Шкільний портал
Понеділок, 20.05.2024, 13:32
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Конкурс "Ми - Патріоти України!"РеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3753
Статистика

Онлайн всього: 11
Гостей: 11
Користувачів: 0

Вітаємо Вас на сторінці щорічного Всеукраїнського  національно-патріотичного конкурсу

"Ми - Патріоти України!"

Україна — наша Батьківщина, і хочеться знати про неї як найбільше. Це закономірне прагнення, адже людині властиве бажання отримувати знання. А які ж ми будемо українці, якщо не знатимемо території, на якій проживаємо та якій завдячуємо усим, що в нас є, не знатимемо їсторії, мови, літератури, географії - тобто не матимемо тих знань, які вирізняють націю, які вказують нам, до якої спільноти ми належимо? Які ж ми патріоти, якщо не розумітимемо, в чому наші досягнення, здобутки та переваги в порівнянні з іншими народами?

Саме з метою ознайомлення молодого покоління українців з нашими цікавинками та досягненнями, ми вирішили запровадити національно-патріотичний конкурс, який покликаний ознайомити учасників з Україною. Адже наша Батьківщина - велика країна з безкрайніми полями, з великим містами, селами, чудовими, добрими людьми та з величною історією, яку можна з впевненістю вважати однією з найгероїчніших та найтрагічніших у світі.

Конкурс відбувається під гаслом: "Чи знаєш ти землю, на якій живеш?".

 1. Умови конкурсу
 2. Регламент проведення конкурсу
 3. Як школі стати учасником конкурсу
 4. Учасники конкурсу
 5. Вимоги до відповідальної особи (шкільного куратора)
 6. Порядок проведення конкурсу
 7. Підведення підсумків конкурсу
 8. Вимоги до комп'ютерів

Умови конкурсу

Конкурс включає в себе завдання різного рівня та об'єднує в собі питання з історії, географії, мови та літератури України.

Конкурс відбувається в комп'ютерному класі навчального закладу чи в будь-якому іншому приміщенні навчального закладу, який обладнаний комп'ютерами та під наглядом відповідальної особи. 

Завдання подаються завдяки комп'ютерній програмі, яку необхідно буде завантажити на цій сторінці в конкурсний день. На даний час за посиланням   https://testportalua.com/load/0-0-0-24-20    варто спробувати демонстраційну програму, яка продемонструє можливості програми та приклади роботи з завданнями. Спробувати програму потрібно обов'язково, щоб провести діагностику комп'ютерів, оскільки не всі вони відповідають вимогам програми (в такому випадку програма не запускатиметься). Щоб ознайомитись з вимогами до комп'ютерів, натисніть тут.

Конкурс платний. Вартість участі у конкурсі для кожного учасника від навчального закладу коштує 20 грн. 

В цій рамці з 11 березня  знаходитимуться посилання на архіви, в яких будуть конкурсні програми. Достатньо буде на них натиснути і завантаження розпочнеться автоматично.

Посилання для завантаження конкурсних програм

Для 1 класу : https://testportalua.com/load/0-0-0-2710-20

Для 2-4 класів (перша група) : https://testportalua.com/load/0-0-0-2711-20

Для 5-8 класів (друга група) :   https://testportalua.com/load/0-0-0-2712-20

Для 9-11 класів (третя група) :  https://testportalua.com/load/0-0-0-2713-20

Якщо не виходить, з якихось причин завантажити за цими посиланнями, переходьте на Гугл Диск за цим посиланням:

https://drive.google.com/drive/folders/1L2KhM0Ik7Fz_RAHim3AzfcieLc7A-ISh?usp=drive_link

та завантажуйте ці програми з папки на ньому. Якщо не допомагає, спробуйте завантажити іншим браузером.


Регламент проведення конкурсу

УВАГА! Дозоляється проводити конкурс онлайн за умови, що Ваш навчальний заклад на час проведення конкурсу перебуває на дистанційному навчанні. Онлайн в нашому розумінні означає, що учні завантажать програму на свої комп'ютери самостійно (чи з допомогою батьків), пройдуть конкурсні питання та надішлють шкільному куратору файл з результатом. Шкільний куратор збере всі файли, сплатить оргвнесок, заповнить заявку та надішле все це нам одним листом.

