Шкільний портал
Понеділок, 26.02.2024, 01:16
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 4 клас. Результати конкурсу "Я - Людина!" 2022 рік. Шкільний порталРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 619
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка-

4 клас. 

Результати конкурсу "Я - Людина!" 2022 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

ПІБ Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
І місце
Бакаляр Олексій 4 96 1 Райпільський ліцей Межівської селищної ради Дніпропетровська с. Райполе
Балакчі Марія 4 91 1 Криворізька гімназія №45 Криворізької міської ради Дніпропетровська м.Кривий Ріг
Булаш Станіслав 4 100 1 Ріпкинський ліцей імені Софії Русової  Ріпкинської селищної ради Чернігівська смт Ріпки
Бушуляк Емануела 4 100 1 Рокитненський ліцей Чернівецька с. Рокитне
Бушуляк Уляна 4 100 1 Рокитненський ліцей Чернівецька с. Рокитне
Васільєва Софія 4 91 1 Ємільчинський ліцей №2 Ємільчинської селищної ради Житомирської області Житомирська смт Ємільчине
Ващук Богдан 4 93 1 Нововолинський ліцей №6 Волинська м.Нововолинськ
Вербовецька Валерія 4 93 1 Маринівський ліцей Усатівської сільської ради Одеського району Одеської області Одеська Маринівка
Вердиш Вероніка 4 93 1 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 екологічного профілю Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м.Запоріжжя
Веремійчик Богдана 4 93 1 Нововолинський ліцей №6 Волинська м.Нововолинськ
Верній Сергій 4 90 1 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів Криворізької сільської ради Донецька с. Криворіжжя
Вітрук Андрій 4 93 1 Нововолинський ліцей №6 Волинська м.Нововолинськ
Ганець Матвій 4 90 1 Середня загальноосвітня школа №67 м. Львова Львівська м. Львів
Гладкий Денис 4 100 1 Ріпкинський ліцей імені Софії Русової  Ріпкинської селищної ради Чернігівська смт Ріпки
Головенко Матвій 4 90 1 Михайлівський ліцей Раївської сільської ради Синельниківського району Дніпропетровська с. Михайлівка
Горбань Анна 4 90 1 Жовківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Львівська м. Жовква
Горбатюк Олександр 4 93 1 Ємільчинський ліцей №2 Ємільчинської селищної ради Житомирської області Житомирська смт Ємільчине
Гриценко Мілана 4 91 1 Криворізька гімназія №45 Криворізької міської ради Дніпропетровська м.Кривий Ріг
Давиденко Олексій 4 93 1 Кілійський ЗЗСО №3 Кілійської міської ради Одеська м. Кілія
Демяненко Анастасія 4 91 1 Шилівська філія Добропільського ОЗО  "Шилівська початкова школа - заклад дошкільної освіти" Донецька с.Шилівка
Дервелянка Аліна 4 90 1 Першотравенський ліцей Житомирська смт. Першотравенськ
Дєвицький Артем 4 93 1 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 екологічного профілю Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м.Запоріжжя
Джевага Тимур 4 91 1 Філія Лозуватська гімназія Лозуватського ліцею імені Т.Г.Шевченка Лозуватської сільської ради Дніпропетровська с.Лозуватка
Дрібноход Меланія 4 91 1 Кілійський ЗЗСО №3 Кілійської міської ради Одеська м. Кілія
Євдокимов Микита 4 91 1 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів  №19  Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Євтушок Юрій 4 93 1 Нововолинський ліцей №6 Волинська м.Нововолинськ
