Шкільний портал
Середа, 21.02.2024, 09:34
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 6 клас. Результати конкурсу "Я - Людина!" 2022 рік. Шкільний порталРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3741
Статистика

Онлайн всього: 14
Гостей: 14
Користувачів: 0

6 клас. 

Результати конкурсу "Я - Людина!" 2022 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

ПІБ Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
І місце
Андріянов Дмитро 6 95 1 Кілійський ЗЗСО №3 Кілійської міської ради Одеська м. Кілія
Астахов Єгор 6 92 1 Іларіонівський ліцей Іларіонівської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська Іларіонове
Атанасій Анастасія 6 90 1 Холмський ліцей з початковою школою та гімназією Одеська с. Холмське
Балан Олена 6 92 1 Кілійський ЗЗСО №3 Кілійської міської ради Одеська м. Кілія
Білецька Аліна 6 90 1 КЗ «Мельниківська гімназія Ротмістрівської сільської ради» Черкаська с. Мельниківка
Блинова Софія 6 92 1 ОЗО «Добропільський ліцей Криворізької сільської ради Покровського району Донецької області» Донецька с.Добропілля 
Бондаренко Кирило 6 91 1 КЗО «Спеціальна школа №10» ДОР» Дніпропетровська м. Дніпро
Волченко Максим 6 95 1 КУ Сумська ЗОШ №15 І-ІІІ ступенів ім. Д. Турбіна  м. Суми, Сумської області Сумська м. Суми
Ворона Анастасія 6 92 1 Cтебненська гімназія Звенигородської міської ради Звенигородського району Черкаської області області Черкаська с. Стебне
Гаврильчук Поліна 6 92 1 Кременчуцька гімназія №22 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Полтавська м. Кременчук
Гарбуз Тимофій 6 92 1 Cтебненська гімназія Звенигородської міської ради Звенигородського району Черкаської області області Черкаська с. Стебне
Гарбузов Гліб 6 92 1 Дитячо юнацький центр національного відродження міста Первомайська Миколаївська м.  Первомайськ 
Гладка Аліна 6 95 1 Ріпкинський ліцей імені Софії Русової  Ріпкинської селищної ради Чернігівська смт Ріпки
Гладкий Антон 6 95 1 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів  №19  Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Гниденко Богдан 6 91 1 КЗ «Макіївський ліцей Ротмістрівської сільської ради» Черкаська с. Макіївка
Горобець Дмитро 6 91 1 КЗ «Макіївський ліцей Ротмістрівської сільської ради» Черкаська с. Макіївка
Грец Вероніка 6 91 1 ЗЗСО І-ІІ ступенів села Торчиновичі Самбірського району Львівська с. Торчиновичі
Гуляєв Владислав 6 92 1 Cтебненська гімназія Звенигородської міської ради Звенигородського району Черкаської області області Черкаська с. Стебне
Гуменюк Вікторія 6 91 1 Криворізька гімназія №68 Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Гуртовий Назар 6 91 1 КЗ «Макіївський ліцей Ротмістрівської сільської ради» Черкаська с. Макіївка
Дрозд Андрій 6 91 1 КЗ «Тупичівський ліцей» Тупичівської сільської ради Чернігівська с. Тупичів
Дубина Артем 6 90 1 Добровеличківський ліцей «Гармонія» Добровеличківської селищної ради Кіровоградської області Кіровоградська Добровеличківка
Завозненко Дмитро 6 90 1 Овідіопольський ЗЗСО Овідіопольської селищної ради Одеська смт Овідіополь
Калим Валерія 6 91 1 Кулішівська гімназія-філія ОЗ «Михалківський ліцей» Чернівецька с. Кулішівка
Кольцун Сергій 6 91 1 Розівська гімназія з початковою школою-філія Кулевчанського опорного закладу-ліцею з початковою школою Одеська с.Розівка
Коротя Влад 6 91 1 КЗО «Спеціальна школа №10» ДОР» Дніпропетровська м. Дніпро
Котерняк Тетяна 6 91 1 КЗ Желаннівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ Очеретинської селищної військо-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області  Донецька смт.Желанне