Учням, які бажають взяти участь у конкурсі та мають близьких родичів, які захищають чи захищали нашу Батьківщину від російської агресії (батьки, рідні брати, сестри) - участь безкоштовна. Але при цьому у заявці все одно повинно бути мінімум 6 учнів, сплата оргвнеску за участь яких відбуватиметься згідно правил. 

1. Конкурс проводиться в один етап  11-22 березня (в будь-який з цих днів на вибір).

2. До кінця доби  10 березня навчальному закладу необхідно подати заявку на участь у конкурсі за адресою: zno.probne@gmail.com  Бланк заявки можна завантажити за посиланням: https://testportalua.com/load/0-0-0-22-20

3. Після отримання заявки, протягом трьох діб (увага! навіть у вихідні дні), на Вашу електронну адресу (з якої надійшла заявка) буде надіслано лист з інструкціями та реквізитами (номер картки ПриватБанку та розрахунковий рахунок) для сплати коштів за участь у конкурсі.

4. 11-22 березня, в будь-який з цих конкурсних днів, необхідно зайти на наш сайт, на цю сторінку та завантажити конкурсні програми з рамки. В рамці їх буде 4: для 1, 2-4, 5-8 та 9-11 класів.

5. Провести конкурс.

6. Провівши конкурс, потрібно  здійснити перерахування коштів (з терміналу,  Приват24, чи іншим відомим Вам способом).

7. Провівши конкурс та сплативши оргвнесок, до кінця доби 22 березня поточного року необхідно надіслати на нашу головну пошту zno.probne@gmail.com :

Файли з результатами. Файли знаходяться на кожному з задіяних комп’ютерів в папці Resultat_Patriot_2024 (її створить конкурсна програма автоматично) на диску "С" (шлях: C:\Resultat_Patriot_2024). Файли закодовані, та мають розширення "mtxpr". Вони підписані прізвищем та ім'ям учня, який проходив питання. Можна надсилати самі файли, а можна, щоб не розбиратись, надіслати папки, в яких знаходяться ці файли з результатами;

Повністю заповнену заявку (з прізвищами та іменами учасників);

Підтвердження сплати. Підтвердженням сплати може бути відсканований чи близько та якісно сфотографований чек. Якщо кошти перераховані з Приват24, копії чека не потрібно. В такому випадку буде достатньо вказати нам у листі о котрій годині перераховані кошти та ПІБ того, з чієї картки здійснено перерахунок. 

8. Електронні сертифікати  учасників (увага! тільки електронні), куратора та переможців конкурсу надійдуть на вказану Вами електронну адресу не пізніше останнього тижня травня. 


Отож, хронологія така:

1. До кінця доби 10 березня подати заявку

2. Отримати лист-відповідь з інструкціями та реквізитами (протягом 3-х діб)

3. 11-22 березня (в будь-який з цих днів, на вибір шкільного куратора) провести конкурс

4. Сплатити оргвнесок

5. До кінця доби 22 березня надіслати результати учасників, заповнену заявку та повідомлення про сплату на нашу електронну скриньку zno.probne@gmail.com

6. Отримати електронні сертифікати з результатами (не пізніше 31 травня), роздрукувати  та нагородити ними учасників конкурсу


 Як школі стати учасником конкурсу

Призначити відповідальну особу (куратора), який заповнить та надішле заявку на нашу електронну пошту zno.probne@gmail.com, сплатить організаційний внесок, організує проведення конкурсу в школі, проводитиме з нами листування.


Учасники конкурсу

До участі в конкурсі запрошуються учні 1 -11 класів, які будуть об'єднані в чотири групи:

 1. 1 клас
 2. 2-4 класи
 3. 5-8 класи
 4. 9-11 класи

Кожній з груп буде запропоновано свій підбір запитань та окрема комп'ютерна програма.

Мінімальна кількість учасників від навчального закладу – 6 учнів. Максимальна кількість учасників від закладу освіти НЕ обмежується.


Вимоги до відповідальної особи (шкільного куратора)

Щоб ознайомитись з вимогами до відповідальної особи (куратора), перейдіть за посиланням:

http://testportalua.com/index/vimogi_do_vidpovdalnoji_osobi_kuratora/0-68


Інструкція для відповідальної особи від ЗНЗ

До початку конкурсу

1. Спробувати демонстраційну версію програми для перевірки відповідності комп'ютерів до вимог програми

2. Уважно та точно заповнити та надіслати заявку на конкурс на електронну адресу  zno.probne@gmail.com 

Увага! Не потрібно надсилати 2, 3 та більше листів одночасно. Це викликає збій в роботі та тільки сповільнює її.  Достатньо одного листа. 

