Шкільний портал
П`ятниця, 19.04.2024, 20:18
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 2 клас. Результати конкурсу "Я - Людина!" 2022 рік. Шкільний порталРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3748
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

2 клас. 

Результати конкурсу "Я - Людина!" 2022 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

ПІБ Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
І місце
Андрєєва Ева 2 96 1 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів  №19  Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Бабинчук Павло 2 91 1 ОЗ-«Вікнянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Чернівецька с. Вікно
Бєлявська Марія 2 100 1 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 Білозерської міської ради Донецька м.Білозерське
Бондарь Макар 2 93 1 Кобеляцька гімназія №3 Кобеляцької міської ради Полтавської області Полтавська м. Кобеляки
Герасимчук Меланія 2 93 1 Знаменівський ліцей Піщанської сільської ради Дніпропетровська с. Знаменівка 
Дирда Поліна 2 90 1 Зеленогайський ліцей Новоселицької міської ради Чернівецька с. Зелений Гай
Діденко Златан 2 93 1 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів  №19  Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Длужевська Марія 2 91 1 Ліцей с.Пиків Іванівської сільської ради Хмільницького району Вінницької області Вінницька с.Пиків
Добронос Варвара 2 96 1 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Білозерської міської ради Донецької області Донецька м. Білозерське 
Дорошенко Єгор 2 96 1 Знаменівський ліцей Піщанської сільської ради Дніпропетровська с. Знаменівка 
Запорожець Михайло 2 90 1 Острожанський ліцей Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська Острожани
Заровненко Анастасія 2 91 1 ЗЗСО «Писарівська гімназія» Дніпропетровська с. Писарівка
Ковєєва Вероніка 2 91 1 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 Білозерської міської ради Донецька м.Білозерське
Лутінська Марія 2 91 1 Первомайський центр науково-технічної творчості учнівської молоді Миколаївська м. Первомайськ
Луцюк Софія 2 90 1 КЗ «Гімназія №6 Козятинської міської ради Вінницької області» Вінницька м.Козятин
Мотузна Злата 2 91 1 КУ Сумська ЗОШ №15 І-ІІІ ступенів ім. Д. Турбіна  м. Суми, Сумської області Сумська м. Суми
Олексюк Максим 2 90 1 ОЗ-«Вікнянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Чернівецька с. Вікно
Олійник Єгор 2 90 1 КЗЗСО «Початкова школа №5 Хмельницької міської ради» Хмельницька м. Хмельницький
Павленко Святозар 2 91 1 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 екологічного профілю Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м.Запоріжжя
Пучкова Ельвіра 2 91 1 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів  №19  Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Реуцька Віра 2 91 1 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 Білозерської міської ради Донецька м.Білозерське
Рухова Вікторія 2 91 1 ОЗО «Добропільський ліцей Криворізької сільської ради Покровського району Донецької області» Донецька с.Добропілля 
Савченко Сергій 2 91 1 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів  №19  Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Сиротенко Богдан 2 91 1 Карпівський ліцей Карпівської сільської ради Дніпропетровська с.Карпівка
Стадник Анастасія 2 90 1 ЗЗСО І-ІІІ ступенів смт Новий Яричів Львівська смт Новий Яричів
Степюк Дмитро 2 91 1 Ліцей №2 Володимирської міської ради Волинська м. Володимир
Ступак Богдан 2 91 1 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 Білозерської міської ради Донецька м.Білозерське
Українець Вероніка 2 91 1 ОЗ-«Вікнянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Чернівецька с. Вікно
Фартушнова Ярослава 2 91 1 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №116 Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Фесюн Костянтин 2 91 1 Ліцей с.Пиків Іванівської сільської ради Хмільницького району Вінницької області Вінницька с.Пиків
Хрипунов Артем 2 91 1 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 Білозерської міської ради Донецька м.Білозерське
