Шкільний портал
Четвер, 22.02.2024, 03:24
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 4 клас. Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2022 рік. 2 сторінкаРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3742
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка-

4 клас. 

Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2022 рік

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

Прізвище, ім'я учасника Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
ІІ місце (продовження таблиці)
Литвишко Вікторія 4 80 2 Шандрівський  ліцей  Дніпропетровська с.Шандрівка
Лікарчук Євгеній 4 82 2 Ліцей "Гармонія" Знам'янської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська с. Петрове
Луцай Анна 4 85 2 Курахівська гімназія №2 Курахівської міської ради Донецької області  Донецька м. Курахове
Луцяк Юлія 4 87 2 Малокучурівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Чернівецька  с. Малий Кучурів
Лущевська Валерія 4 80 2 Гвардійська гімназія Чорноморської селищної ради Одеського району Одеської області Одеська  с. Гвардійське
Маглена Олександр 4 80 2 Слов’янська спеціальна школа №23 Донецької обласної ради Донецька м. Слов’янськ
Малайко Соломія 4 80 2 ОЗ "Карапчівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів" Чернівецька с. Карапчів
Малицький Олександр 4 78 2 Снітинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області Полтавська с. Снітин
Манєв Артем 4 73 2 Кільйський ЗЗСО №1 Кілійської міської ради Ізмаїльського району Одеська м. Кілія
Манько Тимофій 4 85 2 Благодатнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Золотоніської міської ради Черкаської області Черкаська Благодатне
Матвійчук Денис 4 75 2 Ліцей №2 Калинівської міської ради Хмільницького району Вінницької області Вінницька м.Калинівка
Матосова Єлизавета 4 82 2 Смілянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Смілянської міської ради Черкаської області Черкаська  м. Сміла
Мельник Єгор 4 75 2 КЗ «Початкова школа «Дніпряночка» Дніпропетровська м. Кам’янське
Метошоп Ростислав 4 75 2 Добровеличківський ліцей «Гармонія» Добровеличківської селищної ради Кіровоградської області Кіровоградська Добровеличківка
Мирончук Соломія 4 82 2 Великоосницький ліцей Колківської селищної ради Волинської області Волинська с. Велика Осниця
Мойсеєнко Антон 4 78 2 Липецький ЗЗСО І – ІІІ ступенів Одеська  Липецьке
Мотовило Вероніка 4 82 2 Миколаївський  ОЗЗСО І-ІІІ ступенів Лопатинської селищної ради  Львівська с. Миколаїв
Музичук Макарій 4 85 2 Славутський НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступеня, ліцей «Успіх» Хмельницька м. Славута
Мулявко Анна 4 78 2 Миколаївський  ОЗЗСО І-ІІІ ступенів Лопатинської селищної ради  Львівська с. Миколаїв
Невзгляденко Софія 4 85 2 Росолівецький ліцей Старокостянтинівської міської ради  Хмельницька с. Росолівці
Недашківський Артем 4 80 2 Славутський НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступеня, ліцей «Успіх» Хмельницька м. Славута
Никитюк Софія 4 78 2 Гімназія села Яревище Дубечненської сільської ради Ковельського району Волинської області Волинська с.о Яревище
Николайчук Єва 4 85 2 ОЗ "Карапчівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів" Чернівецька с. Карапчів
Новицький Ростислав 4 85 2 Філія Шахтарська гімназія Первомайського ліцею Іларіонівської селищної ради Дніпропетровська с-ще Шахтарське
Носач Максим 4 71 2 КЗ «Ліцей №13» Кам’янської міської ради Дніпропетровська м. Кам’янське
Олійник Ярослав 4 78 2 Славутський НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступеня, ліцей «Успіх» Хмельницька м. Славута
Опря Данило 4 70 2 Утконосівський ЗЗСО Саф’янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області Одеська с. Утконосівка
Орищак Віктор 4 87 2 Кілійський ЗЗСО №3 Кілійської міської ради Одеська м. Кілія
Орловська Катерина 4 70 2 Добровеличківський ліцей «Гармонія» Добровеличківської селищної ради Кіровоградської області Кіровоградська Добровеличківка
Осколков Кіріл 4 87 2 Слов’янська спеціальна школа №23 Донецької обласної ради Донецька м. Слов’янськ