3. Регулярно (протягом 3-х діб з часу надсилання заявки) заходити на вказану в заявці електронну пошту для того, щоб  отримати інструкцію та реквізити для сплати оргвнеску

4. Дочекатись електронний лист-відповідь з підтвердженням реєстрації, з короткою інструкцією подальших дій та реквізитами.  Якщо протягом 3-х діб реквізити не надійшли (це означатиме, що ми Вашого листа не отримали), надіслати нам заявку ще раз.  

Під час конкурсу

1. В період 11-22 березня (в будь-який із вказаних днів) зайти на цю сторінку, завантажити з рамки програми, встановити їх на випробувані комп'ютери та провести конкурс.

2. В заявці скласти список учасників. Заявку Ви вже раз надсилали (при реєстрації), тепер надішліть її ще раз (заповнену повністю), тільки тепер в ній впишіть список учасників по класам. 

3. Зібрати з усих задіяних комп'ютерів файли, заархівувати їх.

4. Здійснити перерахування коштів (з терміналу,  Приват24, чи іншим відомим Вам способом) та відсканувати чек. Якщо кошти перераховані з Приват24, копії чека не потрібно. В такому випадку буде достатньо вказати нам в листі о котрій годині перераховані кошти та ПІБ того, з чієї картки здійснено перерахунок.

5. Надіслати одним листом:

 • заархівовані файли
 • заявку (ще раз, але тепер зі списком учасників) 
 • Підтвердження сплати (копію чека чи, для тих, хто сплатив оргвнесок через Приват24, просто вказати в тексті листа о котрій годині перераховані кошти та ПІБ того, з чієї картки здійснено перерахунок)

на нашу електронну адресу zno.probne@gmail.com не забувши вказати в темі листа назву навчального закладу та те, що це файли результатів учасників конкурсу.

6. Регулярно заходити на електронну пошту, з якої було надіслано результати для того, щоб  отримати листа з підтвердженням отримання файлів. Якщо протягом 3-х діб листа від нас не надійде, надіслати все вище перераховане нам ще раз. Не забути вказати у темі листа назву конкурсу, назву навчального закладу та те, що це файли конкурсу.

Після проведення конкурсу

1. Час від часу заходити на електронну пошту для того, щоб перевірити, чи не надійшов від нас лист з сертифікатами (електронні сертифікати учасників, куратора та переможців конкурсу надійдуть на вказану Вами електронну адресу не пізніше останнього тижня травня).

2. Отримавши електронні сертифікати, перевірити їх на можливі помилки та відписатись нам, роздрукувати та нагородити ними учасників.

Увага! Невиконання якогось із цих пунктів може призвести до негативних наслідків. Будьте коректними та виконайте все так, як вказано вище. 


Порядок проведення конкурсу

1. В будь-який з конкурсних днів, (з 11 по 22 березня), куратор завантажує програми (їх буде чотири: на 1, 2-4, 5-8 та на 9-11 класи) з цієї сторінки на сайті (тому є сенс внести її в закладки).

2. Скидає їх на всі комп'ютери, які пройшли випробування і відповідають нашим вимогам (вимоги описані нижче). Щоб перейти до вимог, натисніть тут.

3. У встановлений куратором час в межах конкурсних днів, під його наглядом, учні сідають за комп'ютери, запускають програму, вводять свої дані та відповідають на питання. Якщо на всіх учасників комп'ютерів не вистачає, дозволяється проводити конкурс в кілька підходів  до того часу, поки всі заявлені учасники не закінчать. Як куратор встановить черговість, залежить від нього. Нам це не важливо. Однак, від того, наскільки правильно учні запишуть своє прізвище, ім'я та клас залежить правильність внесення нами даних у сертифікати.

Увага! Один учасник може взяти участь у конкурсі тільки один раз.

4. В програмі встановлено час проходження питань. Він становить 60 хвилин для кожного запуску програми. Якщо до закінчення часу не виконати всі завдання,   вікно програми закриється. Після цього учасник більше не матиме права ще раз відповісти на конкурсні запитання.