Хуторянський Сергій 2 96 1 Райпільський ліцей Межівської селищної ради Дніпропетровська с. Райполе
Чендей Альона 2 93 1 Дубівська гімназія №2 Закарпатська смт. Дубове
Ющук Юлія 2 93 1 Ліцей №2 Володимирської міської ради Волинська м. Володимир
Яремченко Владислав 2 100 1 Райпільський ліцей Межівської селищної ради Дніпропетровська с. Райполе
ІІ місце
Арсеній Михайло 2 78 2 Маршинецький ліцей Новоселицької міської ради Чернівецька с. Маршинці
Базильчук Богдан 2 87 2 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №116 Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Баранов Олександр 2 70 2 Оситнязька філія Великосеверинівського ліцею  Кіровоградська с. Оситняжка
Баштаннікова Злата 2 84 2 Ліцей с.Пиків Іванівської сільської ради Хмільницького району Вінницької області Вінницька с.Пиків
Бевз Ярослав 2 81 2 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №116 Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Борщ Зоряна 2 78 2 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №116 Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Брикайло Аліна 2 71 2 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №116 Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Варварчук Поліна 2 78 2 Острожанський ліцей Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська Острожани
Веселовський Іван 2 87 2 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 екологічного профілю Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м.Запоріжжя
Вихватнюк Ярослав 2 78 2 Острожанський ліцей Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська Острожани
Габуза Марія 2 71 2 ОЗ-«Вікнянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Чернівецька с. Вікно
Ганага Кіра 2 87 2 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів  №19  Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Гапонов Богдан 2 87 2 ОЗО «Добропільський ліцей Криворізької сільської ради Покровського району Донецької області» Донецька с.Добропілля 
Гільченко Ніколь 2 84 2 Криворізька гімназія №45 Криворізької міської ради Дніпропетровська м.Кривий Ріг
Гогуш Соломія 2 78 2 ОЗ-«Вікнянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Чернівецька с. Вікно
Голуб Єлизавета 2 78 2 Межівський ліцей №2 Межівської селищної ради  Дніпропетровська смт Межова
Гоцуляк Нікіта 2 87 2 Михайлівський ліцей Степівської сільської ради Миколаївської області Миколаївського району Миколаївська с. Михайлівка
Дзюба Уляна 2 87 2 КЗ «Червоношахтарська гімназія» Дніпропетровська с. Вільне
Діхтяренко Карина 2 84 2 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №116 Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Жучко Поліна 2 78 2 Селищенський ліцей Селищенської сільської ради Черкаської області Черкаська с. Селище
Загара Еліза 2 84 2 ОЗ-«Вікнянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Чернівецька с. Вікно
Заморена Надія 2 87 2 ЗЗСО «Писарівська гімназія» Дніпропетровська с. Писарівка
Замша Єгор 2 70 2 Багачівська гімназія Кривоозерської селищної ради Миколаївської області Миколаївська с. Багачівка
Ільчук Варвара 2 84 2 Знаменівський ліцей Піщанської сільської ради Дніпропетровська с. Знаменівка 
Кадура Сніжана 2 75 2 Філія Пирятинського ліцею Пирятинської міської ради Полтавської області Полтавська Пирятин
Кісенко Ксенія 2 84 2 Розівська гімназія з початковою школою-філія Кулевчанського опорного закладу-ліцею з початковою школою Одеська с.Розівка
Ковальчук Артем 2 81 2 Криворізька гімназія №45 Криворізької міської ради Дніпропетровська м.Кривий Ріг
Колотилін Давід 2 84 2 Ліцей с.Пиків Іванівської сільської ради Хмільницького району Вінницької області Вінницька с.Пиків
Короткова Поліна 2 78 2 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів  №19  Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Косенков Микола 2 87 2 ЗЗСО «Писарівська гімназія» Дніпропетровська с. Писарівка
Лебідь Аріна 2 89 2 Знаменівський ліцей Піщанської сільської ради Дніпропетровська с. Знаменівка 
Литвин Іоанна 2 87 2 Зеленогайський ліцей Новоселицької міської ради Чернівецька с. Зелений Гай
Лозовинський Нікіта 2 78 2 Зеленогайський ліцей Новоселицької міської ради Чернівецька с. Зелений Гай
