорнобаївської селищної ради Черкаської області Черкаська с.ВеликіКанівці 3
178 Москвічова Ірина Олександрівна Учителька української мови та літератури Одеський ліцей № 67 Одеська м. Одеса 3
181 Діброва Тетяна Володимирівна Учитель української мови та літератури Лиманська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 4 Лиманської міської ради Донецької області Донецька м. Лиман 3
188 Бурлака Альона Михайлівна Вчитель географії, біології Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Селидівської міської ради Донецької області Донецька  м. Селидове 3
197 Василюк Лариса Петрівна Практичнй психолог Скибинський ліцей Жашківської міської ради  Черкаська Скибин 3
199 Ставська Інна Юріївна Вчитель початкових класів Ліцей №33 міста Житомира Житомирська Житомир 3
210 Івахно Олена Миколаївна Практичний психолог Вільнотерешківська гімназія імені Івана Михайловича Волочая Полтавська с. Вільна Терешківка 3
221 Лаврут  Валентина  Володимирівна Заступник директора з навчально-виховної роботи Межівський аграрний ліцей-інтернат Межівської селищної ради Дніпропетровська Межова 3
226 Діброва Тетяна Володимирівна, Циба Оксана Олександрівна, Піддубна Олена Анатоліївна Учителька української мови та літератури, учителька української мови та літератури, завідувачка бібліотекою Лиманська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 4 Лиманської міської ради Донецької області Донецька м.Лиман 3
229 Цикало Юлія Миколаївна Викладач історії та громадянської освіти Ордена «ЗНАК ПОШАНИ» вище професійне училище № 75 Дніпропетровська с. Олександрівка  3
230 Іващенко Альона Олександрівна Вчитель фізики Ярівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради Донецької області Донецька смт.Ярова 3
235 Яковенко Валентина Євгеніївна Майстер виробничого навчання Державний навчальний заклад «Куп’янський  регіональний центр професійної освіти» Харківська смт. Шевченкове 3
237 Колесник Лариса Анатоліївна Викладач української мови і літератури Професійно-технічне училище №6 Дніпропетровська м. Дніпро 3
242 Кузнєцова Оксана Володимирівна, Коваленко Людмила Анатоліївна, Матюшенко Наталія Євгенівна, Шаргородська Світлана Іванівна Вчителі початкових класів Новогродівськийзаклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів № 10 ім. Тараса Шевченка Донецька Новогродівка 3
244 Шведун Ганна Григорівна Вчитель біології Криворізький ліцей №123 Криворізької міської ради  Дніпропетровська Кривий Ріг 3
246 Євтухова Олена Вікторівна Вчитель інформатики Синельниківський ліцей №2 Дніпропетровська Синельникове 3
248 Богачук Ольга Борисівна Вчитель англійської мови Єврейська гімназія “ОРТ-Алєф” Запорізька  Запоріжжя 3
260 Кислиця Інна Миколаївна Заступник директора з виховної роботи Шевченківська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профіля Черкаської обласної ради Черкаська с. Шевченкове 3
267 Зуляк Оксана Богданівна Вчитель математики Опорний навчальний заклад «Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Заводської селищної ради Тернопільська смт Заводське 3
276 Чорногал Вікторія Олександрівна Учителька української мови та літератури В'язівський заклад загальної середньоїо світи І-ІІІ ступенів Вільшанської селищної ради Звенигородського району Черкасько їобласті Черкаська с.В'язівок 3
280 Потоцька Олена Вікторівна Вчитель початкових класів Кременчуцька гімназія № 1 Кременчуцької міської ради  Кременчуцького району Полтавська Кременчук 3
302 Величко Ірина Валеріївна Вчитель української мови і літератури Синельниківський ліцей №7 Синельниківської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Синельникове 3
304 Іваненко Олена Сергіївна Вчитель історії Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Донецька Бахмут  3
310 Кундікова Зоя Валентинівна Вихователь ГПД Іршанський ліцей Житомирська смт. Іршанськ 3
315 Міщанова Вікторія Володимирівна Вчителька початкових класів Богданівська гімназія-філія опорного ліцею №1 імені М.М.Коцюбинського Васильківської селищної ради Дніпропетровська с. Богданівка 3
316 Усіченко Наталія Вікторівна Учитель трудового навчання Райгородоцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Миколаївської міської ради Краматорського району Донецької області Донецька с. Райгородок 3
318 Ясенко Ольга Миколаївна, Кузевич Лілія Олександрівна, Кріль Наталія Михайлівна Директор, заступник директора з навчально – виховної роботи, заступник директора з виховної роботи Шевченківський ліцей Шевченківської сільської ради Миколаївська с. Шевченкове 3
327 Матяш Олена Володимирівна Вчитель історії КЗ “Вінницький гуманітарний ліцей №1 імені М.І. Пирогова” Вінницька Вінниця 3