5. По закінченні конкурсу куратору потрібно зібрати файли зі звітами з усіх комп'ютерів, заархівувати їх та надіслати нам на електронну адресу: zno.probne@gmail.com 

Нагадуємо, що нам потрібно надіслати файли з розширенням "mtxpr", які знаходитимуться в папках, які створить програма, на всіх задіяних комп'ютерах. Папки розташовуватимуться  на дискові "С" та будуть носити назву Resultat_Patriot_2024 (шлях: C:\Resultat_Patriot_2024). Можна надіслати самі папки з файлами конкурсу чи файли з папок. Файли підписані прізвищами та іменами учнів, які проходили конкурсні питання.

Також, разом із файлами, необхідно ще раз надіслати заявку, тільки тепер її дозаповнити (вписати список учасників, які взяли участь у конкурсі)

Увага!  Листа нам на електронну адресу потрібно надіслати до кінця доби 22 березня. В темі листа обов'язково необхідно вказати, що в даному листі знаходяться результати конкурсу та назву навчального закладу. 

6. Після надсилання результатів, відповідальна особа повинна протягом трьох діб регулярно заходити на електронну пошту, яка вказана у заявці як така, через яку вестиметься електронне листування, та з якої надійшла заявка. Протягом цих трьох діб ми переглянемо Вашого листа з файлами та надішлемо підтвердження про його отримання. Якщо під час надсилання файлів з результатами щось піде не так й нам надійдуть не ті файли, чи не на всіх учасників, чи файли будуть пошкоджені, ми у листі-відповіді вкажемо Вам про це та попрохаємо надіслати файли повторно. 

У випадку, якщо протягом трьох діб з моменту відправлення листа з файлами та списком відповіді від нас не надійшло (це означатиме, що листа ми не отримали з якихось причин), куратор повинен ще раз надіслати нам такого ж листа та знову очікувати три доби нашої відповіді. 

Увага! У випадку, якщо відповідальна особа надішле не всі результати, колектив "Шкільного порталу" не несе за це відповідальність. В такому випадку сертифікати надійдуть тільки на тих учасників, результати яких до нас надійшли. 

Увага! Якщо у першій заявці було вказано одна кількість учасників, але на конкурс з'явились інша кількість (більше чи менше), куратор повинен у повторній заявці на ці зміни вказати. Дозволяється змінювати кількість учасників в залежності від ситуації, але остаточна кількість учасників, яка вказана в повторній заявці, повинна збігатись з тією кількістю учнів, які брали безпосередньо участь у конкурсі. Остання заявка - це той документ, на яким ми спираємось під час перевірки файлів з результатами. 

Увага!  Файли з результатами автоматично до нас НЕ надсилаються. Їх обов'язково потрібно надіслати до вказаного терміну. У випадку, якщо файли до нас не надійдуть, організатор (колектив "Шкільного порталу") не несе відповідальність за неуважність та невідповідальність куратора. В такому випадку електронних сертифікатів учасники та куратор не отримають. 

7. Дочекатись нашого листа з електронними сертифікатами (не пізніше останнього тижня травня, однак можуть бути раніше). Якщо на 31 травня електронні сертифікати не надійшли, напишіть нам листа та вкажіть на це. 


Підведення підсумків конкурсу

1. За підсумками оцінювання, яке здійснить програма та за рішенням журі, учасників буде нагороджено електронними сертифікатами нашого порталу І, ІІ, ІІІ ступенів та електронними сертифікатами за участь.

2. Електронними сертифікатами також буде нагороджено куратора від навчального закладу. Вказані сертифікати можна буде роздрукувати на будь-якому принтері.

3. Електроні сертифікати надійдуть на вказану Вами електронну скриньку не пізніше 31 травня. Офіційні результати будуть опубліковані на нашому сайті в цей же період. Повідомлення про це буде опубліковане на головній сторінці нашого сайту. Слідкуйте за новинами. 

Увага! Сертифікати будуть тільки електронні. 


Вимоги до комп'ютерів

Програма працює на ОС Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10.  Для роботи на Linux можна використовувати Wine.

Щоб ознайомитись з вимогами до комп'ютерів, натисніть на посилання:

http://testportalua.com/index/vimogi_do_komp_39_juteriv/0-427

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2024