Остапенко Владислава 4 75 2 Гвардійська гімназія Чорноморської селищної ради Одеського району Одеської області Одеська  с. Гвардійське
Остапенко Тимофій 4 78 2 ОЗО Шевченківський ЗЗСО №2 Кілійської міської ради Одеська с. Шевченкове
Павленко Михайло 4 73 2 Зарічанська гімназія-філія Стеблівського ліцею-ОЗЗСО імені І.С. Нечуя-Левицького Стеблівської селищної ради Черкаської області Черкаська с.Заріччя
Палеха Діана 4 75 2 Снітинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області Полтавська с. Снітин
Перерва Анна 4 80 2 Великоолександрівський ліцей Васильківської селищної ради Дніпропетровська Великоолександрівка
Петреско Дар'я 4 78 2 ОЗО Шевченківський ЗЗСО №2 Кілійської міської ради Одеська с. Шевченкове
Петреско Микита 4 82 2 ОЗО Шевченківський ЗЗСО №2 Кілійської міської ради Одеська с. Шевченкове
Пишненко Вікторія 4 78 2 ОЗО Шевченківський ЗЗСО №2 Кілійської міської ради Одеська с. Шевченкове
Пікус Анна 4 82 2 Снячівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Чернівецька с. Снячів
Піньковський Тимофій 4 71 2 Новопільський ліцей Новопільської сільської ради Дніпропетровська с. Новопілля
Поліщук Нікіта 4 85 2 Головлівська філія Крупецького ліцею Хмельницька с. Головлі
Полякова Ольга 4 82 2 Кілійський ЗЗСО №3 Кілійської міської ради Одеська м. Кілія
Пулеха Олег 4 75 2 Снітинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області Полтавська с. Снітин
Райлян Аріна 4 73 2 Кільйський ЗЗСО №1 Кілійської міської ради Ізмаїльського району Одеська м. Кілія
Рижков Ярослав 4 82 2 НВК «Миролюбівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Гродівської селищної ради Покровського району Донецької області Донецька с. Миролюбівка
Романець Данило 4 87 2 Великоосницький ліцей Колківської селищної ради Волинської області Волинська с. Велика Осниця
Романюк Дмитро 4 78 2 Славутська гімназія №4  Хмельницька м. Славута
Руснак Марія 4 82 2 Снячівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Чернівецька с. Снячів
Рябий Денис 4 85 2 Опорний заклад –«Вікнянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Чернівецька с. Вікно
Сажко Микола 4 80 2 Курахівська гімназія №2 Курахівської міської ради Донецької області  Донецька м. Курахове
Сарай Роман 4 80 2 Заломський ЗЗСО І-ІІ ступенів Закарпатська с.Залом
Свершок Макар 4 80 2 Ліцей №2 Калинівської міської ради Хмільницького району Вінницької області Вінницька м.Калинівка
Семенько Антон 4 82 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Велика Яблунівка Березняківської сільської ради Черкаська с. Велика Яблунівка
Сергієнко Дарія 4 85 2 Дівичківський ліцей Дівичківської сільської ради  Київська с. Дівички
Сердюк Ангеліна 4 82 2 Снітинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області Полтавська с. Снітин
Сех Максим 4 87 2 Гімназія села Яревище Дубечненської сільської ради Ковельського району Волинської області Волинська с.о Яревище
Смокін Максим 4 87 2 Василівський ЗЗСО Кілійської міської ради Одеська с. Василівка
Сотникова Ангеліна 4 70 2 КЗ «Початкова школа «Дніпряночка» Дніпропетровська м. Кам’янське
Степанов Ілля 4 71 2 Славутський НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступеня, ліцей «Успіх» Хмельницька м. Славута
Ступакова Ганна 4 87 2 Арцизький ліцей №5 з початковою школою та гімназією Арцизької міської ради Одеської області Одеська м.Арциз
Суднік Яна 4 87 2 Миколаївський  ОЗЗСО І-ІІІ ступенів Лопатинської селищної ради  Львівська с. Миколаїв
Сущенко Маргарита 4 80 2 Марганецька гімназія №5 Дніпропетровська м Марганець
Тангірбєрганова Ганна 4 82 2 Добропільський НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №3 - ДНЗ" Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Добропілля
Тарасов Ілля 4 85 2 Дитячо юнацький центр національного відродження Миколаївська м. Первомайськ 
Тимошина Ангеліна 4 71 2 Випаснянська філія №2 ОЗО «Випаснянський ЗЗСО» Одеська с. Випасне
Тихонов Нікіта 4 87 2 Кілійський ЗЗСО №3 Кілійської міської ради Одеська м. Кілія
Тіщєнко Олександр 4 73 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Велика Яблунівка Березняківської сільської ради Черкаська с. Велика Яблунівка