329 Бикова Ірина Анатоліївна Учитель початкових класів Комунальний заклад «Першотравневий ліцей» Зміївської міської ради Чугуївського району Харківської області Харківська с. Першотравневе 3
341 Самарська Марія Василівна Практичний психолог Білозерська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18 Білозерської міської ради  Донецька Білозерське 3
344 Галушко Віктор Іванович Вчитель трудового навчання КЗ «Вінницький ліцей № 18» Вінницька м. Вінниця 3
350 Коваленко Ірина Володимирівна Заступник директора закладу загальної середньої освіти,учитель англійської мови закладу загальної середньої освіти Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 з профільним навчанням Бахмутської міської ради Донецької області Донецька Бахмут 3
353 Приймак Наталія Іллівна  Вчитель історії  КЗ « Ліцей інформаційних технологій» Кам’янської міської ради Дніпропетровська м. Кам’янське 3
358 Кваша Тетяна Георгіївна Заступник директора з НВР, учитель початкових класів Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 ім.Валерія Доценка Мирноградської міської ради 3
365 Басова Віра Вікторівна Вчитель початкових класів Навчально-виховний комплекс ”Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 - дошкільний навчальний заклад” Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Добропілля 3
367 Канищева Інна Василівна Викладач Нікопольський професійний ліцей Дніпропетровська м.Нікополь 3
369 Сергієнко Марина Анатоліївна Учитель української мови і літератури, зарубіжної літератури Нікопольський ліцей №3 Нікопольської міської ради Дніпропетровська м.Нікополь 3
370 Будаєва Олена Олександрівна Вчитель початкових класів Запорізька гімназія № 97 Запорізької міської ради Запорізька Запоріжжя 3
371 Луганцова Євгенія Анатоліївна Учитель іноземних мов (англійської, німецької) Лиманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Лиманської міської ради Донецької області Донецька м. Лиман 3
375 Ткачик Світлана Ярославівна Вчителька початкових класів Криворізька гімназія № 11 Дніпропетровська м.Кривий Ріг 3
376 Жевжик Віталій Якович Керівник (директор)  Професійно – технічне училище № 88 смт. Магдалинівка Дніпропетровська смт. Магдалинівка 3
379 Бондарчук Роман Володимирович Учитель української мови та літератури Коростенський міський ліцей №4 Житомирської області Житомирська Коростень 3
381 Оніщенко Ірина Валентинівна  Вчитель початкових класів  Бахмутський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 – багатопрофільний ліцей» Бахмутської міської ради Донецької області  Донецька Бахмут 3
382 Богданова Тетяна Василівна Вчитель фізики Комунальний заклад «Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №32 Харківської міської ради Харківської області» Харківська м. Харків 3
385 Чумак Ганна Андріївна Вчитель біології  Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 - дошкільний навчальний заклад" Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Добропілля 3
387 Вознюк Ольга Василівна Вчитель початкових класів Комунальний заклад «Вінницький ліцей№18» Вінницька м.Вінниця 3
388 Сидорчук Анна Миколаївна Вчитель української мови і літератури Нікопольський ліцей №6 Нікопольської міської ради Дніпропетровська Нікополь 3
391 Ващенко Олена Іванівна Вчительпочатковихкласів Костянтинівський ЗЗСО№5 Костянтинівської міської ради Донецької області Донецька м. Костянтинівка 3
398 Маркова Наталя Іванівна Учитель початкових класів Миколаївський ліцей Миколаївської сільської ради Синельниківського району Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Миколаївка 3

Увага! Щоб завантажити сертифікати учасників та переможців, натисніть на посилання

https://drive.google.com/drive/folders/19AmgxPUlBGRLNif9kAdxv0S5uZiGhGXr?usp=drive_link

та перейдіть у Google Диск. Там Ви побачите папки з номерами матеріалів (по 100 в кожній), оберіть потрібну, зайдіть в неї. Вам потрібно обрати той номер, який відповідатиме номеру Вашого матеріалу, який брав участь у конкурсі. Натискайте на файл під відповідним номером та натисніть кнопку "завантажити".

Користуючись нагодою запрошуємо Ваших вихованців прийняти участь в VІІ щорічному Всеукраїнському національно-патріотичному конкурсі «Я – козацького роду».

Детальніше про умови можна дізнатись, перейшовши за посиланням: 

https://testportalua.com/news/pochatok_reestraciji_na_vii_shhorichnij_vseukrajinskij_nacionalno_patriotichnij_konkurs_ja_kozackogo_rodu/2023-09-12-156

-1 сторінка-  -2 сторінка- -3 сторінка-

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829
Архів записів
Copyright MyCorp © 2024