Кунавін Сергій 6 91 1 ОЗ «Рокитнівський ліцей №3» Рівненська смт. Рокитне
Ларкін Станіслав 6 91 1 ОЗ «Рокитнівський ліцей №3» Рівненська смт. Рокитне
Мар'єта Ангеліна 6 91 1 КУ Сумська ЗОШ №15 І-ІІІ ступенів ім. Д. Турбіна  м. Суми, Сумської області Сумська м. Суми
Минюк Марія 6 90 1 ЗЗСО I-III ступенів с.Тур’є Львіваька с. Тур’є
Мінько Ілона 6 91 1 ЗЗСО І-ІІ ступенів села Торчиновичі Самбірського району Львівська с. Торчиновичі
Музика Ірина 6 92 1 Михайлівський ліцей Степівської сільської ради Миколаївської області Миколаївського району Миколаївська с. Михайлівка
Оранська Наталія 6 95 1 Михайлівський ліцей Степівської сільської ради Миколаївської області Миколаївського району Миколаївська с. Михайлівка
Пліш Віталій 6 90 1 ЗЗСО I-III ступенів с.Тур’є Львіваька с. Тур’є
Прокоф'єва Марія 6 91 1 КЗО «Спеціальна школа №10» ДОР» Дніпропетровська м. Дніпро
Рвачова Дар'я 6 92 1 Синельниківський ліцей №5 Синельниківської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Синельникове
Сідаш Єва 6 90 1 Кобеляцька гімназія №3 Кобеляцької міської ради Полтавської області Полтавська м. Кобеляки
Стаднік Альбіна 6 91 1 Голодьківська гімназія Хмільницької міської ради Хмільницького району Вінницька с. Голодьки
Тиха Домініка 6 95 1 КУ Сумська ЗОШ №15 І-ІІІ ступенів ім. Д. Турбіна  м. Суми, Сумської області Сумська м. Суми
Тиховод Кіра 6 92 1 Cтебненська гімназія Звенигородської міської ради Звенигородського району Черкаської області області Черкаська с. Стебне
Тішина Софія 6 91 1 Ліцей №2 Володимирської міської ради Волинська м. Володимир
Ткаченко Артем 6 92 1 Cтебненська гімназія Звенигородської міської ради Звенигородського району Черкаської області області Черкаська с. Стебне
Харко Андрій 6 91 1 Глинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Жовківської міської ради Львівського району Львівської області Львівська с. Глинськ
Хмельовська Сніжана 6 90 1 ЗЗСО І-ІІІ ступенів смт Новий Яричів Львівська смт Новий Яричів
Ходаш Поліна 6 95 1 Ріпкинський ліцей імені Софії Русової  Ріпкинської селищної ради Чернігівська смт Ріпки
Чебеняк Богдан 6 91 1 Глинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Жовківської міської ради Львівського району Львівської області Львівська с. Глинськ
ІІ місце
Бабух Наталія 6 82 2 ОЗ-«Вікнянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Чернівецька с. Вікно
Балан Костянтин 6 80 2 Кілійський ЗЗСО №3 Кілійської міської ради Одеська м. Кілія
Барда Дарина 6 82 2 Дитячо юнацький центр національного відродження міста Первомайська Миколаївська м.  Первомайськ 
Бєляєв Владислав 6 87 2 Кременчуцька гімназія №22 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Полтавська м. Кременчук
Білан Анна 6 87 2 КЗ «Макіївський ліцей Ротмістрівської сільської ради» Черкаська с. Макіївка
Бондаревський Ярослав 6 75 2 Кобеляцька гімназія №3 Кобеляцької міської ради Полтавської області Полтавська м. Кобеляки
Бояр Микола 6 85 2 Знаменівський ліцей Піщанської сільської ради Дніпропетровська с. Знаменівка 
Бричка Максим 6 70 2 Карпилівський ліцей Рокитнівської територіальної громади Рівненська Карпилівка
Василишин Василина 6 82 2 Глинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Жовківської міської ради Львівського району Львівської області Львівська с. Глинськ
Вербіна Аліна 6 75 2 Кілійський ЗЗСО №3 Кілійської міської ради Одеська м. Кілія