Тодуров Михайло 4 71 2 Курахівський ЗЗСО Курахівської міської ради Покровського району Донецької області Донецька м. Курахове 
Томін Артем 4 70 2 Утконосівський ЗЗСО Саф’янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області Одеська с. Утконосівка
Тумаш Андрій 4 85 2 Славутська гімназія №6 Хмельницька м. Славута
Ужвюк Павло 4 85 2 Шепетівський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» Хмельницька м. Шепетівка
Фадєєва Ульяна 4 78 2 Славутська гімназія №4  Хмельницька м. Славута
Федорчук Богдан 4 80 2 Миколаївський  ОЗЗСО І-ІІІ ступенів Лопатинської селищної ради  Львівська с. Миколаїв
Фенюк Катерина 4 85 2 Опорний заклад –«Вікнянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Чернівецька с. Вікно
Харитонова Єлизавета 4 78 2 Добровеличківський ліцей «Гармонія» Добровеличківської селищної ради Кіровоградської області Кіровоградська Добровеличківка
Хомин Костянтин 4 71 2 КЗ «Вінницька початкова школа №5» Вінницька м.Вінниця
Царенко Анастасія 4 87 2 Кілійський ЗЗСО №3 Кілійської міської ради Одеська м. Кілія
Чаленко Вероніка 4 87 2 КЗ «Ліцей №13» Кам’янської міської ради Дніпропетровська м. Кам’янське
Червенчук Марина 4 70 2 Добровеличківський ліцей «Гармонія» Добровеличківської селищної ради Кіровоградської області Кіровоградська Добровеличківка
Черняк Єлизавета 4 80 2 КЗ «Ліцей №13» Кам’янської міської ради Дніпропетровська м. Кам’янське
Чечельницька Домініка 4 80 2 Михайлівський ліцей Степівської сільської ради Миколаївської області Миколаївського району Миколаївська с. Михайлівка
Чумаченко Максим 4 78 2 ОЗО Шевченківський ЗЗСО №2 Кілійської міської ради Одеська с. Шевченкове
Шандро Павло 4 87 2 ОЗ "Карапчівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів" Чернівецька с. Карапчів
Швайченко Кароліна 4 80 2 Лиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Лиманської міської ради Донецької області Донецька Лиман
Шовкомуд Дар'я 4 71 2 Вознесенський перший ліцей з дошкільним відділенням, початковою школою та гімназією Павлівської сільської ради Болградського району Одеської області Одеська с. Вознесенка Перша
Шоха Максим 4 75 2 КЗ «Вінницька початкова школа №5» Вінницька м.Вінниця
Шрамко Кіра 4 85 2 Опорний заклад –«Вікнянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Чернівецька с. Вікно
Шустов Вадим 4 75 2 Славутська гімназія №4  Хмельницька м. Славута
Шутов Артем 4 78 2 Великоолександрівський ліцей Васильківської селищної ради Дніпропетровська Великоолександрівка
Юрчук Кароліна 4 87 2 Снітинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області Полтавська с. Снітин
Янкун Ярослав 4 70 2 Магдалинівський ліцей Магдалинівської селищної ради Дніпропетровська Магдалинівка
ІІІ місце
Бардін Владислав 4 60 3 КЗ «Ліцей №13» Кам’янської міської ради Дніпропетровська м. Кам’янське
Бондар Ірина 4 63 3 Гвардійський ліцей Хмельницька с. Гвардійське
Варвась Анна 4 56 3 Чернеченська гімназія Балтської міської ради Одеської області Одеська с.Чернече
Вівчурко Денис 4 50 3 Шумовецька гімназія Розсошанської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області Хмельницька с. Шумівці
Вініченко Віталій 4 60 3 Пристайлівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Лебединської міської ради Сумської області Сумська с. Пристайлове
Гіга Олексій 4 60 3 КЗ «Ліцей №13» Кам’янської міської ради Дніпропетровська м. Кам’янське
Глушко Тимур 4 56 3 Курахівська гімназія №2 Курахівської міської ради Донецької області  Донецька м. Курахове
Гончар Софія 4 65 3 КЗЗСО «Початкова школа №5 Хмельницької міської ради». Хмельницька м.Хмельницький
Грищенко Марк 4 65 3 КЗ «Початкова школа «Дніпряночка» Дніпропетровська м. Кам’янське
Дібіляк Лілі 4 58 3 Утконосівський ЗЗСО Саф’янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області Одеська с. Утконосівка
Дмитруник Ілля 4 50 3 Отроківська ЗОШ І–ІІІ ступенів Хмельницька с.Отроків
Журавльов Владислав 4 60 3 Курахівська гімназія №2 Курахівської міської ради Донецької області  Донецька м. Курахове