Живора Дар'я 4 93 1 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 екологічного профілю Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м.Запоріжжя
Жосан Еріка 4 100 1 Рокитненський ліцей Чернівецька с. Рокитне
Жосан Софія 4 100 1 Рокитненський ліцей Чернівецька с. Рокитне
Зосіменко Маргарита 4 90 1 Новоукраїнський ліцей №8 Кіровоградська м.Новоукраїнка
Іваненко Анастасія 4 97 1 Прилуцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10  ( ліцей № 10) Чернігівська м. Прилуки
Ісопенко Марк 4 93 1 Нововолинський ліцей №6 Волинська м.Нововолинськ
Калиниченко Владислав 4 93 1 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 екологічного профілю Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м.Запоріжжя
Карасенко Анастасія 4 91 1 Криворізька гімназія №68 Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Каргін Володимир 4 93 1 Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №84 Харківської міської ради Харківської області Харківська  м. Харків
Кащук Олександра 4 93 1 Нововолинський ліцей №6 Волинська м.Нововолинськ
Киричук Артур 4 93 1 Нововолинський ліцей №6 Волинська м.Нововолинськ
Кіореско Емілія 4 100 1 Рокитненський ліцей Чернівецька с. Рокитне
Клименко Милана 4 91 1 Знаменівський ліцей Піщанської сільської ради Дніпропетровська с. Знаменівка 
Коваленко Богдан 4 91 1 Кілійський ЗЗСО №3 Кілійської міської ради Одеська м. Кілія
Коломоєць Анатолій 4 93 1 Карпівський ліцей Карпівської сільської ради Дніпропетровська с.Карпівка
Комарук Олександр 4 93 1 Нововолинський ліцей №6 Волинська м.Нововолинськ
Корнієнко Поліна 4 91 1 Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Донецька м. Селидове
Коротич Ангеліна 4 93 1 Слов’янська спеціальна школа №23 Донецької обласної ради Донецька м. Слов’янськ
Костюк Давид 4 93 1 Нововолинський ліцей №6 Волинська м.Нововолинськ
Крестянішина Вікторія 4 93 1 Нововолинський ліцей №6 Волинська м.Нововолинськ
Кужель Каріна 4 93 1 Нововолинський ліцей №6 Волинська м.Нововолинськ
Кухаренко Анна 4 93 1 Нововолинський ліцей №6 Волинська м.Нововолинськ
Куцик Матвій 4 90 1 ЗЗСО І-ІІ ступенів села Торчиновичі Львівська с. Торчиновичі
Кущик Костянтин 4 93 1 Нововолинський ліцей №6 Волинська м.Нововолинськ
Лунік Василь 4 90 1 Маршинецький ліцей Новоселицької міської ради Чернівецька с. Маршинці
Люлько Олександр 4 90 1 Оситнязька філія Великосеверинівського ліцею  Кіровоградська с. Оситняжка
Мартинюк Марія 4 93 1 Нововолинський ліцей №6 Волинська м.Нововолинськ
Мацишин Аліса 4 93 1 Криворізька гімназія №68 Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Мельничук Поліна 4 91 1 Маківський ліцей Хмельницька с. Маків
Нестеренко Марія 4 93 1 Нововолинський ліцей №6 Волинська м.Нововолинськ
Новосад Максим 4 93 1 Нововолинський ліцей №6 Волинська м.Нововолинськ
Омельяненко Маргарита 4 92 1 Прилуцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10  ( ліцей № 10) Чернігівська м. Прилуки
Опара Вероніка 4 91 1 КУ Сумська ЗОШ №15 І-ІІІ ступенів ім. Д. Турбіна  м. Суми, Сумської області Сумська м. Суми
Палійчук Марія 4 93 1 Нововолинський ліцей №6 Волинська м.Нововолинськ
Пилипчук Віталій 4 93 1 Нововолинський ліцей №6 Волинська м.Нововолинськ