Гаврилюк Валерія 6 80 2 Кам’янець-Подільський  ліцей  №14 Кам’янець-Подільської міської ради Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Гримський Володимир 6 82 2 Озерський ліцей Кобеляцької міської ради Полтавської області Полтавська с. Озера
Губар Поліна 6 80 2 Великобудищанський спеціалізований заклад освіти І-ІІІ ступенів Великобудищанської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Великі Будища
Гусєва Вікторія 6 71 2 Великобудищанський спеціалізований заклад освіти І-ІІІ ступенів Великобудищанської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Великі Будища
Давикоза Єлизавета 6 80 2 Кілійський ЗЗСО №3 Кілійської міської ради Одеська м. Кілія
Демко Микола 6 75 2 ЗЗСО I-III ступенів с.Тур’є Львіваька с. Тур’є
Дзерик Дар'я 6 85 2 Холмський ліцей з початковою школою та гімназією Одеська с. Холмське
Дімброва Ольга 6 80 2 Кілійський ЗЗСО №3 Кілійської міської ради Одеська м. Кілія
Довга Марина 6 78 2 ОЗ-«Вікнянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Чернівецька с. Вікно
Дробишевський Олександр 6 80 2 Новоукраїнський ліцей №8 Кіровоградська м.Новоукраїнка
Дрожжина Ніка 6 85 2 Новогродівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області Донецька Норвогродівка
Дулеба Каріна 6 82 2 ОЗ-«Вікнянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Чернівецька с. Вікно
Єна Володимир 6 85 2 Філія Пирятинського ліцею Пирятинської міської ради Полтавської області Полтавська Пирятин
Зубак Юрій 6 73 2 ЗЗСО І-ІІ ступенів села Торчиновичі Самбірського району Львівська с. Торчиновичі
Іванов Матвій 6 85 2 Холмський ліцей з початковою школою та гімназією Одеська с. Холмське
Істомін Максим 6 85 2 Михайлівський ліцей Степівської сільської ради Миколаївської області Миколаївського району Миколаївська с. Михайлівка
Кіореско Неля 6 85 2 Рокитненський ліцей Чернівецька с. Рокитне
Кісіль Ростислав 6 73 2 «Мшанецька ЗОШ І-ІІ ступенів», що знаходиться в комунальній власності Теребовлянської міської ради Тернопільська c. Мшанець
Клименко Дарина 6 78 2 Дирдинський ЗЗСО І-ІІ ступенів Городищенської міської ради Черкаської області Черкаська Дирдин
Ковалик Андрій 6 73 2 Глинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Жовківської міської ради Львівського району Львівської області Львівська с. Глинськ
Коваль Ангеліна 6 85 2 Веринський ЗЗСО І-ІІ ступенів Львівська с Верин
Кожухар Дмитро 6 80 2 Кілійський ЗЗСО №3 Кілійської міської ради Одеська м. Кілія
Колибаба Дарина 6 82 2 ОЗ-«Вікнянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Чернівецька с. Вікно
Колпак Анна 6 82 2 Новоукраїнський ліцей №8 Кіровоградська м.Новоукраїнка
Корчевський Артем 6 82 2 Озерський ліцей Кобеляцької міської ради Полтавської області Полтавська с. Озера
Красовський Артем 6 85 2 Кременчуцька гімназія №22 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Полтавська м. Кременчук
Купка Юлія 6 80 2 Глинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Жовківської міської ради Львівського району Львівської області Львівська с. Глинськ
Куян Уляна 6 75 2 Кременчуцька гімназія №22 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Полтавська м. Кременчук
Лапінська Єва 6 85 2 Новогродівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області Донецька Норвогродівка
Лебедєва Поліна 6 80 2 Кременчуцька гімназія №22 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Полтавська м. Кременчук
Лесик Віталій 6 82 2 ЗЗСО І-ІІ ступенів села Торчиновичі Самбірського району Львівська с. Торчиновичі
Майданська Єва 6 85 2 Рокитненський ліцей Чернівецька с. Рокитне