Лужняк Ольга 2 87 2 Криворізька гімназія №45 Криворізької міської ради Дніпропетровська м.Кривий Ріг
Лунгу Ніколета 2 75 2 Маршинецький ліцей Новоселицької міської ради Чернівецька с. Маршинці
Макаренко Олександра 2 87 2 ЗЗСО «Писарівська гімназія» Дніпропетровська с. Писарівка
Макеєв Матвій 2 87 2 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів  №19  Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Мартинов Дмитро 2 81 2 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 Білозерської міської ради Донецька м.Білозерське
Марченко Владислава 2 84 2 Шилівська філія Добропільського ОЗО  "Шилівська початкова школа - заклад дошкільної освіти" Донецька с.Шилівка
Матвіїв Домініка 2 71 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів смт Новий Яричів Львівська смт Новий Яричів
Мельник Анастасія 2 70 2 Чернігівська ЗОШ І ступеня №25 Чернігівська м. Чернігів
Могиляк Єва 2 71 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів смт Новий Яричів Львівська смт Новий Яричів
Мулик Олександр 2 87 2 Зеленогайський ліцей Новоселицької міської ради Чернівецька с. Зелений Гай
Мурзакова Кіра 2 87 2 Криворізька гімназія №45 Криворізької міської ради Дніпропетровська м.Кривий Ріг
Панайотов Ярослав 2 81 2 Розівська гімназія з початковою школою-філія Кулевчанського опорного закладу-ліцею з початковою школою Одеська с.Розівка
Пересунько Єва 2 84 2 Дитячо юнацький центр національного відродження міста Первомайська Миколаївська м.  Первомайськ 
Плотницька Поліна 2 70 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів смт Новий Яричів Львівська смт Новий Яричів
Приступа Софія 2 71 2 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 екологічного профілю Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м.Запоріжжя
Робейко Мілена 2 89 2 Знаменівський ліцей Піщанської сільської ради Дніпропетровська с. Знаменівка 
Сас Анна 2 70 2 КЗЗСО «Початкова школа №5 Хмельницької міської ради» Хмельницька м. Хмельницький
Сафарова Діана 2 84 2 Шилівська філія Добропільського ОЗО  "Шилівська початкова школа - заклад дошкільної освіти" Донецька с.Шилівка
Скігар Ніколетта 2 78 2 ОЗ-«Вікнянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Чернівецька с. Вікно
Скрипник Захар 2 87 2 Кучанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницька с. Куча
Смілова Єлизавета 2 84 2 Криворізька гімназія №45 Криворізької міської ради Дніпропетровська м.Кривий Ріг
Смола Даніїл 2 81 2 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 екологічного профілю Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м.Запоріжжя
Тертичний Єгор 2 70 2 КЗ «Ліцей №31» Кам’янської міської ради Дніпропетровська м. Кам’янське
Тихомир Артем 2 70 2 Чернігівська ЗОШ І ступеня №25 Чернігівська м. Чернігів
Торбенко Аліса 2 88 2 Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Донецька м. Селидове
Трукса Тимофій 2 78 2 Дирдинський ЗЗСО І-ІІ ступенів Городищенської міської ради Черкаської області Черкаська Дирдин
Туриц Емілія 2 78 2 Маршинецький ліцей Новоселицької міської ради Чернівецька с. Маршинці
Улянич Олексій 2 87 2 Рудківська гімназія Демидівської селищної ради Рівненська c. Рудка
Фомічова Ніколь 2 81 2 Знаменівський ліцей Піщанської сільської ради Дніпропетровська с. Знаменівка 
Халлач Артур 2 87 2 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 екологічного профілю Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м.Запоріжжя
Харченко Олександр 2 84 2 Шилівська філія Добропільського ОЗО  "Шилівська початкова школа - заклад дошкільної освіти" Донецька с.Шилівка
Чебан Дарина 2 81 2 ОЗ-«Вікнянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Чернівецька с. Вікно
Чуянова Уляна 2 87 2 Криворізька гімназія №45 Криворізької міської ради Дніпропетровська м.Кривий Ріг
Шамрай Даниїл 2 75 2 Острожанський ліцей Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська Острожани
Шовковий Олександр 2 78 2 Межівський ліцей №2 Межівської селищної ради  Дніпропетровська смт Межова
Шпонарська Марія 2 70 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів смт Новий Яричів Львівська смт Новий Яричів