Зінчук Денис 4 68 3 Славутський НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступеня, ліцей «Успіх» Хмельницька м. Славута
Зозуля Крістіна 4 65 3 Оленівська Гімназія Могилів-Подільської міської ради Вінницької області Вінницька Оленівка
Капінус Руслан 4 58 3 КЗ «Ліцей №13» Кам’янської міської ради Дніпропетровська м. Кам’янське
Кисляк Ольга 4 63 3 Ліцей №2 Калинівської міської ради Хмільницького району Вінницької області Вінницька м.Калинівка
Кичук Карина 4 60 3 Добровеличківський ліцей «Гармонія» Добровеличківської селищної ради Кіровоградської області Кіровоградська Добровеличківка
Кісікова Вікторія 4 58 3 Утконосівський ЗЗСО Саф’янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області Одеська с. Утконосівка
Ковбель Максим 4 65 3 Слобідо-Рихтівський ліцей Жванецької ТГ Хмельницька с. Слобідка-Рихтівська
Коліда Андрій 4 60 3 Стремінський ЗО І ступеня Львівська с.о Стремінь
Колупаєва Софія 4 68 3 Добровеличківський ліцей «Гармонія» Добровеличківської селищної ради Кіровоградської області Кіровоградська Добровеличківка
Кроітору Ніколета 4 58 3 Утконосівський ЗЗСО Саф’янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області Одеська с. Утконосівка
Лазненко Альона 4 60 3 КЗ «Ображіївський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів імені І.М.Кожедуба – ДНЗ Шосткинської міської ради Сумської області»  Сумська с. Ображіївка 
Левченко Ілля 4 65 3 КЗ «Ліцей №13» Кам’янської міської ради Дніпропетровська м. Кам’янське
Мазур Назар 4 56 3 Чернеченська гімназія Балтської міської ради Одеської області Одеська с.Чернече
Мамедова Дар"я 4 53 3 Курахівська гімназія №2 Курахівської міської ради Донецької області  Донецька м. Курахове
Мехов Єгор 4 53 3 КЗ «Ліцей №13» Кам’янської міської ради Дніпропетровська м. Кам’янське
Михайлов Ростислав 4 58 3 Утконосівський ЗЗСО Саф’янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області Одеська с. Утконосівка
Міндер Марія 4 65 3 Гімназія села Яревище Дубечненської сільської ради Ковельського району Волинської області Волинська с.о Яревище
Москаль Артем 4 65 3 ОЗ "Карапчівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів" Чернівецька с. Карапчів
Наказнюк Софія 4 50 3 Отроківська ЗОШ І–ІІІ ступенів Хмельницька с.Отроків
Никитюк Кіра 4 60 3 Чернеченська гімназія Балтської міської ради Одеської області Одеська с.Чернече
Одородько Юрій 4 57 3 Тернівський ліцей Тернівської сільської ради Черкаського району Черкаської області Черкаська Тернівка
Осипенко Ганна 4 53 3 КЗ «Ображіївський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів імені І.М.Кожедуба – ДНЗ Шосткинської міської ради Сумської області»  Сумська с. Ображіївка 
Павленко Софія 4 56 3 Пристайлівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Лебединської міської ради Сумської області Сумська с. Пристайлове
Плакса Єгор 4 53 3 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонська м. Херсон
Ротар Дмитро 4 68 3 КЗЗСО «Початкова школа №5 Хмельницької міської ради». Хмельницька м.Хмельницький
Сажен Олександр 4 58 3 Утконосівський ЗЗСО Саф’янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області Одеська с. Утконосівка
Сех Тарас 4 60 3 Гімназія села Яревище Дубечненської сільської ради Ковельського району Волинської області Волинська с.о Яревище
Соколовська Тетяна 4 50 3 Філія Антонівська гімназія з дошкільним відділенням та початковою школою «Ставрівського опорного ліцею з дошкільним відділенням, початковою школою та гімназією Окнянської селищної ради Подільського району Одеської області» Одеська  с. Антонівка
Студентов Олександр 4 63 3 Випаснянська філія №2 ОЗО «Випаснянський ЗЗСО» Одеська с. Випасне
Тарасова Єва 4 56 3 Чернеченська гімназія Балтської міської ради Одеської області Одеська с.Чернече
Ткаченко Єлизавета 4 68 3 Липецький ЗЗСО І – ІІІ ступенів Одеська  Липецьке
Хижавський Олег 4 63 3 Славутська гімназія №4  Хмельницька м. Славута
Школа Матвій 4 50 3 Магдалинівський ліцей Магдалинівської селищної ради Дніпропетровська Магдалинівка

-1 сторінка- -2 сторінка-

 

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829
Архів записів
Copyright MyCorp © 2024