Неїченко Дарія 6 70 2 КЗ «Ліцей №31» Кам’янської міської ради Дніпропетровська м. Кам’янське
Нечипоренко Богдан 6 80 2 Дитячо юнацький центр національного відродження міста Первомайська Миколаївська м.  Первомайськ 
Овчаренко Марк 6 85 2 Новогродівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області Донецька Норвогродівка
Осадець Анатолій 6 85 2 ОЗ-«Вікнянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Чернівецька с. Вікно
Парахін Ярослав 6 80 2 Новогродівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області Донецька Норвогродівка
Парубець Поліна 6 87 2 КЗ «Тупичівський ліцей» Тупичівської сільської ради Чернігівська с. Тупичів
Петрина Анна 6 87 2 ЗЗСО «Писарівська гімназія» Дніпропетровська с. Писарівка
Підорич Олександра 6 82 2 Михайлівський ліцей Степівської сільської ради Миколаївської області Миколаївського району Миколаївська с. Михайлівка
Поліщук Олександра 6 87 2 Cтебненська гімназія Звенигородської міської ради Звенигородського району Черкаської області області Черкаська с. Стебне
Поляков Нікіта 6 87 2 Васильківська гімназія Васильківської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська Васильківка
Рагузін Павло 6 80 2 Дитячо юнацький центр національного відродження міста Первомайська Миколаївська м.  Первомайськ 
Рак Марія 6 87 2 Кілійський ЗЗСО №3 Кілійської міської ради Одеська м. Кілія
Романчук Владислав 6 78 2 Ліцей №2 Володимирської міської ради Волинська м. Володимир
Рябий Артем 6 87 2 Кулішівська гімназія-філія ОЗ «Михалківський ліцей» Чернівецька с. Кулішівка
Савенко Дмитро 6 73 2 Кобеляцька гімназія №3 Кобеляцької міської ради Полтавської області Полтавська м. Кобеляки
Савранська Анастасія 6 80 2 Добровеличківський ліцей «Гармонія» Добровеличківської селищної ради Кіровоградської області Кіровоградська Добровеличківка
Сало Марія 6 78 2 Глинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Жовківської міської ради Львівського району Львівської області Львівська с. Глинськ
Свистун Аліса 6 80 2 ОЗ-«Вікнянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Чернівецька с. Вікно
Сидор Аліна 6 82 2 Глинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Жовківської міської ради Львівського району Львівської області Львівська с. Глинськ
Стоянова Тетяна 6 85 2 Холмський ліцей з початковою школою та гімназією Одеська с. Холмське
Стрілець Андрій 6 85 2 Михайлівський ліцей Степівської сільської ради Миколаївської області Миколаївського району Миколаївська с. Михайлівка
Ткаченко Максим 6 85 2 Пирятинський ліцей Пирятинської міської ради Полтавської області Полтавська Пирятин
Токарєв Микола 6 78 2 КЗ «Вінницький ліцей №19» Вінницька м. Вінниця
Троян Аліса 6 71 2 Кам’янець-Подільський  ліцей  №14 Кам’янець-Подільської міської ради Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Федорук Денис 6 78 2 КЗ «Ліцей №31» Кам’янської міської ради Дніпропетровська м. Кам’янське
Харабара Дан 6 85 2 Кулішівська гімназія-філія ОЗ «Михалківський ліцей» Чернівецька с. Кулішівка
Хижняк Ілля 6 80 2 КЗ «Макіївський ліцей Ротмістрівської сільської ради» Черкаська с. Макіївка
Хілько Вікторія 6 78 2 Пирятинський ліцей Пирятинської міської ради Полтавської області Полтавська Пирятин
Христов Владислав 6 85 2 Холмський ліцей з початковою школою та гімназією Одеська с. Холмське
Цімерман Софія 6 75 2 Новоукраїнський ліцей №8 Кіровоградська м.Новоукраїнка
Цітуля Романія 6 87 2 Глинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Жовківської міської ради Львівського району Львівської області Львівська с. Глинськ