Підвалюк Вероніка 4 90 1 Криворізька гімназія №26 Криворізької міської ради Дніпропетровська  м.Кривий Ріг
Плакса Анна 4 90 1 Першотравенський ліцей Житомирська смт. Першотравенськ
Плужник Максим 4 90 1 Оситнязька філія Великосеверинівського ліцею  Кіровоградська с. Оситняжка
Поклонський Артем 4 91 1 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 екологічного профілю Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м.Запоріжжя
Полупан Ярослав 4 90 1 КЗ "Званівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Званівської сільської ради Бахмутського району Донецької області Донецька Званівка
Попов Роман 4 90 1 Першотравенський ліцей Житомирська смт. Першотравенськ
Попова Ніколєта 4 100 1 Рокитненський ліцей Чернівецька с. Рокитне
Прогонний Віталій 4 90 1 Васильківська гімназія Васильківської селищної ради Дніпропетровська Васильківка
Сафаров Ярослав 4 93 1 Шилівська філія Добропільського ОЗО  "Шилівська початкова школа - заклад дошкільної освіти" Донецька с.Шилівка
Сафарова Каріна 4 93 1 Шилівська філія Добропільського ОЗО  "Шилівська початкова школа - заклад дошкільної освіти" Донецька с.Шилівка
Сахно Злата 4 90 1 Бочечківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Бочечківської сільської ради Конотопського району Сумської області Сумська с. Бочечки
Селещук Варлаам 4 93 1 Нововолинський ліцей №6 Волинська м.Нововолинськ
Селютіна Єва 4 93 1 Криворізька гімназія №68 Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Семенюк Дарина 4 93 1 Нововолинський ліцей №6 Волинська м.Нововолинськ
Скіпор Олександра 4 100 1 Рокитненський ліцей Чернівецька с. Рокитне
Слесаренко Софія 4 93 1 Філія Пирятинського ліцею Пирятинської міської ради Полтавської області Полтавська Пирятин
Смалько Ольга 4 91 1 Рудківська гімназія Демидівської селищної ради Рівненська c. Рудка
Сокол Поліна 4 100 1 Знаменівський ліцей Піщанської сільської ради Дніпропетровська с. Знаменівка 
Статнік Артем 4 100 1 Рокитненський ліцей Чернівецька с. Рокитне
Танасієнко Мар'яна 4 93 1 Нововолинський ліцей №6 Волинська м.Нововолинськ
Троцюк Артем 4 93 1 Нововолинський ліцей №6 Волинська м.Нововолинськ
Хомич Віктор 4 91 1 Нововолинський ліцей №6 Волинська м.Нововолинськ
Хуторянський Іван 4 96 1 Райпільський ліцей Межівської селищної ради Дніпропетровська с. Райполе
Царенко Анастасія 4 91 1 Кілійський ЗЗСО №3 Кілійської міської ради Одеська м. Кілія
Цигановський Артем 4 91 1 Кучанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницька с. Куча
Шевченко Софія 4 93 1 Нововолинський ліцей №6 Волинська м.Нововолинськ
Шевчук Давид 4 93 1 Нововолинський ліцей №6 Волинська м.Нововолинськ
Юхимук Андрій 4 93 1 Нововолинський ліцей №6 Волинська м.Нововолинськ
Якобець Анастасія 4 100 1 Рокитненський ліцей Чернівецька с. Рокитне
Якобець Микита 4 100 1 Рокитненський ліцей Чернівецька с. Рокитне
Яровенко Антон 4 91 1 Новоукраїнський ліцей №8 Кіровоградська м.Новоукраїнка
ІІ місце
Анісімов Максим 4 81 2 Новоукраїнський ліцей №8 Кіровоградська м.Новоукраїнка
Антіпов Богдан 4 87 2 Філія Лозуватська гімназія Лозуватського ліцею імені Т.Г.Шевченка Лозуватської сільської ради Дніпропетровська с.Лозуватка
Багирян Софія 4 78 2 Михайлівський ліцей Раївської сільської ради Синельниківського району Дніпропетровська с. Михайлівка
