№ матеріалу |
ПІБ учасника |
Посада |
Назва навчального закладу |
Область |
Населений пункт |
ІІІ місце (продовження таблиці) |
83 |
Швидка Олена Миколаївна (координатор) , Троцко Наталія Яківна , Простова Лариса Анатоліївна |
Викладач |
ДПТНЗ Дніпровський регіональний центр професійно-технічної освіти |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
84 |
Дерко Юлія Миколаївна |
Вчитель початкових класів |
Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Партизанське |
85 |
Бардадим Олена Миколаївна |
Вчитель бандури та вокалу |
Шевченківська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради |
Черкаська |
с. Шевченкове |
89 |
Верба Вікторія Анатоліївна |
Практичний психолог |
Професійно-технічне училище № 48 м. Новомосковська |
Дніпропетровська |
Новомосковськ |
92 |
Муженко Ігор Валентинович |
Вчитель фізики та астрономії |
Комунальний заклад «Вінницький ліцей №33» |
Вінницька |
м. Вінниця |
97 |
Баталова Руслана Мнацівна |
Вчитель англійської мови |
Синельниківський ліцей №7 Синельниківської міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
Синельникове |
101 |
Чернова Наталія Григорівна |
Учитель математики |
Навчально-виховний комплекс № 1 Покровської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Покровськ |
103 |
Яланська Олена Вікторівна |
Вчитель інформатики |
Синельниківський ліцей №2 |
Дніпропетровська |
Синельникове |
106 |
Дикало Тетяна Миколаївна |
Вчитель музичного мистецтва |
Загальноосвітня школа I-IIIст. №9 Покровської міської ради |
Донецька |
м. Покровськ |
112 |
Бабушко Катерина Валеріївна |
Педагог-організатор |
Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №33 |
Житомирська |
м. Житомир |
114 |
Антошкова Майя Броніславівна |
Вчитель біології |
Нестеровецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Дунаєвецької міської ради Хмельницької області |
Хмельницька |
с. Нестерівці |
115 |
Удовиченко Валентина Михайлівна |
Вчитель математики та фізики |
Козелецька гімназія № 1 Козелецької селищної ради |
Чернігівська |
смт. Козелець |
128 |
Калєйнік Юлія Миколаївна |
Вчитель математики |
Комунальний заклад «Нікопольська середня загальноосвітня школа № 25 з поглибленим трудовим і профільним навчанням» |
Дніпропетровська |
м. Нікополь |
130 |
Нежуріна Олена Юсупівна |
Вчитель зарубіжної літератури |
Синельниківський ліцей № 7 |
Дніпропетровська |
м. Синельникове |
132 |
Баженова Наталія Василівна |
Вихователь групи подовженого дня |
Іршанський ліцей Житомирської області |
Житомирська |
смт. Іршанськ |
133 |
Лиса Ганна Олександрівна |
Вчитель біології |
ТОВ «Центр освіти «Оптіма» |
Київська |
м. Київ |
134 |
Стеценко Ольга Володимирівна |
Вчитель початкових класів |
НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3-колегіум» |
Черкаська |
м. Сміла |
143 |
Шинкевич Віра Іванівна
Довгань Оксана Василівна
|
Заступник директора з навчально-виховної роботи школи, учитель української мови та літератури, вчитель-методист
Учитель української мови та літератури
|
КЗ «Вінницький ліцей №6» |
Вінницька |
м. Вінниця |
145 |
Гончаренко Наталія Чеславівна |
Вчитель англійської мови |
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 123 |
Дніпропетровська |
м. Кривий Ріг |
147 |
Чередниченко Валентина Миколаївна |
Учитель |
Миколаївський ліцей Миколаївської сільської ради Синельниківського району Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Миколаївка |
151 |
Басюк О.Д.,
Салій С.П.,
Мовчанюк Т.В.,
Дереневич А.О.
|
Учителі початкових класів |
Соколівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Жашківської міської ради Уманського району |
Черкаська |
с. Соколівка |
153 |
Бусигіна Наталія Олександрівна |
Вчитель інформатики |
Комунальний заклад «Вінницький ліцей №12» |
Вінницька |
м. Вінниця |
157 |
Христич Наталія Олександрівна |
Учитель мистецтва |
Пирятинський ліцей №6 |
Полтавська |
м. Пирятин |
158 |
Цюрмаста Тетяна Анатоліївна |
Вчитель – дефектолог (тифлопедагог) початкових класів |
Комунальний заклад «Черкаська спеціальна школа Черкаської спеціальної школи» |
Черкаська |
м. Черкаси |
161 |
Ляхович Наталія Вікторівна |
Вчитель англійської мови |
Богодухівський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Чорнобаївської селищної ради Черкаської області |
Черкаська |
с. Богодухівка |
165 |
Павліченко Віра Юріївна |
Вчитель української мови та літератури |
Житомирський міський колегіум |
Житомирська |
м. Житомир |
168 |
Середа Світлана Леонідівна |
Вчителька англійської мови |
Журавлівський ліцей Тульчинської міської ради |
Вінницька |
с. Журавлівка |
172 |
Данильченко Надія Валеріївна |
Учитель української мови та літератури |
Шепетівський навчально-виховний комплекс №3 у складі "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Н. Рибака та ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою" |
Хмельницька |
м. Шепетівка |
176 |
Опанасенко Людмила Анатоліївна |
Вчитель української мови та літератури |
Комунальний заклад освіти «Середня загальноосвітня школа № 91» Дніпровської міської ради |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
178 |
Сурду Костянтин Якобович |
Вчитель інформатики |
Запорізький ліцей «Логос» Запорізької міської ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Запоріжжя |
183 |
Єрмоленко Світлана Іванівна |
Вчитель початкових класів |
Срібненський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. А. Г. Черненка з дошкільним підрозділом Покровської міської ради Донецької області |
Донецька |
с. Срібне |
186 |
Кравченко Надія Михайлівна |
Вчитель англійської мови |
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 |
Дніпропетровська |
м. Кривий Ріг |
189 |
Педан Людмила Миколаївна |
Вчитель математики |
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №115 |
Дніпропетровська |
м. Кривий Ріг |
194 |
Блозва Ольга Андріївна |
Викладач |
Борщівський агротехнічний фаховий коледж |
Тернопільська |
Борщів |