Цуркан Максим 6 82 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів села Коболчин Чернівецька с. Коболчин
Чевка Олексій 6 75 2 Маршинецький ліцей Новоселицької міської ради Чернівецька с. Маршинці
Чернецька Єлизавета 6 87 2 Криворізька гімназія №68 Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Чернєва Дар'я 6 80 2 Холмський ліцей з початковою школою та гімназією Одеська с. Холмське
Шестакович Дар'я 6 85 2 Криворізька гімназія №68 Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Явтушенко Валерія 6 70 2 КЗ «Ліцей №31» Кам’янської міської ради Дніпропетровська м. Кам’янське
Яковенко Владислав 6 78 2 Межівський ліцей №2 Межівської селищної ради  Дніпропетровська смт Межова
Яриш Володимир 6 80 2 Глинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Жовківської міської ради Львівського району Львівської області Львівська с. Глинськ
Яценко Роман 6 80 2 Озерський ліцей Кобеляцької міської ради Полтавської області Полтавська с. Озера
ІІІ місце
Білик Дмитро 6 58 3 ЗЗСО І-ІІІ ступенів смт Новий Яричів Львівська смт Новий Яричів
Борець Ліза 6 50 3 Оситнязька філія Великосеверинівського ліцею  Кіровоградська с. Оситняжка
Бричка Олександр 6 50 3 Карпилівський ліцей Рокитнівської територіальної громади Рівненська Карпилівка
Вихопень Юрій 6 58 3 Глинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Жовківської міської ради Львівського району Львівської області Львівська с. Глинськ
Влах Єлизавета 6 65 3 ЗЗСО I-III ступенів с.Тур’є Львіваька с. Тур’є
Дидюк Олег 6 68 3 ЗЗСО I-III ступенів с.Тур’є Львіваька с. Тур’є
Єремейчук Єгор 6 50 3 Карпилівський ліцей Рокитнівської територіальної громади Рівненська Карпилівка
Задорожна Вікторія 6 68 3 Кобеляцька гімназія №3 Кобеляцької міської ради Полтавської області Полтавська м. Кобеляки
Зельман Марія 6 53 3 Добровеличківський ліцей «Гармонія» Добровеличківської селищної ради Кіровоградської області Кіровоградська Добровеличківка
Карпіков Святослав 6 50 3 КЗ «Зеленогайська гімназія» Лозуватської сільської ради Дніпропетровська с. Зелений Гай
Коба Максим 6 51 3 Кобеляцька гімназія №3 Кобеляцької міської ради Полтавської області Полтавська м. Кобеляки
Козєвич Ірина 6 51 3 «Мшанецька ЗОШ І-ІІ ступенів», що знаходиться в комунальній власності Теребовлянської міської ради Тернопільська c. Мшанець
Котан Дар'я 6 50 3 Оситнязька філія Великосеверинівського ліцею  Кіровоградська с. Оситняжка
Лісеєнко Данііл 6 50 3 КЗ «Ліцей №31» Кам’янської міської ради Дніпропетровська м. Кам’янське
Півкін Назар 6 65 3 Добровеличківський ліцей «Гармонія» Добровеличківської селищної ради Кіровоградської області Кіровоградська Добровеличківка
Пущук Богдан 6 50 3 Кобеляцька гімназія №3 Кобеляцької міської ради Полтавської області Полтавська м. Кобеляки
Селецька Христина 6 68 3 ЗЗСО I-III ступенів с.Тур’є Львіваька с. Тур’є
Тарас Злата 6 50 3 ЗЗСО І-ІІІ ступенів смт Новий Яричів Львівська смт Новий Яричів
Улянівська Софія 6 65 3 Голодьківська гімназія Хмільницької міської ради Хмільницького району Вінницька с. Голодьки
Успацький Микола 6 56 3 Багачівська гімназія Кривоозерської селищної ради Миколаївської області Миколаївська с. Багачівка

 

Приєднуйтесь до нашого першого у 2023 році конкурсу «Ми – Патріоти України!», який відбудеться у березні.

Ознайомитись з умовами можна за посиланням:

http://testportalua.com/index/0-26

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829
Архів записів
Copyright MyCorp © 2024