Шульга Остап 2 71 2 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 екологічного профілю Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м.Запоріжжя
Янушевський Аким 2 75 2 КЗ «Ліцей №31» Кам’янської міської ради Дніпропетровська м. Кам’янське
Яринич Ярослав 2 89 2 Знаменівський ліцей Піщанської сільської ради Дніпропетровська с. Знаменівка 
ІІІ місце
Білик Олександр 2 50 3 ЗЗСО І-ІІІ ступенів смт Новий Яричів Львівська смт Новий Яричів
Богатир Катерина 2 53 3 Філія Пирятинського ліцею Пирятинської міської ради Полтавської області Полтавська Пирятин
Ганець Маркіян 2 50 3 Середня загальноосвітня школа №67 м. Львова Львівська м. Львів
Гнідова Олеся 2 68 3 Ліцей №2 Володимирської міської ради Волинська м. Володимир
Голушко Анна 2 59 3 Середня загальноосвітня школа №67 м. Львова Львівська м. Львів
Городецький Маркіян 2 50 3 Середня загальноосвітня школа №67 м. Львова Львівська м. Львів
Данчук Дмитро 2 50 3 Середня загальноосвітня школа №67 м. Львова Львівська м. Львів
Дивнич Аміна 2 65 3 ЗЗСО І-ІІІ ступенів смт Новий Яричів Львівська смт Новий Яричів
Довбня Ерік 2 50 3 Криворізька гімназія №45 Криворізької міської ради Дніпропетровська м.Кривий Ріг
Жук Емілія 2 56 3 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 екологічного профілю Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м.Запоріжжя
Задорожна Вікторія 2 50 3 ЗЗСО І-ІІІ ступенів смт Новий Яричів Львівська смт Новий Яричів
Купріянов Денис 2 68 3 Розівська гімназія з початковою школою-філія Кулевчанського опорного закладу-ліцею з початковою школою Одеська с.Розівка
Маковей Каріна 2 53 3 Ліцей с.Пиків Іванівської сільської ради Хмільницького району Вінницької області Вінницька с.Пиків
Мельничук Дмитро 2 56 3 ЗЗСО І-ІІІ ступенів смт Новий Яричів Львівська смт Новий Яричів
Мигаль Матвій 2 50 3 Середня загальноосвітня школа №67 м. Львова Львівська м. Львів
Мукоїда Марія 2 59 3 Розівська гімназія з початковою школою-філія Кулевчанського опорного закладу-ліцею з початковою школою Одеська с.Розівка
Назаркевич Дмитро 2 50 3 ЗЗСО І-ІІІ ступенів смт Новий Яричів Львівська смт Новий Яричів
Пелих Любомир 2 50 3 Середня загальноосвітня школа №67 м. Львова Львівська м. Львів
Петюх Зорян 2 59 3 КЗ «Ліцей №31» Кам’янської міської ради Дніпропетровська м. Кам’янське
Подуфала Аліна 2 50 3 КЗ «Гімназія №6 Козятинської міської ради Вінницької області» Вінницька м.Козятин
Попроцький Демян 2 50 3 Середня загальноосвітня школа №67 м. Львова Львівська м. Львів
Рева Богдан 2 50 3 Чернігівська ЗОШ І ступеня №25 Чернігівська м. Чернігів
Резвіна Катерина 2 50 3 КЗ «Гімназія №6 Козятинської міської ради Вінницької області» Вінницька м.Козятин
Савенко Яник 2 53 3 Кобеляцька гімназія №3 Кобеляцької міської ради Полтавської області Полтавська м. Кобеляки
Савечка Віктор 2 50 3 Середня загальноосвітня школа №67 м. Львова Львівська м. Львів
Слободянюк Ірина 2 53 3 Ліцей с.Пиків Іванівської сільської ради Хмільницького району Вінницької області Вінницька с.Пиків
Снігур Матвій 2 50 3 КЗЗСО «Початкова школа №5 Хмельницької міської ради» Хмельницька м. Хмельницький
Федорків Маркіян 2 56 3 Середня загальноосвітня школа №67 м. Львова Львівська м. Львів
Чорна Яна 2 50 3 ЗЗСО І-ІІІ ступенів смт Новий Яричів Львівська смт Новий Яричів
Швальова Анастасія 2 51 3 ОЗ-«Вікнянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Чернівецька с. Вікно
Шевченко Іванна 2 50 3 Криворізька гімназія №45 Криворізької міської ради Дніпропетровська м.Кривий Ріг
Шевчук Наталія 2 62 3 ОЗ-«Вікнянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Чернівецька с. Вікно
Шеретюк Діана 2 59 3 Іларіонівський ліцей Іларіонівської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська Іларіонове
Шолох Тимофій 2 50 3 Чернігівська ЗОШ І ступеня №25 Чернігівська м. Чернігів
Якубенко Нікіта 2 51 3 Селищанський НВК Чернівецька Селище
Яремко Тадей 2 50 3 Середня загальноосвітня школа №67 м. Львова Львівська м. Львів

 

Приєднуйтесь до нашого першого у 2023 році конкурсу «Ми – Патріоти України!», який відбудеться у березні.

Ознайомитись з умовами можна за посиланням:

http://testportalua.com/index/0-26

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2024