Балдинюк Олександр 4 84 2 Васильківська гімназія Васильківської селищної ради Дніпропетровська Васильківка
Бацан Анастасія 4 87 2 Маківський ліцей Хмельницька с. Маків
Біліченко Софія 4 78 2 Новоукраїнський ліцей №8 Кіровоградська м.Новоукраїнка
Борисюк Кирило 4 87 2 Нововолинський ліцей №6 Волинська м.Нововолинськ
Босих Олександра 4 71 2 КЗ «Ліцей №31» Кам’янської міської ради Дніпропетровська м. Кам’янське
Броваренко Дарина 4 81 2 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів Криворізької сільської ради Донецька с. Криворіжжя
Бужилова Олександра 4 87 2 Кілійський ЗЗСО №3 Кілійської міської ради Одеська м. Кілія
Бурлака Гліб 4 78 2 Слов’янська спеціальна школа №23 Донецької обласної ради Донецька м. Слов’янськ
Васильчук Матвій 4 70 2 Першотравенський ліцей Житомирська смт. Першотравенськ
Верещагін Артем 4 87 2 Знаменівський ліцей Піщанської сільської ради Дніпропетровська с. Знаменівка 
Виноградська Єлізавета 4 87 2 Маківський ліцей Хмельницька с. Маків
Володько Вероніка 4 78 2 КЗ «Ображіївський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів імені І.М.Кожедуба – ДНЗ Шосткинської міської ради Сумської області»  Сумська с. Ображіївка 
Галушка Ілля 4 87 2 Нововолинський ліцей №6 Волинська м.Нововолинськ
Герасименко Роман 4 88 2 Прилуцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10  ( ліцей № 10) Чернігівська м. Прилуки
Геращенко Максим 4 78 2 КЗ «Мельниківська гімназія Ротмістрівської сільської ради» Черкаська с. Мельниківка
Голик Єлизавета 4 84 2 Васильківська гімназія Васильківської селищної ради Дніпропетровська Васильківка
Гордієнко Максим 4 84 2 Філія Лозуватська гімназія Лозуватського ліцею імені Т.Г.Шевченка Лозуватської сільської ради Дніпропетровська с.Лозуватка
Горупай Анна 4 84 2 Ліцей с.Пиків Іванівської сільської ради Хмільницького району Вінницької області Вінницька с.Пиків
Грандашевський Артем 4 87 2 Маківський ліцей Хмельницька с. Маків
Гудзоватий Максим 4 87 2 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів Криворізької сільської ради Донецька с. Криворіжжя
Гусак Дем'ян 4 81 2 Веринський ЗЗСО І-ІІ ступенів Львівська с Верин
Деленчук Дар'я 4 84 2 Кілійський ЗЗСО №3 Кілійської міської ради Одеська м. Кілія
Денисенко Вероніка 4 78 2 Бочечківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Бочечківської сільської ради Конотопського району Сумської області Сумська с. Бочечки
Діордіца Тетяна 4 78 2 Новоукраїнський ліцей №8 Кіровоградська м.Новоукраїнка
Дубовська Аліна 4 78 2 Знаменівський ліцей Піщанської сільської ради Дніпропетровська с. Знаменівка 
Дуда Анастасія 4 87 2 Нововолинський ліцей №6 Волинська м.Нововолинськ
Дудівка Юрій 4 81 2 ЗЗСО І-ІІ ступенів села Торчиновичі Львівська с. Торчиновичі
Євтушок Даниїл 4 87 2 Ємільчинський ліцей №2 Ємільчинської селищної ради Житомирської області Житомирська смт Ємільчине
Жидик Діана 4 81 2 ЗЗСО І-ІІ ступенів села Торчиновичі Львівська с. Торчиновичі
Жучко Ярослав 4 81 2 Селищенський ліцей Селищенської сільської ради Черкаської області Черкаська с. Селище
Залозний Матвій 4 84 2 КЗ «Ображіївський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів імені І.М.Кожедуба – ДНЗ Шосткинської міської ради Сумської області»  Сумська с. Ображіївка 
Заморена Софія 4 87 2 ЗЗСО «Писарівська гімназія» Дніпропетровська с. Писарівка
Засядьвовк Данило 4 87 2 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів Криворізької сільської ради Донецька с. Криворіжжя
Зикіна Валерія 4 87 2 Криворізька гімназія №68 Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Зюзікова Мілана 4 71 2 КЗ «Ліцей №31» Кам’янської міської ради Дніпропетровська м. Кам’янське
Ібрахім Адам 4 75 2 КЗ «Ліцей №31» Кам’янської міської ради Дніпропетровська м. Кам’янське
Іванова Софія 4 87 2 Кілійський ЗЗСО №3 Кілійської міської ради Одеська м. Кілія
Калина Софія 4 84 2 Слов’янська спеціальна школа №23 Донецької обласної ради Донецька м. Слов’янськ
Кардаш Максим 4 75 2 Карпівський ліцей Карпівської сільської ради Дніпропетровська с.Карпівка
Качараба Альона 4 87 2 Михайлівський ліцей Раївської сільської ради Синельниківського району Дніпропетровська с. Михайлівка
Качараба Валерія 4 84 2 Михайлівський ліцей Раївської сільської ради Синельниківського району Дніпропетровська с. Михайлівка
Квак Михайло 4 71 2 КЗ «Ліцей №31» Кам’янської міської ради Дніпропетровська м. Кам’янське
Кліментьєва Даріна 4 84 2 КЗ «Мельниківська гімназія Ротмістрівської сільської ради» Черкаська с. Мельниківка
Клопотюк Максим 4 75 2 ЗЗСО І-ІІ ступенів села Торчиновичі Львівська с. Торчиновичі
Коваленко Наталія 4 70 2 Першотравенський ліцей Житомирська смт. Першотравенськ
Ковтун Єгор 4 87 2 Філія Лозуватська гімназія Лозуватського ліцею імені Т.Г.Шевченка Лозуватської сільської ради Дніпропетровська с.Лозуватка
Кокоць Олександр 4 71 2 Середня загальноосвітня школа №67 м. Львова Львівська м. Львів
Коліснік Анастасія 4 78 2 КЗ «Ліцей №31» Кам’янської міської ради Дніпропетровська м. Кам’янське
Комиса Андрій 4 75 2 Слов’янська спеціальна школа №23 Донецької обласної ради Донецька м. Слов’янськ
Кошелець Давид 4 87 2 Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Донецька м. Селидове
Крикун Олександра 4 84 2 Філія Лозуватська гімназія Лозуватського ліцею імені Т.Г.Шевченка Лозуватської сільської ради Дніпропетровська с.Лозуватка
Кузьмина Ангеліна 4 87 2 Кілійський ЗЗСО №3 Кілійської міської ради Одеська м. Кілія
Кущ Софія 4 87 2 Нововолинський ліцей №6 Волинська м.Нововолинськ
Кхалди Ясмін 4 84 2 Дитячо юнацький центр національного відродження міста Первомайська Миколаївська м.  Первомайськ 
Лимарь Марія 4 70 2 Оситнязька філія Великосеверинівського ліцею  Кіровоградська с. Оситняжка
Лужняк Микола 4 70 2 КЗЗСО «Початкова школа №5 Хмельницької міської ради» Хмельницька м. Хмельницький
Лукашевський Денис 4 75 2 Новоукраїнський ліцей №8 Кіровоградська м.Новоукраїнка
Лук'яненко Софія 4 84 2 КУ Сумська ЗОШ №15 І-ІІІ ступенів ім. Д. Турбіна  м. Суми, Сумської області Сумська м. Суми
Ляшук Марія 4 81 2 Ємільчинський ліцей №2 Ємільчинської селищної ради Житомирської області Житомирська смт Ємільчине

 

Приєднуйтесь до нашого першого у 2023 році конкурсу «Ми – Патріоти України!», який відбудеться у березні.

Ознайомитись з умовами можна за посиланням:

http://testportalua.com/index/0-26

-1 сторінка- -2 сторінка-

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829
Архів записів
Copyright MyCorp © 2024